12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #10058
    ezek a nok elinteztek egymast szepen:DD

    ohh nem tudom Carolt mit cikiztetek marha nagy szineszi jatekot nyujtott:)
    Az latszott, hogy utal gyilkolni, de ha kell megteszi. Ebben a reszben viszont Maggie volt a vadallat ertheto modon. Most nem tudom, hogy azzal, hogy a hasat megvagtak a gyermeke megmarad-e nem hiszem, hogy ez a jelenet ok nelkul tortent...

    nem is tudom hibaztak, hogy nem figyeltek a csavora, akinek a karja majdnem elhalt...2 csapat hasonlo gondokkal, eletpalyaval jutottak el idaig pontosan ezert voltak erdekesek a parbeszedek viszont latszott Donnie esetebol, hogy a "Negan fele" banda nem volt osszetarto es korultekinto sem es a csaj, aki tuszul ejtette Maggieket teljesen latszott, hogy elmehaborodott lett ugyanis az o vezetojuk Negan erre osztokeli oket...hideg vegrehajtokka neveli embereit...Rickekben is megvan a gyilkolas am ok ok nelkul sosem gyilkolnak, kotnek bele a masikba...

    Ez meglatasom szerint az evad egyik legjobb epizodja volt...
  • Tikal #10057
    melyik részben?
  • Quantumleap
    #10056
    Ami most nekem eszembe jut, Jézus karakterét, remélem, hosszútávra tervezik. Vétek lenne megválni tőle pár részen belül. És így akkor egyenesen átvehetné annak a helyét, aki megmurdél az évadzáróban.
    Nem hiszem, hogy Maggie-t megölnék, azt már inkább, hogy ő elvetél, és Glenn hal meg. Így egyszerre két szerettét veszítené el, és mondjuk drasztikusan eldarkulna a személyisége.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.03.16. 07:50:57
  • bega82
    #10055
    Végülis volt jele, ugye amikor mutatták, hogy a kis papírján számokat irkálgat, mint kiderült, ott az általa megölt embereket számolta. És nyilván lelkileg megterhelő számára ezzel a tudattal élni, hogy már tulajdonképpen egy gyilkos, nem lehet ezt könnyű hosszú távon művelni, simán benne van ez, hogy valaki nem bírja tovább.
  • MoRT2195
    #10054
    Szerintem Maggie a legesélyesebb, hogy meghaljon. De ha nem is ő, a baba biztos megy. Nem hiszem, hogy beakarnak hozni még egy babát a képbe, és őszintén szólva nagyon nem is kéne.
  • Tikal #10053
    Én nem értem mi van Carol-lal, kihagytam volna egy két részt?? Először azt hittem csak tetteti, hogy beszart, aztán mégse... most ez honnan jött nála? Volt már ennek valami jele? Egy két résszel korábban még simán lelőtte volna azt a srácot akit Morgan védelmezett, vagy akárkit aki a csoportra veszélyt jelentett, most meg egy beszari lett...
  • Pares
    #10052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Viszont ki lenne az akinek a halála legalabb olyan hatast váltana ki mint glenné?"

    Maggie... mivel terhes, még durvább lenne... persze csak ha meg merik lépni... így nem kéne Maggie terhességével sem bajlódniuk...
  • bcrics
    #10051
    Leginkabb hogy glenn reakcioja mi lesz rá :D
    Egyáltalán meglepik e azt ami a kepregenyben van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kepregenyt nem olvastam igy nem tudom reszletesen mi fog tortenni.
    Viszont a glenn-lucille kapcsolattal tisztaban vagyok, es erdekes vajon itt is az lesz.
    Vagy mas kap lucillebol.
    Vki biztos fog kapni az evadzaroban, ez szinte biztos.

    Glenn adja magát, foleg hogy mar ott az utod maggie gyomrában.
    Minden tökéletesen előkészítve glenn hattyudalara.

    De mi van ha megsem őt csapatjak ki?
    Viszont ki lenne az akinek a halála legalabb olyan hatast váltana ki mint glenné?
    Senkit nem tudnék mondani, így marad a kepregeny vonal szerint.
    Ha mar megagyaztak az evadzaro tökéletes lezarasahoz, terhes maggie...

    Sztem itt fognak a legtöbben sirni a végén, úgyhogy várom.


  • szabii98
    #10050
    Alig várom a reakciót Lucille-re, és arra hogy hogyan oldják meg a srácok
  • Pares
    #10049
    Nekem abból amit olvastam róla nem egészen az jött le, hogy Negan egy gonosz elmebeteg pszichopata, mint mondjuk a Kormányzó vagy a Terminusziak, hanem inkább olyan, mint egy keménykezű diktátor, aki a félelmen és a büntetéseken keresztül uralkodik az emberei fölött. Azért van különbség.
  • bcrics
    #10048
    Az utolsó részben lep színre - állítólag.
    Attól függetlenül elég vékony az alapozás.

    Nem is biztos hogy hibás ezért a sorozat, hiszen pl. a terminusban ami volt verfurdo ( amikor is egy vájú felett metszették a torkokat mint a birkaknak, na az azért elég durva volt) onnan nehéz tovább lépni brutalitasban.
    Ott vhogy minden klappolt...

    En azt vártam hogy minimum az lesz a szint a Negan bandának is.
  • Pares
    #10047
    Nehogy aztán meglepődj a végén Szerintem Negan bemutatkozása csak a legvégén lesz.
  • bcrics
    #10046
    Negan pereputtyától többet vártam volna.
    Nem vmi izmos felvezetés, eddig túl sok mindent nem láttunk az évek óta várt karakter felvezetéséből.
    Szóval az emberei mind hurkagyurka eddig-

    Korábbi évadokban volt egy olyan jelenet amikor carlt elrabolták és meg akarták dugni, majd rick szépen legyakta őket.
    Na én legalább ilyesmi torzulást gondoltam volna Negan bandájának is, megalapozás gyanánt.
    Bemutatkozott a motoros banda, 2 perc után nyista.
    A felvezetést folytatták ezekkel a nyomi nőkkel...

  • böröczk
    #10045
    Carol megjatszotta a viselkedeset.

    Vegen nem volt mit megjatszani, bar fura volt szamomra is a valtas, foleg a viragos kislanykak, wolfok ezio auditoret megszegyenito lemeszarlasa, terminus felrobbantasa utan...
    Ez a par evad tulsagosan is megedzette.
    Mondjuk gyanus nekem is, mar az elozo resz "romantikazasa" ota.
  • sata75
    #10044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szvsz ott borult ki nála a bili, hogy Meggie terhes. a gyerek meg egy sarkalatos pont nála, emlékezzetek mennyire szerette a lányát.
    ezért mondta, hogy nem kellene Meggie-nek itt lennie. összekapta magát de a vörösben saját magát látta aki semmitől sem riad vissza, aki teszi a dolgát és igazi kőarc.
    kíváncsi vagyok mi lesz vele, vagy háziasszony lesz belőle megint vagy meghal. lehet mégis őt írják ki?:)
  • Pares
    #10043
    Ezt most én se értem. Hirtelen lelkifurdalása lett? Először azt hittem hogy csak megjátsza... Vagy megjátszotta? A végén már biztos nem.
  • Darthmushroom
    #10042
    A vörös karaktere nagyon bejött, szépen fel volt építve, főleg a többihez képest. Simán eltudtam volna képzelni hosszabb távon a szereplését a sorozatban.
  • szabii98
    #10040
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így van, az összes embere halál közelben azt mondaná, hogy ő Negan, vagy ők Negan, hogy ezzel is védjék a főnököt
  • DasIsFuck
    #10039
    Furcsa, mert az ő karaktere pont ennek a szöges ellentéte volt és most hirtelen a semmiből vesz egy 180'-os fordulatot.
  • MoRT2195
    #10038
    Ezt a szálat nem értem. Negan a képregényben EGY személy. Mondjuk nem követem a képregényt, hogy abban mi hogy van, de ezt tudom. Majd kiderül mi lesz belőle, de szerintem ennek az a lényege, hogy ne tudják ki valójában Negan.
  • szabii98
    #10037
    Hát majd kiderül ;) :D
  • Seten
    #10036
    De nem az volt a lényeg, hogy "Negan" nem egy bizonyos személy?
  • szabii98
    #10035
    Na, még 3 rész van, lehet felkészülni az abszolút mindblow-ra :D
  • MoRT2195
    #10034
    A Megmentők csak egy kis csapata volt Negan-nek. Több ilyen csapata is van neki, mint ahogy az ki is vehető volt a jelenlegi részben, amikor az autóban rádión keresztül beszélnek.
  • haxoror
    #10033
    Kurva jó rész volt ez is, ahh megérte várni, megint beindult a sorozat!
    Rick a végén, hát ja, hahaha!
  • Pares
    #10032
    Eddig mindig tette amit kellett, az új részt meg még nem láttam.
  • eddaniel
    #10031
    ezek a megmentők azok a csoport akiknek w van a homlokukon ? mert ezeken nem láttam. és szerintetek tényleg az összeset kiírtották Rick-ék, vagy vannak még valahol ? Más: Úgy néz ki Carol átváltozik olyanná mint a botos csávó, ez vicces mert épp a két rész között írta itt valaki, hogy sosem habozik teszi a dolgát, most meg egy csomószor majdnem meghalt miatta Maggie.
  • Kori
    #10030
    613 nagyon király
    Nagen-ről elég érdekes dolog derül ki
    Utoljára szerkesztette: Kori, 2016.03.14. 17:30:10
  • Devv
    #10029
    Gábriel atya a végén, mint egy s.w.a.t.-es! :D
  • rooney8
    #10028
    carolnak mi baja van?
  • Jim Morrison
    #10027
    én azt nem értem miért vannak zombik a háttérben :v
  • Montanosz
    #10026
    lassan kezd hányingerem lenni már ezektől a mészárlásoktol
  • RatBaG #10025
    aztakurva, ekkora mészárlás tuti nem marad megtorlás nélkül...

  • cassoneitaly
    #10024


    The Walking Dead 6x13 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (hdtv-killers) ||| (AFG, FUM, IFT, AVS, RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (WEB-DL)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek!

    Cassone
  • Madi92
    #10023
    A paladin az badass lett szerintem.. :D
  • Quantumleap
    #10022
    Ha olyan karaktert keresünk, aki az első évad óta jelen van, az utóbbi időben kellőképpen súlytalan, de azért az elvesztése megrázó és gyászos lenne, az egyértelműen Glenn.
  • MoRT2195
    #10021
    Á ne, ő lesz a végén a kedvenc karakterem ha így folytatja. .D
  • Kongy
    #10020
    Gabriel atya meghalhatna már, egy időben mindenki erre vágyott, és nézzétek meddig húzta, kb kezd szimpatikus lenni :D Most kéne megölni!
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.03.13. 22:46:46
  • Darthmushroom
    #10019
    a végével egyetértek, igazán húzhatnának már merészet is az írók. Alexandria miatt megint hatalmas a csoport, szóval még akár több "vezéráldozat" is beleférhetne az újak miatt.
  • MAstudioHD
    #10017
    Sosem értettem ha valaki utál valamit, akkor mi a fasznak nézi és miért kommentel hozzá....tiszta szégyen :D