12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #2982
    Belelátod.
    A Z-k csak agyatlan élő húsra vágyakozók, és nyilván az elérhetőbb közelségben lévőt célozzák meg inkább, vagy az "egyedül" lévőt. Te is azt a kolbászt lopnád el könnyebben, ami mondjuk leesett a hentes asztaláról. : D Nem kell érte bemászni a pult mögé..
  • precision
    #2981
    ha rendesen működnének a fizika törvényei akkor egyrészt már rég meghaltak volna a szereplők, talán 1-2 kivétellel, másrészt akkor nem filmnek neveznék a The Walking Dead -et hanem ismeretterjesztő filmnek a Discovery -n :) meg egyébként is, a Hershel féle végtelen lőszeres shotgun után miért kell ilyen apróságokon fennakadni? :P

    oké, lehet, hogy vissza kellett volna rúgnia a fegyvereknek, de számomra ez a rész élvezeti értékéből rohadtul nem vont le semmit... sőt, még észre sem vettem (vagy csak nem akartam észrevenni, mert jól szórakoztam)... lehet kövezni :P
  • Balázs 17
    #2980
    amúgy az a rész elég hülyeség szerintem, sose bírtam a filmekben se ezt a végigmegyünk valahol sehol semmi minden tiszta, aztán hirtelen 8 irányból jön minden
    kijönnek a falból vagy mi? semmi hangjuk nincs egy olyan helyen ahol minden visszhangzik stb. ....
  • Kongy
    #2979
  • stargatelost
    #2978
    Belelátod.
  • Fabio Capello
    #2977
    Lehet hogy ez hülyén hangzik, de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet hogy a Z-k elkezdtek valamilyen formában gondolkozni, taktikázni? Először ugye becélozzák a házat, ahova bemenekültek, úgy hogy elvileg nem hallhatták őket, hiszen kézifegyverrel és hangtompítóssal nyomatták. Utána a börtönben, amikor próbálják a kerítésnél felhívni magukra a figyelmet, mintha a nagy többség egyszerűen csak ignorálná őket, és Rickre figyelnének. A végén pedig mintha egyenesen csapdát állítanának nekik ott a folyosó végén... Persze, lehet csak belelátom :D
  • Shiwo
    #2976
    szerintem már az eredeti sem a legjobb PS munka, nekem jobban tetszik a mostani banner
  • Balázs 17
    #2975
    arra gondoltál már, hogy jó íze lehet?
  • Prof William
    #2974
    Ez igaz de attól még magát a kórt, vagyis a "lázas leszek majd meghalok" verziót sztem elkaphatják cseppfertőzés útján.
  • Bullitt
    #2973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carl meg a kiscsaj nézései után akaratlanul is egy másik pedofil eset jutott eszembe:
  • BoneDragon
    #2972
    Most már amúgy is mindegy, hisz tudják az igazságot...
  • Evoluti0N
    #2971
    Van benne valami. Az első évadban a 2. részben még teljesen beburkolva magukat osztották a zombikat, h ne menjen vér a szemükbe esetleg, újabban azonban már nem nagyon zavarja őket, h rájuk fröcsög a vér.
  • RatBaG #2970
    [spoiler] sokan itt a fegyverek visszarúgásán, meg egyéb dolgokon voltak kiakadva...
    nekem az baszta a csőröm, hogy folyton közel mennek a zombikhoz, van hogy szinte ölelgetik őket, fürdenek a zombitrutyiban. a nap végén gondosan átvizsgálják egymást, hogy nincs-e rajtuk sérülés/karcolás... majd elkezdik egymás bőréről lecsókolgatni a szmötyit, gratulálok. /spoiler]
  • zotja
    #2969
    ricknek kicsit nagy a feje..de am.ó :D
  • k0trapali #2968
    The new banner?


    [apro]Ha! használatba kerül előtte át kell rakni egy biztosabb tárhelyre![6apro]
  • BoneDragon
    #2967
    Na olvasva a kommenteket felbuzdulva megnéztem a 2. évadot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Várható volt, hogy shane kikerül a sorozatból, de én hiányolni fogom. Jó kis feszültséget okozott és ő tartotta életben a Dallas részeket... Kár érte. Ezek után úgy érzem magam, mint a Supernaturalnál. Végére megölnek mindenkit és csak Rick marad a családjával, de Lorit azért felzabálhatnák.
  • Szolnokboy1
    #2966
    "Emberek... mióta keresünk egy _KÉPREGÉNY-ADAPTÁCIÓBAN_ realizmust? :)"

    jaj, már megint ez a kérdés... attól, hogy képregény adaptáció - abból is a realistább fajta, nem szuperhősös, stb - még abban az elvonatkoztatott világban is léteznek fizikai törvények, ergó a fegyverek bizony visszarúgnak. ennyi erővel el is repülhetnének a szereplők, vagy buszokat dobálhatnának a jó öreg zombikhoz, akkor is azt mondanád, hogy de nem baj, mert ez képregénybű van? na ugye. a magyarázat arra, hogy a fegyverek nem rúgtak vissza nem az, hogy gyakorolták a szereplők a fegyverhasználatot, hanem az, hogy egyszerűen gagyi volt. elszúrták. és a helyzeten az adobe after effects-szel odabigyesztett torkolattüzek csak rontottak. a sorozat készítésénél ez tényleg egy apróság, mert csak annyit kellett volna mondani a színészeknek - ha már maguktól nem jöttek rá -, hogy "figyelj csak, te gyökér, rángasd már kicsit azt a szart, mintha tényleg lőnél" vagy használhattak volna akár vaktöltényt is. engem ez a dolog nagyon kizökkentett, béna volt és kész.
  • stargatelost
    #2965
    Szerintem kurva jó a mostani banner, igaz, hogy hullottak már belőle, de akkor is fasza ez a kontrasztos beállítás. A linkelt képek meg szarok, mármint sima promó fotók, nem különösebben bannernek valók.
  • mijki
    #2964
    Badass(S3E1 spoiler)
  • mijki
    #2963
    Basszus, miért nem tudnak olyan jó karaktereket írni a sorozat írói, mint a játék készítői? Ők érzéseket váltottak ki belőlem, de ők...Max. Carl-t utálom azt hiszi ő a nagy legény, aztán egy kis 10 éves pö**...
  • precision
    #2962
    vigyázat, spoileres lehet egyes embereknek :)

    esetleg lehetne ez banner... vagy ez vagy ez

    de valaki csinálhat sajátot is :)
  • precision
    #2961
    Amúgy meg egy új banner jó lenne, nem? :)
  • precision
    #2960
    Emberek... mióta keresünk egy _KÉPREGÉNY-ADAPTÁCIÓBAN_ realizmust? :)

    Tényleg nézzetek Discovery Channelt ha arra vágytok, hogy fegyver visszarúgásokat lássatok :)

    Amúgy ez a Carl vs. kiscsaj szál csak szerintem gázos? így ránézésre van köztük 3-4 év, ami ebben a korban még elég sok

    Rick viszont egyre jobban tetszik, eddig Shane -t tartottam nagyobb túlélőnek, de Rick sokkal badassebb lett :) én már csak azt várom, hogy mikor kever le egy jó embereset már Lorinak :P
  • Jim Morrison
    #2959
    Időt szakítottam rá én is, azt kell mondjam jóóó lesz :D
  • Prof William
    #2958
    Carl milyen kis sniper szupersztár lett már. Kispisztolyal 20-30 méterről egy toronyból, olyan hedshotokat osztogatott, hogy csak na.

    Kár hogy első adandó alkalommal úgyis be fogja engedni a zombikat a börtönbe. :)

    A többiek is jól kiképezték magukat a télen.
  • Prof William
    #2957
    Akkor kellett volna rázárni az ajtót, majd elutazni pár évre az ország másik felébe...
  • Balázs 17
    #2956
    nagyon jó volt, micsoda hentelés ment, ez hiányzott már
    remélem mostantól nem csak dráma lesz...
  • FL Zoli
    #2955

    Jól kezdődik ez az évad:) Remélem nem lesz tele klisékkel pl.börtönlakók rácuppannak a csajokra meg ilyenek
    A hangtompítóba nem akartok belekötni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezeréves filmes mítosz hogy a hangtompítós fegyver nem ad ki nagyobb hangot mint egy sunyi fing


    Mellesleg Carl első jelenete: bemegy egy házba:D
  • BoneDragon
    #2954
    Nem is, mert Dallas.
  • Vaxi
    #2953
    véééégre!!! micsoda rész:D
  • ldavid
    #2952
    és akkor még a Dish Networknél (~14M előfizető) nem is fogható az AMC...
  • desigo
    #2951
  • ForzaInter
    #2950
    18-49-ben: 5.7

    országos tv-n futó sorozatokat is veri:D
  • ldavid
    #2949
    áh, amilyen fasza volt a régi főcím olyan gyenge a mostani
    de a cliffhanger miatt még szinte várom is a következőt, pedig odáig nem voltam lenyűgözve, de azért jobbnak ígérkezik mint a "farm ahol élünk"
  • stargatelost
    #2948
    Atomdurva.
  • ForzaInter
    #2947
    "Rég imádott közönség ennyire sorozatot: a The Walking Dead a kábeles rekordokat döntögető S2 után a 3. szezont 10,9M nézővel nyitotta."-sorozatjunkie

    ez még országos adón is nagyon jó nézettség lenne, nem hogy kábelen..
  • Kongy
    #2946
    Én is gondoltam amúgy, hogy ilyesmiről lehet szó.
  • mascarun
    #2945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Képregényes spoiler
    [spoiler]Állítólag az egyik a barátja meg annak a cimbije volt! És amíg vele vannak addig a többi zombi nem támad a niga bulára!

    [/spoiler]
  • Panzeradler #2944
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor sétáltak el, akkor volt rajtuk 2táska, ebből gondolom, hogy egyszerűbb azokkal cipeltetni a cuccot
  • Kongy
    #2943
    Na, jól indult ez az évad :D Volt izgalom rendesen. Bár az új szereplő(k) terén még van bőven magyarázni való szerintem, de lesz rá elég idő, hogy minden kiderüljön.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én fantáziámat leginkább az a 2 láncra vert zombi piszkálja. Mi a szerepük?