12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • sertrex
    #10016
    Nem kötelező nézni.
  • sertrex
    #10014
    Sorozatokból mindig azokat szokták elsősorban kiírni, akikkel nem sikerül megegyezni a következő évadra az anyagiakban. Érdemes figyelni az olyan híreket amik ilyesmiről szoktak írni. És esetleg még figyelni, hogy a szereplők közül kinek van a legtöbb filmterv bejegyezve az IMDB-n. :) Például Daryl egyre több moziban bukkan fel, tehát a gázsija is megy felfelé. ;)
  • eddaniel
    #10013
    hát, mostanában nem nagyon határozott, most is elkapták, csak a baj van vele
  • Pares
    #10012
    Nem szarozik, teszi amit kell.
  • kissssss
    #10011
    + nemrég valami történetíró féleség is azt mondta hogy carol "érinthetetlen" a sorozatban, szegény maggie...
  • Tikal #10010
    az egyik leghasznosabb tagja a csapatnak, elég józan döntéseket tud hozni :)
  • G_ArchAngel #10009
    Ő az egyetlen, aki tud sütni.
  • eddaniel
    #10008
    remélem carol megy el, nem tudom sokan mit esznek rajta?
  • Prof William
    #10007
    "nem pedig családregény a Kossuth Rádión."

    Pedig volt néhány része ami elmehetett volna annak. :)
  • IXEMGabeo
    #10006
    rotszakall eselyes:((( sajnalnam
  • IXEMGabeo
    #10005
    ez aztan badass resz volt

    commando style:D
  • G_ArchAngel #10004
    Szerintem kell az ilyen. Igen, nekem sem fog tetszeni, hogy egy alapkarakter meghal, de ez rendesen fel fogja rázni a történetet. Elvileg ez egy apokaliptikus horror dráma, vagy mi, nem pedig családregény a Kossuth Rádión.
  • MAstudioHD
    #10003
  • MAstudioHD
    #10002
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Episode 6.16 - Something to Fear (Félni valamit)

    Egy tragikus esemény utóhatásaként, Eugene Dwight fogságába kerül, aki a Megváltók tagja, és mindent megtesz, hogy Alexandriába kerülhessen. Negan egy brutális leckét ad Ricknek és társainak, ami megmutatja nekik, hogy valamitől végre igenis félniük kell.
    Jól sejted :)
  • Dynamic
    #10001
    [spoiler]Amúgy szerintem a halálozás a képregényt fogja követni és szinte biztos, hogy az évadzáró baseball ütős jelenettel fog végződni. Mondom, szerintem.[spoiler]
  • Dynamic
    #10000
    10000 :D
  • böröczk
    #9999
    Nem tudok spoiler taget telorol, szoval:

    kepregenyes SPOILER!!!

    a kepregenyben is ott van maggie.. meg rick, carl, es meg paran, Negan "ecpeckimehetsz"-szel dont..

    Amugy a sok evadeleji huho miatt se hiszem azt, hogy Glenn lesz. Szerintem is Maggie :( vagy Daryl.
  • Pares
    #9998
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lol, tudom, hogy a szinésznő nem terhes, nem erre gondoltam, hanem hogy ugyan azt végig kéne vele is csinálni, mint amit Lori-van csináltak, amit valamiért nem tudok elképzelni főleg hogy ahogy írtam, Maggie (sajnos) hosszútávon nézve többet ér a sorozatnak halottan, mint élve...
  • MAstudioHD
    #9997
    Carl nem tudom kinek fájna, én bírom a srácot, de az csak Rick szemszögéből lenne nagy érvágás, elég volt a fél szemét elveszítenie
  • G_ArchAngel #9996
    Coral?

    Maggie a jócsaj, amíg nincs másik, addig biztonságban van.
  • Prof William
    #9995
    Csak akkor előállhat lassan a Trónok Harca effektus, hogy lassan nem lesz kinek szorítani...
  • MAstudioHD
    #9994
    Már Daryl sem olyan mint régen volt, oké kemény csávó stb, de ha Negannal nagy berobbanást akarnak, akkor azt kell eltenni láb alól, aki a legjobban fájna :)
  • Quantumleap
    #9993
    A színésznő nem terhes a valóságban.

    Daryl kilikvidálását 100%-osan kizártnak tartom. Az egyik legnagyobb közönségkedvenc Carol mellett, nem fogják a készítők maguk alatt vágni a fát.
  • MAstudioHD
    #9992
    Én nem tudom, mert a képregényt csak foszlányokból ismerem, de a szinopszisokat olvasva, kezd körvonalazódni a kép
  • Jim Morrison
    #9991
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aaah. Annyira daryl maradt meg bennem....bocsi a hamis spoilerert. Bar nektek mondhatom, mindannyian jobban tudjatok...^^
  • MAstudioHD
    #9990
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha követik a képregényt, akkor Dwight fogja fejbelőni Abrahamat egy nyílpuskával, amit ugye ellopott Daryltől.....okosak a rendezők meg a forgatókönyvirók :)
  • Jim Morrison
    #9989
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor megis ki a fenet olvastam?:D mindjart megnezem
  • MAstudioHD
    #9988
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl nem szerepel a képregényben, így ha Őt kiírják, tuti Negan kalapálja el a buksiját...én Abrahamre tenném a pénzem, mint következő hullajelölt, márpedig ha Dwight megjelenik valaki hullani fog...
  • MrAndree
    #9987
    Az fura mert tudomásom szerint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl nem is szerepel a képregényekben. :)
  • Jim Morrison
    #9986
    Pont egy imdb cikkben kaptam el,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy a kepregeny szerint a kovetkezo szereplot nyirjak majd ki [spoiler]daryl
    :([/spoiler]
  • MAstudioHD
    #9985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezekhez a szinopszisokhoz visszatérve Abraham halála is várós a 15. részben sajnos, bár nem kizárt, hogy Negan Darylt kapja el, az lenne ám nagy érvágás a csapatnak...
  • Pares
    #9984
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jobban belegondolok, akkor Maggie több szempontból is esélyes jelölt. Ugye most elfogták őket, Carolt viszont nem hiszem, hogy most kiírnák a sorozatból, az egyik legfontosabb karakter. Maggie viszont nem annyira fontos, és mivel terhes, a jövőben a forgatás szempontjából is csak a "gond" lenne vele, meg ugye Glenn felesége, aki finoman szólva sem viselné jól a halálát (főleg hogy a felesége várandós), amit a sorozat vagy az ő karaktere további fejlődésében ki lehetne használni... Maggie halála meg az állapota miatt elég drámai és brutális lenne... Negan így sokkal brutálisabbnak tűnne, mintha Glenn fejét verné szét... Röviden Maggie jelenléte nem ad sokat hozzá a sorozathoz, a halála viszont igen...

    Utoljára szerkesztette: Pares, 2016.03.08. 15:59:50
  • bcrics
    #9983
    Akkor olvasd el az evad utolso részének szinopszisat, persze barkit takarhat a "brutalis lecke" megnevezés.

    link
  • Pares
    #9982
    Remélem, hogy nem Maggiet vagy Carolt ölik meg. Mondjuk Maggie halála elég durva lenne...
  • MoRT2195
    #9981
    Ja, a végén ő lesz az, aki szemrebbenés nélkül megöl mindenkit, szerintem egy kemény karaktert fognak belőle csinálni. :D

    Bár a képregényeket nem olvasom, de itt már ezerszer leírták, hogy abba Glenn hogy hal meg, szóval gondolom ebből az egész Maggie elrablósdiból az lesz, hogy Glenn feladja magát, hogy "csak őt ne, inkább engem" sablon szöveggel, aztán megöli Negan. Persze ha követik a képregényt. Franc se tudja. :)
  • Pares
    #9980
    Jó rész volt... Negan biztos örülni fog Rickék tisztogatásának...
  • bega82
    #9979
    Gyerekek ez az évad qrva jó szerintem! Fanyalgók biztos lesznek továbbra is, de én nagyon élvezem a mostani részeket.
  • haxoror
    #9978
    elég kemény cliffhanger let a vége, aaa még egy hét mire jön a következő rész haha
  • RatBaG #9977
    az atya fuu de badass lett hirtelen :D

  • Madi92
    #9976
    Lett egy Paladinunk. :D