12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Dobronski
    #10221
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem gondoltam volna hogy az operatőrt veri szét :C
  • haxoror
    #10220
    Ez egy szar rész volt, a befejezés talán a legszarabb.

    edit:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs is befejezés, ez kb majd a következő évadban befejezzük az epizódot szarság volt

    Utoljára szerkesztette: haxoror, 2016.04.04. 19:59:30
  • böröczk
    #10219
    ez bullshit, a no-n kívül nem kivehető sikoltozás mind.
  • Kamionsofőr123
    #10218
    Úristen ez még egy sima résznek is szar lett volna nem hogy évadzárónak... nevetséges komolyan mondom. Erősen gondolkozom, hogy a 7. évadnak neki álljak-e...
    Amúgy, ha képregényt követik akkor Glenn hal meg mivel a képregényben szó szerint ugyanez történt csak ott Negan a végén nem az operatőrt ütötte le....
  • Darthmushroom
    #10217
    igen, ezért kár volt egy órás befejező részt csinálni.
  • Kongy
    #10216
    Őszintén szólva végig untam a részt, vontatott volt, az utolsó 5-10 perc volt pörgős, meg izgalmas, de ez kb elmondható a Walking dead részek 90%-áról...
  • Chob
    #10215
    Negan kurvakemény, kinyírta a
  • bcrics
    #10214
    Ezen meglatas szerint maradt a kepregenyes verzio.

    link
  • bcrics
    #10213
    Oktoberben majd kiderul.
    Nehéz lesz addigra visszarazodni, nem vmi okos dontes volt ez igy.
  • Tikal #10212
    szar volt egészen a végéig...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.04.04. 16:23:29
  • Tikal #10211
    Persze, hogy hasonlit rá, mivel róla mocap-elték tulajdonképpen :)
  • PiszkosFred
    #10210
    "Viszont van egy kép az utolsó kepkockakbol ahol eléggé kivehető a távozó szereplő."

    Ami feltehetoleg szandekosan felrevezeto :)
  • bcrics
    #10209
    Egyáltalán nem:D

    Elegge zsigeri volt az egész.
    Itt tényleg átjött hogy be vannak szarva.

    Viszont van egy kép az utolsó kepkockakbol ahol eléggé kivehető a távozó szereplő.
  • Jim Morrison
    #10208
    csalódtál? :)
  • Zozo0122 #10207
    Jó rész volt, egészen az utolsó 30 másodpercig. Elmehetnek a készítők a kurva anyjukba. Ilyen gyáva módon befejezni egy évadot istenem...meg hogy nem tudják még, hogy kitis öljenek meg. Szánalmas. Negannak annak rendje és módja szerint szét kellett volna vernie

    fejét és mutatni kellett volna az egészet, majd a többiek reakcióit. Ez így impotens befejezés volt.

    A Negant játszó színész óriási volt, meg Trevor is :D
  • Pares
    #10206
    Jó rész volt, bár én biztos voltam benne, hogy cliffhanger lesz a vége szóval nem lepődtem meg. Ami nem tetszett, az a buta felvezetés néhány résszel korábban. Ha Daryl és Carol nem hisztizik, meg persze a fél banda nem megy őket keresni, akkor ez az egész meg sem történik...
  • szabii98
    #10205
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy biztos, nem Carl, Rick vagy Abraham. Utóbbiról Kirkman nyilatkozta, hogy megbánta, hogy kinyírta a képregényben, ezért a háborúig túléli.
  • desigo
    #10204
    Következő évadkezdés:
    csapatunk szorgosan műveli a földet,ülteti a krumplit,répát
  • precision
    #10203
    Bizony :)



    illetve :D


    Utoljára szerkesztette: precision, 2016.04.04. 13:50:14
  • böröczk
    #10202
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem ezután a gyenge zárás után nem. Nem javít ezen már semmi, legalább ha már így elszúrták, valaki kevésbé jelentős haljon meg. Attól félek nem így lesz, de ha mégis tartják magukat az übersokkhoz, akkor olyan is meghalhat, aki a képregényben alapból nincs benne, mégis az eleje óta a csapattal van... Daryl.
  • böröczk
    #10201
    Az ő volt? A bajszos fazon?
  • szabii98
    #10200
    ja, és ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem main karakter hal meg, hanem Aaron, akkor kurvamérges leszek. mégis kit érdekel, az nem is lenne igazi bosszú...mégcsak nem is hiányozna. Neem. Negannek valaki nagyot kell megölnie.
  • szabii98
    #10199
    Én is azt néztem basszameg, ez full Trevor :D:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MEKKORA BUZISÁG HOGY ÍGY FEJEZIK BE.

    egyébként grebber nemtudom kire gondolt mint második karakter
  • cassoneitaly
    #10198


    The Walking Dead 6x16 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (internal.hdtv-killers, proper.hdtv-afg, proper.hdtv-fum, proper.720p-killers, proper.720p-RMTeam)

    feliratok.info | addic7ed

    További időzítések J1GG4-tól:

    [ HAMAROSAN ]

    Ingorion nevében is jó szórakozást mindenkinek! Alias és Szigony nevében pedig köszönjük az egész évados figyelmet! Októberben folyt. köv. ;)

    Cassone
  • precision
    #10197
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja amúgy meg jó volt hallani a jó öreg Trevor hangját a GTA5 -ből :) a fazon még hasonlít is rá, beszarás :D
  • precision
    #10196
    Szívesebben gondolkodnék azon a következő évadig, hogy milyen hatással lesz az adott karakter halála a többi karakterre és a történet alakulására mint hogy dedó módon azt keresgéljem lassított felvételeken meg mittudomén hol hogy ki halt meg. Persze mit lepődök meg, tudtam hogy megint ilyen szánalmasan lesz vége az évadnak, gyakorlatilag mindegyik sorozat ezt csinálja.
  • böröczk
    #10195
    Még szerencse, hogy nem belőled élnek. :)

    edit: egyébként pont elérték a céljukat, mindenki ki van akadva, fel van háborodva, mindenki erről beszél, mindenki találgat.

    Ha nem így lett volna vége, akkor is maradtak volna a nézők a következő évadra.
    Utoljára szerkesztette: böröczk, 2016.04.04. 11:22:53
  • precision
    #10194
    Komolyan már megint így kell vége lennie egy résznek/évadnak? Nem, soha, semmikor, egyik sorozatban sem az egész egyetemes film történetében még nem volt ilyen húzás, tényleg nem. Kib*szottul egyedi és művészi megoldás, igazi Oscar díjas lépés, meghökkentő és még soha nem láttam ilyet. Egyrészt fingjuk sincs hova tovább, ez így kényelmes nekik. Másrészt mindenhol erről beszélnek és találgatnak, ez is jó nekik. Igazából egy zsenik. De attól még bekaphatják.
    Ja amúgy meg akármelyikük megdögölhet, nem fog megrázni. Nem rágom le a körmöm miatta, hogy vajon ki lesz az... nem ülök fel az ilyen olcsó marketingnek.
    Utoljára szerkesztette: precision, 2016.04.04. 11:06:59
  • böröczk
    #10193
    Valaki itt említette, mi lesz a vége, és igaza is lett sajnos. Attól függetlenül, hogy csalódtam, még elég sokkoló volt a rész vége, és jó volt látni Jeffrey Dean Morgant, mintha neki készült volna Negan szerepe eredetileg...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Direkt össze-vissza ugrált szerintem is, ha sorban ment volna, akkor kis is lehetne találni akár.
    Állítólag a készítők se döntötték még el, ki haljon meg, ezért lett cliffhanger a vége. Gondolom, majd figyelnek, kiért rinyálnak legtöbbet a nézők, és ahhoz igazítják az új szezon premierjét. Gusztustalan húzás mondjuk. Én őszintén nem bántam volna, ha Darylre esik a választás, de van egy olyan érzésem, hogy sajnos nem.
    Viszont ha ő nem, akkor valaki olyanra, aki nem az első évad első epizódjától van jelen.

    Két ember tutira nem: Rick és Carl. Negan azt mondja, ha bárki bármit csinál, tépjék ki Carl másik szemét is, és etessék meg az apjával.

    Utoljára szerkesztette: böröczk, 2016.04.04. 10:57:47
  • cherubim06
    #10192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Direkt úgy lett megcsinálva, hogy ez ne lehessen kitalálni. Végülis lehet Aaron is, de sajnos(?) Rick kivételével nagyjából bárki lehet...utánaolvasva külföldi fórumokon erre jutottam.
  • Jim Morrison
    #10191
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de a végén ahogy elnéztem Aaron-t nyírták ki.
  • CSOCSO
    #10190
    na hogy ebbol, hogy fognak kimaszni azt nem tudom elkepzelni.............
  • szabii98
    #10189
    Helyet kell csinálni az új karaktereknek.
  • grebber
    #10188
    Kezd elfogyni a pénz? Kinyirtak megint 2 régi karaktert :(
    Ha így megy tovább Rick lassan soloba marad .
  • bcrics
    #10187
    Mindjárt, mindjárt....
  • desigo
    #10186
    link?
  • bcrics
    #10185
    Akkor holnap nagy anyazasokkal lesz tele a net, - remélhetőleg.
    Alig várom.
  • eddaniel
    #10184
    Az egyik filmes adatbázis oldalon lehet szavazni, hogy melyik szereplő hal meg legközelebb, és akik eltalálják azok között kisorsolnak egy walking dead túrát. Én Maggie-re szavaztam, nem akarom hogy meghaljon de őrá kevés szavazat érkezik tehát több az esélyem.Egyébként nem kívánság-lista, csak vélemény kérdező. Holnap kiderül.
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.04.03. 13:03:27
  • Kamionsofőr123
    #10183
    egyetértek
  • Kongy
    #10182
    A sorozat varázsa valahol a 2. és a 3. évad között elveszett, valami viszont mégis van, ami maradásra késztet. Olyan ez, mint sokaknak a Barátok közt. Egy szar az egész, konkrétan nem is tudják megmondani miért nézik, de percre pontosan ott vannak előtte minden este. Amúgy ez az évad most nem is rossz, volt ennél sokkal rosszabb is. Én leginkább a Kormányzóval való szenvedést, meg flashbackeket untam halálra...