12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • szabii98
    #10468
    A LOST valami hasonlót hozott ki belőlem :D
  • Maximus4
    #10467
    Hétvégéket általában úgy intéztem akkor,hogy reggeltől estig néztem:)
  • MoRT2195
    #10466
    Meglehet simán nézni annyi idő alatt, attól függ mennyi ideje van az embernek, és abból mennyit áldoz rá ugye. :)
  • Maximus4
    #10465
    Lehet,hogy volt 3 hét is,de nagyon rákattantam.Star Trek Voyager mellett ez lett a kedvenc sorozatom:)
  • KaBuTo666
    #10464
    6 évadot két hét alatt ??
  • Maximus4
    #10463
    Igen,de én a 6 évadot talán 2 hét alatt néztem meg.Most meg majd 1 hetet várni egy-egy újabb részre....ááááá,kibírhatatlan lesz:)
  • Quantumleap
    #10462
    Dehogy is! Már a tárgyhónapban vagyunk.
  • Maximus4
    #10461
    Még nagyon messze van:)
  • RatBaG #10460
  • MoRT2195
    #10459
    Oks, nálam lesz a gebasz. Chrome-ba nem jelenik meg, viszont Firefox-ba látom.
  • Dynamic
    #10458
    Érdekes, nekem megjelenik
    Mondjuk rövidített link volt, lehet, hogy kell hozzá permanens gmail, vagy fb bejelentkezés, és emiatt látszik. Merthogy mobilon a Fb-ról dobott át Yt alkalmazásba és onnan szedtem ki egy rövidített linket.


    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2016.07.23. 12:26:10
  • MoRT2195
    #10457
    Csak a linket hagytad ki ;)
  • Dynamic
    #10456
    Lustábbaknak YouTube-os, feliratos ;)
  • Jim Morrison
    #10455
    te jó ég, nem hiszem el, hogy csak 7. évadban

    Első rész óta ezt várom!4
  • szabii98
    #10454
    SHIVA!
  • Dynamic
    #10453
    Season 7 Comic-Con Trailer
  • RatBaG #10452
    http://comment.blog.hu/2016/06/29/ket_uj_karakter_erkezik_a_the_walking_deadbe
  • Jim Morrison
    #10451
    google: Walking Dead OST / esetleg imdb soundtrack részenként
    Még biztos van valami gyűjtőoldal is. valahol.
  • molnibalage83
    #10450
    A 4-5-6 évados instrumentális zenéi elérhetőek valahol? Nagyok király a zene sokszor ezekben az évadokban.
  • böröczk
    #10449
    Nem nem halhatnak meg, hanem jelentősen csökkenne a nézettség, ha kiesnének, mivel aj ó karakterek viszik tovább, előre a sorozatot, nem az általad említett töltelék/mellékszereplők, akik ahogy írtad is, unalmasak.

    Nem értem, miért lenne olcsó dramatizálás (wat:D), ha egy kevésbé fontos szereplőt nyírnának ki, a csapat számára az ő elvesztésük is komoly lehet, és biztos vagyok benne, hogy mindentől függetlenül képesek brutálisan sokkoló képkockákkal szolgálni.

    GoT, talán még nem volt kimondva, bár lehet, csak én nem emlékszem, Tyrion elméletileg halhatatlan. Ahogy szerintem Deneriszre is van esély. Ahogy itt sem fogják kinyírni Ricket. A többiek nincsenek biztonságban képregényben történtektől függetlenül.

    szerk: GoT-ban is mennyire durva volt a véres esküvő (csak egy hirtelen eszembe jutott példa), aki nem olvasta a könyvet, nem számított rá, ott is bár fontos karaktereket veszítettek el a nézők, mégsem törődtek annyira vele, mint Jon Snow "halálával", vagy törődnének Tyrionnal esetleg..
    Utoljára szerkesztette: böröczk, 2016.05.15. 18:51:01
  • Quantumleap
    #10448
    Inkább az az óvódás szint, hogy "Daryl vagy Glen nem halhat meg, mert ők fontos szereplők!". Aki így gondolkodik, az soha ne nézzen Game of Thrones-t vagy Oz-t!
  • BoneDragon
    #10447
    Azért durva, hogy egyesek mekkora hisztit tudnak csapni ilyen miatt.... Óvodás szint.
  • Quantumleap
    #10446
    Ha Sasha, Eugene, Abraham vagy Aaron hal meg, én gondolkodni kezdek a cancelen. Nehogymár kiszúrják a szemünket ilyen ócska, gagyi dramatizálással! Jelentéktelen mellékszereplő távozott, és nekünk brühühüznünk kell! Na ne már...
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.05.15. 15:51:06
  • Jim Morrison
    #10445
    Aaronra gondoltam, köszi.
  • böröczk
    #10444
    Abraham, Aaron?
    Aaronnak képregényt követve még lehet nagyobb szerepe. Abrahamnak meg már épp kezdett nagyobb/több szerepe lenni.
    Meglátjuk, én nem bánnám...
  • Jim Morrison
    #10443
    Valszeg mind (színészek akik évadzárón térdeltek) ott térdelt, csak az egyiket még leöntötték művérrel...:) Az hogy ketten mentek el együtt nem jelent semmit :)
    Amúgy szerintem továbbra is a súlytalan karakter fog meghalni, az a A betűs vagy ki...
  • böröczk
    #10442
    Persze. Lehet, az egyikőjük halálát forgatták. :D (remélem, nem)
  • Jim Morrison
    #10441
    na ez így már valami... de ebből továbbra se lehet tudni ki él/hal. Akik ott voltak évadzárón, valszeg most is ott lesznek :)
  • böröczk
    #10440
    De igen, a forgatásról hazafelé tartottak. Mármint azt nem írták, hogy a forgatás, csak a helyszínt, és a legtöbben tudják, hogy ott forgatnak. :)
  • Jim Morrison
    #10439
    a linkelt cikknek semmi köze a hetedik évadhoz.
  • Quantumleap
    #10438
    Nekem az a rögeszmém, hogy valaki olyannak kellene meghalnia, aki az első évad óta jelen van. Erre pedig ugye pont a képen szereplő két illető lenne az egyetlen opció, mivelhogy Rick és Carl kizárva.
  • böröczk
    #10437
    Jaja, lattam en is valami fb oldalon posztolva.
    Mar nem is tudom, kire tegyem a tippem.
    Ha nagy meglepetest akarnak, Michonne az. Az RVs POV is lehet az ove siman.
    Amugy tuti ki fog ido elott derulni, a forgatas vegeig mindenkepp. Szoval nem sok ertelme volt a cliffhangernek igy, de azert par honapon at huzzak vele a nezok agyat.
  • Quantumleap
    #10436
    Elkezdődött a 7. évad forgatása, két szereplőt lekaptak. Ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindketten túlélték Negant, símán lehet félrevezetés vagy flashback:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.tmz.com/2016/05/13/walking-dead-norman-reedus-steven-yeun-car-accident/
  • Maximus4
    #10435
    Én most végeztem a 6. évaddal.Ilyen fantasztikus sorozatot még nem láttam.Voltak benne haloványabb részek,de összeségében nekem iszonyatosan bejött.Most olvasom,hogy októberig várni kell a folytatásra,ez valami borzalmas:)
  • molnibalage83
    #10434
    A 4. évad második felénél vagyok. Alapvetően tetszik, bár a 2. évad elnyújtott első fele kicsit szenvedős volt és nem értem, hogy a rosszfiú 2.0 részre miért volt szükség a 4. évadban azon kívül, hogy előadható volt újra a 2. évad végi szétszóródás... Azért egy idő után unalmas, hogy kétszer látom, hogy a szociopata seggfej mekkora seggfej.
  • böröczk
    #10433
    En elhiszem, hogy nem akartak magukra haragitani a nezoket, megis sokukat sikerult :D

    Egyebkent mostanra szerintem mar senki sem forrong, es amugy is mindjart itt az oktober :D
    Nekem amugy tetszett az evadzaro (is).
  • Tikal #10432
    pff, faszfej...
  • kék
    #10431
    Kirkman magyarázata

    Kirkman magyarázkodik az évad vége miatt
    Utoljára szerkesztette: kék, 2016.05.09. 21:15:19
  • Prof William
    #10430
  • Prof William
    #10429
    Star Treket ismerők érteni fogják... :)