12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • ferell84
    #3302
    *IMDb-n is....
  • ferell84
    #3301
    Biztos vissza tér még az a ribi... IMDb is benne van a következő rész stáblistájában T-dog viszont már nincs
  • F2004
    #3300
    *Hershel lábát :D
  • Balázs 17
    #3299
    jólvan ülj le egyes
  • F2004
    #3298
    Én úgy tudom hogy amikor belédharapnak vagy megkarmolnak azzal nem a zombi vírust juttatják a testedbe csak valamilyen mérget ami megtámadja az immunrendszered és megöl téged. És mivel ugye a zombi vírus alapból benned van ezért utána egyből be is zombulsz. Ezért vágták le Hershel hogy ez a méreg ne terjedjen szét a testében és ne ölje meg.
  • tommygear
    #3297
    miért kell aggódni? mert ha megharapnak egyből átváltozol, ennyi :D
  • Hymtozis
    #3296
    A képregényesek lht jobban tudják, de...

    Szerintem valahogy úgy lehet, h benned van ez a fertőzés, ami ha meghalsz újraindítja az agyad, és mehetsz zombulni.
    Ha viszont megharapnak, v mint mondogatják, karcolást szerzel (és pl zombitrutyi kerül bele), akk egy intenzívebb formája jut a szervezetedbe, és ha nm is halnál bele a sérülésbe, a zombitól beléd került fertőzésadag átalakítja/újraindítja az agyadat zombisra.

    Vagy pl: Mindenkiben van egy kis pókméreg, amit hordozol, d az élő tested kordában tartja. Viszont ha meghalsz, a halott testben a pókméreg "királypókméreg" lesz, és pók leszel.
    Vagy ha élsz, d egy külső pókból a már "királypókméreg" kerül a testedbe, fogja magát, és a véráramon keresztül szól a többi pókméregnek, h mi vagyunk itt a királyok, lázadjunk, és pók leszel.
    (Ha megharapják az ujjad, d gyorsan lemetszed a karod, akk a beléd került "királypókméreg" nem tud szólni a többi pókméregnek, h átvehetik a hatalmat.)
  • kirol
    #3295
    A 3. évadból még csak az első két részt láttam, de nagyon nem értek valamit. Valaki elmagyarázná nekem? Köszi! :)

    Az összes élő ember fertőzött, ha elfelejtenek levegőt venni és meghalnak, zombik lesznek.

    Ha ez így van, akkor miért kell aggódni, ha valakit megharap egy zombi? Az első részben levágják az öreg fószer lábát, hogy a fertőzést megakadályozzák. Könyörgöm, mind fertőzöttek, akkor mit akarnak megállítani?
    Ha mindezt nem vesszük figyelembe: A rájuk freccsenő vér, stb. az nem fertőző amúgy, amikor szétverik valakinek a fejét? A fertőzés csak fogon terjed, mint a kígyóknál?
  • Prince of Máté
    #3294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én csak azt nem értem, hogy mire ez a hirtelen önfeláldozós császármetszés? Nem is Ricktől van a puja, és képes volt meghalni érte. A másik, meg hogy a csecsemő táplálék nélkül kb 1 napig bírja majd... Felkúrt az a rész , de nagyon
  • Belkar
    #3293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De nem is spoilereztem a képregényből csak mondtam hogy ott teljesen máshogy hal meg Lori és ezért gondolom hogy még visszajön de lehet hogy nem :D
  • Szolnokboy1
    #3292
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tuti nem halt meg, mert akkor T-Dog önfeláldozása hiábavaló lett volna. Él az még, a kiskölköt valakinek pesztrálni kell, ettől függetlenül az évad végénél tovább nem hinném, hogy kihúzza.
  • desigo
    #3291
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem még sehogy.Csak a ruhadarabját találták meg.
    Gondolom elszaladt és elbújt valahol.
  • Kongy
    #3290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carol hogy halt meg??
  • w77d
    #3289
    még mindig bőgök XXD
  • desigo
    #3288
    Nagyon sírtál a végén?
  • Kongy
    #3287
    Ezt jól megfogalamztam.. na mind1.
  • Kongy
    #3286
    Amúgy Merle és Daryl kapcsolata nem volt azért egészen felhőtlen, mert a 2. évadban Daryl haluzása közben azért voltak dolgok..
  • w77d
    #3285
    Gyerekek ez brutálisan jó rész volt. Ejha.. ilyennek kell lenni egy geci marha kegyetlen jó sorozatnak!
  • Shiwo
    #3284
    mert különösebben nem bosszant, ha beleszaladok egy spoilerbe
  • Jim Morrison
    #3283
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elnézést, nem tudtam, hogy ilyen nyilvánvaló. Egyébként ha nem nézted még meg az új részt minek nézed a topikot?
  • Evoluti0N
    #3282
    Szerintem alapvetően hülyeség beleolvasni a hozzászólásokba, vagy egyáltalán meglátogatni a topic-ot, mielőtt az ember megnézni az aktuális epizódot. Elvégre mi másról szólna a beszélgetés, mint a legújabb részről?
  • tommygear
    #3281
    igen, ilyesmit se kéne benyögni...
  • Shiwo
    #3280
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy nem nézegettem a spoilereket, de már abból a kiírásból, hogy "sokan örülni fognak", tudtam, hogy vagy a csaj vagy a kölök megy a darálóba
  • Evoluti0N
    #3279
    Az a szomorú, h elméletileg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lori halálának és az előtte levő búcsúzkodásnak egy szomorú, tragikus pillanatnak kellett volna lennie, ehelyett azonban én annak szurkoltam, h haljon már meg és a végén maximum örömkönnyeket hullajtottam
  • Susarc
    #3278
    légyszives a képregényes SPOLIERT EXTRÁN jelezzétek!!!!!!!!!

    köszönjük
  • k0trapali #3277
    Ó kísérteni fog mint Magdi néni?
  • Belkar
    #3276
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Öcsém már azt hittem hogy velem van a baj hogy ott felröhögtem

    Egyébként Carl-al nincs semmi baj a képregényben is ilyen érzelemmentes gyilkológép

    Viszont azért annyira még ne örüljetek Lori halálának mert még lehet visszatér és nem csak zombiként Bár a képregényben másképp történtek a dolgok szóval lehet nem :D
  • k0trapali #3275
    Lovári kifejezés, jelentése: nő, csaj
  • mascarun
    #3274
    Szerintem nem! De nem is derült ki hogy hova a picsába siettek annyira!


    Ezt a szót hogy "gáré" honnan a picsából szedtétek?
  • Jim Morrison
    #3273
    hát ez jó rész volt. Még nem olvastam vissza, de gondolom sokan örülnek :D
  • Shiwo
    #3272
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm.. Rick gyásza erősen emlékeztetett Alex 'Tig' Trager reakciójára a Sons of Anarchy idei évadából... lehet ugyanott tanulták a "tragikus veszteség" eljátszását...

    Carlból meg szerintem akkora szociopata lesz - ha életben marad még egy ideig - hogy öröm lesz nézni...

  • Susarc
    #3271
    én Andreából nézem ki:D
  • desigo
    #3270
    Nem hiszem,hogy könnyek között fogják egymást megölelni xD
  • ldavid
    #3269
    ez az évad eddig legalább 3x jobb mint a teljes második volt
  • Fabio Capello
    #3268
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Márhogy a Governor, a doki és Merle? persze igény szerint bármit fel lehet csatlakoztatni Merle műkarjára
  • Neoncsoves
    #3267
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bevágják gangbangbe Andreat mert hülye fejjel ott marad a városban. A Kormányzó bácsiból kinézem
  • Susarc
    #3266
    "Carl fején nem a trauma látszott, hanem a mérhetetlen TEHETSÉGTELENSÉG" BEST EVER!:D:D
  • böröczk
    #3265
    Egyértelműen az évad gonosz főmuftijának ígérkezik.
    Még csak előkészítik, várom, mikor találkoznak össze Rickékkel, merthogy remélhetőleg lesz ilyen.
    És arra is kíváncsi vagyok, mit szól majd a két elveszett tesó egymáshoz.
    Viszont abban egyet kell értenem pár előttem szólóval, hogy sajnos, főleg a legutóbbi részben, a Woodsbury-s részek elég unalmasra sikeredtek. Bár lehet maga a rész alapvető pörgőssége tette azzá őket. A 3. rész nem volt rossz vagy fölösleges.
  • Neoncsoves
    #3264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    látom sokak fájdalma elmúlt volna ha anyja feje után a sajátjába is eresztett volna egyet Carl :D
  • desigo
    #3263
    Azért az előző évadhoz képest durván szintet lépett a sorozat.
    Pörögnek az események rendesen.
    Remélem a kormányzó is csinálni fog valamit mert ezek a beszélgetések rohadt unalmasak.