12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Kongy
    #2662
    Basszus, spoiler lemaradt :(
  • Kongy
    #2661
    Köszi! :D Most már minden világos :D Én eddig csak úgy gondoltam, hogy a zombik a walking dead-ek mert őket hívták "walkers"-nek végig. :D

    Amúgy én nagyon sajnáltam Shane-t, és nem bántam volna, ha lelövi Rick-et, mert Rick egy seggarc, valljuk be őszintén. Olyan durva hibákat ejtett, minthogy magára hagyta Sophiát, aztán hagyta hogy a fia vele menjen, ezért lőtték le, ráadásul a fogollyal is balfaszkodott.... Shane meg nem tökölt soha, mindig megtette amit meg kellett, még ha nem teljesen egyenes úton is. Szimpatikusabb volt számomra, főleg a bátorsága, mindenre elszántsága miatt. Sokkal alkalmasabb erre a világra, mint bármelyik másik szereplő, beleértve Rick-et is. teljesen megérthető, hogy kicsit elszállt az agya, nem tudom ki meddig bírná ép ésszel ezt a zombiinváziót...
  • Ozzyehh
    #2660
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    We are all inflected.. ezt mondja Jenner doki Rick nek miután elhagyták a CDC-t , Whatever is this we all carrying, szal.. mindenkiben benne van, mindegy, hogy hogy halnak meg ők maguk a Walking Dead, ha érted mire célzok:)
  • Kongy
    #2659
    Emberek! Valaki magyarázza már meg legyen szíves!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért változik át Shane meg Randall, a fogoly is zombivá miután meghalt?? Az egyiket leszúrták, a másiknak kitörték a nyakát, ergo NEM fertőződtek meg!!! Akkor mégis miért??
  • tutituti
    #2658
    megint csak humoros képet hoztam.hátha gyorsabban telik az idő
  • rooney8
    #2657
    közben megtaláltam hol olvastam :D
  • Valezius
    #2656
    Én azt hittem ez csak egy kamu plakát. Pff :D
  • stargatelost
    #2655
    He? Syfy tömve van asylum filmekkel.
  • rooney8
    #2654
    már nem tudom melyik oldalon olvastam, de ott azt írták, hogy asylum lesz. na mindegy, akkor sorry a téves infóért
  • MerlinW
    #2653
    Nem Asylum lesz, SyFy nem ad le olyat. Egyébként Trejo miatt nézős lesz.:)
  • tutituti
    #2652
  • Lantee
    #2651
  • rooney8
    #2650
    inkább az előzőből, az jobb
  • precision
    #2649
    ne offoljunk de tudományosan bizonyított tény, hogy az első emberek Afrikából indultak el meghódítani a Föld többi részét és bizony sötét bőrűek voltak... szóval ezt buktad :)

    persze ha vallásos vagy akkor lehet abban is hinni hogy Ádám és Éva szép tejfehér bőrű kék szemű árjanépség volt :)

    off vége.
  • Evoluti0N
    #2648
    De nem ám :)
  • Narxis
    #2647
    ez jó :DDD csinálhatnának belőle 1 részt is a sorozatban :D
  • Neoncsoves
    #2646
    hiába na, az ember színe fehér
  • Zenszkij
    #2645
    blokkolnám a combjait keményen...
  • rooney8
    #2644
    hát jó :)

    na szóval pár haverral elmentünk egy strandra, de ez nem egy szokványos strand volt, hanem mintha kereszteztek volna egy ezer éves gyárteleppel :D szóval voltak medencék meg minden, de közvetlen mellette egy hatalmas gyárépület volt (de ilyen ijesztő, régi stílusú) és azon belül is voltak medencék. na szóval átöltöztünk meg minden, fürödtünk egyet, aztán gondoltuk megkeressük a gyárban a medencét és ott is csobbanunk egyet. ez is megtörtént, de a visszafele úton eltévedtünk és bolyongtunk az épületbe. már kezdtünk kicsit beszarni, aztán megjelent egy pofa és elmondta merre van a kijárat. visszamentünk, de minden megváltozott. eltűnt mindenki, nem értettük mi történik. aztán hirtelen megjelent egy zombi és elkezdett kergetni :D végül egyik haverom leütötte és végleg meghalt. aztán megint egy képvágás és már a családommal voltunk vidéken a keresztszüleimnél. itt már javába folyt a zombi apokalipszis, ezért csöndben kellett lenni a házban. végül valamin nagyon összekaptunk, elkezdett mindenki ordibálni mindenkivel, kimentünk a házból és ott is folytatódott a vita. ezt meghallották a zombik, de szerencsére csak páran voltak, azokat likvidáltuk és mondtuk, hogy nem akarunk tovább itt maradni, ezért autóba szálltunk és eljöttünk.

    mondjuk ez elég unalmas volt, a múltkori sokkal jobb volt :D
    volt még pár részlet, de azokat már elfelejtettem :( pl. ott vidéken is volt valami gubanc egy zombival, de már nem emlékszem mi
  • Narxis
    #2643
    Nem offolsz, úgysincs még októberig sorozat szal ráérünk. :D Írd le.
  • rooney8
    #2642
    ma megint zombisat álmodtam :DDD

    de már nem írom le, nem akarok ennyit offolni :D
  • Narxis
    #2641
    lol, nem rossz ez a néger csaj
  • precision
    #2640
  • Narxis
    #2639
    need
  • Prof William
    #2638
    Lori és Carl fejét milyen szépen eltalálták. :)
  • G_ArchAngel #2637
    Happy B-day:)
  • Narxis
    #2636
    :DDDDDD
  • Szolnokboy1
    #2635
    seems legit.
  • rooney8
    #2634
    ma zombisat álmodtam :D

    a házunkban voltunk, ami egy külvárosi családi ház és annak is a felső emeletén. lent biztonsági zár volt, így elég strapabíró volt a zombikkal szemben. pár ember társaságában voltunk, és épp arról beszéltünk, hogy kellene valami vészkijáratot csinálni, ha ne adj isten valami gubanc lenne... meg is csináltuk, köteleket kötöttünk az ablakba, 1gy ha gáz volt, ott gyorsan el tudtunk surranni.
    aztán később egyszer csak kiáltásokat hallottunk kintről, kinéztünk az ablakon és egy ember volt, akit üldöztek a zombik, gyorsan lementünk és beengedtük... nagy hiba volt, mert ezután özönleni kezdtek a zombik, amit már a lenti biztonsági ajtó sem bírt ki, ezért menekülésre kényszerültünk. még szerencse, hogy megcsináltuk a vészkijáratot, gyorsan le is ereszkedtünk... elfutottunk a közeli erdőbe, ahol egy ideig tanyáztunk, aztán hirtelen képvágás és az erdő közepén lévő "zombibunker"-ben találtuk magunkat... egész biztonságosnak tűnt, fegyveres őrök voltak, szögesdrótos kerítések stb... a bunkerben volt egy tesco () is, a bajtársaimmal épp bementünk, hogy bevásároljunk... aztán megszólalt a riasztó és bemondták, hogy a zombik elárasztották a környéket és mindenki készüljön fel a harcra... mindenki keresett magának valami jó kis fegyvert (gondolok fegyver alatt, pl. baseball ütőre, vascsőre... stb.) én is valami vascsövet találtam, aztán odaálltunk az ajtókhoz és vártuk a zombikat. később meg is érkeztek,én álltam szinte legelöl rá is b*sztam egyet egy zombira, de mintha mi sem történt volna... elfutottam és kerestem egy jó hosszú kést és azzal tértem vissza. ezzel már rendesen tudtam irtani a mocskokat... mindent elleptek a zombik, lángokban állt minden, ekkor már kimentünk a szabadba, megtaláltam a barátaimat és együtt henteltük a zombikat... a végén még volt valami izgalmas, de sajnos már nem emlékszem rá :( :D

    na hogy tetszett?
    mint álom jó volt, de azért a valóságban nem akarom ezt megélni :D
  • RatBaG #2633
    http://comment.blog.hu/2012/07/16/comic_con_2012_oktoberben_ter_vissza_a_the_walking_dead
  • Narxis
    #2632
  • precision
    #2631
    zombijárgány
  • mascarun
    #2630
    De lesz benne Danny Trejo ha m,inden igaz! Akkor már kap egy +t! xD
  • Piszkos  Fred
    #2629
  • Evoluti0N
    #2628
    Neeeeeeeeee.
  • rooney8
    #2627
    Hamarosan jon az uj asylum prodakson :DDDD

  • rooney8
    #2626
    Nalam akkor asta el veglegesen magat, mikor "megolte" otis-t
  • cylonflatus
    #2625
    Shane pszichopata, ennyi. Csak a sorozatban ez árnyaltabb a képregényhez képest, mert a forgatókönyvírók tovább életben tartják az eredeti sztorihoz képest, több emberi, szimpatikus megnyilvánulást írnak neki, de attól még egy kattant pszichopata.
  • Narxis
    #2624
    OMG ez brutálisan jó lesz!!!
  • precision
    #2623
    Carl és Taplóképű Lori látványa önkéntelen és heves gyomortevékenységet indított be nálam... (a.k.a. már a látványuktól hányingerem van) :)