12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #12221
    Andrea volt, akit Michonne megtalalt anno...es mikor a Kormanyzo elkapta oket Andrea szembenezett Darryl bartyjaval Merle-vel es tudjuk az evad vegen mi tortent vele a Kormanyzo egyik egykori embere megsebezte ot a 3. evad vegen majd dramai korulmenyek kozt fejbelottek. Michonne pedig egy zarkozott csendes erzelmeit magaba fojto Katanas gyilkologep volt...az a jelenet tetszett mi lett volna, ha Negan talalja meg mennyire mas fordulatokat hozhatott volna az egesz...Nekem szemelyszerint jobban tetszett volna az a Michonne
  • Quantumleap
    #12220
    Én amikor újranézést csináltam, úgy konstatáltam magamban, hogy a sorozat legjobban sikerült évadjai az első és a harmadik.
  • Kaplan
    #12219
    Tegnap este gyorsan lecsekkoltam a jelenetet Youtube-on, így már minden tiszta. Egyedül ezt a jelenetet nem tudtam az előző részben mire vélni, nem kötöttem össze, hogy Andrea még élt ekkor, amikor Michonne bekerült a sorozatba. Talán megérné lassan újra nézni az évadokat, sajnos most van rá elegendő ideje az embernek.
  • Quantumleap
    #12218
    A második évad záróepizódjában (2x13) tűnt fel. Andrea járkálók elöl menekült, ő megjelent, és lekaszabolta őket. (A mostani epizódban ennek a jelenetnek egyfajta alternatív lefolyását láttuk, itt hagyta, hogy Andreát megegyék a walkerek.) De ott még nem láttuk az arcát, csuklya fedte a fejét, és másvalaki játszotta (nyilván egy statiszta vagy egyéb munkatárs). Gurirát a harmadik évadtól szerződtették.
  • Kaplan
    #12217
    Szerintem ezt a kommented Sorozatjunkien is olvastam, viszont, amit írtál nekem tök új. Már alapvetően nem emlékszem, hogy mikor és hogyan tűnt fel Michonne, na de, hogy nem Danay Gurira játszotta volna, az főképp nincs meg. :)
  • Quantumleap
    #12216
    Az elején azt hittem, rossz évadban járok. Aztán persze leesett, hogy a legelső felbukkanásakor még nem láthattuk Michonne arcát, és ott még nem is Danay Gurira játszotta. Kár, hogy a Kormányzót nem hozták vissza a látomásokban.
  • IXEMGabeo
    #12215
    ahogy sejtettem ez egy mero fos epizod lesz igy is lett...orulok neki, h Michonne szenvedeseit nem kell latnom tobbet...Maggie szazszor inkabb, mint o
  • cassoneitaly
    #12214


    The Walking Dead 10x13 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12213
    ez a resz most odavert nagyon, magasra tettek a lecet szerintem ebben az evadban...innentol kezdve nem hiszem, hogy lesz ennel utosebb jelenetsor
  • IXEMGabeo
    #12212
    Eugene-t most azzal "tartjak" eletben, hogy talalkozik majd "sziv" szerelmevel akit tavradiozas segitsegevel ismert meg:D
  • cassoneitaly
    #12211


    The Walking Dead 10x12 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Garga Pitic #12210
    Amennyi hozzájárulása a cselekményhez most van, Eugene-t akár ki is írhatták volna.

    A sorozat alap felvetése névlegesen ez: Mi történne egy, a miénkkel egyező világban, amelyben a holtak tesznek még egy kört?
    Valójában ez: Miénkkel egyező világ, feléledt holtak és rendszeres kretén döntések minden korábbi tapasztalat ellenére, dráma a dráma kedvéért.

    Pár hete egy kollégámnak megemlítettem a sorozatos bénázást, és egy az egyben felmondta azt a taktikát, amit már én is összeraktam. Nem bonyolult, minden eleme a hőseink rendelkezésére áll, már mindet alkalmazták vagy látták az alkalmazását. Emberi számítás szerint a suttogókkal való találkozás első sokkja után azonnal kíméletlenül lépniük kellett volna.
  • IXEMGabeo
    #12209
    Daryl uj dzsekije bejovos, amit Judith csinalt neki:) Nem akarom elloni a poent, de szerintem mindenki arra gondol amire en is...mi a fenenek volt ertelme a loszergyartasnak es Eugene otletenek, ha egyaltalan nem hasznaljak? Eroltetik az ijazast pancelt, de a gepfegyverek nem jatszanak miota eltelt kb 7 ev:DDD
  • cassoneitaly
    #12208


    The Walking Dead 10x11 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12207
    ez az epizod odavagott a buta hibai ellenere is:D izgalmas volt legalabb
  • cassoneitaly
    #12206


    The Walking Dead 10x10 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12205
    tetszett az epizod, viszont gondolom sokan ugy voltak vele Carol idegesito volt az epizodban a klausztrofobiajaval...nos eleinte jol jatszott, de a vegen miatta omlott be a barlang...csakugy fogtam a fejem...

    azt sem ertettem konkretan, hogy kerult a masik iranybol oda annyi Suttogo az miatt nem birtak kijutni a 2 csaj reszben ahh
  • Flamer
    #12204
    lol? kicsit uncsy volt a resz. amugy..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    carol nenit meg mar reg lekellett volna vagni mint egy..

    illetve a vegen a pucerkodas?:D LOL
    eloszor nem ertettem hogy meirt tettek be a resz kozepen a viewer desc advised szoveget, bar aztan most se ertem. konkretan semmi ne mvot. :o ha csak nem hogy az alfa -n nem keves tulsuly van es sokan megbotrankoztak volna?!:D:D:D:D:D
  • cassoneitaly
    #12203


    The Walking Dead 10x09 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Flamer
    #12202
    https://io9.gizmodo.com/the-walking-dead-is-bullshit-again-1839985867

    sztem penge osszefoglalo
  • cassoneitaly
    #12201


    The Walking Dead 10x08 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Ez a téli szünet előtti utolsó epizód volt. FOLYTATÁS FEBRUÁRBAN! Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
    Utoljára szerkesztette: cassoneitaly, 2019.11.25. 13:08:43
  • IXEMGabeo
    #12200
    rohadjanak meg:) 7. epizod utan ez nem utott ez az epizod akkorat...Gabriel reakcioja realis volt legalabb, de elkepeszto a sok drama kozepette megint a vegere hagytak mindent...es beletettek megint egy felesleges szalat, hogy huzzak az idot, Michonne is annyira unalmas, hogy nem igaz...amig nem szerepelt addig volt erdekes az egesz ahogy kepernyore kerul rogton alszom:)

    amugy semmi ujdonsag csak a szokasos WD epizod volt pedig most utosebbet vartam volna
  • IXEMGabeo
    #12199
  • Garga Pitic #12198
    Ez olyan "nem mutatjuk, a nézőre bízzuk, tételezzen föl ő egy életképes modellt a háttérben" dolog lehet.
    A nem betegek talán teáznak, és a víz forralása megvédi őket.
    A csapok (szelepek? :) ) hackelése egy másik: egy olyan rendszerben, amelynek egyes részein egyaránt járhat ivóvíz és kezeletlen víz, elvileg minden ivóvízre váltás után fertőtleníteni vagy rendesen átmosni kellene a közös szakaszt, különben szabotázs nélkül is kiosztja mindenkinek a kis kórokozóit. Ezt sem mutatják (mondjuk ne is, a fenét se érdekli :) ), max érzékeltetik a kézzel írt táblával.
  • molnibalage83
    #12197
    #12169
  • IXEMGabeo
    #12196
    Hogyhogy kijott a 8. epizod korabban az elvartnal?
  • stargatelost
    #12195
    10x08:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mégis mi volt ez a végén? Carol oké, hogy megint vérszemet kapott, azért ment gondolkodás nélkül, de ahogy utánament mindenki, az egyszerűen nevetséges volt :D Komolyan, bemennek az ellenség után egy kis vájaton valami barlangba... hát egyértelműbb nem is lehetett volna, hogy csapda... Előtte meg, ahogy megint odateleportáltak a zombik, az már tényleg az alja volt...

    Iszonyat szar volt, sajnos ez már megint a korábbi évadokat idézi... és akkor ezzel megy el szünetre a sorozat... jajj, nagyon izgulok, mi lesz velük!!!!
  • IXEMGabeo
    #12194
    ha mindenki ivott a vizbol, ami a telepulesen volt akkor marpedig mindenkinek meg kellett volna betegednie...sot tovabbmegyek, ha zombi fertozott vizet iszik valaki szamomra az lenne "logikus", ha az illeto hasonlo lefolyasban ahogyan megharaptak szepen lassan meghalna es atvaltozna, mint ahogy az oreglannyal is tortent...Mindenki kedvenc Rositaja pedig felgyogyult:)
  • IXEMGabeo
    #12193
    Gamma megolte az egyik zombit es a beleit a vizbe tette, ha jol emlekszem Aaron is latta ezt szoval, ha valaki akkor o tudhatna, hogy mergezes tortent bar folyton az erdoben csaszkal, hogy Gammat megteritse, ami most Lydiai jelenletevel sikerult is, mert kijott belole minden feszultseg es Alfaba vetett hitenek kudarca...Az nem vilagos hogyan tudott Dante beepulni szerintem azt kamuzta, hogy Hilltopbol erkezett, mert ugye sok tulelo van es senki nem ismerhette ot Alexandriabol igy be tudott epulni, mint orvos...amugy sejtettem, hogy o szabotal mindent es a betegeket sem gyogyitja, meg mikor mar a Burokot odaadtak az egyik Suttogonak, aki bezartak tudtam, hogy a Dante lesz a ludas...elegge kiszamithato volt csak ugye Siddiqben ketelyek voltak...amugy sajnalnam, ha meghalna, mert kezdett erdekes lenni a karaktere, de ugy tunik Dante megfojtotta....

    bocsi h nem spoilereztem, de az epizod hetfon jott ki igy, aki nem latta az ugy jart
  • molnibalage83
    #12192
    Valóban egész érdekes volt.
    Az viszont nem egészen világos, hogy akkor most megmérgezték a települést ellátó természetes vízfolyás vizét vagy sem? Akkor miért nem mindenki beteg, ha igen? Arra gondolok, hogy sok résszel ezelőtt halott zombikat pakoltak a vízbe.
  • IXEMGabeo
    #12191
    sracok ez az epizod nagyon jo volt, szep szammal akadt tortenes

  • molnibalage83
    #12190
    Jól értem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a doki a suttogóktól jött?
  • cassoneitaly
    #12189


    The Walking Dead 10x07 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12188
    Negan nezhetobbe tette ezt az evadot...orulok, hogy az irok kiaknazzak a benne levo potencialt...Daryl es Carol szala is erdekes lenne, csak ok szinte egy helyben toporognak es varnak az ellensegre:) Negan legalabb tesz valamit...biztos vagyok benne, hogy be akar epulni, mint anno Eugene az o bandajaba
  • Flamer
    #12187
    ez a csavo keszen van :D
  • Konyigery
    #12186
  • Zozo0122 #12185
    De srácok. Az ugye megvan, hogy ez a sorozat direkt ilyen? Mármint nem direkt gyengélkedik, hanem direkt vontatott. Ez egy karakterdráma, nem pedig zombiöldöklős Doom 2 - 2.
    Direkt vontatott és tetvészkedős, és kb csak a félévadzáróban meg az évadzáróban történik valami, addig meg olyanokat kell nézni, mint pl babacipelés, megbetegedés, rádiózgatás.
    Mindig is ilyen volt, de persze toronymagasan az első évadok voltak a legjobbak, és nincs is már sok benne.
  • VinylToy #12184
    Érted?
  • molnibalage83
    #12183
    Értem.
  • SzinesGeza
    #12182
    Szerintem