12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • BoneDragon
    #2902
    Hát ez nagyszerű, remélem ezek után jobban alszol. Esküszöm ezt úgy írtad le, mintha te készítenéd a filmet és mekkora állat sikered van, eszméletlen. Ami neked tetszik nem biztos, hogy jó...
  • Ozzyehh
    #2901
    És ha utána nézel a TWD hivatalos fészbúk oldalán mindenki várja szal FAIL :D comiconon a 6000res terem tele volt be se fértek :DD de biztos igazad van ráadásul Brazíliából jöttek kérdéseket feltenni ahol lemondták, hogy minimum 25000res tábor van .... tényleg egy szar... jah és fészbúkon 10 millió fölötti like.... és ez a tendencia a 2. évad végétől folyamatosan nőtt... tényleg egy szar, de dude elárulok neked valamit ez teljesen relatív, ami neked nem tetszik az nem biztos , hogy szar.. :)
  • Ozzyehh
    #2900
    Jah igen... a másik, a papmpogásod miszerint nem követi a KÉPREGÉNYT
    én is olvastam a képregényt :D ÉS? a Gyűrűkura filmek se azt mutatják be 100% ban ami a könyvben volt még is nagyszerű mind a 3 rész:)
  • Ozzyehh
    #2899
    A problémám csupán, hogy a második évad forgatókönyve egy túlnyújtott, érdektelen, nulla. Ahogy a színészek is.

    Hát szerintem épp ez a probléma, hogy nem fogod fel a dolgot és rávágod, hogy értéktelen nulla.. pedig nem az .. amikor nem tudták eldönteni, hogy mit csináljanak Randallal, hogy megöljék e vagy ne.. hidd el elég sok mondanivalója van emberileg , hogy hogy döntenél és, hogy mennyire nagy felelősség egy másik ember életéről dönteni... a 2. évad nagyon jó volt... és nyilván nem fogok én se elmenni a farmról, ha az biztonságot nyújt nem igaz?:) ha zombi hent kell mondtam... menny resit nézni az úgy is neked való:) a színészek meg nagyon jól alakítanak teljesen beleillik az apokaliptikus környzetbe... igen még Carl idegesítő szokásai is. Lori idegesítő tény de ez is egy karakter... vannak ilyen emberek a valóságban is :)tehát... leszarom ha neked nem tetszik kit érdekel?:D ne nézd nem kötelező én nézni fogom mert engem odaszögez:)
  • tutituti
    #2898
    Amúgy nem az egész évad szar.CSak van tizenx rész csinálnak egy jót majd követi négy vontatott.
    Nekem ez nem tetszik.
    De majd az új évad!!!
    Érzem hogy jó lesz:)
  • ForzaInter
    #2897
    lehet véleményt nyilvánítani, de itt már sokan csak ismételgetik folyamatosan ugyanazt. nem kell leírni egy csomószor azt, hogy mennyire szar volt a 2. évad..
  • tutituti
    #2896
    Nem a mi hibánk ha elcseszik.
    Véleményt meg hadd nyilvánítsunk,ha nem haragszol meg!

    Valszeg azért nézzük mert nincs ebben a témában más.
  • Susarc
    #2895
    mert mindig azt hisszük épp csak az adott rész volt szar:D 2. évad tényleg kuka....
  • ForzaInter
    #2894
    csak unalmas már sokadjára olvasni azt, hogy mekkora a szar a sorozat.. minek néztek valamit ha nem tetszik?
  • Susarc
    #2893
  • MerlinW
    #2892
    Nem szokásom a téma topikjában lehúzni az adott témát, de csak kiharcoltad.

    Hidd el felfogom a lényeget, anno olvastam a képregényt is. Nekem nem azzal van bajom, hogy dráma a sorozat, vagy hogy lassú. Szeretem a drámákat.
    A problémám csupán, hogy a második évad forgatókönyve egy túlnyújtott, érdektelen, nulla. Ahogy a színészek is.
    A problémám csupán, hogy egy egész évadon át nyújtottak egy képregényfüzetnyi tartalmat. A második évad történéseit maximum három epizódban kellett volna elmesélni.
    A problémám csupán, hogy a második évad értékelhetetlen sz@r lett.
    Ennyi a problémám.

    Egyébként, ha utánanézel, egyedül a "fanboy"-ok nincsenek ezen a véleményen.
  • BoneDragon
    #2891
  • Susarc
    #2890
    dráma? akkor kellenének normális drámai szinészek és nem Lorik meg Carlok:P akinél egy barátök közt statiszta többet nyújt!:D

    NEKÜNK HENT KELL!!!:DDD
  • Narxis
    #2889
    Tegyél pár helyre olyan kommentet amivel sokan nem értenek egyet.
  • mascarun
    #2888
    Ezt a lenyitós spoilert hogy csináljátok?
  • Ozzyehh
    #2887
    Látom egyes emberek még mindig nem képesek agyilag felfogni a sorozat lényegét és, ha elég intelligensek lennének akkor nem whineolnának:)
    ha zombihent kell mennyetek Resident evilt nézni az a fos úgy is nektek való:) ez egy DRÁMA ,NEM AKCIÓ FILM... , de ha ez nem tetszik nem kell megnézni:) lehet, hogy sokak szerint egy fos..., de szerintem nem, mert iszonyat sok mondanivalója van az életről a döntésekről ... rólunk emberekről, de úgy látszik nehéz ezt megérteni és felfogni:)
  • Susarc
    #2886
    és Sons Of Anarchy-t:P
  • MerlinW
    #2885
    Nézz Spartacus-t, vagy Dexter-t. Azokban 100% hogy nem fogsz csalódni.
  • Susarc
    #2884
    ZOMBI APOKALIPSZISRE:P

  • BoneDragon
    #2883
    Második évadon el fogsz aludni...
  • wantonly
    #2882
    Ez nem hangzik túl jól.

    Én nem vagyok oda a sorozatokért, de gondoltam ebbe belekezdek. Az első évadot nézem és hát.. finoman szólva nem vagyok elájulva. Számomra semmi különös nincs benne, már-már unalmas. Azért mert már ezerszer láttam ilyet filmen és játékban is egyaránt. Lehet, hogy reálisabbak ezek a belassult zombik, de unalmasabbak is. A "szerelmi-szál" meg nem izgat. Ha azt mondod ez az évad még jó, akkor milyen lehet a többi? :D

    Érdemes tovább nézni, tartogat még meglepetéseket, csavarokat? Vagy ennyi?
  • ForzaInter
    #2881
    azért a 2. évad második fele már nagyon jó volt. ott már volt akcio, pörgés és izgalom.

    az első fele tényleg dögunalom volt sajnos.
  • Szolnokboy1
    #2880
    "Komolyan nem értem mit szerettek ebben a sorozatban."

    a koncepciót leginkább. a forgatókönyvön kívül minden más nagyon minőségi. a 2. évadot elbaszták, de nem annyira, hogy ne tudjanak javítani rajta a következőben. ezzel a készítők is tisztában vannak.
  • MerlinW
    #2879
    Az első évad baromi jó volt. Azért néztem (szenvedtem végig) a másodikat és reménykedem, hogy a harmadik ismét jó lesz. Ha nem, akkor én is kukázom.
  • BoneDragon
    #2878
    Meg se nézem... Komolyan nem értem mit szerettek ebben a sorozatban. Biztos velem van a gond. :)
  • MerlinW
    #2877
    Hogy meddig húzzák? Végig...:) Én is tekergettem már az utolsó részeket. Négy epizódban történik valami az egész évad alatt..
  • BoneDragon
    #2876
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most tartok a 2. évad 5. részénél. Most ez komoly? Meddig húzzák még ezt a farmos dolgot? Első évadban 1 rész alatt több minden történt mint itt 4 rész alatt. Esetleg nem akarják felszántani a területet? Azt is elhúzhatnák 4-5 részig. Vicc komolyan... Ezért a filmért vagytok oda?
  • Szolnokboy1
    #2875
    az a baj, hogy 12 részt is sikerült nagyon elhúzni, én szkeptikus vagyok. szerintem a 16 sok.
  • Tower Guard
    #2874
    Na ennek nagyon örülnék! Sok mindent ki lehet még hozni! :)
  • ForzaInter
    #2873
    16 részes lesz az idei évad elvileg..
  • Tower Guard
    #2872
    Okt 14
  • mijki
    #2871
    Mikor jön a kövi évad? Okt.13?
  • Tower Guard
    #2870
    Kendal vagy hogy hivták!
  • Tower Guard
    #2869
    Az első évadbeli feka simán visszatérhet végülis nem?
  • Tower Guard
    #2868
    Jöhetne már az évad basszus! :)
    El tudnám viselni ha több rész is lenne nem csak 6-13 meg ebben most 10 ami lesz.
    Túl hamar véget ér! :S
  • desigo
    #2867
    Ezen felnevettem :)
  • G_ArchAngel #2866
  • CalebJoe
    #2865
    várható szereplők a következő évadban
  • szucsy89
    #2864
    Annyi új üzenet volt, hogy azt hittem már kiszivárgott az első rész. Függők vagytok E!
  • Ozzyehh
    #2863
    kereken 10 nap emBEREK :D