12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • UUUU
    #9813
    Ez az egesz fel evad egy nagy nulla volt.
  • MoRT2195
    #9812
    Inkább visszafejlődnek, mert ez még az első évadban volt. :D
  • Prof William
    #9811
    Te jó ég ezek fejlődnek! :)
  • RatBaG #9810
    bal hátul iszik a zombi :DDD
    https://youtu.be/SkJGmsvmqKs?t=22s
  • Dobronski
    #9809
    En jobban rakattantam mint a twd-re. Vegig is porgettem, 100x kreativab mint ez a fos :D pedig eleg nagy twd fan voltam es igy allitom ezt
  • Tinman #9808
    Sehol nem írtam, hogy nem néztem tovább és a sorozat is film, méghozzá filmsorozat ^^

    Rettenet. Elalvás elősegítőnek használom, semmi másra nem jó. True zs-kat.
  • Szabi #9807
    sorozat.. és nem csak egy részes.. vagy te egy rész alapján már ismered az egész sorozatot ? :D
  • Devv
    #9806
    Remélem Negan megjelenése változtat ezen.
  • Tinman #9805
    Az a film egy rettenet. Valód Asylum szint. Az első részbe konkrétan 4x belealudtam, annyira gáz.

    Mondjuk a WD is kezd kirojtosodni... tudtam, hogy ez lesz, elfárad az egész sorozat.
  • SzinesGeza
    #9804
    " ezután sem lesz"?

    Te írod a forgatókönyvet? ;)
  • MoRT2195
    #9803
    Nem értem mi a bajotok Sam-mel. Végre egy valódi gyerek karakter, aki fél a csúnya, gonosz szörnyektől. Eddig majdnem az összes kölök olyan bátorsággal ment a nagyvilágban, hogy az nevetséges. Végre egy hiteles karakter. Az lenne számomra a nevetséges és idegesítő, ha egy shotgunnal a kezében mondaná az anyjának: "lépj hátrébb anya, majd én elintézem őket"
    Gondolom a legtöbb ember ilyen jeleneteket élvezne.
  • Olifat
    #9802
    Számomra nem volt túl acélos ez a rész, valahogy túl lightos volt magához a sorozathoz képest + a pap mi a francot keres még a csapatban??? XD Csak van, mint szar a fűben! Eddig sem volt komolyabb szerepe, ezután sem lesz, szóval az esetleges halála a kutyát sem rázná meg!
  • Sequoyah
    #9801
    En mar inkabb Z Nationt nezek, ott nem ugyanazt a tortenest kell ujra es ujra megneznem mas (de nem masmilyen) szereplokkel es helyszinekkel:)
  • precision
    #9800
    mostani rész... főleg a legvége...


    Most komolyan azt hiszik az írók, hogy emiatt annyira fogom várni a következő részt mert hogy jajj de izgi? Szerintem csak simán agyfelb*szó jelenetek voltak, és rohadtul nem izgulok, hanem mérges vagyok. Ha ez volt a cél akkor nem szóltam, mert tökéletes volt a megvalósítás.
    Utoljára szerkesztette: precision, 2015.12.04. 18:20:14
  • akyyy
    #9799
    De ha már GTA, ez érdekes lesz.
    "...Úgy tűnik, hogy a Grand Theft Auto V-ben Trevor hangját, valamint a motion capture technológiának köszönhetően gesztusait szolgáltató színész, Steven Ogg hamarosan a zombifertőzött Georgia államba látogat...."
  • akyyy
    #9798
    Kegyetlen volt ez a legutobbi rész. Nagyon bejövős volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elején a Bioshock/Fallout a végén pedig a GTA4:The Lost and Damned dejavuk opdabasztak keményen xD
  • Prof William
    #9797
    Végül is... Mindkettőben vannak élőholtak... :) Valamint olyan szereplők, akiknek már évadok óta a halálát kívánjuk, de mégsem bírnak megdögleni...

    Máris megvan az összehasonlítási alap. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.12.01. 14:15:03
  • kissssss
    #9796
    "Trónok Harcát még csak meg sem közelíti."

    soha se voltak egy kategóriában fölösleges is összehasonlítani.
  • Count Adyn
    #9795
    :D
  • gerinstyle
    #9794
    Még csak gyerek, bár tény hogy picit fogyatékos, ha valaki fél az nem beszél a zombik között. Na meg az a frufru!
    Nem tudom kinek a debil gyereke lehet de szánalom.
    Azok az esések tényleg szánalmasak voltak. És a létrát tartó kötél is pont nem bírja. Nem volt izgalmas, mert tudtam hogy ha még nyócat bukfencezik meg lelógatja a lábát sem lesz semmi baja a kurvának. Egy régi színész se döglött meg andrea óta.
    Rick egyedül emeli a magasba a sorozatot a nyilas Pistával..... A többi ágyútöltelék.

    Érdekes, hogy pont az ellentétek kerültek összezárva, Misón fonál is tök felesleges, mit kell neki megtalálni?

    Sajnos a börtön után nagyon vérszegény lett a sorozat. Trónok Harcát még csak meg sem közelíti.

  • Balázs 17
    #9793
    ANYAAAA, AANYUUUUUU

    asszem.megvan a next Carl :D mar most oda dobnam a zombik koze
  • Tikal #9792
    a kezdés kurva szar volt.. milyen már hogy mindenki elesik, bénázik, nem bír felmászni egy létrán... már millio ilyen szitun tól vannak, és mindig ez, ez már nem izgalmas egyáltalán, sőt.

    aztán az a jelenet a pincében... bejön a két csaj és átadják a fegyverüket :D Egy pár órával előtte meg a kerítésről lógva osztogatta a fejlövéseket egy karabéllyal több méterre, most meg közvetlen közelről nem adott le egyet...

    a vége legalább jó jelenet volt, de egyébként idegesítő egy rész volt...
  • Zozo0122 #9791
    Az a baj, hogy azóta várom, hogy megjelentek a W betűs hullák...úgy érzem feleslegesen túl van húzva ez az Alexandria rész, miközben pl. Terminus túl gyorsan lett lezárva és hasonlók.
  • Pares
    #9790
    Emberek, Falling Skies negyedik és ötödik évad. Na AZ kínszenvedés, nem is, inkább már nevetséges. Komolyan, szenvedjétek végig, és akkor minden TWD résznél az állatok leesik majd, úgy fog tetszeni.
  • Grove4
    #9789
    Kínszenvedés volt ez az epizód.
  • ForzaInter
    #9788
    Negan majd az evadzaroban fog csak szerepelni. Es ha tokosek az irok akkor eleg brutal lesz majd belepoje. Igy hogy sokaig csak emlegetik es utalgatnak ra, meg jobb lesz majd mikor megjelenik..:)
  • Montanosz
    #9787
    Tényleg olyan erőltetett volt ez a rész, azt meg hányadjára játszák el hogy mindig akkor buknak fel amikor meneküli kell?
    Nálunk tényleg szarok a járdák a faluban de még nem láttam enyi embert felbukni mint ebben a sorozatban
  • Zozo0122 #9786
    Ez a sorozat egyre gyengébb, a forgatókönyvek borzalmasak. Ennek is ahogy vége lett, ritka tróger megoldás, teljes cliffhanger minden szálon. Ez rohadt idegesítő, már halmozzák ezeket komolyan. Az évadon belüliek, pl. Glenn dolgait ebben az évadban 4 résszel arrébb húzni...ez hosszabb volt mint amikor Daryl elment Bethért. A vége is sokkal jobb lett volna, ha betoppan a NextChapterPrologue-ban említett személy...csak aztán tényleg olyan legyen mint amilyen a híre.
  • SzinesGeza
    #9785
    Nem volt rossz, kivéve néhány idegesítően debil jelenet dramaturgját. Ezeket ki írta vajon? Egy öt éves gyerek?
    Az ember lassan agyrázkódást kap a sok facepalm-tól.
    Amit pl. Abraham és a többiek csinálnak ott az úton?!
  • RatBaG #9784
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bárcsak ő lenne. kurvára idegesítő a hülye feje, és egyértelmű, hogy rájön a happáré majd a zombik között.
    én attól tartottam, hogy carol nyíratja ki magát, sose bocsájtanám meg a kung fu pandának.


    az S06E00.Next.Chapter.Prologue-t is megnéztétek, ahogy kell? :)
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.11.30. 14:56:56
  • Jim Morrison
    #9783
    glenn es rész óta (négeres rész előtt) nem nézem. Majd valamikor... már ott úgy éreztem, hogy valami hiányzik :(
  • szabii98
    #9782
    van egy olyan érzésem hogy nemsokára más is meghal nem bánnám
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam baszki...kikúrt idegesítő, szenvedés nézni
  • IXEMGabeo
    #9781
    ahhh oriasi zaroepizod volt...

    tulajdonkeppen eddig csak egy valakitol vettunk bucsut...valahogy sejtheto volt
  • szabii98
    #9780
    Na, akkor ez a félévadzáró ugye? Omájgádomájgád, so much hype
  • vg
    #9779
    Hihetetlen szar lett ez a sorozat. Egy normális karakter sincs. A főhős Rick már olyan szinten retardált, hogy okoskodik majd azonnal megkapja az okoskodó választ a szintén retardált kollégájától amitől néz bamba szemekkel, hogy "jaa, tényleg!!". Kettő is volt ilyen az elmúlt részben, az egyik a anyukától, a másik a fekete karatés arctól. Bízom benne, hogy a évad végén érkező Sam és Dean Winchester apját is alakító színész valami jót tesz hozzá a sorozathoz és legalább egy valaki miatt érdemes lesz nézni, mert ez így egyszerűen szar!
  • Quantumleap
    #9778
    Véletlen lenyomhatják.
  • gerinstyle
    #9777
    - Zoli miért zárod az ajtót??? A zombik nem értik a kilincset!!!!
    - Verem a fa**om főtörzsőrmester!
  • Quantumleap
    #9776
    Talán a hadseregnek van annyi esze, hogy mindenki külön-külön, kulcsra zárt szobákban aludjon.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.11.28. 01:03:53
  • böröczk
    #9775
    Csak egyszer haljon meg valaki úgy a bunkerben, hogy abból probléma lesz.
  • Prof William
    #9774
    Szerintem ezekben a nagy bunkerekben jelenleg tuti hogy a kormány és hadsereg (már ami maradt belőlük) dekkolnak.

    Ha ugyan nincs egy Safe Zone a sziklás hegységben mint a World War Z-ben...
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.11.27. 08:29:26