12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Vaxi
    #3182
    nem, de kapja az ívet rendesen a rühes kurvája
  • Herold
    #3181
    PB Sáránkat megették már a zombik? Mert ha nem akkor inkább kihagyom.
  • stargatelost
    #3180
    Nagy hiba, mert kurva jó :D
  • Herold
    #3179
    Na mi van skacok, milyen az új évad? Én még bele se néztem.
  • Kongy
    #3178
    Csakis :D Énis kis 13 éves vérpistike vagyok :DD
  • tommygear
    #3177
  • BoneDragon
    #3176
    De már az első részben is rángatta magának titokba, csak a második részben beszállt a csaj is.
  • tommygear
    #3175
    mert itt mi volt? a második részben kezdtek el kúrni 10 évvel később
  • Narxis
    #3174
    looool :D
  • ldavid
    #3173
    hát ööö.. jó kérdés de mindegy, ezt a kockázatot vállalom
  • RatBaG #3172
    ez az idősebb csaj szitu már a legutóbb se sült el jól...

  • tommygear
    #3171
    sose értettem az ilyen embereket, akármit nézek, ha szar, ha nem, végignézem ha már belekezdtem
  • tommygear
    #3170
    de csak azért mert te tudsz vele azonosulni, magadat képzeled a helyére
  • kommersz
    #3169
    de honnan tudod ,hogy amit eppen attekersz abban nincs semmi erdemleges?:D
  • ldavid
    #3168
    ? ez nem egy Breaking Bad szintű dolog, ahol minden szónak jelentősége lehet. ami unalmas/idegesítő azzal nem fogom magamat kínozni
  • BoneDragon
    #3167
    Én már odadobtam volna....
  • Kongy
    #3166
    Szerintem Carl a legjobb karakter a sorozatban.. bocsmá'! XD
  • Kongy
    #3165
    Ennél már 1000-szer jobb, ha angolul nézem felirat nélkül :D Nem húz fel, igaz van néhány szó, amit nem értek, mert elharapják, vagy esetleg nem ismerem, de 90%-ban megértem :D

    Carl + Hershell lánya? :DDD Hagyjukmár XDDD
  • Seth
    #3164
    Most akkor ő átavanzsált badass karakternek, hogy egyedül elment orvosi cuccokért ? :D
  • Susarc
    #3163
  • Prof William
    #3162
    Hasonlóan sirvaröhögős a

    "Delta-1, Delta-1 FÉNYMÁSOLSZ?"

    gyöngyszem is...
  • Balázs 17
    #3161
    jah és persze úgy h kb 200 méterre voltak... :)
  • Balázs 17
    #3160
    engem ami ebben a részben zavart az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a katonákat leölik, állig felfegyverzett KATONÁK, kocsik fedezékébe és 10 sec alatt meghaltak úgy h nem is lőttek vissza:DDDD wtf
  • Hellsing47
    #3159
    nem is értem minek nézed, ha beletekersz (!) a részekbe
  • Balázs 17
    #3158
    és van aki így nézi meg... xD
  • ldavid
    #3157
    vaaa, egyszer sem (!) tekertem most bele. nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen.
  • böröczk
    #3156
    Az a baj, hogy túl sok régi karakter kimúlt, az újonnan behozottak közül, még ha lenne is úgymond szerethető, nem ismerné a néző annyira jól, hogy kötődjön hozzá, és nagyon megsajnálja esetleges elhalálozásakor. :D
  • Narxis
    #3155
    Aki nem tudja, hogy webfordításos. :P

    Sztem nagyon jó rész volt, alap, hogy mindenki gyanakvó, azért a világvégén ha elvisz egy csapat fegyveres bekötözött szemmel akkor abszolút tehetetlen vagy, szar érzés. A néger csaj pedig hozzászokott, hogy senkiben se bízzon és a fegyvere olyan mint a karja, hozzánőtt, azzal érzi biztonságban magát. Am. én gerincre verném azonnal, jó kis domina. Andrea úgy néz ki mint akit a kutya szájából húztak ki, a Kormányzó viszont érdekes figura, nem teljesen tiszta, hogy mit akar. Merle korábban se volt több egy fogdmegnél, egy szimpla redneck.
  • Susarc
    #3154
    ki az aki letölti.....:)
  • kommersz
    #3153
    ki kuld be ilyen webforditasos okadekot barhova is?:D
  • FL Zoli
    #3152
    Rossz feliratot szedtem le..1 percre sokkot kaptam
    1
    00:00:00,487 --> 00:00:03,460
    Azelőtt Amc's
    A Sétáló Halott...

    2
    00:00:03,581 --> 00:00:06,566
    Te bilincs fiútestvérem
    egy tető és te bal őt ott?!

    3
    00:00:06,684 --> 00:00:07,692
    Megyek vissza.

    4
    00:00:08,230 --> 00:00:11,348
    Merle! Nem!
    Nem!

    5
    00:00:19,450 --> 00:00:20,769
    Hogyan az arra ?

    6
    00:00:21,698 --> 00:00:22,687
    Ez nyugodt.

    7
    00:00:22,801 --> 00:00:24,097
    - Te kellene megy.
    - Nem.

    8
    00:00:24,204 --> 00:00:25,463
    I'll tart te vissza.

    9
    00:00:27,084 --> 00:00:28,653
    Fogunk bemegy néhány napok.

    10
    00:00:39,225 --> 00:00:41,259
    ( helikopter suhogás )

    11
    00:00:48,367 --> 00:00:51,502
    Whiskey-1-2.
    Whiskey-1-2, te másolat?
  • Evoluti0N
    #3151
    Mondjuk Glenn és Maggie, ők ketten tényleg szerethető karakterek. De a többi.. Pfff
  • böröczk
    #3150
    Én Ricket bírom, túlzottan is, de neki egyértelműen nem lesz baja, legalábbis mostanság biztos nem.
    Akiért úgymond "aggódnék" az Glenn és Maggie. De Glenn már a kezdetektől egyik kedvenc.
    És még mindig kíváncsian várom, hogy az első évad, első epizód pákó fater-kölök párosa feltűnik-e még valamikor.
  • böröczk
    #3149
    Nem tudom, mi a bajotok a pákó nővel, szerintem a belépőjétől kezdve egy vicc. :D
    Amit sajnálok, hogy nem derült ki, kik voltak a zombi rabszolgái, tudtommal a képregényben esik róla szó.
    A viselkedése érthető, neki ilyen a stílusa, zárkózott, bizalmatlankodó, és megmondom őszintén, nekem is az lenne egy ilyen apokaliptikus "paradicsom", csak racionális, tudja, hogy valami nem stimmel, nem úgy, mint a mindig naiv Andrea, akit én csíptem az előző évadokban, de a bárgyú mosolygása és naivitása egyre inkább bosszant.
    A pákó nő esetében csak simán nem tetszik a fazon, akit a karakter formálására választottak.
    A kormányzót viszont baromira eltalálták, nem tudom, ki ez az angol fickó, de nagyon korrektül játssza a szerepét, az első pillanattól kezdve látszik, hogy nem stimmel valami, pláne ha a vaskarú is szimpatizál vele, aki nem épp egy erkölcsi mintapélda.
  • BoneDragon
    #3148
    Shane-t a népnek! :)
  • Susarc
    #3147
    hacsak nem,KArl-t....:D:D
  • Evoluti0N
    #3146
    Nekem is ez a problémám a sorozattal. A gyenge második évad után végre kaptunk egy eddig jónak tűnő harmadikak, de a karakterek közül senkit se tudok megszeretni, izgulni miatta.
  • ForzaInter
    #3145
    jó rész volt.

    nem baj az, hogy rick-ék nem szerepeltek. 16 részes az évad, még nagyon sok van hátra, kellett egy rész amiben bemutatják woodburyt és a kormányzót. simán belefér, hogy csak ők szerepeltek ebben a részben. továbbiakban nyilván már máshogy lesznek a dolgok.

    kormányzó karaktere nekem már most kedvencem. andrea-t én se bírom, a néger csaj meg tényleg iszonyat irritáló:D
  • Szolnokboy1
    #3144
    3x3

    Ahj már, én próbálom nagyon szeretni ezt a sorozatot, de az írók nem hagyják. Annyira idétlen mondatokat adnak ezeknek a szerencsétlen színészek szájába, hogy az valami szörnyű, minden megnyilvánulás teljesen természetellenes. De a legnagyobb bajom nem is ez, hanem hogy egyszerűen nincs egyetlen karakter, akikért izgulhatnék. A Ricktátor nem halhat meg, ahogy a fanfavorit Daryl sem, a csoportban mindenki más feláldozható és abszolút semmilyen/idegesítő/nulla karakterek tök mindegy élnek-e vagy halnak, bár az utóbbinak örülnék a többség esetében. Akkor itt van ez a szőkenő, aki ebben az epizódban jócskán rászolgált a haja színére, hát most komolyan, hogy lehet ilyen marhaságokat kérdezni?? Na és akkor ez a mufurc gettóbuksza, hát a világból ki tudnak kergetni vele, pedig elvileg ő a képregényben szintén fanfavorit karakter, itt tuti nem lesz az. Merle-t pedig első blikkre egy standard fogdmeggé degradálták. Ellenben úgy tűnik, hogy ez a kormányzó érdekes lehet a továbbiakban, van benne lehetőség, csak nehogy egy negatív karakter legyen a legjobb a sorozatban, hogy nézne már ki?
  • Fabio Capello
    #3143
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lefogadom, apu anyu volt a két "serpa".

    Amúgy valóban, én is kicsit gyengébbnek éreztem ezt a részt, mint az első kettőt, dehát nem lehet mindig az öt csillagot hozni... :P