12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Kamionsofőr123
    #10139
    Fúú ne is mondd... azt vártam, hogy végre meg tudjuk, hogy történt az egész, hogy omlott össze a társadalom miket jelentett be a kormány stb. stb.
    erre csak egy retardált család kalandjait figyeltük ahol a legokosabb egy drogos munkanélküli huszonéves...

    Ha már emberekre fókuszál a sorozat akkor legalább olyan emberekre fókuszálna akik érdekesek mint pl. BB-ben Walter White, Better Call Saulban Saul Goodman, Mentalistában Patrick Jane, Prison Breakben is annyi érdekes karakter volt(T-bag,Scoefield,C-note) mai napig emlékszek a nevükre ebben a Fear the Walking Deadben meg már egyiknek sem ugrik be a neve...

    De nem is ez a legnagyobb probléma, hogy a Walking Dead olyan amilyen, hanem azzal, hogy ezzel együtt is ez a legnépszerűbb sorozat ennek pl. már megjelenés napján kint van a felirat más sorozatoknál meg 2-3 napot minimum várni kell pl.

    És nem vagyok egy Walking Dead hater az első évad zseniális volt, de azóta folyamatos mélyrepülés. Mintha az egész sorozatot gondolkodni nem tudó buta embereknek készítenék(amerikaiaknak? jó mindegy nem akarok általánosítani). Meg sem lepődök, hogy rengeteg ismerősöm hagyta abba, de én nekem nem szokásom sorozatokat kaszálni amit egyszer elkezdek azt be is fejezem.
    Utoljára szerkesztette: Kamionsofőr123, 2016.03.29. 09:15:19
  • Prof William
    #10138
    Akkor a Fear the Walking Dead- ba bele se kezdj. Ott te megad ölnél meg mindenkit. :9
  • MoRT2195
    #10137
    Kinek a minek a tenyerét? :D
  • Kamionsofőr123
    #10136
    Engem Daryl halála egyáltalán nem izgatna... nem is értem miért rajonganak érte ennyire. Pont ez a bajom a Walking Dead-del nincs egy karakter sem akivel tudnék azonosulni... a legtöbb karakter eszméletlenül ostoba a másik fele meg egy badass gyilkológép. A többi pedig jellegtelen...
  • Tikal #10135
    jaja, sok töltelék rész... az elején legyilkolnak mindenkit, aztán néhányukat elkapja pár nindzsa... repeat...
  • Tikal #10134
    tenyerét? ...
  • Kamionsofőr123
    #10133
    Nagyon látszott ezen a részen is az hogy csak húzzuk ki már valahogy az évadzáróig ahol aztán jöhet Negan
    kb. 3 mondatban össze lehetne foglalni a cselekményt...
    ez a cliffhanger meg már kurva idegesítő minden résznek a 90%-a tömény unalom aztán az utolsó pár perc izgalmas... érdekes más sorozat képes izgalmas maradni ezek nélkül is... pl: Breaking Bad, Better Call Saul, Gotham stb.
  • MoRT2195
    #10131
    Senki nem lőtte le. Szerinted hogy beszélt volna akkor utána még? :D Szerintem Darylt lőtte meg vállon, azt ennyi.
  • grebber
    #10130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ti kire tippeltek ki lőtte széjjel a égett pofájú faszt? Carol vagy Morgan? Más nem igen volt a környéken (azt lehet teljesen másvalaki) Mert nem Darylt lőtték le az egyértelmű..

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.03.28. 22:28:27
  • bega82
    #10129
    Amúgy ja, tényleg...
  • Tikal #10128
    Már nem egyszer lepik meg Darylt, a nagy vadászt... már kicsit idegesítő...
  • Dynamic
    #10127
    Comic spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még csak most olvasgatom, de azt mondjuk nem igazán értem, mert való igaz, hogy van benne ilyen jelenet (csak a google-on láttam, ott még nem járok), ám a legutóbbi füzetekben még mindig szerepel (ezt meg a wikiből tudom ;))

    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2016.03.28. 21:11:58
  • Tikal #10126
    mit keresel itt ha nem láttad még az aktuális részt? :)
  • Devv
    #10125
    Nem az van, hogy (képregény spoiler):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Negannak elvágja a torkát Rick?

  • szabii98
    #10124
    Hát majd meglátjuk :D
    comic spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvileg ugyanúgy bezárják majd Negan-t, ahogy anno Morgant, és "átnevelik"
  • böröczk
    #10123
    O, mi lesz a cella sorsa? :D
  • szabii98
    #10122
    Emlékszel a Morgan által épített cellára?:))
  • böröczk
    #10121
    Mar baromira varom Negant a szinesz miatt, akarmennyire is gyulolt karaktert fog jatszani, akarhany kedvencemet fogja kinyirni, akkor is imadni fofjuk :D Vegre a Governor utan (aki szinten zsenialisan jatszott) egy igazi villain boss :D

    Btw a kepregeny szerint,bar mar nem kovetem, Negan meg eletben van, szoval remelem a sorozatban is hosszutavra tervezik :)
  • Prof William
    #10120
    Ja tényleg mindenki már évadok óta lövöldözik fülvédő nélkül. :)
  • Darthmushroom
    #10119
    Te mit nézel? :D
  • Garga Pitic #10118
    Húsvét: vajon a Walking Dead univerzumában a Golf II-IV is Rabbit néven fut Amerikában?
  • RatBaG #10117
    múltkor olvastam erre egy találó kommentet...
    azért vannak a semmiből előugró zombik/emberek, mert mindenki süket, nem hallják őket. a sok zárt térben lövöldözéstől olyan halláskárosodásuk van, hogy ihaj. :DDD
  • haxoror
    #10116
    Amúgy meg ez már inkább a The Walking Ninjas, egyre gyakoribb a semmiből előbukkanó lopakodó akármi
  • haxoror
    #10115
  • Szabi #10114
  • Seth
    #10113
    Na akkor most ez volt a spoiler :D ?
  • Csacsi
    #10112
    Nem spoiler mert nem igaz egyaltalan
  • TDC Geronimo
    #10111
    Köszi a spoilert
  • MoRT2195
    #10110
    ???


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Darylt meg szerintem csak vállon lőtte Dwight.
  • grebber
    #10109
    Azt hittem Carollal újfent eljátsszák, hogy majd egyszer valahol megint felbukkan erre most kinyirták, elmennek a p-ba :(
  • Kaplan
    #10108
    Jövőhét hétfőn.
  • G_ArchAngel #10107
    Mikor van az utolso resz? En harom resszel vagyok lemaradva es egyben szeretnem befejezni...
  • szabii98
    #10106
    Csak ne cliffhangerrel fejezzék be a kövi részt..Csak azt ne...
  • RatBaG #10105
    ajjajjaj, szar került a palacsintába, minden téren... fakk.
  • MAstudioHD
    #10104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az eheti rész végére gondolsz, nyugi nem az történt, amit hiszel :)
  • Loki of a Down
    #10103
    már nem fogom ennyire várni a hétfőket
  • Csacsi
    #10102
    WTFFFFF?????
  • MoRT2195
    #10101
    És ez mire volt most jó?
  • MAstudioHD
    #10100

    :D Már nagyon váróóós :DDD
  • Quantumleap
    #10099
    Daryl segített neki, meg a vele lévő csajoknak, hálából jól kirabolták.