12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #3262
    Szerintem nem sokáig fogja húzni, amúgy abszolút nem is illik a sorozatba, szerintem hamar intézkedni fognak ez ügyben.
  • böröczk
    #3261
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És valószínűleg egy 10 éves gyerek, nem hogy a fegyvert nem lenne képes kezelni, de a saját anyját fejbelőni, miután végignézte ahogy felmetszették, még annyira sem.
    Szóval ezeket szerintem hanyagoljuk, Carl fején nem a trauma látszott, hanem a mérhetetlen TEHETSÉGTELENSÉG
  • k0trapali #3260
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki a here fogja szoptatni a gyereket? Honnan lesz tej? A dráma az megy ebben a sorozatban sírni tud az összes elég jól...
  • sparrow35
    #3259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LORI HALOTT! YES FINALLY!
  • Kaplan
    #3258
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt azért megnézném, hogy te milyen arccal állnál miután fejbe lőtted a testvéred születése után az édesanyád. Ennél nagyobb trauma a földön nincs valószínűleg.
  • tommygear
    #3257
    +1
  • tommygear
    #3256
    ugyan olyan szar volt mint szokott, már nekem volt kellemetlen a vergődése
  • Susarc
    #3255
    a nap kérdése:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Honnan szedte a kis feka rab a SZARVAST B+!??:D
  • böröczk
    #3254
    Nem az volt a baj.

    Spoiler





    Csaszarmetszeni kellett, miutan erre jott ra, akkor dontott ugy, h inkabb a kolok, mint o. En tamogattam az otletet maximalisan:D
    Normal korulmenyek kozt persze Carol vagy Hersell meg tudta volna menteni mindkettojuket.
  • Susarc
    #3253
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bármibe lefogadom,hogy kurvára baszott fejbelőni Carlitó.. és Zombi a gáré
  • mijki
    #3252
    Azért én sajnálom...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hogy az "alap" szereplőket egyre jobban cserélik ki. Pl.: TDog is végre szerephez jutott. Lori meg egy volt a TWD-vel, akármilyen hülye picsa módjára viselkedett is. Az meg megint hülyeség szenved 20 percet szülésnél, aztán ölj meg, ölj meg...míg más nők órákat szenvednek a szülésnél.
  • Gatti
    #3251
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyébként biztos hogy carol meghalt? mert asszem a holttestét nem mutatták csak a fejkendőt találták meg.

  • Neoncsoves
    #3250
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carl jobban bírta Lori halálát mint Rick :D szerintem még ne nyírjuk ki Carl-t, ha így halad elég szép jellemfejlődésen fog keresztülmenni. T-Dawgot picit sajnáltam, mindig is bírtam.
  • Gatti
    #3249
    Mindenesetre szuper rész volt megint , voltak elég véres jelenetek is. :D
  • böröczk
    #3248
    Szerintem pedig ellenkezoleg. Eltorzult, igazan fajdalmas hang. Az az igazi "nem lehet igaz" siras, szerintem nagyon jol csinalta es realissa tette. Ami nem tetszett, hogy szerintem nem hanyatt kellett volna vagnia magat.
  • Gatti
    #3247
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is igy gondolom , elég szarul alakított annál a résznél Rick. Érdekes hangja volt.


  • RatBaG #3246
    azért lori így pont a legvégén csak összehozott egy kisebb színészi alakításnak nevezhető valamit. csak 3 évad kellett hozzá.
    t-dog sorsa meg már akkor megpecsételődött, mikor egy másik fekete arc is megjelent. a szereposztásban csak egy alibinéger fér el :DDD
  • mijki
    #3245
    ", mint egy ...csillámpóni, kifejezestelen arccal."
  • böröczk
    #3244
    En Carlon rohogtem fel, ahogy allt ott, mint egy ...(ide sokminden beszurhato), kifejezestelen arccal.
  • vixo
    #3243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Rick a végén odahajolt Carlhoz és sírt-rít neki,h No-hoho! Olyan cinikusan jött át az egész,mintha ő is szórakozott volna Lori halálán vagy csak én röhögtem fel azon a jeleneten? :DDD
  • Fabio Capello
    #3242
    hájájájájájájájájjj

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre, a ribanc kinyírva, már csak mindenlébencarlt kéne kiiktatni!!!!!!! :D
  • Susarc
    #3241
    minden egyes alkalomkor mikor látom felteszem a kérdést: KIAFASZOMAZAGYAREK REAL LIFE,hogy NEM BASSZÁK KI PÁROS LÁBBAL EGY ORBITÁLIS POFON KISÉRETÉVEL HOLLYWOOD-ból! ,de feltud baszni:P

    alakul a mandula
    CArlnak vigyorog a gáré:D

  • Balázs 17
    #3240
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áhhh pedig már kezdtem megkedvelni:(((
    ez a váltogatás a két helyszín közt nagyon nem tetszik, igazából a kormányzós részek unalmasak
  • Balázs 17
    #3239
    T-DOG!!! mennyi szöveg:D
  • böröczk
    #3238
    Egy apró megjegyzés azért:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1, Lorit azért fejbevághatták volna, mielőtt hasfelmetszik, úgy mégis reálisabb lett volna.
    2, Carl ismét borzasztó érzelemmentes volt, semmi fejlődést nem mutat.
    Borzasztó, ezt a srácot én nem bírom elviselné, remélem a rendezők is látják, egyszerűen nem való oda, és nem a karakter, hanem ez a rettentő pocsék színész gyerek.
  • böröczk
    #3237
    Na ez a rész ötcsillagos volt.
    Az első évad első 4 részének színvonalát abszolút ütötte végre.
    Bár az egész eddigi évad részemről ugyanott tart színvonalban, mint amikor a sorozat elkezdődött.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3236
    Alias @AliasSubs
    Állítólag nagyon WTF az új TWD rész.

    The Walking Dead 3x04 felirat:

    Maraxush ma vizsgázik (tessék neki sok sikert kívánni), ezért mai segítőtársam J1GG4 lesz. A magyar felirat a szokásos időpontban: délután 1 és 2 között várható, ha az ég is úgy akarja.
  • mascarun
    #3235
    Na asszem sokan elélveztek ezen a részen! xD
  • DeerHunter01
    #3234
    "az emberek és ott is úgy van, h bárhogy hal meg az ember, zombivá változik."
  • Susarc
    #3233
    itt is úgy van.... a vírus mindenkiben ott lakozik! tehát aki meghal az Zombi lesz....
  • Aszrian17
    #3232
    Ja az jó film,és tényleg, jó az összehasonlitásod. + ott még társadalmi rétegek is voltak, pl a gazdagok a felhőkarcolóban éltek míg a többi átlagos embör az utcán sátorozott.

    Hasonlót a Fallout 3 ban tapasztaltam, Tempenny tornyánál.
  • ScarY MAN
    #3231
    spoilerbe leírhatnád, sorozatban úgyis másképp lesz... vagy legalább megvan az esély rá :)
  • Evoluti0N
    #3230
    Tegnap néztem a Viasat 3-on a Holtak földjét. Régebben már láttam, de már nem nagyon emlékeztem rá. Egy körbebarikádozott, folyók által körbevett városban élnek az emberek és ott is úgy van, h bárhogy hal meg az ember, zombivá változik. Volt is egy kis bonyodalom, amikor egy ember felakasztotta magát, majd feltámadt és megpróbálta felfalni a családját.
  • dave9004
    #3229
    nem kicsit ellenőrzik a városukat. ugyh aki meghal arról tudnak és már csapja is a fejét
  • F R A N Z
    #3228
    Ma olvastam el én is a börtönös részt a képregényből és tényleg WTF feeling!
  • Aszrian17
    #3227
    Ricsi és Nyomi kisbabája vajon tényleg megszületik?
    És ha igen akkor mennyit fog szerepelni? Igazi kisbabát használnak majd?
    Hogy fognak vigyázni rá és menekülni? Vagy átmennek kedvencek temetője stílusba?

    Sok kérdés sok válaszra vár.
  • Balázs 17
    #3226
  • Aszrian17
    #3225
    Guvenörnek elég szép akváriuma van.
    Tök felesleges ez az egész civilizálósdi játék.
    A városban bárki meghalhat betegségben, öregségben. És akkor belső zombik áradata lepi el a kis csilli villi sziszi várost.
  • hapi
    #3224
    +1
  • bcrics
    #3223
    Mint megtudtam, és ha valóban megvalósul a 3. évados képregényben történtek 50%-a akkor ez egy nagyon durca évad lesz, legdurcább, kegyetlenebb börtönbezáróbb mind közül:)