12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Zozo0122 #11579
  • Madi92
    #11578
    De könyörgöm, 8. évadnál járunk. És ebben a fórumban is mindig ugyan az megy. Ez sz*r, az gagyi, unalmas, dráma, f*s.
    És még mindig vannak emberek akiknek szerintem ez a hobbijuk, hogy benyomják a Walking Deadet, közben elmennek csinálni valamit, néha ránéznek, azt sem tudják mi merre hány méter, majd idejönnek, és fúú de sz*r volt.

    Nem azt mondom, hogy ha nem tetszik, akkor ne írj ide, de ismétlem 8. évad. Ha valaki eddig sem bírta felfogni, hogy ez a sorozat már nem nagyon fog megváltozni és ennek ellenére úgy nézi, hogy tudja, nem fog neki amúgy sem tetszeni, ott már szerintem valami nincs rendben.

    Ez kb olyan, hogy eléd raknak egy tányér spenótot és az első kanál után már tudod, hogy ez neked nem ízlik, de azért csak eszed tovább, közben meg folyamatosan mondogatod, hogy de rossz.

    És szerintem ezért is haltak ki innen az emberek.
    Vagy azért mert nem tetszett nekik, és nem vesztegették az idejüket olyasmire aminek semmi értelme.

    Szerk: Btw nekem tetszett a rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már-már elsirattam a Carl gyereket. Eszembe jutott, hogy honnan indult a sorozat és hogy azért mennyi mindenen túl voltak már.
    Jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2018.03.04. 18:08:46
  • molnibalage83
    #11577
    Mivel egy hete volt összefoglalom, hogy 55 percbe mit tettek bele...

    - Carl haldoklik, és sírdogálnak körülötte. (Azt már említettem, hogy a feka csaj milyen aranymálnás színész...)
    - Mutatják a sírásást...
    - A fehér álmodozást eddig sem bírtam...
    - Kitörtek, továbbra sem derült ki, hogy Eugene mit csapatott... A kitörés röhejes volt...
    - Ezekiel megmenkült, de repetitív unalmas, szar módon...
    - Az idegesítő kisgyerek a végén jött és kiírt egy karaktert...

    Minden 55 percben, gyengén bemutatva. Nem véletlenül aludtam be. Kb. nem történt SEMMI a sorozatban. Ami történik, az is szarul van megoldva.
  • Madi92
    #11576
    Mert nincs értelme olvasgatni a hozzászólásokat? :D Mármint én még mindig elolvasom miket írtok ide, de mivel folyamatosan csak a lehúzás megy évadokon!!!! keresztül, de szerintem már sokan megunták az itt lévő negatívizmust.
    Nekem még mindig tetszik.
  • desigo
    #11575
    Meglátszik a topik aktivitásán a minőségromlás.
    Én se nézem már (:
  • molnibalage83
    #11574
    Gyerekek, háromszor aludtam be a részen, negyedszerre is csak átpörgetve tudtam végignézni. Az egész rész kb. 15 percben lezavarható lett volna.

    A zombik eltakarítása is olyan nevetséges volt, hogy beszartam rajta. Azon főleg, hogy nem tettek ellene semmit, csak nézték.
  • IXEMGabeo
    #11573
    na ez latod igaz...annyira csak nem tud elbujni a tag hata mogott
  • Devv
    #11572
    De a képregényben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick megöli Negant nem?
  • Zozo0122 #11571
    Meglehet, hogy a sorozatban csak az lesz, a képregényben viszont...:)
  • Seth
    #11570
    Az a Henry gyerek rosszabb volt mint a lopakodós zombik. 3 ember figyelte a Gavin tagot 3 szögből , és nem vették észre :D
  • IXEMGabeo
    #11569
    es mi van, ha igen...bar, ami tortent az roppant erdekes megha az elmejebol pattant is ki...az a bizonyos szemely a vegen akinek Judit atadta a viragot...hat innen lehetseges e ilyen forgatokonyv
  • Devv
    #11568
    Sztem nem úgy lesz, az Carl jövőképe volt.
  • IXEMGabeo
    #11567
    szerintem jo volt ez az epizod;) Carol es Morgan alakitottak megint...

    Carl fele omlengesre szukseg volt, de legalabb szepen zartak le a halalat...es a jovobeli flashbackekbol meg lehetett tudni kik azok akik biztosan tulelik...Jerry ott lesz:D aminek kulon orulok, es hat a vegen wtf:)
  • Devv
    #11566
    Jó rész volt, az elején a zene megölt. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Carl-szálat jól kimaxolták...Gáz, hogy Gavin meghalt, főleg, hogy az a kis hülye gyerek ölte meg. A végén meg Negan. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE megint megölt! :D:D:D
  • cassoneitaly
    #11565
    WEBRIP/WEB-DL IDŐZÍTÉS ITT.
  • Zozo0122 #11564
    Jó rész lett, nyugi :D Most fog majd elkezdeni csökkenni a színvonal az évadzáróig :D
  • cassoneitaly
    #11563


    The Walking Dead 8x09 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL/WEBRIP(RARBG) | WEBRIP/WEB-DL(AMZN) --- HAMAROSAN

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
    Utoljára szerkesztette: cassoneitaly, 2018.02.26. 15:48:56
  • Jim Morrison
    #11562
    most hogy látom a cikket tudatosult bennem, hogy már van új rész.
    Remélem csak azért van pangás mert senkinek se volt ideje megnézni
  • RatBaG #11561
  • Quantumleap
    #11560
    Ő szeretne. Pár hónapja ezt nyilatkozta.
  • Prof William
    #11559
    Egy részt szentelhetnének neki. Egy rövid képregény van is az előéletéről.
  • Mastudio
    #11558

    Ti megnéznétek egy Negan életéről szóló spin offot?:D
  • Balázs 17
    #11557
    foleg ha van koztuk egy Wonderwoman...:D
  • IXEMGabeo
    #11556
    varom mar mikor jon valami sztori az eleterol...o igazan megerdemelne a flashbacket, ha mar Shanebol, Morganbol, Abrahambol es 1-2 mellekszereplobol is jutott par szelet...talan az evad masodik feleben

    egyebkent azt se veletlenul szurtak be, ahogy Aaron es Enid elmentek kalandozni a veszelyes nokhoz erre pont lelovi a nagymamat a kiscsaj:D, arra leszek kivancsi ezek utan, hogy allitjak maguk melle oket, hogy Negan ellen harcoljanak...ugy erzem az a tarsasag lehet majd a kulcs vmilyen formaban biztos Rickek segitsegere jutnak...
  • molnibalage83
    #11555
    Hááááááááááááát....

    Ha a "megmentés" abból áll, hogy kizsákmányolnak mindenkit, akkor szerintem nem látnak reálisabban semmit.. Az egyenlők közt ők valahogy messze egyenlőbbek... Ez olyan, mint a szovjet féle "felszbadítás" meg "segítségnyújtás". Akinek ilyen "barátai és megmentői" vannak, annak ellenség sem kell...
  • Prof William
    #11554
    Jaja. Rickék most éppen azon vannak hogy szétcsesszék a talán legnagyobb létező csoportosulást vidéklen, aminek végre sikerült némi rendet kiépítenie. :)

    Nem azért de Negan nem semmi ember lehet ha ENNYI embert sikerült összeszednie, akik ráadásul háborúba mennek érte. Rick a nyomába sem ér. :)
  • Madi92
    #11553
    Amúgy néha ugy érzem a megmentők látják reálisabban a dolgokat, nem rickék. :D
  • IXEMGabeo
    #11552
    a csapat nagy reszet nem mutattak sosem...es abban a nagy epuletben sok sok ember elfer a munkasok mellett...

    engem az zavar, hogy ilyen "keves or" volt az outpostokon kiveve a Satellite stationon ugyanis oda Negan tobbszor kuldott embereket mar a 6. evad vegefele is kinyirtak az ottaniakat Rickek, most megint betortek oda es Morgannal az elen kaszaboltak:)
    Ennek ellenere a tobbi outposton atfogobb vedelmet kellett volna epittetniuk...
  • Prof William
    #11551
    Biztos olyanok mint a Gyűrűk Urában az Uruk-Hai orkok. Ilyen keltető gödrökben tenyésznek az új Megmentők. :) Esetleg Negan rátette kezét egy klónozóüzemre. :)
  • molnibalage83
    #11550
    Főleg úgy, hogy az outpostokon is megöltek mindenkit... A dramaturgia átugrik ilyen dolgokon...
  • Dynamic
    #11549
    Na ez egy jó rész volt. Egyedül az volt a zavaró, hogy hogyan lettek ilyen sokan a Megmentők. Legalábbis eddig nem úgy tűnt, hogy még akkora a hadseregük, hogy szétosztva külön-külön is lazán betámadják a településeket, meg a konvojokat.
    De amúgy tetszett, tele volt erős pillanatokkal.
  • molnibalage83
    #11548
    Az hittem az utána levő döntésre gondolsz.
  • IXEMGabeo
    #11547
    es szted mi lett volna jo? Ott helyben megoletni Jerryt?
  • Tikal #11546
    hát de meglepték őket, túl gyorsa n történt minden:D
  • Maximus4
    #11545
    Miután elindultak a szentélyből,Rick mondta,hogy váljanak szét és menjenek külön kocsikkal.
  • molnibalage83
    #11544
    Levehető toldalékkal is megoldható lenne a dolog, hogy levegyék, ha épületben belharc lenne.
    A 2 és 3 évadban még úgy piszkálták őket kerítésen keresztül...
  • SzinesGeza
    #11543
    Ez a legszánalmasabb még mindig, hogy állandóan késsel a kézben rohannak rá a zombikra.
    Komolyan, nem lehetne rákötni azt egy botra?
    Hilltop-on már használtak lándzsákat.
  • molnibalage83
    #11542
    Jó döntést?
    A film fantáziavilágban igen. Kb. annyira "reménykeltő" a helyzetük, mint a 3. Birodalomé volt 1945 tavaszán...
  • Quantumleap
    #11541

    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2017.12.12. 08:47:09
  • IXEMGabeo
    #11540
    na ez az ezt kerdezem en is...