12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Balazs15
    #5131
    hehe..:D igaz
  • Monoton
    #5130
    Ki lett már vesézve :D
    1. Nem ugyanott jött ki ahol bement.
    2. Te a kocsiban hagynád a kulcsot? :D
  • Balazs15
    #5129
    azt mondjátok már meg nekem hogy amikor üldözte a "kormányzó" Andreát és otthagyta a kocsiját mikor ö épp bent volt az elhagyatott épületben a zombikkal akkor Andrea miért nem ment el vele ? XD :D :D :D
  • szucsy89
    #5128
    loool :D
  • NovaTerra
    #5127
    Marha jól játssza a karakterét.
  • Narxis
    #5126
    loooool :DDD Merle powa!!!!
  • Monoton
    #5125
    Gondolom a kormányzót féltek beküldeni gépfegyverrel a tömegbe :DD
  • csokalaci
    #5124
  • Monoton
    #5123
    Most sokan vannak, lesz kit előre küldeni
  • Balázs 17
    #5122
    ha már a börtönben maradtak, ideje lenne felderíteni az egészet...
  • NovaTerra
    #5121
    Szerintem azt behatárolja a költségvetés. Így is elég steril sok helyszín, ahhoz képest, hogy már ki tudja mennyi ideje ez a helyzet. Olyan dolgok, mint a vágott sövény és fű csak ront az összképen.
  • Pares
    #5120
    Ki beszélt itt hentelésről? Én pont azt szeretném, ha valami érdekesebb, városi környezetben játszódna a sorozat, ahol már csak a tájból adódóan is poszt-apokaliptikus fílingje támad az embernek, nem úgy mint egy erdő közepén lévő börtön esetén...
  • Hoz_Hun
    #5119
    Hát nekem ez az utolsó rész nem nagyon jött be. Nagyobb lezárást vártam tőle. Tulajdon képpen most csak megszakították, azt folyt köv.
    De azt mondja már el valaki, hol van olyan petició, ahol ki lehet iratni a kiskölköt a sorozatból,... biztos van, kell lennie.... áááá annyira idegesítő. Vagy lehet, Lori kiírásával már ellőtük a készítők kedvességét?
  • DasIsFuck
    #5118
    szerintem meg a zombi hentnél unalmasabb nincs.
    Meg ez nagyon is reális lenne egy ilyen helyzetbe.

    viszont a sorozat mint poszt apokaplitikus sorozat már az első évadba becsődölt.
    Szinte semmi világtörténet nincs.
    van helyette műdráma.(mert Rick és Daryl karakterén kívül a többi igen érdektelen ilyen szempontból)
    illetve van zombi hent ami sok szempontból erőltetett, de látványosnak vagy lebilincselőnek nem mondanám.

    tehát a sorozatból pont az hiányzik ami a leginkább érdekes lenne, hogy mi,miért,hogyan,merre.
  • G_ArchAngel #5117
    Welcome to the Punch-ban jatszik a Governor:)
  • precision
    #5116
    hát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vegyes érzelmek :) egyrészt Andrea végre meghalt, yeee. lehet kövezni, de örülök neki! :) a bullshit amit nyomtatott a tetteinek indoklása gyanánt viszont szánalmas volt... "meg akartam menteni mindenkit"... jól mondta neki Michonne egy pár résszel ezelőtt, hogy megváltó-komplexusa van... még a halálánál is kamuzik :) "I loved him" majd bumm headshot és kész... mennyivel normálisabb lezárás lett volna a részéről
    a governor egy vicc, a megmaradt két katonája pedig Andrea szintű értelmi fogyatékosságot mutatott, hogy nem lőtték hátba amikor elkezdett őrült módjára mindenkit lelőni... egy kicsit sem féltek a governortól? én nem tudom, lehetne a legnagyobb atyaúristen a szememben valaki, de ha azt látom, hogy ott áll előttem, és elborult aggyal mészárol, hát minimum lábon lövöm basszameg... mert mi van ha megfordul és engem is lelő... jesus fucking christ... ennyi negatív iq huszárt :)
    kár, hogy a következő évad is a Governorról fog szólni... igazán elpatkolhatott volna


  • G_ArchAngel #5115
    #4991
  • skinnyman
    #5114
  • Pares
    #5113
    Inkább mint az első évad. Átestek a ló másik oldalára ezzel a túlzott ember vs. ember témával. Többet kéne a zombiapokalipszisben való túlélésre koncentrálni, nem olyan könnyű az, van abban is dráma, főleg hogy ideje lenne már a készleteknek is fogynia. A kaja megromlik, és konzervekből sincs végtelen mennyiség, ráadásul pár éven belül ezek is tönkre mennek, ha nincsenek megfelelő hőmérsékleten tartva. Lőszert sem gyártanak már többet, és elég sokat ellövöldöztek már ebben az évadban... Szóval ideje visszavenni szerintem, mert a kaja meg a lőszer luxuscikknek számít egy zombiapokalipszis után...
  • NovaTerra
    #5112
    Szóval egy STALKER sorozat?
  • Micsu
    #5111
  • Niotherg
    #5110
    hehe :D a Breaking Bad az tényleg nagyon jó sorozat :D mondjuk én mst néztem meg a 3. évadot, és a 3. évad végére kicsit el vesztettem a fonalat ://
  • Pares
    #5109
    Egyetértek, nekem is ez a világvége fíling kezd hiányozni, ezért is írtam korábban, hogy nekem inkább ilyen kaja és lőszer keresős, ideiglenesen megbúvós történet jobban bejön, mint az ilyen letelepedős, lőszerpazarlós egymás értelmetlen öldöklése. Ettől függetlenül fogom nézni a következő szezont is, csak szerintem nagyon nem mennek jó felé a dolgok...
  • nyavajas
    #5108
    Köszi Tikal! Veled lehetne értelmesen beszélgetni! És aszt hiszem a többséggel szintén!
  • nyavajas
    #5107
    De a harmadik a Spartacus! :)
  • nyavajas
    #5106
    :) Már láttam!
    Az Elit alakulat is tetszett!
  • Zenszkij
    #5105
    nézd meg a Trónok harcát és feltornászod a számot háromra :)
  • Narxis
    #5104
    Mert nekünk ez nem tetszik. Legyen több.
  • Tikal #5103
    Ja es nem kötekedés képen irtam, csak furcsállom hogy ezt a ket sorozatot tartod a legjobbnak... Jo a walkin dead de azert nem annyira szerintem...
  • Tikal #5102
    Valóban, Breaking bad es boardwalk empire ;)
  • Tikal #5101
    Breaking bad, the shield, boardwalk empire:)
  • nyavajas
    #5100
    Hánynom kell... :)
  • nyavajas
    #5099
    Hát persze hogy vannak kivételek!
    De miről is vitatkozunk?
    Belém kötöttek mert két kedvencem van! (Stargate, Walking Dead)
    Miért is fáj ez?
  • alfa73
    #5098
    "Kevés olyan sorozat van ami az évadok múlásával emelni tudott a színvonalon!"

    Igaz, de vannak kivételek, nekem pl. a 24 8 évadja közül az első a leggyengébb.
  • stargatelost
    #5097
    Lost, Breaking Bad és The Shield csak így kapásból, hogy megcáfoljalak :D /de fakk, már én is etetem.../
  • Evoluti0N
    #5096
    Az utóbbi idők egyik legjobb sorozat a szintén AMC-n futó Breaking Bad.
  • nyavajas
    #5095
    Kevés olyan sorozat van ami az évadok múlásával emelni tudott a színvonalon!
    Rajongani lehet értük de tény, nem hoztak jobbat mint a kezdet!
  • Balázs 17
    #5094
    PB első évad tényleg epic, de ami utána van az Barátok Közt színvonal:D
  • stargatelost
    #5093
    Szerintem ez egy troll, so dont feed it!

    #5092: PB? muhahahaha hét vicce! :D
  • alfa73
    #5092
    "De nagyon jó csak kettő!"

    24? Prisonbreak?