12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • molnibalage83
    #11660
    Azt jó értem, hogy Rick csak most olvasta el Carl levelét?
  • Devv
    #11659
    Na,
    Rick egy igazi patkány volt...,
    A kis pöcs Henryt én bezártam volna a ketrecbe ,
    Tetszett az a kis pillanatnyi romantika Negan és a kukás lány között (miért nem dugtak egy jót?). És tényleg, hogy pakolt ki Negan? WAT?

    Van egy olyan érzésem, hogy a kis csicska coral Negannek szánt levelébe lesznek érdekes dolgok...
  • RatBaG #11658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyszerűbb kérdés: hogyan fért hozzá a bőröndhöz meg a fegyverhez negan, full lekötözve? még a fotókat is szépen kipakolta.
  • cassoneitaly
    #11657


    The Walking Dead 8x14 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (PROPER.HDTV-KILLERS, PROPER.HDTV-AFG, HDTV-IFT, PROPER.HDTV-RMX, PROPER.720P-KILLERS, 720P-PSA, PROPER.720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL.ION10 | WEBRIP.AMZN

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • molnibalage83
    #11656
    ????
  • IXEMGabeo
    #11655
    en mondtam h ez miatt hallgatott Jadis es olette meg az embereit...Negannal alkut kotott...aki pedig betartotta a szavat..

    amugy nagyon jo resz volt
  • molnibalage83
    #11654
    Két rész van ebből az évadból? Ahhoz képest az összes történés kb. 5 részbe belefért volna. A többi töltelék volt...
  • Kaplan
    #11653
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, sajnálom, hogy idáig jutott Rick, viszont nem tudom azt mondani, hogy nem értem meg. Nyilvánvalóan képtelenség beleképzelni magunkat a helyzetébe, de miután megmentették őt, érdemes lett volna adni nekik egy esélyt egy lassú integrációra. Most csúcsosodott ki az a tézis, hogy semmivel nem jobbak mint Neganék, ez már csak egy oda-vissza történtő csihipuhi, ami tényleg arról szól, hogy az összes megmentőt kinyírják, semmi más nem számít. Egyébként azt is sajnálom, hogy Carl halálának nem igazán volt számottevő hatása, pedig Negan sajnálkozása bejött és Rick dühe még reális is volt.


    Még két rész, nem tudom, hogy mit lehet belepakolni, de nálam most kezd fáradni a sorozat, a 6. évad vége és a 7. gore nyitánya kifejezetten bejött, aztán valahogy megint gyengült az egész. Viszont simán lehet, hogy már annyi ilyen filmet/sorozatot láttunk, hogy képtelenség bármit is kihozni ebből, vonatkoztassunk el a sorozattól, kinek milyen ötletei vannak? Merre vinnétek tovább a sztorit? Én nehezen gondolkodom a posztapokaliptikus világban, mert inkább a társadalom összeomlása érdekel. Ebből vajon mit lehet kihozni? Találunk egy helyet, megállunk, új közösséget akarunk építeni, van egy nagyobb hal, harcolunk és újra-újra ugyanez. Szerintem ebben az ördögi körben csak a brutalitásra lehet építeni.
  • molnibalage83
    #11652
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, rejtély.
    Viszont Rick szimpátiafaktora kb. 0-ra zuhant.
  • Kaplan
    #11651
    A mai alapján sajnos nem sokról maradtatok le. Volt benne egy tézis, ami megdőlt és belőlem kiváltott némi érzelmet, mert nem gondoltam volna, hogy ez ilyen egyértelműen eljöhet valamikor is, de összességében megint nem haladt semerre a cselekmény. (Az adott szituációkhoz kapcsolódó fel nem tett kérdésekről ne is beszéljünk, ki az a hülye, aki
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem kérdez rá, hogy honnan a faszból jön egy helikopter? :D
    )
  • Jim Morrison
    #11650
    én az elmúlt 3 részt tán nem is láttam. majd talán a héten...
  • molnibalage83
    #11649
    El is felejtettem, hogy ma van rész. Kb. itt tart nálam a sorozat.
  • Jim Morrison
    #11648
    tegnapi
  • IXEMGabeo
    #11647
    igen eszrevettem, hogy osszekevertem oket...
  • Devv
    #11646
    Ben=Henry?
  • Kori
    #11645
    elötte mutatták hogy az egyik nehezen veszi a levegőt meg izzad
  • IXEMGabeo
    #11644
    amikor Ben ott volt mindegyik jol volt...nem volt senki elajulva, rosszul meg lazas sem...nem panaszkodott egyik sem, foldon se fekudt erre meg visszaszamol es beleharap a masikba...ennel sokkal jobb lett volna az egyikuk elajul Ben embambul a hosszu haju elveszi a puskat...
  • Madi92
    #11643
    Nem jól nézted akkor. Bevitték őket a házba. Páran kint álltak a tornácon,kaptak is egy rakás nyílat.
  • IXEMGabeo
    #11642
    Idegesito jelenetek csapo 2:

    Ben bemegy a kapun rafogja a fegyvert a 38 Megvaltora legyen ferfi aki bevallja ki olte meg a batyjat blah blah...10-ig szamolok. Erre a semmibol hirtelen egy zombi megharapja az egyiket....hogyan? Meg sem halt egyikuk sem, mert ok nem serultek meg hisz nem is harcoltak, nem lettek megmergezve sem, a zombi nem surranhatott be Ben mogott, erre ott terem egy zombi es Ben elesik persze, hogy kijutnak....

    van ra magyarazat? Visszaneztem 3x is...
  • IXEMGabeo
    #11641
    visszaneztem azota felvett fenyerovel...

    ez egy olyan hirtelen jelenet volt, hogy eszre se vettem kb...oke h Dwight volt nyilpuskaval Simon mogott, de mikor eloszor neztem azt gondoltam valamelyik emberuk volt, aki szinten eszrevette Tarat...mindegy nem lenyeg. Hirtelen gondolat volt, hogy Tarat is erhette mergezett nyil...viszont Darryl igy sem hisz Dwightnak...
  • molnibalage83
    #11640
    Egy filmben levő sötétség ritkán korrelál azzal, ami a valóságban lenne, mert akkor nem tudnának filmezni és értékelhető látványt adni. A filmekben átlalában mindig világosabb van, mint a valóságos helyzetben lenne.

    Ez különösen igaz azon filmek esetén, ami még a villanyfény feltalálása előtt játszódik. Egészen az utóbbi évtizedekig forgatni sem tudtak volna valódi fényviszonyok között. Ma már lehetne, csak akkor meg a képminőség lenne trágya.
  • Zozo0122 #11639
    Sötét volt? :D Dehogy volt sötét, kristálytiszta volt az egész. Nem lehet, hogy rosszul van beállítva a monitorod vagy a lejátszóprogid?
  • IXEMGabeo
    #11638
    akkor makja volt...

    Taranal pedig olyan sotet volt hogy rohadtul nem lehetett latni ki lott meg kit...

    nem birom ezeket a lovoldozos jeleneteket az operatort eleg rosszul navigaljak raadasul
  • molnibalage83
    #11637
    Pontosan. Azért, mert tudta, hogy ha csak más sebesítené meg őt, akkor kampó.
  • Zozo0122 #11636
    Tarát Dwight lőtte meg, hogy megmentse az életét, ő nem mártott be semmit sem.
  • molnibalage83
    #11635
    Biztosan nem. Plot armor...
  • IXEMGabeo
    #11634
    zombi verrel volt bekenve es ugy ejtettek sebet a Hilltopiakon....

    a kerdes marcsak az, hogy Rick es Tara is zombi vert kapott e...mert mindketten megsebesultek, de egyik sem lazasodott be
  • IXEMGabeo
    #11633
    Carol palija alakult at eloszor, mert belazasodott, mert megszurtak...aztan 2 korul meg is halt es atalakult...tobben lazban voltak, de ?Jack? volt az elso, aki meghalt...viszont ot sajnaltam Alexandriaban vegig ott volt mikor Rickek felfedeztek a helyet es jo harcos volt...amugy egyetertek ultragaz volt a nyitott ajto es a hulye Ben is idegesitett...arrol mar ne is beszeljunk, hogy hirtelen a raboskodo megvaltok kozt is atalakult vki ahogy Ben kinyitotta az ajtot:D:D nem is ertettem hogyan amikor ok meg sem sebesultek...

    es megegy dolog...Ricket is megszurtak lehet mondani ot eppen nem zombis veres kessel, de megtettek es neki is lazban kene fekudnie...ilyen logikai alapon
  • Quantumleap
    #11632
    Lehet, én is csak tippelek.
    De amúgy az első évadban, amikor Rick és Glenn bekenték magukat, mintha Rick mondott volna olyat, hogy vigyázzon, hogy ne menjen a szemébe és a bőrére.

    Mindazonáltal, még nem tartok ott a képregényben, de mintha valahol valaki írta volna, hogy ott a zombik nyálával kenik be a dolgokat.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.03.27. 09:16:45
  • Tikal #11631
    tehát a mélységen van a hangsúly?
  • Quantumleap
    #11630
    Kissé keveritek a szezont a fazonnal. Teljes más, hogy ha valakinek van egy már meglévő (nem zombimarta) sebe, és abba véletlen belemegy valamennyi zombinedv, és megint más, ha egy nedvvel bekent nyílat vagy golyót kap, ami jó mélyen belefúródik a húsba. Ugyanakkor nem kizárt, hogy fertőtleníthető, és az apropó a tudatlanságukon volt. Tehát lehet, hogy Negan is vágja, hogy ezt nem lehet sokszor megjátszani, és egyszeri akciónak szánta, amivel jelentős mértékben megkurtítja a hilltopiak létszámát.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.03.27. 08:58:48
  • Prof William
    #11629
    Főleg úgy hogy kb 7 évadon keresztül majdnem napi szinten tapicskoltak zombivérben és egyéb belsőségekben de ez persze ÉPPEN MOST okoz gondot.

    Ha ez így lenne Rickék még a 4-ik évadot sem élték volna meg.
  • Tikal #11628
    öö, eddig tudtommal szó se volt ilyenről, elég nehezen hiszem el, hogy az elmúlt évadokban egyszer se volt olyan hogy valakit megkarcolt egy rózsabokor utána meg leszúrt egy zombit és össze zombibelezte magát.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez kb mindennapos lehet egy ilyen világban
  • Kaplan
    #11627
    Ha bárhogy bejut a véráramba, véged. Ez egyszerű, emiatt simán működik, amit Neganék kiterveltek, jó ötlet volt. De a többi, ahogy már előttem is leírták, kiábrándítóan nettó kreténség.

    Plusz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Maggiék elkezdik őket lőni a megmentőket a házból, akkor Rickék rajtuk ütnek a kapu felől. Erre ezek az idióták berohannak, pedig ha csak szépen felsorakoztak volna az ajtó előtt akkor mindenkit ki lehetett volna végezni.


    Nem tartozom a panaszkodók közé, heti 43 percet rászánok hétfőnként a sorozatra, ha jó. élvezem a műsort, ha szar, akkor konstatálom és ennyi, nem lesz tőle szarabb az életem, nem az én pénzemből készül és szabad akarotomból nézem. De ez a mai rémségesen gáz volt, nem is feltétlen az életszerűtlenség a fő probléma, hanem, hogy ezzel elveszik az egészből a feszültséget.
    Utoljára szerkesztette: Kaplan, 2018.03.26. 23:24:34
  • Tikal #11626
    Egyébként mi lett azzal, hogy csak akkor alakulsz zombivá ha meghaltál? Eddig ha bekenték magukat zombi béllel se lett semmi bajuk, most meg már elég megfröcskölni őket egy kis zombi belsőséggel és átalakulnak?
  • molnibalage83
    #11625
    Epic fail annak fényében, hogy a börönben már volt ebből gáz, hogy betegek meghaltak. A szereplők nettó kreténnek vannak megírva.
  • Tikal #11624
    A betegekre senki nem vigyázott? Aztán mikor kinyitja a gyerek az ajtót, hátranéz, a pali ott fekszik, vágókép, és már a nyakát harapják :D Aztán jön a csaj, benéz senki, totál csend, kihalt a tábor, vágókép, és már a nyakát harapják :DD
  • acsati
    #11623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg az is életszerű, hogy ott alszanak legalább 10-en egy helyen és SENKI nem ébred fel arra, hogy valaki legurul a nem két lépcsőfokos lépcsőről :D
  • Kaplan
    #11622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért ahhoz kell ész, hogy bármilyen meleg van, nyitva hagyják a ház bejáratát és senki ne őrködjön (oké, azért oda raktak egyet a kapuhoz, de mind tudjuk, hogy ez semmit nem ér.)
  • molnibalage83
    #11621
    Egy egy 100% filler rész volt. Sok érdkes dolog nem történt...