12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #2702
    Jaja, engem jobban érdekel a scifi/fantasy mindegy mennyire rossz vagy jó mint az ilyen "hétköznapibb" sorozatok.
  • precision
    #2701
    nem :P
  • G_ArchAngel #2700
    szvsz jelenteset ugye nem kell bemasolnom?:)
  • precision
    #2699
    nyilván így van :) saját véleményt írtam, azért van ott a _szerintem_
    de ha nem lenne ott akkor is a saját véleményem lenne mivel én írtam a hsz -t :)
  • G_ArchAngel #2698
    Alma es korte, szvsz mindketto jo, de nem ugyanaz...
  • precision
    #2697
    hát azért a Breaking Bad szerintem tényleg jobb sorozat mint ez :)
  • stargatelost
    #2696
    Mert mi? :) FS? :D :D
  • Kongy
    #2695
    Game of Thrones jó még, ezen a nyáron azt néztem még. Meg Spartacus *___*
  • Narxis
    #2694
    Hááát azért khm-khm. :)
  • stargatelost
    #2693
    Honnan tudod, ha nem próbálsz be másokat? :D Lehet több best is :) Pl. az ugyanezen a csatornán futó Breaking Bad jelenleg a legjobb sorozat :) De hát te tudod, mivel töltöd el az idődet :)
  • Ozzyehh
    #2692
    Egyébként a nézettségi rekordokat látva nem csak nekem:)
  • Ozzyehh
    #2691
    Nekem ez a best:D:P
  • stargatelost
    #2690
    Lol :D Ehelyett már magad mögött tudhatnál százszor jobb sorozatokat is, minthogy ezt megnézed kismilliószor :)
  • Ozzyehh
    #2689
    Nevezzetek őrültnek állatnak, mindennek, de most kezdek bele megint az első évadb ztán a másodikba... asszem ez az 5. :D megunhatatlan számomra+angol gyakorlás
  • Valezius
    #2688
    Az első 6 rész legértelmesebb cselekedete volt otthagyni Sophiát. Ezt teljesen jól tette Rick. Szóval nem értek veled egyet.
    Azt meg szerintem minden néző sajnálja, hogy a hülye nem maradt ott :D
  • Balázs 17
    #2687
    nagyon komolyan vetted, pedig alattad írják a lényeget :)
  • Kongy
    #2686
    Biztos imdb-n is tévednek a 8.6 ponttal... : //
  • Narxis
    #2685
    lol, tényleg, igaz :DD
  • Zenszkij
    #2684
    agyhalott nem? tele van zombival :D:D
  • Narxis
    #2683
    naaaaaaaa
  • zsivany20
    #2682
    Jó, csak akkor ne panaszkodj... senki nem mondta, hogy úgy nézd...
  • Kongy
    #2681
    mert értem anélkül is? nehezebb, mint felirattal, de nem árt a gyakorlás.
  • zsivany20
    #2680
    Miért felirat nélkül nézed?:)
  • Balázs 17
    #2679
    mekkkora eszmecserék mennek itt, miközben ez csak egy amerikai agyhalott sorozat:DDDD
  • Kongy
    #2678
    Nem az, hogy nem értettem meg, hanem hogy maradt 1-2 kérdésem, és akkor már rögtön hülye az ember? És amúgy amikor azt kérdeztem még nem fejeztem be a 2. évadot, mert annak a végén mondja Rick is, ami alant elhangzott. Ja, és nem tudom te hogy boldogulnál angolul, felirat nélkül megnézve, oké, nincs egy bonyolult nyelvezete, de azért kell tudni hozzá kicsit angolul.
  • stargatelost
    #2677
    Te hány éves vagy? Nem igazán bonyolult megérteni egy ilyen drámasorozatot, de te mégis butaságokat beszélsz, meg kérdezel...
  • Kongy
    #2676
    *csaj
  • Kongy
    #2675
    Jaa, az a néger csak akiről volt már kép? :D
  • Ozzyehh
    #2674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már tudni kiaz :D
  • Kongy
    #2673
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2. évad végén Andrea-t egy elég durva kinézetű mentette meg, nem is láthattuk az arcát, de 2 karnélküli négert vezetett láncon... DAFUQ? XD
  • Ozzyehh
    #2672
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Right now, I do see the prison storyline lasting through both Season 3 and 4. I do think that is a major storyline. I know we were on the farm, perhaps, longer than people wanted. There were reasons for that. What we want is for that prison to not feel claustrophobic. I think the farm played a little claustrophobic for some people. Now that the entire landscape has fallen victim to the zombie apocalypse, zombies are literally at the gates of this prison. That prison is a very small safe corner. There is a lot of danger around. It won't feel like we are bottled up, the way we were on the farm. I do think that prison is a significant storyline, but we are also interested in opening up this world. The Governor has the world of Woodbury. There are other factors out there, other groups. I do think that Rick's group is stumbling into a much larger world."

    "There is a lot of great material from the comic book. This show would have to go on for twenty years to get to all of it. I think the Tyrese character is someone we are interested in introducing at some point. We still have Morgan and Dwayne, who are out there from the pilot. We are interested in them. There are new characters that will be original too the series. Not coming straight from the comic book. I think the first two seasons have served as a prologue. Now we are hitting the ground running. I see Season 3 resetting the show in terms of what I really hope to convey."
    Read more at http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=56739#Cmjj3lOYyhhRQ4Qu.99



    Spoiler hegy(Angol):) kiket várhatunk és hogy mit várhatunk a 3-4. évadban
  • Ozzyehh
    #2671
    2 nap? a saját gyerekedért?? hát nem tudom:) én életem végéig keresném az biztos , vagy legalábbis addig amíg meg nem találom vagy őt vagy a holtestét.., de mint mondtam különbözőek vagyunk:D
  • Kongy
    #2670
    Én abbahagynám, 2 nap után már biztosan. Hiába áltatja az ember olyanokkal magát, hogy majd megtaláljuk, ha mást nem akkor a holttestét, ilyen veszélyes szituációban nem kockáztatnám az életemet, többször is. Daryl is majdnem belehalt.
  • Ozzyehh
    #2669
    Gondolj bele, ha a te gyereked tűnne el te abba hagynád a keresést? :D
    Szerintem Rick is így volt ezzel, ha Carl tűnne el ő is mindent megtenne nem érdekelné meddig tart... ráadésul volt benne egy adag lelkiismeret furdalás is
  • Kongy
    #2668
    Másik meg az, hogy Hershell-ék megemlíthették volna, hogy találtak egy kislányt, bár az azzal lett magyarázva, hogy Otis intézte a walker-eket.
  • Kongy
    #2667
    Hát igen, de azért én nem mondtam volna neki, hogy menjen vissza, mert még kisgyerek, egyértelmű, hogy eltéved ilyen szituációban ráadásul. A másik meg az, hogy nem tud racionális döntéseket hozni még vészhelyzetben, ami nem is baj, mert sok felnőttnek sem megy. A lényeg, hogy Rick-nek azt kellett volna mondania, bármi történik, ki ne mozduljon. Még így sem biztos, hogy nem futott volna el félelmében, de kicsit több esély lett volna rá, hogy megtalálják, ha mondjuk több ideig marad. Mindegy, nem kell ezen filózni, de én akkor is balfaszkodásnak tartom ezt az egészet...

    És k.rvára irritált az, hogy vagy 5 részen keresztül keresték, holott Shane is megmondta, hogy 70 órát adtak egy eltűnt gyereknek, DE még az apokalipszis előtt, úgyhogy eleve értelmetlen volt keresni ennyi ideig, mert még ha nem is harapták volna meg, akkor is lazán éhen halhatott volna, vagy szomjan annyi idő alatt, szóval én a második nap után fájó szívvel, de abbahagytam volna az értelmetlen keresést.
  • Ozzyehh
    #2666
    De Rick azt mondtaneki, hogy maradjon ott:D ő mondta neki... csak azt mondta, hogy ha esetleg nem jönne vissza akkor mennyen vissza az útra..
    de a hülye csajszi nem is várt hanem elindult a francba, szal ez nem Rick hibája volt, ha úgy tett volna Szopi:D ahogy Rick mondta még mindig életben lenne...
  • Kongy
    #2665
    Igen, elcsalta a 2 walkert, DE! visszamehetett volna érte, megmondhatta volna neki, hogy bármi történjen maradjon ott, és ne próbáljon vissza menni az autópályára! És akkor nem tévedt volna el. Másik opció, hogy vitte volna a kislányt magával, és megvédte volna, bár ez elég rizikós.

    Shane akkor kattant be teljesen, mikor lelőtte Otis-t, amit mondjuk valahol megértek, mert az a pasas semmit sem jelentett a számára, és mindent megakart tenni Carl-ért. Valószínűleg ebbe bolondult bele, hogy Rick visszatért, és Lori nem lehet az övé, ráadásul Rick kiosztotta és megmondta neki, hogy csak azt teheti amit ő mond, és Shane nem egy olyan ember, aki behódolna... Amiket Rick mondott, az szerintem is egy kissé durva, de másrészt érthető is, én Shane helyében leléptem volna a szőkével, kár, hogy az csak egy alkalmi kapcsolat volt, és az igazi szerelme Lori.

    Most kicsit hülyén hangzik, de Shane karaktere emlékeztet Anakin-éra, aki a szerelméért állt át a sötét oldalra, hogy megvédje őt is és a születő gyerekét is :D
  • Ozzyehh
    #2664
    A kedvencem amikor Dale azt mondja Please Lets just do whats right:)
  • Ozzyehh
    #2663
    Hát ebben nem értek veled egyett , de mindenkinek más a véleménye.. Rick sokkal emberibb mint Shane... és Rick is nagyon bátor, nem hagyta magára Sophiat, hanem elcsalta a 2 walkert , hogy a kislány életben tudjon maradni, mert nem volt más választásuk, a fogoly csávórol meg annyit, hogy az volt számomra a legjobb rész amikor arról vitatkoztak megöljék e vagy ne, itt jött ki a sorozat igazi lényege, hogy vajon képesek vagyunk e emberek maradni ebben a szörnyű világban, Shane megkattant ez tény, nem volt már önmaga.. hidegvérű gyilkos lett.