12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • mascarun
    #2862
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha követi a képregényt akkor is csak 1 élő niga lesz! Bár erre nem kell számítani!
  • Hoz_Hun
    #2861
    Támogatom. De akkor bonuszként az anyját is tömje mellé.
  • Hoz_Hun
    #2860
    Most valami börtönbe mennek, nem? Ott bizos lesz egy csomó néger.... :)
  • mascarun
    #2859
    Hány nap még? Hogyhogy nincs kint egy visszaszámláló? xD
  • Prof William
    #2858
    Nem rossz ötlet. :)
  • precision
    #2857
    ilyen elven jöhetne egy másik kisgyerek, hogy Carl végre elfoglalja méltó helyét... egy zombi bélrendszerében
  • G_ArchAngel #2856
    Es mivel mar ott is volt a cliffhanger-ben a csaj, aki szinten fekete...
  • Prof William
    #2855
    Ő a "Nehogy már csak fehérek éljék túl a zombiapokalipszist" tényező a sorozatban.

    Ez természetesen azt jelenti, hogy amint behoznak egy másik fekete bőrű színészt a sorozatba, abban a pillanatban megpecsételődik a sorsa. :)
  • Szolnokboy1
    #2854
    polkorrektség-manager
  • Andr0
    #2853
    +1
    Kötelező csoki? :D
  • Ozzyehh
    #2852
    Szerintem némafilmes
  • G_ArchAngel #2851
    Faji egyensulynak hivnam.
  • Susarc
    #2850
    rendezői asszisztens:P
  • Narxis
    #2849
    T-Dog am. milyen kategóriában van? Mellékszereplő vagy statiszta?
  • Prof William
    #2848
    Na de emberek? T-Dog a fil,/sorozattörténet első négere aki nem hal meg egy horrorfilm/sorozatban hiába nincs SEMMI szerepe.

    Ő egy filmtörténeti unikum.
  • Kongy
    #2847
    Nemár :D T-Dog akkora egy béna töketlen seggfej :D De komolyan. Csapatokra osztották egymást az emberek, és őt a 60 év körüli Dale-hez rakták, vajon miért :DD
  • mascarun
    #2846
    Az a következőben volt!
    Nem úgy van az hogy csak úgy pikk pakk összevágom a leghosszabb szövegemet! -.-
  • Szolnokboy1
    #2845
    abban a részben volt az is, amikor lenyomta azt a bő 10 perces monológot az életről és a halálról, nem?
  • Piszkos  Fred
    #2844
    Az egyik részben volt asszem, valami néger aki majdnem belehalt hogy elvágta a kezét
  • G_ArchAngel #2843
    Az ki?

  • Piszkos  Fred
    #2842
    Alig várom hogy újra láthassam T-Dog-ot, ő a kedvenc szereplőm
  • Ozzyehh
    #2841
    14 nap 14 nap 14 :D már számolom a napokat juhéé:D
  • Narxis
    #2840
    Pedig az tök jó lenne. :p
  • Evoluti0N
    #2839
    Azért remélem, h nem fognak a ló túloldalára se esni és nem lesz utolsó rész szintű akcióorgia az egész évad :)
  • Ozzyehh
    #2838
    csak nem :) biztos tanultak a hibából és láttam egy interjút Glennel és Meggivel :D ahol ők maguk tértek ki a farmra és, hogy soha többet :d
  • Susarc
    #2837
    azért remélem nem 2. évad szinvonal lesz:P:)
  • Ozzyehh
    #2836
    már csak 17 nap:D juhééé
  • Narxis
    #2835
    A nem vékony és a dagadt között azért van egy kis különbség. Nézd meg szegény Otis-t, ha nem is lőtte le volna Shane sztem akkor is elkapták volna a zombik. :D
  • Susarc
    #2834
    neked legalább van gyakorlatod Zombi apokalipszisre!:)
  • mascarun
    #2833
    Azért nem kell lenézni őket mert túlsúlyosak. Én sem vagyok vékony gyerek és emlékszem hogy gyakorlaton a bárddal disznófejhasítást tisztességgel nyomtam 40-50 percig mielőtt leváltottak! Pedig ott folyamatosan jött a cucc szalagon. Lehet hogy az első nap végén nem éreztem a karom de meg lehetett szokni.
  • Susarc
    #2832
    persze ,persze! de egy tárazás közben jó ha előkaphatsz valami ilyesmit:))
  • Bladzs
    #2831
    Lehet rosszul fogalmaztam. Zúzás az ha ugyan az az élfelületrész megy be és jön ki, mint a videón is látszik. Vágás mint otthon a késsel csinálsz, oda vissza mozgatod. Pl a kenyér szelés. Ha rendesen vágod a késsel szépen végigmegy, ha csak lenyomod összenyomódik(zúzódik), de persze a végén ketté esik. Ez a különbség a katana és a hosszúkard között. Elöbbivel bőr páncélok ellen harcoltak, mert azt át kellett vàgni, de egy fémpáncélról lepattanna legtöbb esetben. A hosszúkarddal fémpáncél ellen harcoltak, azt pedig be kellett zúzni, illetve a résekbe szúrkálni(a videón is szúrnak vele). Persze vágni is lehet vele, de arra az ívelt penge sokkal jobban alkalmas. Több száz párbajon vagyok túl (tompakarddal, sisakkal), és bizton állíthatom, a filmekben mutatott harci jelenetek 5% sem igaz, onnan nem lehet tanulni.
  • Narxis
    #2830
    :DDD elég komoly arcot vágnak miután elvágják azokat a tárgyakat :D
  • precision
    #2829
    csak nekem poénos ez a video? :) ezek a körszakállas túlsúlyos wannabe badassek :) kész... :)
  • G_ArchAngel #2828
    Tudom, hogy ez csak fantazialas, soha nem fogunk eloholtakat csapdosni, de en anno - sokkal jobb fizikai allapotban - parbajtorrel vivtam es az is iszonyat faraszto volt egy-ket oras edzes alkalmaval. Kitoresek, valtasok, rugozas folyamatosan, haritas, szokdeles.
    Az ilyen helyzetben a kozelharc csak vegso megoldas lehet, mert hosszutavon az energiank elenyeszik, mig az eloholtake nem.
  • Susarc
    #2827
    az meglehet:D
  • G_ArchAngel #2826
    Nah, ezek a husgombocok halnanak meg legeloszor. A tizedik zombinal mar fel sem birnak emelni a fattyukardot.

  • Susarc
    #2825
    a másfélkezes kard mióta szúrófegyver ás főleg mióta zúzó???????
    rossz helyen "vivsz"
    a páncélos hasonlatot azért bátorkodtam irni,hogy ha azt műveli a páncéllal akkor mit tudna művelni egy oszló husu zombival?:P

  • Narxis
    #2824
    lol :D
  • G_ArchAngel #2823
    En siman bekoltozok a Kossuth teri Majomhazba.
    Ha tenyleg az agyra mennek, ott biztonsagban leszek.