12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Monoton
    #5735
    Jó hagyjuk :D
  • Austin Bailey
    #5734
    de hát csak ordítasz, ha ölnek. Arról nem is beszélve, hogy eleve szavakkal reagálsz, ha valaki jön, főleg ha esetleg fertőzöl is, amit meg a másik hall. Ebből amúgy lehet az, hogy mégiscsak a doki volt, mert ő nem gyanús, ha közel megy
  • Austin Bailey
    #5733
    szerintem ez a szabotőr kérdés azért lesz nagyon gagyi, mert biztos, hogy már ismerjük, különben nem lenne hűha a végén, pedig aztán olyan rohadt sok mindenkit nem ismerünk. Igaziból az új szereplőkből van kb kettő, és azok sincsenek kidolgozva.
  • Monoton
    #5732
    Ha az emlékezetem nem csal külön cellában voltak.
  • Austin Bailey
    #5731
    és a zűrzavar szerinted mire jó? A másik, hogy akkor szerinted nem azért lettek felgyújtva ketten, mert fertőzöttek voltak, hanem csak azért mert ők ketten voltak éppen elkülönítve, és így könnyen hozzáférhetők voltak?
  • Austin Bailey
    #5730
    de amikor az egyiket megöli, akkor azért a másiknak feltűnik, hogy itt valami gond van
  • tigeroo
    #5729
    hát, az indíték így már meglehetne. woodburyben a governor mellett élt mint marci hevesen, volt befolyása, most meg a csőcselékkel van együtt... kitudja mi lesz.


    michone szerintem erőszakoskodtak vele és elvetélt vagy vmi ilyesmi. ez megmagyarázná azt is hogy miért ölte ki magából a feminim oldalát teljesen (végülis az ilyen helyzetben a nő csak ilyen értéket képvisel, mint a háborúk idején...)
  • RedRiot
    #5728
    Patkánnyal etetés: szerintem nem a kislány volt! OK, nevet ad a zombiknak, meg van zakkanva, elvileg etethetné is őket, de nem így csinálná. Inkább lopna rendes kaját a konyháról és kidobálná a kerítésen vagy valami ilyesmi. Élő patkánnyal kézből etetni őket? Eh, nem 8 év körüli lánykákra jellemző stílus.
    Más lesz a szabotőr. Elvileg fél vudböri ott lakik velük. Biztos hogy nincs köztök egyetlen governorista sem??? Pl. az alkesz nigga, akire ráborult a polc a szupermarketben? Hmm?
  • JethroHUN
    #5727
    Nem cgi volt. Minden igaz ebben a sorozatban, a zombik, a hullák, a kamera előtt széttépett emberek is valódiak voltak.
  • kissssss
    #5726
    hogy mit akar? semmi mást csak káoszt és zűrzavart, a zombikkal jól nyomás alatt lehet tartani a bentlakókat a 2 elégetett hullával pedig belső feszültséget és bizalmatlanságot lehet szítani nem biztos hogy egy örülttel állnak szembe.
  • Monoton
    #5725
    Húú, ez még az önmagukat felgyújtós kommentnél is durvább :DDDD Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy megvagdosták a malacokat :D Még a kés sem volt igazi, csak kellék :D
  • bega82
    #5724
    Igen, hasonlóra gyanakszom én is, csak azt nem tudtam, hogy figyelmetlen voltam, és már volt ilyesmiről szó, vagy ez még mindenkinek új? :D
  • Evoluti0N
    #5723
    Nem spoiler, mivel nem olvastam a képregényeket, ezért csak tippelek. Szerintem arról lehet szó, hogy volt egy babája a zombiapokalipszis előtt, aki utána meghalt.
  • kissssss
    #5722
    ezt a marhaságot most komolyan gondoltad?
  • davidka003
    #5721
    Remélem a malac az csak CGI volt, mert nagyon ki lesz verve a balhé ha élő malacba vágtak bele.
  • bega82
    #5720
    Michonne vs kisbaba... erről tudunk valamit? Vagy majd később fogják kibontani ezt a szálat?
  • Monoton
    #5719

  • tigeroo
    #5718
    Vki radikalis pszichopataval lesz dolgunk. Az egeret meg kb a zombikkal szemmagassagba tartotta a fantomunk, nemhiszem h gyerek volth
  • Fenrir
    #5717
    Jah, ez nekem is feltünt. A második évad híres kutas jelenet óta most eléggé elszaporodtak a belsőségek, levágott testrésztek meg a marcangolt húsdarabok. Értem, hogy ez egy zombis sorozat, de azért ennyire nem kell bemutatni mindent, lásd előző rész amikor a muksó akinek kirágták a torkát meg a hasát felkelt és lefordult róla pár méter bél. Erre azért nem vagyok annyira kíváncsi.
  • Lantee
    #5716
    Én azt szűrtem le így két rész után, hogy a készítők most a történet helyett a minél undorítóbb jelenetekre fektetik a hangsúlyt.
    Eddig kb. az epizódokban 1x-2x voltak igazán hányingert keltő jelenetek, de most ez mintha megtízszereződött volna. Gondolom nekik sem egyszerű, mert amig a karakterekkel foglalkoztak, mindenki szidta őket, hogy nincs elég zombihent. Most meg átestek a ló túloldalára, így a népek a történetet hiányolják...én is.
  • Evoluti0N
    #5715
    Azért látszott a vérnyomokon, hogy ott véres testeket húztak végig. Csíkban szét voltak kenődve. Szóval nem úgy néztek ki, mintha valakiből folyt volna a vér, miközben vánszorog előre.
  • Monoton
    #5714
    Kicsit mozgasd meg a fantáziádat, de csak annyira, hogy ne "rituális öngyilkosság" jusson az eszedbe. Nyilván a közelembe engedem azt akit ismerek, akivel együtt élek, így kiszolgáltatva magamat.
  • Austin Bailey
    #5713
    én az előzetest már nem nétzem meg, de amúgy így tényleg logikusabb, hogy miért feküdtek olyan pózban. Ami viszont így nem világos az az, hogy hogyan tudta őket fejbeszúrni.
  • Austin Bailey
    #5712
    egyébként meg én azt gondoltam, hogy elkezdtek vérezni, mint mielőtt a gyerek meghalt volna, mert mint kiderült ezek a tünetek gyorsan alakulnak ki és kivánszorogtak felgyújtani magukat azért, hogy ne változzanak át. Nekem az nem tűnik logikusnak, hogy van egy szabotőr, aki egyrészt döglött patkánnyal be akarja csalni a külső zombikat, másrészt meg elégeti a belső zombikat. Akkor ez a szabotőr egészen pontosan mit akar?
  • Kongy
    #5711
    Hát már csak a következö rész elözetese is kimondja hogy nem saját maguk csinálták..... tyreese mpndja asszem h hakiderül ki tette elbeszélgetne vele:D
  • Austin Bailey
    #5710
    "a két embert fertőzés gyanújával elkülönítették 2 külön lezárt cellába, mégis hogyan juthattak volna ki mert a kulcsot biztos nem ö rájuk bízták"

    Nekem az nem logikus, hogy valaki "beteg", de még tünetek sincsenek rajta, és akkor bezárják. Egyelőre csak elkülönítve lettek.
  • Monoton
    #5709
    Felgyújtották magukat?
  • Monoton
    #5708
    Amikor majdnem bedőlt a kerítés ezek meg belülről próbálták megtartani azt hittem leborulok a székről :D Majd biztos hozzáérnék amikor rajta fekszik egy halom zombi :D
    Na meg látom nem csak nekem szúrta a szemem ez a gyenge védelem. Ha én úgy döntök, hogy egy ilyen helyen maradok, első dolgom megerősíteni kerítést.
    Egyébként meg tényleg jók ezek a hangszigetelt cellák, a csaj elfekszik aludni, a zombi meg ott hörög az lepedőnél és nem hallja :DDD
  • kissssss
    #5707
    megnézted egyáltalán a mostani rész?

    a két embert fertőzés gyanújával elkülönítették 2 külön lezárt cellába, mégis hogyan juthattak volna ki mert a kulcsot biztos nem ö rájuk bízták, + benzint is honnét szereztek és mégis minek gyújtották volna fel magukat? abban sem voltak biztosak hogy ők ketten fertőzöttek.

    sok marhaságot lehetett látni ebben a sorozatban de ez azért elégé egyértelmű volt hogy nem a 2 ember ment keresztül a lezárt rácsajtón maguk után vért hagyva aztán holtukban még fel is gyújtsák magukat...

    yeah fuck logic
  • bega82
    #5706
    Én is végig arra gondoltam, hogy ő lesz az. De az is lehet, hogy Susarc-nak van igaza, ez túl evidens, így inkább valaki másnak kéne lennie. :D
  • syberia2
    #5705
    Nekem úgy tűnt hogy valaki fejbedöfte őket és aztán kirángatta a cellából. De az nem volt valami világos.
  • Austin Bailey
    #5704
    ezt nem is akartam felhozni, mert igaziból szerintem ennyi belefér, de ha már így belekezdtél akkor szerintem is elég fura, ahogy a zombi viselkedett. És nem csak a zuhanyzóban, hanem utána is. Például hogy a zombik ebben a részben mindig rámentek az élő húsra attól függeltenül, hogy éppen zabálnak-e vagy sem. Ha ez korábban is így lett volna, akkor egy csomó figyelemelterelés nem működhetett volna, amikor lazán elmentek a zabáló zombik mellett.
    Egyébként nem biztos, hogy felgyújtották magukat, de abból, hogy a vérnyom oda vezetett nekem úgy tűnt, mintha ők csúsztak-másztak volna ki oda, ebben az esetben pedig magukat gyújtották fel.
  • DasIsFuck
    #5703
    azok magukat gyújtották fel? pff...XD

    egyébként annyira levágós volt h a nigga csaja be fog dögleni, én már azt hittem a kocka megzabálja a zuhanyzóba:D

    Visszatérve a zuhanyzós részhez az is röhej volt.
    Ok a nő idiótán viselkedik,rendbe, de a zombi hirtelen agyat növesztett és szándékosan nem krákogott?
    aztán full csendbe "belopózik"?

    Persze az is jó h még így se hallota meg a csaj,sőt még azt is átaludta h a mellette lévő cellába felzabáltak vkit...
    ezek olyan logikai bukfencek voltak amikmelett nem nagyon lehet elmenni szerintem, mert röhejessé teszik ezt az évadot eddig...
  • Austin Bailey
    #5702
    nekem az volt a bajom ezzel a résszel, hogy túlságosan enerváltan csorog a történet. A másik ami zavart, hogy benzinnel felgyújtotta magát az a kettő, és tökéletes hanyattfekvésben fekszenek egymás mellett, tűz sehol, a benzinkanna mellettük, és sértetlen
    1, aki ég, az rohadtul szenved, vagyis tutira nem marad így kiterülve
    2, a kanna ilyen közelségben robbant volna
    3, mitől aludt el a tűz, ráadásul még csak nem is parázslott
    4, az elszenesedett dolgok általában porlanak, vagyis fekete porban kellett volna feküdniük
    5, mivel a benzin alacsony hőfokon gyullad, ezért attól hogy lelocsolod magadat benzinnel még nem égsz szénné.
  • R4ng3r
    #5701
    A képregényben eljutnak egy hasonló közösségig mint woodbury, egy hosszú út után....Eljutnak például Washington D.C.-be is, de hát a képregény és a tv sorozat teljesen máshogy alakul.....
  • StillAwesome
    #5700
    You made my day:D. Ez kegyetlen:D.
  • Pares
    #5699
    Én is azt várom, hogy mikor kelnek útra. Itt lenne már az ideje.
  • dave9004
    #5698
    valami olyasmit h probáljunk már utánanézni az országban kicsit messzebb h mi van.
  • Narxis
    #5697
    Valaki írhatna aki ismeri a képregényt mert nekem is zsákutcának tűnik eddig ez az évad. Nem zombiirtást várok hanem valami változatosságot.
  • Pares
    #5696
    A zombivírus bennük van alapból nem attól halnak meg, hanem a fertőzésektől vagy egyéb betegségektől, és miután meghaltak, a bennük lappangó zombivírus miatt jönnek vissza. Legalább is eddig e szerint működtek.

    Egyébként ez már a sokadik ilyen kommented. Mi a fasznak nézed egyáltalán, ha ennyire ZSÉÉÉÉÉÉ? Már kurva unalmas vagy.