12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • ForzaInter
    #2942
    hát ez kurva jó volt így kezdésnek..
  • Andr0
    #2941
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az de egy beteg rész volt :D Tetszik anyitás... Mondjul Lori azzal a hordóval olyan kényelmesen rush-ol xD Mondjuk azt bírnám még végignézni, hogy Lori babája belülről felfalja :O

    Ez a szőke picsa honnan jött?
    T-dognak volt végre 1 mondata:D
  • mascarun
    #2940
    "amúgy jó rész volt! szerintem a készitők is látták,hogy a dráma nem eladható:D"
    Egy rész alapján nem mertem volna ezt kijelenteni! Lehet megint ellövik az elején a puskaport azt helo!
  • desigo
    #2939
    Inkább ő :)

  • mijki
    #2938
    Jofféle
  • Susarc
    #2937
    amúgy jó rész volt! szerintem a készitők is látták,hogy a dráma nem eladható:D

    azért a rambó karlnak lekevertem volna 2-3 pofont ezért a részért is:D
  • Susarc
    #2936
    azt majd a kis Karl tolja LOLOL:D

    aki megint annyit szinészkedik mint a topik bannerja:D
  • mascarun
    #2935
    Mondjuk ez az én hibám hogy előre beleolvasok a kommentekbe, de onnantól kezdve már nem is bírok leülni úgy megnézni hogy élvezzem a filmet mert a hülye hibákat figyelem én is amiken itt kiakadnak.
  • hapi
    #2934
    Ez egy nagyon jó rész volt! ennél rosszabb soha ne legyen :) Én nem értem mit várnak a fanyargók!
  • G_ArchAngel #2933
    En majdnem kaszaltam, de ez a resz visszaadta a hitemet.
  • mijki
    #2932
    " Szőke kiscsajt hegeszteném, Carl csak ne nézegesse..."

    Szintúgy éreztem. :D
  • Narxis
    #2931
    Gyerekek ez egy brutális évadnyitó volt, a végén lévő trailer alapján meg simán Grammy-re vagy Oscar-ra vagy nemtommire esélyes sorozat! Szőke kiscsajt hegeszteném, Carl csak ne nézegesse...
  • stargatelost
    #2930
    A sorozat világában kell helytállnia a fizikának. A sorozatban zombik vannak, ezt nem vitatja senki, de a fizika többi törvénye attól még létezik. :)

    Amúgy meg tényleg szőrszálhasogatás ez már, bazeg kaptunk egy eszméletlen ütős nyitást zombihenttel, ne akadjatok már fenn ilyenen. Ez tipikusan annak a jele, hogy úgy ült le valaki a rész elé, hogy "na akkor ez szar lesz és keresem a hibákat." (Mert nem heverte ki a farmos dolgokat, mivel ez egy drámasorozat.)
  • gotchaaa
    #2929
    Jó, akkor miután kitárgyaltátok, hogy nem valósághű a fegyverhasználat, folytassuk azzal, hogy márpedig zombik nem is léteznek, így alapvetően hülyeség az egész.
  • k0trapali #2928
    [spoiler]
    Lő azzal a baszadék nagy távcsöves puskával és meg sem mozdul a keze! Válla egy cseppet sem megy hátrébb! Ki vannak ezek így edzetve vagy mi? Ne mond már nekem, hogy semmiféle rándulást kis kéz hátramozdulást nem lehet lövéskor látni! Akarva akaratlanul is belerándul a keze az embernek a lövésbe hiszen visszarúg a fegyver!
    Ez nem szőrszál hasogatás! Nagytotálban mutatják, hogy lőnek a fegyverekkel és teljesen ingerszegény az egész! Meg sem mozdul a kezük csak húzgálják a ravaszt a többi meg utómunka... [spoiler]
  • desigo
    #2927
    Jó volt ez az első rész.
    Már az új főcímtől is kirázott a hideg jó értelemben.
    Ha pörögni fognak az események akkor jobb lehet ez az évad mint az előző volt.
  • Ozzyehh
    #2926
    Hát ti mi az isten ****át néztetek emberek ?:D
    ezt mindenki görgesse le aki azt mondta, hogy nem rúg vissza a fegyver és mindenki ilyen jól lő

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Nem tudom mit néztetek, de amikor Rickék a legelején bemennek a házba és Rick lő tisztán látszik, hogy hátra húzza a fegyvert... ráadásul Carlnál is látszik, hogy ott is hátrahúzza... amikor Hershel és Carl fent vannak a toronyba ott is tisztán látszik, hogy herselnek hátra rúg fegyver.. aztán Szofija annya amikor lő az AK-val ott is látszik, hogy hátrarúgott:D valami baj van a szemetekkel egy pisztoly nem egy ágyú.. egyáltalán nem nehéz elsajátítani és lőni vele látszik, hogy soha nem lőttetek :D ráadásul carl nőtt... ez kb már a durva szőrszál hasogatás szint :D
  • mijki
    #2925
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Jó rész volt.
    DE:
    - Mé' nincs visszarúgása a fegyvereknek? Röhej.
    - Gondolom nincs mindenhol üzemanyag, akkor mi a f***ért benzimzabáló szörnyetegekkel járják az utat.
    - Milyen sznájper lett mindegyik survivor. Még a kis Rick is, 40m-ről lövi a headshotokat, ráadásul olyan erős legényke hogy a pisztoly még egy mm-t se mozdul meg a kezében. De ez vonatkozik mindegyikre.
    - Olyan gáz, hogy eddig sehol semmi, aztán még a csapon is zombik folynak.
    - Herschel miért olyan felelőtlen, hogy átlép egy Walker felett? Én hiába halott akkor is legalább 1,5m-re kerülném el őket.
    - Az étkezőben eddig Rick-nél mindig volt olyan nevezzük "ajtózár"-nak, most miért nem rakott oda. Tudom, fontos dolog volt levágni H. lábát, de azért mégis.

    Egy jó dolog is:
    - A szőke kis csajt tolnám.
  • k0trapali #2924
    Nem bír kinőni ez a sorozat a gyermekbetegségeiből!
    A fegyverek nem rúgnak vissza. A zombikat a kerítésen keresztül könnyedén fejbe szúrták fa rudakkal meg csövekkel... mintha nem is lenne koponyacsontjuk és csak egy kilós kenyérbe dögködnek.
    Kezdésnek amúgy jó volt! Vártam már vissza!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2923
    The Walking Dead - 3x01 - Seed (HDTV-2HD) | The Walking Dead - 3x01 - Seed (HDTV-AFG, 720p-EVOLVE)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2922
    Ma már biztos, hogy meglesz. 350 sor az egész és nem túl hosszú szövegűek a párbeszédek. A nyers fordítás már el is készült.

    Alias & maraxush a készítők, Twitteren követheted a felirat állapotát.
  • w77d
    #2921
    gyerekek felirat mikor lesz?
  • Ozzyehh
    #2920
    Hát ez kurva jó volt :D most megint 1 hét várakozás:/
  • nagy hős
    #2919
    Megoldjak azt majd ne aggodj :)
    remelem eleg tokosek lesznek a keszitok es az lesz a vegkifejlet ugyanazzal a kivalto okkal amit olvashattunk.
  • mascarun
    #2918
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja-ja! És most másnak a lábát kellett levágni a nagy eltérés miatt! Ki fogja így felszántani az udvart?
  • nagy hős
    #2917
    Sajna meg mindig sehol nincs a kepregenyhez kepest de a masodik evadnal mindenkepp jobb volt
  • mascarun
    #2916
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megy az aprítás, örvendjetek!
  • mascarun
    #2915
    Na én már töltöm is a Dexterrel karöltve! :)



    Ez a mix szerintem csak a készítőjének volt mókás! Én ezen nem tudok nevetni. :(
  • RatBaG #2914
  • Jim Morrison
    #2913
    lesz holnap mit nézni :D
  • ForzaInter
    #2912
    amerikában ma. kora reggel már fent lesz mindenhol az új rész.
  • StillAwesome
    #2911
    Pontosan mikor kezdődik az új évad?
  • Ozzyehh
    #2910
    Én nem provokáltam semmit :) én reagáltam egy baromságra a tények nem azt igazolják, hogy az s2 egy fos lett volna mint ahogyan alattam is ezt igazolják... nem vagyok fanboy van több sorozat amit sokkal jobban szeretek :) szal
  • Jim Morrison
    #2909
    na most már én is utána nézek :D
  • stargatelost
    #2908
    Nem, a 2x01-et 7.3 millióan nézték, az évadzárót pedig már 9 millióan. Mindkettő rekord volt. Nem csökkent itt semmi.
  • ForzaInter
    #2907
    7 millioval kezdett az 1. rész. a nézettség folyamatosan nőtt, nem csökkent.
  • Jim Morrison
    #2906
    az nem lehet, hogy s2-t 12 millióan kezdték el nézni, és a végét csak 9 millióan nézték?
  • stargatelost
    #2905
    Wut? Mégis mikor veszített 3 milla nézőt? A pilotot több mint 5 millióan nézték, az s2 finálét pedig majdnem a duplája, 9 millió, ahogy te is mondtad. Folyamatosan növekedett a nézettség.
  • MerlinW
    #2904
    Én leírtam a véleményemet. A saját szubjektív véleményemet. Mert kiprovokáltad. Ennyi. Hidegen hagy hogy egyet értesz-e velem vagy sem.
    A másik, hogy az éretlen, primitív stílusodat nagyon tudod villogtatni, de a szöveget amire elvakultan reagálni próbálsz nem vagy képes értelmezni.

    Már a társalgás elején leírtam, hogy elhiszem, hogy sokaknak tetszik, a sorozat nézettsége 3 milliót esett, de így is 9 millióval zárt, ami kábel szinten teljesen jó. Továbbá mint írtam volt, az első évad tetszett, várom a harmadikat. Csak ezt már nem voltál képes felfogni, mert rá kellett cuppannod arra a 3 mondatra ami sértette a kicsi lelkedet. Dióhéjban, tök felesleges és értelmetlen volt a kirohanásod, csak magadból csináltál hülyét. Majd kinövöd, "dude".
  • tutituti
    #2903
    azért tudod ugye hogy ha megtömök egy termet rajongókkal attól még nem lesz akkora nézettsége hogy ne kaszálják el.Ezek az adatok csupán csak úgy vannak és a 2. évad végétől nő a nézettség szöveg meg a világ legnagyobb baromsága,ne haragudj meg!

    Minap volt az összegzés és erősen hanyatló volt a mutató!
    Tehát lehet valakinek tetszik, lehet másnak nem.
    De az egységes vélemény ami itt a fórumon elfogadott.
    Ami nem más mint az unalmas és elnyújtott sztori.
    ennyi.