12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Fenrir
    #3222
    A harmadik évad első 3 része eddig verte az első két évadot hangulatban és megvalósításban is. Remélem kitart ez a lendület mert eddig baromi nagyot nőtt a szememben a sorozat
  • BoneDragon
    #3221
    Tudtam, hogy valahonnan ismerős az öreg. Kegyenc fegyencbe ő volt a börtöngóré
  • Szolnokboy1
    #3220
    off

    tudom, de azért kösz. amúgy a trailer alapján Matthew Fox lopni fogja a show-t, Lilly-t meg szimplán imádom és mivel már rég láttam filmben/sorozatban + PONT a Hobbitban fog feltűnni csak nehezíti a várakozást.
  • w77d
    #3219
    Merle csoszogós-nak mondta a zombit a legutóbbi részben
  • bcrics
    #3218
    Jöhet, merthát előfordulhat hogy nem úgy lesz a filmben.
  • Aszrian17
    #3217
    Észrevettem hogy minden csoport másként hívja a zombikat.
    Nem zombik! hanem máshogy, nekem kicsit kiábrándító ha egy zombis filmben zombiknak hívják a zombikat pl: - itt egy zombie XD
    Rick csoportja járkálóknak, a rabló fickók a kocsmából megint máshogy nem emlékszem.
    Most meg a városiak harapósoknak nevezik őket.
    Én Bkv bliccelőknek nevezném őket mert olyan sokat gyalogolnak mint én XD ha meglátok egy ellenőrt
  • Piszkos  Fred
    #3216
    Én egy alexandrában random beleolvastam a képregénybe, és igen durván kikészültem:D
  • Belkar
    #3215
    Hát megírhatom privátban ha annyira érdekel bár nem tudom miért akarod lelőni magadnak a poént :D
  • bcrics
    #3214
    Engem érdekelne mi várható a közeljövőben...
  • bcrics
    #3213
    Hullajó lett a vége, 1:1 :)
  • bcrics
    #3212
    Lehagytad a mondat elejéről hogy...
    Kaaatteee
    Amúgymeg:

  • bcrics
    #3211
    Pontosan, amúgy az év hátralévő részében a Lostosok még kavarnak egyet, már megy a mozikban Jack Shepard filmje:
    Alex Cross,
    Illetve Decemberben a Hobbitban Kate Austin Fog vernyákolni, és könnyes szemmel nagyokat pislogni.
  • Belkar
    #3210
    Erről eszembe jut egy idézet egy másik sorozatból:

    "Nem tudsz te semmit havas Jon"
  • Kongy
    #3209
    A kormányzó még lehet nála is tökösebb.
  • bega82
    #3208
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "nemtom amúgy mit szívjátok a feka csaj vérét

    fegyveres emberek tartják fogva őket, nem adják nekik oda a fegyerét... persze nem bántják őket, de érzi, hogy valami nem smakkol... felismeri az álszent vezér alakot, vagy csak simán nem jön be, hogy egy valaki irányít mindenkit"

    +1

    Pontosan. Semmi gond nincs vele, engem nem is idegesített, ő egyszerűen ilyen bizalmatlan, nehezen alkalmazkodik ehhez a hirtelen gyökeresen megváltozott szituhoz, és jobban örülne, ha a katanával a kezében settenkedhetne tovább, a maga útját járva. Szerintem tök jó karakter.
  • Narxis
    #3207
    "És rasszista is."

    :DDD
  • Aszrian17
    #3206
    Én nem értem hogy Merle mért csicskázik a kormányzónak?
    Az első évadban olyan vezér tipus volt. És rasszista is.
  • Evoluti0N
    #3205
    Erre kaptál egy pluszt
  • BoneDragon
    #3204
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most miért baj az, hogy él hal a kukiért?
  • precision
    #3203
    SPOILER!

    nemtom amúgy mit szívjátok a feka csaj vérét

    fegyveres emberek tartják fogva őket, nem adják nekik oda a fegyerét... persze nem bántják őket, de érzi, hogy valami nem smakkol... felismeri az álszent vezér alakot, vagy csak simán nem jön be, hogy egy valaki irányít mindenkit

    Andrea meg megint idióta, mint szokott :) persze őt is meg lehet érteni... csak túlságosan közvetlen és kb. 2 perc alatt elkezdett ráhajtani a Governorra :) fél nappal előtte meg kb. a halálán volt

    nemtom amúgy, hogy mi a gáz a Governorral amúgy eddig... oké, nézegeti a zombi fejeket az akváriumban :D meg kinyírja akit kell a túlélésért... amolyan Shane és Rick keveréke arc... de reméljük valami durvább kiderül róla, mert így nem elég badass a karaktere még, simán lehet "szeretni" is... mittudomén, akiket összegyűjtött embereket azon kísérletezik és/vagy tőlük indult el az egész járvány dolog ahogy a doki haverjával kísérlétezgettek... képregényes spoilert pls ne :D
  • ForzaInter
    #3202
    A legjobb sorozat a Breaking Bad.:)
  • böröczk
    #3201
    Kizart, az a Dexter. De ez meg mindig a WD topic, aminek igy a 3. Evadot elnezve szinten van eselye hasonloan jo cimre palyazni :D
  • stargatelost
    #3200
    WE HAVE TO GO BACK!!!!!!!
  • Szolnokboy1
    #3199
    a Lost szerintem is minden idők legjobb sorozata, amit azóta sem tudott megközelíteni semmi, épp most nézem végig negyedjére. ennek csak annyi hátránya van, hogy minden mást a Losthoz mérek, a TWD-t is. a Lostban súlya volt annak, ha egy szereplő meghalt, itt nincs (kivéve Shane-t), ahogy azt lentebb ecseteltem, igaz, az egy nagyon durván karakterközpontú sorozat volt, ahol a végére már Locke bácsi kedvenc színét is megtudtuk, míg a TWD-ben néha a kvázi főszereplők neve sem ugrik be 2 évad elteltével. történetvezetésben is jobb volt - meg igazából minden másban is -, bár két nagyon eltérő koncepciójú sorozatról beszélünk, a forgatókönyvet meg inkább ne is hasonlítgassuk.
  • Balázs 17
    #3198
    hát azért ahogy indult és ami lett belőle... én ott "untam" meg, de végignéztem persze, amikor eljöttek a szigetről aztán visszamentek pff
    ezermillió titkot betoltak első két évadba amit már nem tudtak kimagyarázni, sőt felét el is felejtették szerintem xD
  • Herold
    #3197
  • stargatelost
    #3196
    Divat ezt mondani, de már a 3. évad körül megvolt a vége, és be is jelentették a készítők, hogy 6 évadban tudják elmesélni. Pontosan tudták mit akarnak. Így is lett, kurva jó is lett, világ legjobb sorozata lett :D A legnagyobb közhely meg a nyavalygás a vége miatt :)
    Na de ez off :D
  • Evoluti0N
    #3195
    A Lost jól indult, csak aztán a vége felé már a készítők se tudták, hogy mit akarnak. A vége meg egyenesen botrány lett.
  • BoneDragon
    #3194
  • tommygear
    #3193
    lostnál nem igen kell jobb sorozat... akkor ez jó hír
  • stargatelost
    #3192
    Ha a világ legjobb sorozatára kezd hajazni, akkor az dicséret :P Meg amúgy is ez annál sokkal lassabb, meg itt nincsenek high-conceptes wtf-ok minden részben :) Na de nem etetem a trollt :D
  • Narxis
    #3191
  • Belkar
    #3190
    Michonne-t én amúgy bírom csak a sorozatban nem jön át eddig Andreát meg soha nem szerettem. Lezbiszex meg nem nagyon lesz mivel ez nem HBO sorozat
  • Evoluti0N
    #3189
    Nekem Michonne és Andrea már csak akkor tudna szimpatikus lenni, ha összeboronálódnának és elkezdenének leszbiszexelni. Azonban gondolom, ilyen nem lesz.
  • Narxis
    #3188
    Ajaj, mit fogsz kapni ezért stargatelost-tól... :D
  • Béka Benő
    #3187
    Na, kezd az egész arra a dögunalom Lost-ra hajazni...
  • Béka Benő
    #3186
    Itt a The Walking Dead - 3. évad- 4. részének előzetese :

  • Béka Benő
    #3185
    Hát az !
  • Belkar
    #3184
    Na nekem is megvolt a 3. rész és hát a képregény ismeretében a falat kapartam.

    Michonne idegesítő bár többé kevésbé hozza a karaktert ellenben Andreát legszívesebben fejbe vágnám egy baseball ütővel. A katonáktól való autólopás meg oltári nagy baromság volt.

    Egyébként kíváncsi vagyok mennyire lesznek bevállalósak a következő részekben mert azért van egy-két durva jelenet közelgőben.
  • berczely
    #3183
    Gyönyörű megnyilvánulás.