12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • haxoror
    #5695
    Ezt nem értettem és se, ez egy börtön, mindenki kap egy saját cellát és éjszakára bezárkózik, ha valaki éjjel meghal és átvált zombi üzemmódba akkor már túl "zombi" lesz ahhoz hogy magától rájöjjön hogy hogyan nyílik a cella ajtó.

    Ha meg annyian összegyűlnek a kerítésnél nem szurkálni kell hanem kanna benzin + öngyújtó... a drótkerítés nem fog elégni.

    ...na persze így meg dögunalom lenne a sorozat
  • Susarc
    #5694
    az annyira egyértelmű mint az 1x1

    amúgy az a két 8 éves szinészi teljesítményben 25 évvel Carl alatt van....ez sokat elmond a "tehetségükről"....amúgy figyeltétek,hogy a kisbaba mikor ott játszott úgy hörgött mint egy zombó?:D
  • kissssss
    #5693
    lehetséges.
  • kissoreg
    #5692
    sziasztok, én azon gondolkodtam, hogy a kislány, Lizzie nem etetgetheti a zombikat? végülis ő sajnálkozott az egyik halála miatt...
  • Susarc
    #5691
    jaj ne is mond! feszítővassal szurkodják a Zombikat másfél éve és még egyetlen vércsepp sem fertőzött meg senkit! de most az "INFLUENZA" bazzz micsoda ötlet! meg megfertőzi őket.....ZSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
  • R4ng3r
    #5690
    Barátnőmmel ahogy néztük az új részt mi is ezen röhögtünk,rendesen elkényelmesedtek.... :D
  • Narxis
    #5689
    Azért nyitott rácsokkal aludni a börtönben hááát nem tom. Engem ez zavart a legjobban. Van ott egy rakás ember akik max. a zombulás óta ismerik egymást vagy még annyi idő óta se és mindenki nyugodtan alszik a lepedővel feldíszített cellájában. :D Én senkiben nem bíznék az fix. Párnám alatt lenne a fegyverem stb és folyamatosan edzeném magam mint a néger csaj.
  • DasIsFuck
    #5688
    ez a fertőzés is tiszta vicc, ilyet behozni, így?
    már mindneki érintkezett mindenkivel,de még ott nyomassák h elkülönítés meg maszkba és kesztyűbe temesd el a halottakta..eddig ez hogy nem volt baj?
  • DasIsFuck
    #5687
    Szerintem erre az évadra végképp kifulladt a WD eddigi zombipokaliptukus slice of life felállása.
    Mostanra már teljesen unalomba fulladt az egész.
    valahova most már mozdulhatna a sorozat a zombikat ölünk,drámázunk, hogy milyen szar is lett a világ és megint zombikat ölünk-ről.

    Az első 2 részbe is egy olyan erőltetetten,gyenge konfliktus forrást adtak elő h csak fogtam a fejem.
    Megaztán itt már nekem nem túől hitelesek ezek a drámázgatások sem, mint amit Rick vágott le h ő miért nem akar döntéseket hozni és hasonlók....
  • R4ng3r
    #5686
    De egyébként most őszintén, zozo apokalipszis: egyértelmű hogy ilyen viselkedésem lenne, sőt ha olyan csúzlim lenne mint ricknek még álmomban is azt simogatnám.... XD
  • grebber
    #5685
    Remélem lesz az évadban olyan rész ami ami végre a régi pörgést idézi majd mert ez eddig nokedli!
  • dave9004
    #5684
    szerintem jó, hogy megint a zombulás a fő téma.
    3. évadban elhanyagolták a zombikat, kb röhögni lehetett már csak rajtuk.
    Persze most már megint tőlük félnek :)
  • tigeroo
    #5683
    carl jófej, jót tett neki az anyja halála
  • R4ng3r
    #5682
    Valószínűleg az elejével arra akarnak utalni a készítők, hogy túlságosan elkényelmesedtek a börtönlakók.... :D De a kis terminator mostmár visszakapta a csúzlit és mehet a móka! Carl a hidegvérű gyilkos,összekéne rakni hershel lányával :D
  • Pares
    #5681
    Különben meg lehet, hogy pont azért nem vette komolyan az egészet, akár mekkora rutinja is van a zombivadászatban, mert mondjuk egy teljesen lezárt, biztonságosnak vélt, kitakarított börtön belsejében történt az egész....
  • Pares
    #5680
    Most őszintén, ha kitakarították volna az egész környéket, ellenőrizték volna a fürdőt, az egész területet zombimentessé tették volna, akkor mit néztünk volna? Ha ezt megtették volna, akkor meg azon rinyálna a fél banda, hogy zombi sorozat nem a zombikról szól. Az az érzésem, hogy egyeseknek semmi sem jó...
  • Prof William
    #5679
    Mert teszem azt normál helyzetben persze hogy viszonylag nyugodtan utána néz az ember (persze akkor is kiderülhet hogy egy gyilkos/rabló bújt el ott) de egy kibxxxott ZOMBI APOKALIPSZIS esetén az emberek 99%-nak az első gyanús hangra/motoszkálásra annak kellene beugrani hogy "Basszus mi van ha zombi az? Gyorsan szólok a többieknek."

    Még ha 2 napja tart a zombulás akkor talán de egy alsó hangon is de egy másfél-két éve tartó zombálózás után ez már alap lenne.

    Ha meg nem akkor hasonlóembereknek már rég ki kellett volna hullania.
  • Susarc
    #5678
    kivéve a ZS filmekben.....és ez bax fel:P
  • tigeroo
    #5677
    mondjuk a nő is ahogy lereagálta a legelső jelenetben a zuhanyos részt... megérdemelték hogy megdögöljenek, szerintem 10ből 9 ember hasonló helyzetben azonnal jelentette volna valakinek hogy csekkolják meg a zuhanyzót...
  • Susarc
    #5676
    nagyon kivagyunk éhezve az ilyen filemkre és mivel nincs kankurrencia:) sokmindent elnézünk a sorozatnak.....
    ,de nem értem ,hogy miért nem kukázzák ki a ZS kategóriás balfaxságokat és írnak rendes történeteket!
  • Susarc
    #5675
    én is rá tippelek....


    btw én se értem ott vannak 100-an miért nem épitenek valami erődöt,de legalábbis egy hét alatt kilehetne pucolni a börtön környékét!
    nem is értem mire fel jön oda az a sok zombi.....
  • Kongy
    #5674
    De előítéletes vagy :O :D És rasszista!
  • Janika114
    #5673
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem az alkesz csávó lesz az

  • Pares
    #5672
    Talán mert egyesek nem szeretnék, hogy mindenki kivetkőzzön az emberségéből és érzéstelen halálosztó terminátor legyen (mint Carl), és lehet, hogy sokaknak gyomruk sincs hozzá. Egyébként minden részben voltak jelenetek, ahol ritkították őket, de most itt az lesz a kérdés, hogy ki volt az,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki odacsalogatta a zombitömegeket a patkányokkal. Szerintem a kormányzót kizárhatjuk, mert tisztán látszódott, hogy a kerítésen belülről kínálgatta valaki a zombikat.
  • blackfire001
    #5671
    én azt nem értem, hogy ott van annyi ember, miért nem képezik őket a szabadban? levezetésképp a kerítést folyamatosan tisztogathatnák. amint egy odaér, már nyírják ki. ráérnek, ott az egész napjuk.
    ez, hogy valaki keresztbe akar tenni azért már sok nekem.. miért? ki?
  • Pares
    #5670
    Megnéztem, jó volt, jobb, mint az évadnyitó. Remélem a történtek arra sarkalják őket, hogy végre elhagyják a fenébe azt a helyet...
  • tigeroo
    #5669
    szerintem ha neked vágnák el keresztbe a combizmodat te sem futnál sehova


    nem volt gáz a résszel, az eleje logikátlan volt valóban de ha ilyenek nem lennének akkor nem lenne dráma sem :D
  • Kongy
    #5668
    Hát én azon akadtam ki, hogy -SPOILER lehet...- a malacokba belevág Rick, és nem futnak el a zombik elől... érted az a malac olyan riadt lehet, hogy a valóságban fut a francba, de itt.. belevágsz egyet az oldalába, csak igy megkarcolod és kész, mozgásképtelen :D Akkor már vágta volna ketté, ugyanaz...

    Na mindegy, lehet kukacoskodni hülyeségeken, de összességében szerintem rendben van ez a rész.
  • tigeroo
    #5667
    most ki a producer amúgy megint volt változás az előző évadokhoz képest akkor??
  • Susarc
    #5666
    S4E02 picit spolier ,de lényegtelen dolgok: naszóval az első 5 PERC úgy felqrt agyilag,hogy még!

    Tyreese barátnője jól felhúzza a csókát az még ok...,de amit utánna művelnek az olyan szinten klisékomédia!
    elindul a csaj a zuhanyzóba útközben elkezd szarakodni az elemlámpa \'NYÁD!! /ótvarklisé1/ bemegy hajnalok hajnalán a fürdőbe....mocorgás/neszelés \'NYÁD!! /ótvarklisé2/ elindul,hogy megnézze!! érted Z apokalpiszis van,de gyanusat hallassz és fegyver nélkül elindulsz anélkül,hogy egy kukkot szólnál,hangot adnál...többször láthattuk ugye,hogy direkt hangal csalják optimális helyre a Zombókat,de nem bammeg a csaj gyanusat hall és majd megnézi...\'NYÁD/ótvarklisé3/
    épphogy szétnéz "természetesen" nem talál semmit \'nyád /ótvarklisé4/ erre kimegy mintha misem történt volna!! \'NYÁD /ótvarklisé5/ és mikor eltávolodik elkezd hörögni,zajongani az addig stealth módban mute gombbal átalakuló kisgyerek..../ótvarklisé6/ hát\'nyátok a készítőknek!

    komolyan mondom botrányosan csökken a szinvonal4 nem hiszem el,hogy ilyen ZS kategóriás horrormozik szintjét kéne kapnunk.....

    bocsi urak,de majd megnézitek és szerintem nektek se fog ilyen formában tetszeni!
  • Pares
    #5665
    Te vagy skizo vagy, vagy nem tudom mi a bajod. A "titeket" nem az zavarja, hogy meg akarsz beszélni valamit, hanem hogy folyamatosan a potyogó zombis jeleneten lovagolnak egyesek. Vicc, amit csináltok, és persze megint jön a sablon duma meg a megsértődés.
  • NovaTerra
    #5664
    Van benne valami. Pont ma láttam.
  • szucsy89
    #5663
    nem volt valami nagy rész ez, de majd csak belejönnek az évad utolsó 2 részére, ahogy szokták
  • csokalaci
    #5662
  • sata75
    #5661
    nincs annyi, ő soha nem lesz annyi, megbeszélte fent, hogy 30 után nem öregszik!
    mint Joey...
  • G_ArchAngel #5660
    49 eves es meg mindig a vilag egyik legjobb noje
  • Susarc
    #5659
  • Madi92
    #5658
    Hershel puskájára reagálva: Azt én is figyeltem, de mintha azért töltögette volna időközönként a zsebéből.
  • Szolnokboy1
    #5657
    "Nálam az volt a csúcspont, amikor tavaly azon kezdtek el páran problémázni, hogy Hershelnek honnan van sorkiemelő filce..."



    de tényleg, honnan volt neki?
  • Austin Bailey
    #5656
    én azt látom, hogy meg akarunk beszélni valamit, és vagytok itt páran, akik ezt nem akarjátok eléri, hogy szüntessük meg a témánk megbeszélését. Mintha az bűn lenne, hogy valaki valamiről beszél. Innentől kezdve pedig a vitát ti támasztjátok azzal, hogy csezsegttek minket. Titeket egész egyszerűen az zavar, hogy valaki valamiről beszél, ugyanis ti nem akartok másról beszélni, nem kezdtek új témába, hanem csak annyit akartok elérni, hogy mi is állítsuk le a sajátunkat. Ha másról akartok beszélni, akkor egész egyszerűen beszéljetek másról, és ne minket cseszegessetek, ha pedig nem akartok másról beszélni, akkor meg végképp ne minket cseszegessetek, ugyanis ez egy topik, amit a beszélésre hoztak létre.