12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • tigeroo
    #10428
    csak troll, a sok "buta" meg azthiszi hogy ő mennyire okos
  • Prof William
    #10427
    Max Brooks Túlélő kézikönyve és a World War Z nagyon jó könyvek.

    A World War Z-ből el bírnék viselni pár évados sorozatot. Ott aztán tényleg be tudnák mutatni a zombiapokalipszis kirobbanását, nem úgy mint a Fear the Walking Dead-ban.
  • Quantumleap
    #10426
    Szerintem komolyan vette Max Brooks Zombi túlélő kézikönyvét. Talán mégis kellett volna bele valami jelzés, hogy a könyvben leírtak csak a fantázia szüleményei.

  • Prof William
    #10425
  • Pares
    #10424
    Ez.
  • Count Adyn
    #10423
    Engem inkább az erőltetett pozitív diszkrimináció zavar ebben a témában amit a média nagy álszenteskedve előad :)
  • böröczk
    #10422
    Ezzel az erovel Glennt es Michonnet se banthatjak, mert akkor mekkora rasszistak :P
  • Jim Morrison
    #10421
    én nem merek rá fogadni.. kövi évad lehet flashback évad lesz :D
  • Quantumleap
    #10420
    Oké, akkor te mindkét nem esetében elíteled a sajáthoz való szexuális vonzódást. Megértelek. De nem mindenki ilyen.
    Nekem bejönnek a leszbik, a melegeket tolerálom avval a feltétellel, hogy velem ne próbálkozzanak! De sajna tapasztalataim szerint nem az ilyen nézetűek vannak többségben.
  • Quantumleap
    #10419
    A nők rendszerint nem szeretik nézni, ha két férfi csinálja. De lényeg, ami lényeg: Akik azt szajkózzák, hogy a homoszexualitás egy aberrált betegség, azoknak a 80%-ának a leszbikusokkal semmi baja nincsen (mert az más, ők csajok, ők izgatóak, őket elfogadjuk etc.). Tehát innentől nincs miről beszélni...
  • Seten
    #10418
    Van akváriumod? ;)
  • Pares
    #10417
    Rosszul feltételezed.
  • Tikal #10416
    kérdezd meg a barátnőd, melyiket szereti jobban nézni, mikor két srác smacizik vagy mikor két csaj :)
  • Quantumleap
    #10415
    De feltételezem, ha két csaj smacizik, avval semmi bajod.
  • MoRT2195
    #10414
    Szerintem meg csak várni kell. Én magam garantálom, hogy októberbe minden kiderül. :D
  • böröczk
    #10413
    De, pont a napokban kezdtem az elejétől azt is :D
  • Pares
    #10412
    Az a baj, hogy ez egy cseppet sem vicces, mert tökéletesen igaz. Elbaszott egy világ.
  • kék
    #10411
    Még valami az eszembe jutott és azt hiszem, valaki már korábban is felvetette ezt a fórumon.

    Honnan tudták, hogy Rick és csapata szükséghelyzetben van és el kell indulniuk orvosért? Van bent egy beépített ember? Ha igen, akkor ki? Szerintem Inid. Ő adta Maggie-nek a kaját (uborka?) és Carl-t is mindenáron vissza akarta tartani. Lehet, hogy megmérgezte Maggie-t? Nem vagyok tisztában minden problémával, ami egy kismamás érinthet, de például a méhen kívüli terhességet kizárhatjuk, hiszen ultrahangos vizsgálatot már végeztek rajta. Ráadásul láza van, ami inkább mérgezésre utal.
  • kék
    #10410
    Logikus érvelés, bár szegény Dennis sem járt jobban, ha belegondolunk. Az ő halála is elég brutális volt, ráadásul még mutatták is. Magam sem Aaronra tenném a pénzem, hanem inkább Eugen-re.
  • Prof William
    #10409
    Aaron pont azért nem fog meghalni mert meleg. Ar endezők nem mernék vállain hatalmas nagy PC felhördülést és homofóbnak bélyegzést amiért egy meleg karaktert brutálisan megölnek a sorozatban. :
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.04.27. 10:43:56
  • Jim Morrison
    #10408
    még nem nézte vissza, de szerintem a fényeket kéne belőni, szépen lerajzolni a helyet, honnan világítanak. mikor üt talán pont mögötte világít az egyik kocsi lámpája.
  • kék
    #10407
    Végignéztem a számolást ismét, de elég logikátlan. Negan nem sorban halad. Akiket kizárhatunk az Rick, Karl és Michone. Elvégre a kardos hölgynek akarnak egy egész estés Walking Dead filmet.

    Eugene nagyon esélyes. A tölténygyártás "receptjét" átadta Ricnek, Abraham pedig ismeri a helyet. Szerintem ez lehet a Megváltók legyőzésének a kulcsa.

    Glenn... tudjuk miért.

    Aaron: szerintem nem sokan bánnánk. Nem azért, mert meleg, hanem a karakter súlytalansága miatt.

    Daryl: mikor Negan elfordul Ricktől és odamegy az áldozathoz, elég sokat lép. Glenn és Daryl vannak a csoport szélén. Meg persze Eugene.
  • kék
    #10406
    "de a kepregenyben egesz mashogy tortent, ott a Governor vegzett vele es Judittal"

    Ne haragudj, de nem akarod még egyszer elolvasni azt a képregényt?

    Judith egyáltalán nem hal ott meg.
    Utoljára szerkesztette: kék, 2016.04.27. 10:12:21
  • gombabácsi
    #10405
    ez az 5. meg 6. évad elég komoly volt. a 6-nak még csak a felénél tartok mondjuk
  • Szabi #10404
  • Prof William
    #10403
    Majd ha csökken az érdeklődés, jöhetnek vendégszereplők.

  • sertrex
    #10402
    Nem. Itt évadokra szerződnek. Ha egy bizonyos nézettség alá csökkenne a sorozat, akkor a következő évadot már nem rendelnék be. Ezek nem sportolói szerződések. :)) Itt nincs bünti. :DD Ha a főszereplő valami oknál fogva kiszállna, akkor egyszerűen kiírják a sorozatból. Néhány újra forgatott jelenettel ez megoldható. A stúdió a sorozat végéig rendelkezésre áll, akár a következő heti részt is újra tudnák vágni, ha kell, de ez ritkán szokott előfordulni, legfeljebb ha meghal egy szereplő és nincs még felvéve az összes jelenete.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.04.19. 16:43:00
  • MoRT2195
    #10401
    Ez nem így működik. Szerződéshez vannak kötve. Nyilván közös megegyezés alapján bármikor távozhat egy szereplő, de ha mondjuk 2017-ig van szerződése, és most ott akarja hagyni az egészet valaki, akkor azt is természetesen megteheti, de felelnie kell a következményekkel, ami komoly pénzbüntetéssel jár.
  • Madi92
    #10400
    Fear of ban is osztja a hülyeségeit.
  • BoneDragon
    #10399
    Igaz, nem kell törölni. Inkább mehet a ban.
  • eddaniel
    #10397
    itt mindenki elfelejt valamit! minden sorozat a pénzről szól! ez nem baj, én is pénzért dolgozom! de!!!!!!!!! ha az egyik "színész" kap egy anyagilag jobb ajánlatot akkor hirtelen megeszik a zombik, mit gondoltok Andrea miért pont akkor halt meg amikor a Dumb és Dumber kettyóban kapot egy hatalmas szerepet?! a rajongók, az ostoba kis dagadt, szemüveges gyíkok akik a szüleikkel élnek, aszt hiszik, hogy az írók az ő igényükkel foglalkoznak, holot ha a rick-et játszó színész kapna egy jobb ajánlatot úgy kiírnák mint a sicc!!!!!
  • BoneDragon
    #10396
    Mutatták.
  • eddaniel
    #10395
    azt észrevettem te nagyon okkos, de mikor döglött meg ?! mutatták e?! vagy csak pofáztak róla ?!
  • böröczk
    #10394
    En tudtam, hogy meg kell halnia, de a kepregenyben egesz mashogy tortent, ott a Governor vegzett vele es Judittal. Szoval igy az evad 2-3. Reszenel eleg varatlanul ert, es az is, ahogy meghalt, nameghogy a baba tulelte.
    Ezert is gondolom, hogy Maggie babaja nem fogja, de lehet, Maggie se. En mondjuk szeretnem, nekem a Maggie-Glenn paros az egyik kedvencem.
    Amugy pont tegnap este tartottam annal a resznel, amikor Merle vallatja oket, marha jo volt szerintem.
    Ez az Andrea meg annyira ostoba, nem is sajnalom, hogy a sorozatban kinyirtak :D
  • Quantumleap
    #10393
    Az, hogy nem vágják le, nem jelenti azt, hogy nem is mossák.
    Arra amúgy kíváncsi leszek, hogy Rickkel hogy lesz ilyen téren. A múlt szezonban elég lényegesen megnyírta magát, és meg is borotválkozott. De most az évad végére elkezdett visszanőni a szakálla. Ha a korábbi borosta és hosszú haj a Lori halála miatti depi velejárója volt, akkor a mostani szezonzáró dolog tekintetében minimum egy földig érő kaporszakállnak kellene jönnie.
  • Prof William
    #10392
    Mondjuk Max Brooks: Zombi Túlélő Kézikönyve az elsők között említi, hogy a hajunkat vágassuk rövidre, mert így nem kaphat bele a zombi...

    De ettől függetlenül - bár biztos van náluk olló, vagy legalább kés - mindenki olyan mocskos ápolatlan hajkoronával rendelkezik, hogy még jó hogy nem mászik le a fejükről.

    Lassan Daryl már kis sem lát a fejéből a szeme előtt lógó fürtök miatt. Már csak amiatt is le kellene néha vágatniuk, mert elég ha bunyó közben a szemükbe megy, és máris megeszik/lelövik őket...
  • Quantumleap
    #10391
    Kösz! Erre látod, nem emlékeztem! Bár persze símán mondhatta volna azt, hogy a zombik csinálták. Meg bárhogy is nézzük, a készítők részéről azért nyilván az volt az alap, hogy nézzen ki badassabnak, akit nem nagyon sajnál majd a néző, ha elhullik. Vagy a fene tudja, hogy van ez.
  • bcrics
    #10390
    Azért nyírta kopaszra a fejét, mert mikor Otist jégre tette az kitepett egy adag hajat a fejerol.
  • bcrics
    #10389
    Azért nyírta kopaszra a fejét, mert mikor Otist jégre tette az kitepett egy adag hajat a fejerol.
  • Quantumleap
    #10388
    Mert oké, annak lenne értelme, ha mindenki kopaszra vagy tüsire borotválná magát, elvégre a zombiapokalipszisben nincs idő ilyesmikkel bajlódni, mint a hajvágás. De akkor miért nem teszi mindenki ezt? Végül eljutunk oda, hogy Shane volt az egyetlen karakter, aki megjelenés tekintetében logikusan cselekedett?