12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #6068
    erről felesleges agyalni ugyanis Carl bőven megedződött az 1 év alatt amennyit eltöltöttek ebben a világban...ő tulajdonképp a 2. évad közepétől kőkeményen odateszi magát már már túlzóan is vakmerő (plusz megölte a kormányzó egyik emberét kegyetlen módon) bőven kinézhető belőle, hogy megtanult vagy megtanították lőni mindenféle fegyverrel...
  • IXEMGabeo
    #6067
    Carol lánya**javítás
  • IXEMGabeo
    #6066
    2. évadot Shane húzta a hátán legyünk őszintén a nyitó a záró epizód ott volt a legjobb, illetve tetszett Darryl epizódja és amikor Carol előjött zombiként az istállóból az egy nagyon badass epizód volt.
  • Susarc
    #6065
    meg nem azért,de egy ilyen vészheléyzetben nem engedhetik meg maguknak azt a luxust,hogy a közösségben vannak olyan tagok akik kokrétan csak az ételt meg az italt pusztítják és semmi hasznos tevékenységet nem folytatnak....
    no nem a nagyon kicsikre meg az öregekre gondolok bár az öregek főzhetnének pl.....,de az ,hogy életerős ffiak meg nők egész nap hédereznek a böriben hát az agyfasz:D
  • G_ArchAngel #6064
    Carol is visszater, kulonben megoltek volna. Lehet a kormanyzoval, lehet o menti meg a tobbieket.

    Amugy ilyen korulmenyek meg egy SG-s forumozobol is embert faragnanak idovel, ha tulelnenk...
  • tigeroo
    #6063
    nemvolt ez rossz rész


    hershel biztos pipa lesz ha a governor elrontja a spagetti-keddjét
  • Prof William
    #6062
    Lori a terhesség alatt tigrisvért és velociraptor DNS-t ivott valamint unalmában végigmaratonozta a Walker a Texasi Kopó összes részét. És ezek után még csodálkoztok hogy Carl ilyen kis minirambó lett?

    A kerités meletti zombiirtás ráadásul lazán kivitelezhető lett volna akár több műszakban is most most végre TÖBBEN vannak a mint évadok óta bármikor. Csak sajna a bentlakók nagy része csak azért van hogy legyen kiket megnyámmognia a zobbancsoknak.
  • Susarc
    #6061
    még véletlen sem érzeted benne a poént mi?
  • G_ArchAngel #6060
    azert arra nagy tetben nem fogadnek, hogy nem lattam tobbet, de ha csak annyit irtal volna, hogy tobbet fogtal, mint en, akkor azt elhiszem
  • Susarc
    #6059
    én egy évig voltam katona és sztem több fegyvert használtam mint amennyit te képen láttál:D
  • bega82
    #6058
    Na jó, akkor feladom, győztetek. Tény, hogy sosem használtam még fegyvert légpuskán kívül, és nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű a működése.
  • SzinesGeza
    #6057

    Mondjuk tényleg BF-ezek (bár több ezer órám van benne) de egyébként sportlövő vagyok. Igaz a lőterünkön nem engedélyezik az automata fegyvereket, mindenesetre tényleg nem kell atomfizikusnak lenni a kezelésükhöz.
    Egy lövésztársam kb 5 éves kora óta hozza ki a fiát, mostanra kész kis Zajcev lett a kölyökből.
  • G_ArchAngel #6056
    Amikor en meg uttoro voltam, akkor az MHSZ rendezvenyein belul lehetett celba loni. Lehet nem 6 sec volt, de elsore mindent meg lehetett erteni, lehet 30 sec is volt, mert elmagyaraztak a biztonsagi eloirasokat is.
    felhuzni egy fegyvert, atkattintani egy kapcsolot nem atomfizika.
    Az volt inkabb erdekes, hogy az mit kapott a vallara, allara, aki nem hallgatott az oktatora, pedig volt egy babzsak a tusra szalagozva.
  • bega82
    #6055
    Neeem, én legalábbis tuti nem az vagyok. Én pont azt mondom, hogy Carlminator nem is 30 óra, hanem 4 másodperc alatt lett szagértő.
  • G_ArchAngel #6054
    SG fegyverszakertoi 30 ora Battlefield utan ujra felbukkantak...
  • bega82
    #6053
    Jó, még ez el is megy, végülis pisztolyt már mutatta neki, de egy ilyen gépfegyvertől lehet távol akarta tartani. Meg ugye minden bajtól is. :)
  • Susarc
    #6052
    az fel sem merűlt bennetek,hogy közel 1 éve vándorolnak és a rendőr papítónak most jut eszébe megtanítani a gyerekét? LOL......
  • SzinesGeza
    #6051
    Szerintem pedig pont, hogy nem profin kezelte (a faterja sem) a fegyvert. A hivatásosak hasonló szituban nem automatán lőttek volna - ami durva lőszerpazarlás - hanem félautomatán tüzelve végeztek volna egyenként a célpontokkal.
    Mellesleg azt sem tudjuk, hogy korábban nem tartottak-e "szárazedzést".
  • bega82
    #6050
    Elhiszem, szerintem is meg lehet tanulni egy fiatalnak is, de nem így, hogy egy full stresszes helyzetben megmutatja valaki, és egyből mindent tud és tökéletesen csinálja. A szomáliai kölykök is gondolom "rendes" okításon vesznek részt.
    Szerintem egy ilyen helyzetben az lenne, hogy nem is tudná a tárat normálisan beledugni, kérdezgetné, hogy akkor "hogy is?" meg "most melyik kallantyút húzom meg?" stb. stb. Legalábbis én ezt tartanám életszerűbbnek.
    De az tény, hogy apróság, csak úgy megjegyeztem.
  • Szolnokboy1
    #6049
    "Mert persze egy tíz éves kölyök 5 másodperc alatt megtanul kezelni egy gépkarabélyt!"

    Erről kérdezd meg a szomáliai/afrikai milíciát. Ott AK-val lövöldöznek a gyerekek, ami erősebb és nehezebb fegyver mint az a műanyag amerikai szar, amivel Carl nyomult. A leghülyébb ember is tud kezelni egy ilyen fegyvert, nem kell hozzá diploma. Szóval nekem nem ez volt a legkisebb bajom a résszel.
  • bega82
    #6048
    "Ellenben Hershell a logikai baki ellenére eszméletlen mit véghez nem vitt...szinte már már hihetetlen, hogy ő nem lett beteg pff... Glenn is mér az utolsókat rúgta, de szerencsére stabilizálták."

    Mer' mind a kettő egy "tough son of a bitch" Még ilyen kevés szereppel is Daryl volt a legjobb ebben a részben!
    Na meg persze Carl... mekkora bad motha'fucka' lett már... Mert persze egy tíz éves kölyök 5 másodperc alatt megtanul kezelni egy gépkarabélyt! Ez tudott. Ahogy a művelt dothraki mondaná..
  • mascarun
    #6047
    Ahogy egyik ismerősöm mondaná: Nem a szereplők az idióták hanem a rendező! ő adta a kezükbe, ő tette oda, ő mondta nekik hogy azt úgy kell!
  • Austin Bailey
    #6046
    Szerintem izgi volt ez a rész, az értelmetlenségektől pedig én is eltekintettem. Télnyeg nincs értelme regisztrálgatbi, mert a készítők folytatják a már bevezetett hibákat.
  • Pares
    #6045
    Neked is az a bajod, hogy túl komolyan veszed ezt a halivúdi sorozatot...
  • Shiwo
    #6044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eleve mi a ráknak várták meg, hogy annyi zombi összegyűljön a kerítés mellett... ott állítgatták a farönköket.. csalták volna el őket a kerítés egy stabilabb részére, és szépen szurkálták volna le őket egyesével.. mennyi lehetett ott ? 100 ? 200 ? 2-3 óra alatt legyilkolták volna mind.. utána meg nem kell megvárni, hogy újra összegyűljön egy rakat, hanem folyamatosan járőrözni és legyilkolni őket.. látszólag már megerőltetés nélkül aprítják őket, mégis sokszor otthagynak egyet-egyet, és tovább állnak.. mi van, ha pont az az egy fog valakit megölni utána.. még akkor is veszélyesek, ha hiányzik a lábuk.. meg az összes beteget be kellett volna zárni külön cellába és csak a doki menjen ki-be.. akkor max 1-2 szabadul el, és a többiek védve vannak a cellán belül, nem indul be a láncreakciós zombigyár.. meg Michonne jó példa, hogy mennyit ér egy katana a zombik ellen... eleve hosszabb, mint egy sima kés, nem kell veszélyes közelségbe menni.. a helyükbe hosszabb pengékkel próbálkoznék, mint mondjuk egy machete vagy egy nyeles kasza pengéje átalakítva.. nem pöttöm tőrökkel.. lehet mondani, hogy biztos nincs a közelbe... hány nagy városba jártak, nem igaz, hogy nem voltak sportboltok, mezőgazdasági boltok, miegymás, ahol normális fegyverzetet találnak.. nem, inkább 15 centis késsel rohangálnak, meg kalapáccsal, csak hogy beleszoruljon a zombiba.. csak egyet érteni tudok azokkal, akik szerint totál idióták a szereplők..
  • Pares
    #6043
    Azt hiszem a 2 résszel ezelőtt volt egy jelenet, amikor meg kellett állniuk az autóval, mert óriási zombi horda csoszogott feléjük.
    Lőfegyvereket meg csak vészhelyzet esetén alkalmaztak, mert a zombik a hang után mennek, mint ahogy már korábban láthattuk pl.: Shane halálánál. Remélem most is ez lesz a helyzet. A horda adott, a kerítés jó nagy darabon lyukas, és biztosan messzire hallatszott a két géppuska zaja...
  • Pares
    #6042
    Az összes logikátlan döntésre:

  • JaSoN HuNTeR #6041
    Szinte csak Zombik vannak a földön, emberiség 90% járkáló, szóval érthető hogy oda vonzta őket az élő emberi hús szaga.

    Ez az évad jó nekem tetszik, a második évad pocsék volt.
  • Evoluti0N
    #6040
    Nekem valami nem világos. Hogy a francba van mindig annyi zombi a börtön közelében? Ok, hogy valaki etette őket, de nem hiszem, hogy szólnak a zombik a többi haverjuknak, hogy "itt van kaja, gyertek ide". Egy csomót megöltek már, de csak jönnek és jönnek. A semmi közepén ott van a börtön. Szóval logikus módon nem túl sok ember járt arra, amikor emberek voltak még. Szóval zombiból se kéne ennyinek lennie. Még ha városban lennének valahol, akkor érthető lenne, hogy ennyi van. Vagy ez meg lett valahol magyarázva és csak én nem figyeltem oda?
  • mascarun
    #6039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért ha belegondoltok a zombik a hangra is jönnek úgyhogy logikus volt hogy amíg nem feltétlen muszáj addig nem lövik halomra őket! Amit viszont nem értettem hogy az előző évadban voltak hangtompítós fegyverek. Ezek hova tűntek? Azokkal rendet lehetett volna rakni a kerítésnél!
    Másik meg a beteg emberek honnan köpik a vért? Mert ha a tüdőből jön akkor az intubálás nem ér semmit! Attól még tele van a tüdő folyadékkal amitől megfullad. Nincs meg a felszerelésük hogy ezt leszívják!
  • IXEMGabeo
    #6038
    jaj az gáz volt a rácsos jelenet, mondjuk Hershell szólt, hogy csukják be, de ő is figyelhetett volna jobban picit bár ő mindent megtett...mindenesetre így volt izgalmas
  • IXEMGabeo
    #6037
    Ez igaz...hasznavehetetlenek

    Ellenben Hershell a logikai baki ellenére eszméletlen mit véghez nem vitt...szinte már már hihetetlen, hogy ő nem lett beteg pff... Glenn is mér az utolsókat rúgta, de szerencsére stabilizálták.

    Lizzykét nem értettem mit csalogatja a zombit...baromarcú az a csaj csak magának ártott volna vele aztán mikor vége volt az egésznek tapossa a vértócsát ez se komplett:DDD

    dokit sajnáltam, örültem a kerítéses jelenetnek, mert fasza volt és persze mikor Maggie megpróbált bejutni érezhető volt a feszültség az arcán

    és végre a következő részben ismét feltűnik a kormányzó:DDD
  • kirol
    #6036
    Köszi. :)
  • kissssss
    #6035
    azért nem irtották a zombikat mert a bentlakók egy jó része is kezd bezombulni.
  • Fenrir
    #6034
    Nagyobb kérdés, hogy miért várták meg, hogy annyi zombi felgyűljön a kerítés mellett? Felgyújthatták volna őket, eltaposhatták volna őket a busszal, ezernyi módon el lehetett volna takarítani őket.
  • kissssss
    #6033
    röviden igen, bará... börtönlakók közt folytatódik tovább csak most már magdus anyus nélkül.
  • Susarc
    #6032
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na arra is majdnem eret vágtam,hogy a kerítés mellett a szabadban tároltak egy hadosztályni automata gépfegyvert,/nem számoltam meg,de 20-30db M4/M16 volt a szennyeskonténerben/meg olyan másfél tonna lőszert hozzájuk és csak akkor jutott eszükbe használni mikor majdnem késő volt....
  • Susarc
    #6031
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na arra is majdnem eret vágtam,hogy a kerítés mellett a szabadban tároltak egy hadosztályni automata gépfegyvert,/nem számoltam meg,de 20-30db M4/M16 volt a szennyeskonténerben/meg olyan másfél tonna lőszert hozzájuk és csak akkor jutott eszükbe használni mikor majdnem késő volt....
  • Susarc
    #6030
    nemcsak Hersell.....engem rohadtul idegesít,hogy a főszereplők kivételével az ÖSSZES!!!!! ember kolonc b+! semmit nem csinálnak egész nap csak baxxák magukat a börtönben és azonkívül,hogy potenciális Z alapanyagok kuka mind.....
    ülnek az ágyon szenvednek,de még kapálni se láttam egyiket se vagy Zombit ölni vagy takaríatni vagy főzni vagy bármi hasznosat csinálni!!

    az az agyhalott Lizzy is kaphatna már egy jónagy sallert vagy egy frappáns kiírást a sorozatból,mert már Carl-nak több esze van mint neki:))
  • haxoror
    #6029
    nekem tetszett ez a rész