12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #2622
    Comic con trailer, SPOILERES, ezért csak linkben:
  • ForzaInter
    #2621
  • Evoluti0N
    #2620
    Ez az 1 perces trailer,ööö... hogy is mondjam? Sztem elég gagyi. A bábúk azon tetszenek.
  • AntiHero
    #2619



  • precision
    #2618
    Shane -nek bűntudata? :) ugyanmár :) Otis egy "senki" volt a számára, lazán beáldozta a saját életét mentve... ráadásul többször is megnézve azt az ominózus jelenetet, egyáltalán nem volt szükség arra amit csinált, lett volna idő, hogy mind a ketten elmeneküljenek

    a Loris témához meg annyit, hogy Shane egy idióta... ott volt Andrea aki rá volt kattanva mint az állat, de neki a taplóképű kellett :)

    én is bírtam Shane -t, mert emberi volt, igazi túlélő típus, de azért valljuk be, hogy alapjáraton nem az a mintapolgár típus volt :) szenvedett a csapat idiótaságai miatt (és valljuk be némelyik jogos is volt) holott simán leléphetett volna a szöszi csajjal és annyi
  • Zozzancs
    #2617
    + az, hogy feláldozta otist, látni lehetett rajta, hogy elég nagy bűntudata volt...
  • Zozzancs
    #2616
    Most, hogy végig néztem újra az első évadot valakiről megváltozott a véleményem: Shane: Ő nem volt the Bad Guy,amikor békát fogtak Carl al látni lehetett rajta, hogy nem egy rossz ember.. akkor kezdett el lefelé csúszni a lejtőn amikor az a ribi lori megtiltotta neki, hogy nem mehet a közelükbe... Shane megtört, nem tudott mit tenni, beleszeretett Loriba ami valljuk be nem volt bűn, mert mind2 en azt hitték Rick halott.. Shane szerette Rick-et, de Shane-t annyira felemésztette ez az őrlődés, hogy nem bírta.. most már nagyon sajnálom, hogy meghalt(kiírták), mert a hibái ellenére nagyon is szerethető karakter volt számomra, egy jó ember.. aki a szemünk láttára őrült bele abba, hogy a szeretett nő nem lehet az övé, ebbe én is beleőrülnék.. :((( Remélem Lori megmurdel...
  • ForzaInter
    #2615
  • mascarun
    #2614
  • mascarun
    #2613
    http://kephost.hu/share-BF2D_4FF73B9C.html
  • tutituti
    #2612
    ide is hátha érdekel valakit!
    http://www.ign.com/articles/2012/07/06/activision-reveals-walking-dead-first-person-shooter
  • Narxis
    #2611
    Na asszem kezdek betárazni önvédelmi eszközökből!
  • desigo
    #2610
    Korábban is lehettek hasonló támadások csak akkor még nem lett ráfogva,hogy zomi attack xD
  • Prof William
    #2609
    Terjed a dolog. :)
  • mascarun
    #2608
    Támadás már Kínában is!
  • Fenrir
    #2607
    Éppen ez az, ha beleképzeled magad bármelyik szereplő helyébe akkor fogod a fejed az egész évad alatt.

    Vegyük pl pont azt a részt amikor a srácot megmentik. Te mit tennél ott? Azzal bíbelődnél, hogy leszedd egy vascsőről azt az embert aki 10 perce még simná agyonlőtt volna miközben a zombik már majdnem a hátadat vakarják? Ne már...Érdekes, hogy Rick-ék előtte gond nélkül agyonlőtték egy csomó haverját, de őt naná, hogy meg kell menteni. Minek?

    A farmot is miért nem készítették fel soha semmilyen védelemre? Eszükbe sem jutott, hogy készleteket halmozzanak fel vagy összepakoljanak némi csomagot arra az esetre ha bármi baj történne.
    Most úgy húzták el onnan a belüket, hogy embert is vesztettek és semmilyen készletük nincs.

    Ettől függetlenül nézem a harmadik évadot is mert hátha jobb lesz a forgatőkönyv, a Falling Skies-nál már látszik a haladás miután le lettek tolva, hogy nagyon gyenge a script.
  • Zozzancs
    #2606
    Bocsánat még 1 valami nem akarom tele spammelni, de Dale épp ezért volt jó karakter, mert ő volt a balansz.. az emberi oldal képviselője és , nem értek veled egyet, mert szerintem elég jól megvannak csinálva a karakterek és a fejlődésük, kivéve T-Dog ő elhullhatna , na meg persze Lori :D befejeztem ..
  • Zozzancs
    #2605
    Bocs a fogalmazásért , kicsit elragadtattam magam, de remélem azért értitek :)
  • Zozzancs
    #2604
    Itt látszik, hogy nem érzed át a sorozat lényegét.. ez egy olyan sorozat ami inkább azt mutatja be, hogy milyen lelki fojamatok játszódnak le az emberekben ilyen szituációban, ez nem volt szerencsétlenkedés.. akár tudták milyen a srác akár nem egy életről döntöttek ,ember egy életről
    tudod mekkora súlya van ennek? ezért vacilláltak és ezért rágták 3 részen keresztül
    mert emberek ők még emberek és az volt a lényege az egésznek, hogy mennyire nehéz dönteni, mennyire nehéz azt mondani, hogy rendben öljük meg esélyt se adva arra , hogy túlélje, hogy megpróbálja... te ilyen helyzetben 1 perc alatt tudnál dönteni valakinek az életéről? tudva, hogy ő is olyan mint te? akár mit tett... lehet hogy tele van dumával és kevesebb az akció, de elég sok mindent lehet belőle tanulni én úgy érzem , hogy vannak érzéseink, tudunk dönteni jó és rossz között és ez választja el őket a walkerektől ez tartja őket életben.... hogy ők.. még megmaradnak embernek ebben a szörnyű embertelen világban.. :)
  • AntiHero
    #2603
    Megjelent a Walking Dead játék Ep2.
  • szucsy89
    #2602
    Nagyon egyszerű, a köv. évadot nem kezded el...
  • Fenrir
    #2601
    Nem az a baj, hogy nem reális hanem az, hogy idióta dolgokat művelnek benne és most nem csak a soha ki nem fogyó puskáról beszélek hanem a történetről is. Ez a szerencsétlenkedés azzal a sráccal, hogy megöljék vagy elengedjék nagy szánalom volt vagy 3 részen ezen agonizáltak. Mikor meg elviszik, hogy elengedjék majdnem beledöglenek. Gratula a készítőknek.

    Nem a megvalósítással van a gond hanem, hogy a történet és a cselekmény helyenként gagyi/szánalmas/gyenge, a szerepők 70%-a érdektelen, erőtlen, semmi hasznuk a sorozatban a rinyáláson kívül.

    Meg lehet nézni a The Wire című sorozatot, ott minden szereplő érdekes és jól ki van dolgozva, egyikre sem lehet azt mondani, hogy csak úgy van a sorozatban. Mondjuk nem véletlen, hogy IMDB-n Top1.

    Ez a sorozat is lehetne jó, ha kicsit odafigyelnének a történetre és pár szereplő több lehetőséget kapna. Tudom, hogy bizonyos szinten követni kell a képregényt, de úgy tudom, hogy már így is elég sok helyen letértek róla.
  • Zozzancs
    #2600
    Itt a pont, és azért vagyok ezen fennakadva, mert elég sokan leszarozzák a sorozatot meg fel vannak háborodva, hogy úristen mi ez már és ez engem rohadtul idegesít, hogy egyes emberek annyira be vannak gyöpösödve, hogy nem tudnak élvezni egy sorozatot anélkül, hogy analizálnák és csak a gyenge pontokat keresik benne... szar ez a világ, mindenki megakarja mondani, hogy lenne jó és semmi se jó neki ... a mai ember rettentően kritikus, túlzóan és értelmetlenül felnagyítja a dolgokat ahelyett, hogy örülnie neki, hogy vannak emberek akik ilyen sorozatokat csinálnak a szórakoztatásunkért.... hány sorozatot lehetne lelőni, mert valami nem reális.. akkor bezzeg menne a sírás, hogy senki semmit nem tud nézni :D
  • G_ArchAngel #2599
    Mivel 9+7+...-t lott, ezert realis, mert van ilyen fegyver. Lehet nem az, ami a kezeben volt, ahogy w77d is irta, de ehhez mar utana kell nezni es ezt a nezok 1%-a tette meg. Vagy kevesebb.
    1000-et senki nem lott, azt meg egyik oldal sem tudja bizonyitani, hogy vagas kozben toltott-e vagy sem.
  • Fenrir
    #2598
    Mivel feltünő volt az a jelenet akkor igen, reális.

    Egy túlélős sorozatban ahol mindennél jobban számítanak a fegyverek és a hozzá tartozó töltények akkor egy shotival ne lőjön már egyik karakter sem 100-at, töltés nélkül. Erre igazán odafigyelhettek volna, nem tudom, hogy mi lett volna abban olyan nagy dolog ha néha megáll és bedob pár töltényt.
  • Prof William
    #2597
    Most komolyan egy sorozatban amiben rothadófélben lévő járkáló hullák vannak azon megy a vita hogy mennyire reális a shotgun?
  • ForzaInter
    #2596
    Ilyen hülyeségen fenn akadni:D
  • w77d
    #2595
    szemmel láthatóan Hershel kezében nem egy nagy töltényszámú ismétlő van. Azoknak egytől egyig majdnem olyan hosszú a cső alatti tölténytáruk, mint a cső. Itt meg abszolút nincs tölténytárcső, szóval ez egy normál 2+2-es shoti

    amúgy meg nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Jó a sorozat és kész..
  • G_ArchAngel #2594
    Vannak rovid, 2"-os lovedekek, ha 10 volt a fegyverben, akkor ebbe a gatyaba siman elfer a masik 10.

    Amugy asszem ezt a filmet nem a BBC Documentaries stabja keszitette. Bar lehet vannak zombik is, csak en maradtam le valahol...
  • Steve Downie
    #2593
    Jó, hát most ugyanazt leírtad, mint én. Annyi, hogy én (ha nem haragszol) a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1275907466&no=2586]#2586[/URL]-ot vettem alapul, te meg a saját 12 töltényes teóriádat. Persze én nem fogok beléd kötni, mert egyáltalán nem értek a fegyverekhez.
  • G_ArchAngel #2592
    FAIL: 9-et lo, utana vagas, barmi tortenhetett. Amikor a nok beszelnek 7-et lo, megint vagas...

    Ezt nagyon beneztek, akik egy vagott videora hagyatkoztak.
  • G_ArchAngel #2591
    Benelli M1 Practical 9+1

    kep
  • Steve Downie
    #2590
    Ebben a vidiben 2-nél több vágás biztosan nincsen és itt bőven 20 fölé megy az öreg. Amúgy meg úgy írtad a hsz-t, mintha ezt a Hersheles dolgot mi találtuk volna ki itt az sg-n (mert nem figyeltünk), közben meg az amerikai fórumokon még a legnagyobb TWD rajongók is hatalmas poénként beszélnek a jelenetről.


  • G_ArchAngel #2589
    Mondjuk az oregnel nem ilyen volt:)
  • Fenrir
    #2588
    12 gauge nem azt jelenti, hogy 12 töltény fér a fegyverbe szvsz.
  • G_ArchAngel #2587
    12 lovedeket is tudnak egyes tipusok kipumpalni (12 gauge pump tactical shotgun)

  • Seth
    #2586
    Oké,látjuk tárazni, de hányszor is? 2x kb.Van, hogy 5-6 lövést lead egyhuzamban ,vágás és újra lő ennyit ? :D Lol, egy ilyen pump action shotgun 3-4 töltényt fogad magába egy töltéssel.
    Ha akkor tölt mikor a kamera mással van elfoglalva, honnan varázsolja elő a töltényeket,amik ugye nem éppen légpuskába való méretűek, a zsebeiben látszólag nincs semmi, pedig mennyit is lő? 40-et ? Ennyi tölténnyel a zsebben úgy menne mint akit seggbe szexuáltak :D

    Mozgó járműből meg senki nem osztogat 3 fejlövést egy huzamban :D
    De minek is ilyenen egyáltalán fennakadni egy zombis filmnél ? :D
  • stargatelost
    #2585
  • Prof William
    #2584
    akkor különösen ajánlom az öreg Izraeli hírszerző sztoriját. :) Ő is rengeteg ilyen hírt derített ki míg levonta a következtetést, hogy itt bizony valami elindult.
  • Balázs 17
    #2583
    jó ezt már nem hiszem el:DDDD
    egy hónap alatt három támadás pff
    és épp most olvasom World War Z-t:D