12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • dave9004
    #10098
    Daryl futott vele össze a leégett erdőben
  • alfa73
    #10097
    Az utolsó részben ki volt az az égett arcú csóka? Rövidzárlat van nálam, abszolút nem ugrik be hogy ki volt ez.
  • MAstudioHD
    #10096
    Látom az AMC már intézkedett, így gyorsba új zenei aláfestéssel itt a trailer annak aki még nem látta :D




    Vigyázat, aki nem kiváncsi a szezonzáró rész trailerére, ne nézze meg :)
  • MoRT2195
    #10095
    És megjött Negan. :D

  • szabii98
    #10094
    TWD SEASON 6B FINALE TRAILER
    omfmfgfmgfg
  • Zozo0122 #10093
    Hát ha így lesz, hogy nem látjuk ki hal meg, akkor elmehetnek a retkes picsába. Ez annyira gyenge. Jó dolog a cliffhanger, de ebben a sorozatban olyan szinten idegesítően tálalják, hogy az nem igaz. Történik valami, aztán bevágnak egy rohadtul érdektelen részt, pl. ebben az évadban Morgan :D Kit érdekelt Morgan, akkor és ott? Akkor kellett volna ő, amikor időszerűbb.
  • stargatelost
    #10092
    Reklámokkal, amúgy 60 perc körül lesz.
  • grebber
    #10091
    1.5 órás lesz a finálé bár ez nem meglepő már..
  • Prof William
    #10090
    És aztán a fél év után...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiderülne hogy valójában senki sem halt meg. :) Ha már Glennel egyszer eljátszották... :)
  • MAstudioHD
    #10089
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát 15. részben eleve elkapnak 2 első évados karaktert, részleteket nem mondanék, nehogy olyat mondjak ami nem tetszene, és elvileg majd Negan kb 10 ember közül választ majd.

    Utoljára szerkesztette: MAstudioHD, 2016.03.23. 17:16:55
  • böröczk
    #10088
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, ez mennyire tuti forrást, de én is pont erre gondoltam, és undorító lenne, fél évet várni.. :D Főleg a sok találgatás után. De még az is eszembe jutott, hogy több fő karaktert nyiffantanak ki a záró epizódban.
  • MAstudioHD
    #10087
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elvileg kiszámolós lesz kit öl meg és végül a kivégzendő szemszögéből látjuk majd az eseményeket, de semmi utalás(név, sikoly, stb) nem lesz, kit hal meg végül
  • böröczk
    #10086
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt miből gondolod, hogy nem derül ki? Amúgy nekem is eszembe jutott, de az nagyon gonosz lenne. Plusz a színészek azt nyilatkozták, hogy forgott a gyomruk, amikor az utolsó rész forgatókönyvét olvasták. Bár lehet, ezért :D
  • MAstudioHD
    #10085
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elviekben megjelenik Negan az évadzáróban(ezt már régóta tudjuk), de nem fog kiderülni kit öl meg

    Utoljára szerkesztette: MAstudioHD, 2016.03.23. 16:34:35
  • böröczk
    #10084
    Leirod spoilerben, mire gondolsz? (Ismerem a kepregenyt)
  • MAstudioHD
    #10083
    Jaj gyerekek, az egyik legkeményebb Cliffhanger jön az évadzáróban, ami kicsit csalódás is, meg egy hatalmas kérdést fog felvetni :D
  • böröczk
    #10082
    Az elozo epizod utan barmi gyengenek tunt volna :D
  • Kamionsofőr123
    #10081
    egyetértek az első 30 percen majdnem bealudtam... utána volt kb. egy jó 10 perc és már vége is a résznek.
  • Dobronski
    #10080
    Egyik leggyengébb rész volt tele klisével, mint valami ZS kategóriás horror film. Pedig csak Z szokott lenni.
  • IXEMGabeo
    #10079
    jujj kemeny epizod volt...es amikor szegeny csajt eltalalta a nyil hatulrol mikozben eppen lekuzdve addigi felelmet monologba kezdett...komolyan beleborzongtam...evad egyik legdramaibb jelenete volt...bar a Nicholas Glenn fele esest nehez lesz turszarnylni
  • eddaniel
    #10078
    Szerintem Carol-t elfogják és amikor utánnamennek kiszabadítani akkor hal meg valaki, lehet, hogy Daryl.
  • MAstudioHD
    #10077
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Innentől kezdve, hogy Denise-re ráruházták Abraham halálát, bárki meghalhat az évadzáróban, és talán jól is va ez így, legalább a Comic olvasók sem unatkoznak majd.
    Számomra Daryl tűnik az egyik legesélyesebbnek, míg az évad első felébe kb 2 epizódban szerepelt, azóta az évad 2. felében abszolút a képernyőn legtöbbet mutatott karakter lett, lehet ezzel próbálják az alkotók még megadni az utolsó Daryl adagot, ki tudja, biztos kemény lesz az utsó 2 rész....
  • Zozo0122 #10076
    Ez nagyon jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bírtam az elején az idilleket, bár Carol egyre gyengébb. A csaj halála nagyon jól meg volt csinálva, az, hogy még próbálta befejezni a mondatot, az nagyon erős volt. Dwight felbukkanása is érdekes volt. Nyilván Negan kapta el őket és az arcégetés volt a jutalom a szökésért, meg a motor elkobzása :D Aztán gondolom kapott egy osztagot, hogy ugyan menjen már el Alexandriába és kerítse elő ezt a Daryl gyereket meg szaglásszon körbe :D
  • Montanosz
    #10075
    praktikus okokból,kihal az emberiség ha nem születnek utodok
  • Pares
    #10074
    Én csak annyit mondok, hogy minél kevesebb az irritálóan hülye, annál jobb. És még Daryl is vissza kapta a számszeríját. Remélem Eugene sem fogja sokáig húzni...
  • szabii98
    #10073
    2 hét és vége, és még a comic olvasók sem tudják pontosan, hogy mi lesz :D murvaizgi
    de utána megint várhatunk egy csomó időt:(
  • RatBaG #10072
    azzal semmi, viszont ostobenkó picsa volt.
    sose volt még odakint, de neki muszáj kimennie. két komoly testőrt kap, "ne kolbászolj el!", erre rögtön bemegy a sötét szobába, ahonnan a ZAJ jön. már ott megette volna a zombi, ha nincs gipszben a lába.
    aztán az a rohadt hűtőtáska. ott is ő bezzeg jobban tudja, mint a veteránok, magára is maradt. akkor már biztos voltam benne, hogy meg fog dögleni, csak egyedül azért fohászkodtam, hogy ne rántson magával senki mást.
    hurrá, most legalább megint nincs orvos. bár ha nagyon muszáj, átruccanhatnak hilltopra.
  • Quantumleap
    #10071
    És az miért baj? Ne kezdjük már el ezt itt!
  • Jim Morrison
    #10070
    Elég vicces volt... hogy az úristenve csinálta..
  • Montanosz
    #10069
    ugyis unszimpi volt a kövér csajszi, mintha homokos is lett volna ha jol emlékszem
  • RatBaG #10068
    milyen állkapcsa lehet, ha a farmert így kiharapta :DD
  • Quantumleap
    #10067
    F*szrágó Eugene
  • desigo
    #10066
    Amiért mentek célirányosan azt megszerezték.Két nagy hátizsákkal felpakolva biztonságban haladtak visszafelé.
    Minden egyéb kockázat ilyen helyzetben felesleges.
    Mi hasznos lehetett volna a hűtőtáskában ami ennyi idő alatt nem romlott meg?
  • MoRT2195
    #10065
    Az azért elég hülyeség volt, amikor Dennise szólt Daryl-nek és Rosita-nak, hogy van valami az autóban, és erre ők mondják, hogy nem éri meg, hagyja, meg van ami kell. Milyen túlélő hozzáállás ez? Egy zombi volt csak ott, és ki tudja mit rejthet a hűtőláda. Egy ilyen világban ez szerintem eléggé megéri. Nem 100 zombi volt, akkor valóban nem érte volna meg kockáztatni azért, de 1 zombi nem kockázat.
  • Jim Morrison
    #10064
    szerettünk

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és reméljük még sokáig szerepelsz!
    [spoiler]
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.03.21. 10:50:58
  • Pares
    #10063
    Én azt hittem hogy csak matekozik...
  • bega82
    #10062
    Asszem még az előző részben volt.
  • IXEMGabeo
    #10061
    ebben mondjuk igazad van, a Terminus fele banda sokkal kemenyebb volt, de ok mind mind elmehaborodottak voltak...ezek a nok valoban hozzajuk kepest kismiskak voltak...de meg a Kormanyzohoz is
  • IXEMGabeo
    #10060
    :((( sajnaltam en is....
  • IXEMGabeo
    #10059
    arrol volt szo, hogy az egykor Odaat sorozatban is szereplo Jeffrey Dean Morgan lesz Negan...alig varom mar, hogy lassam a csokat, mert nagy szinesz