12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Dobronski
    #10632
    ezek nem a beugró jelenetek rick fejében, csak még nincs szarrá effektelve, vágva?
  • RatBaG #10631
    http://comment.blog.hu/2016/10/26/kiszivargott_egy_alternativ_jelenet_a_the_walking_dead_evadnyitobol
  • Prof William
    #10630
    Nem kell aggódni! Ha bibis lett a feje akkor elég rá pár puszi és meggyógyul: )


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.10.26. 10:46:50
  • Tikal #10629
    ah oké... csak mert én 18ezer hsz-t láttam az utolsó résznél, igaz az már 6 hónapja volt... de majd megnézzük 6 hónap múlva....
  • IXEMGabeo
    #10628
    volt egy sejtesem hogy a faszi baseball jatekos volt:DDD de hogy ketyos az is biztos...remelem lesz tartalmas hattersztorija...sajnos a WD-en igen keves flashback volt..talan Shane, Rick es Abrahamnal ugranak be jelenetek...
  • IXEMGabeo
    #10627
    dagi csajt mintha o lotte volna szembe Daryl nyilpuskajaval
  • Micsu
    #10626
    Kevesebb :D
  • Tikal #10625
    most ennek a számnak mondania kéne valamit? nincs viszonyítási alapom, adnál egy linket a topikhoz? :) Például mennyi post volt akkor mikor az előző évadot gyáván abbahagyták? Vagy mikor az évad közepén elbújt a kuka alá? :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.10.26. 00:53:29
  • Micsu
    #10624
    Qvara nem vt ertelmetlen a halala
    Pont az lett vna ertelmetlen h vmi toltek karaktert nyirnak ki, erre raduplaztak 2 kozkedvelt karakterrel ala Got
  • böröczk
    #10623
    Tv show vs kepregeny (7. evadnyitoval kapcsolatosan)
  • Micsu
    #10622
    Alig vt feszultseg vs reddit 10.000 post
    Ne csak a sajat fejeddel probalj meg gondolkodni
  • Jim Morrison
    #10621
    //Oszinten szolva, hiaba birtam a karaktert meg minden, de mikor a hsz t irtam a neve nem jutott eszembe, igy ugy hivatkoztam ra, mint az elottem levo.
  • RatBaG #10620
  • böröczk
    #10619
    koreai
    Azt hiszed, attól jó fej vagy, hogy már sokszori elmondás ellenére is lekínaizod? Nem.
  • Quantumleap
    #10618
    Miért kínaizza mindenki Glennt? Ilyenkor nekem mindig az jut eszembe, hogy milyen lenne ha engem magyar létemre lerománoznának vagy leszerbeznének, és mikor helyesbitenék, azt a választ kapnám, hogy "Tök mindegy! Egykutya!". Már nem azért, hogy elvigyem ilyen irányba a topikot!
  • Quantumleap
    #10617
    Én azon fantáziáltam, hogy mi lenne, ha Banshee-karakterek mennének Negan ellen. :D Mondjuk egy Kai Proctor vs Negan ütközet? :O
  • Jim Morrison
    #10616
    +
    Teljesen mas amikor hetrol hetre kovetjuk a karaktereket, es akkor tortenik valami. Kinai fake halalanal tele volt a topik vele, most alig van rola szo.
  • Pares
    #10615
    Fú, ez tényleg brutális volt. Negan a kedvenc karakterem lett. Tudja, hogyan kell a riválisát teljesen megtörni és a szolgájává tenni. Csak azért ez az emberek folyamatos megfélemlítése és megtörése dolog egy idő utál kétélű fegyver lesz...
  • szabii98
    #10614
    és ha ennyire követik a képregényt, akkor remélhetőleg a jövőbeni cselekmény is követi majd:))
  • kissssss
    #10613
    valószínűleg beálltak volna mindketten negan bandájába.
  • Maximus4
    #10612
    Kíváncsi lettem volna Negan-nal szemben mit csinált volna Daryl tesója,Merle és Shane:)
  • bcrics
    #10611
    A talking dead aktuális epizodjaban pl jol lathatoan bebaszva ment el :)
    Kicsit iszogattak a musor elott, abrahammel egyutt...
  • Count Adyn
    #10610
    jaj:D
  • Pares
    #10609
    Én meg már tökre el is felejtettem, hogy mikor jelenik meg az első rész, nyugodtan Youtubozok, erre szép kis spoilerekbe futok bele...
  • Lópikula
    #10608
    Quantumleap a kérpegényben PONTOSAN így van
  • Maximus4
    #10607
    Szerintem is Negan biztos vagy két évadig húzza.A 8. végén lesz felnyársalva,vagy egy hídról lesz lelógatva.De azt meg kell hagyni,nagyon jól eltalálták a színészt ehhez a karakterhez.
  • homeless
    #10606
  • böröczk
    #10605
    * ki lettek masolva a kepregenybol :D
  • böröczk
    #10604
    Igen, Daryl pl komoly karakter -es jellemfejlodesen ment keresztul az elso evad ota.
    Es igen, pont az olyanokra gondolok.



    JDF Neganjarol pedig: a scriptje mind a hatodik evad vegen, mind a mostani epizod elejen szinte szorol szora ki lett masolva. A kepkockak ugyszinten. Nem akarom beszurni ide, keressetek ra, ha erdekel.
    Szerintem tokeletesen jatssza, nala jobb Negant nem talalhattak volna.
  • Quantumleap
    #10603
    Most eszembe jut az a csaj az előző évadból, aki a járványkitörésből keletkezett felfordulást kihasználva kinyírta a munkahelyi főnökét. Az ilyenek nyilván inkább a "gonosz"-abb vezetőkhöz csatlakoznak. Bár ez relatív, mert a sorozat legelejét nézve Daryl és Merle is símán kiköthetett volna valaki effélénél, mint ahogy Merlénél részben meg is történt.
  • fank70
    #10602
    Negan nagyon túltolta, kevesebb több lett volna...
  • böröczk
    #10601
    Van, de azok is inkabb ostoba "csicskak", akik egyedul keptelenek lettek volna a tulelesre. Na meg nyilvan nem egy Glenn fele lelek tarsul a tagokhoz, hanem velejeig romlott, gonosz emberek. Mar ha lehet ilyet mondani, hogy "gonosz".
  • Devv
    #10600
    Negan simán feltűnhetne a fear-ben is egy kicsikét.
  • Quantumleap
    #10599
    Tehát majd megtudjuk, hogy ő olyasmi, mint Mahone a Prison Breakben? No de akkor itt jön képbe a kérdés: Negannek egyáltalán van olyan embere, aki nem megtörés hatására van vele, hanem szimpla szövetségi alapon?
  • böröczk
    #10598
    *nyithatta=nyirhatta

    Mobilrol nem enged szerkeszteni vagy normal verziora valtani valamiert.
  • böröczk
    #10597
    Csak szimplan megtorte Negan, ahogy most Ricket is. Azert az elozo evadban mar voltak hezitalasra utalo jelenetek, pl hogy segitett Darylnek. Az sem volt veletlen, hogy vallon lotte, siman ki is nyithatta volna.

    Btw, ehhez az Andrew Lincolnhoz mar ideje lenne hozzavagni egy emmyt.
  • Quantumleap
    #10596
    No, igen. Ha a Kormányzó másfél évadig húzta, akkor ő nyilván még tovább. És ugye előbbi halála óta nem is nagyon volt állandó főgonosz.
  • Quantumleap
    #10595
    Negant tényleg érdemlegesnek látom több évadra meghagyni, karakteres gonosz, akiben rejlenek lehetőségek. Dwight viszont szimplán csak idegesítően ellenszenvesnek tűnik.
  • Kaplan
    #10594
    Szerintem Negan most legalább 2 évadon keresztül központi karakter lesz. Kizártnak tartom, hogy 1 évad alatt lerendeznék.
  • böröczk
    #10593
    Dwight nagyon jo karakter lesz. :)
    (Ahogy Negan is, lesznek meglepetesek, ha a kepregenyt kovetik).

    (Nem vagy semmi :D)