12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #6268
    Osszecsomagolta oket, leleptek volna. Nem akart senkivel osszetuzesbe kerulni. Ugy erezte nincs mas lehetosege. Lehet nem is volt, nem fogjuk megtudni.
  • Jimbo
    #6267
    Carlt bírom, nem szarozik, lelő mindenkit, aki szembejön:
  • bega82
    #6266
    Szerintem valami walker meg fogja zavarni vagy őt, vagy Misonnékat.
  • precision
    #6265
    tuti úgy kezdődik majd a következő rész hogy a Governor leereszti a pisztolyt... legalábbis remélem, hogy nem nem öli meg (vagy legalább is nem ilyen sunyi módon) Michonnet
  • IXEMGabeo
    #6264
    Hershel tuti marad...kell a csapatnak egy öreg bölcs

    ő tulajdonképpen Dale-t váltotta, ha meghalna akkor nem maradna olyan, akire a koránál fogva felnéznének rá...
  • 84569
    #6263
    Szerintem 1-2 évad alatt Carlból rambót csinálnak az írók, ahogy láttam a múltkori zúzását az apjával...
  • sata75
    #6262
    egyetlen??? és a Carlt alakító zsenipalánta???
  • bcrics
    #6261
    Tőlem mindenkit ledarálhatnának, és jöhetnének az új arcok.
    ezekben a kabócákban ennyi volt.
  • Jimbo
    #6260
    Mondjuk Hershel elég sanszosnak tűnik a trailer alapján. Kár lenne érte, nagyjából az egyetlen normális színész a híg fos tengerében.
  • McCartman
    #6259
    Remélem minél többen, hogy felrázzák a posványt.
    De nincsenek hiú ábrándjaim.
  • Jimbo
    #6258
    Kíváncsi vagyok ki fog elhullani a midseason fináléban, rossz érzéseim vannak
  • precision
    #6257
    ja és ennek a meg akarja védeni meg ilyesminek ne dőlj ám be.. ezzel csak minket és saját magát eteti
    neki a hatalom a fontos és hogy másokat irányítson, manipuláljon
  • cylonflatus
    #6256
    Én se látom, hogy fejlődött volna a karaktere. Igazából nem is adott számára a fejlődés lehetősége, mert pszichopata. Egy pszichopata pedig nem fog egy vagon kislány hatására se meggyógyulni. Új fejezetet kezdett, új dolgok történnek vele, de ennyi. Még olyan is lesz, hogy az indítéka egy normális ember számár is érthető, "átérezhető", de aztán csak figyelni kell milyen módon oldja meg a problémáit...
  • precision
    #6255
    a diktátorkodás és a saját emberi kinyírása az ugyanaz, itt egy hangyafasznyit sem fejlődött, csupán megmutatta, hogy mire képes
    a kislánya halála és a királyság elvesztése egy kicsit megviselte, tényleg úgy tűnt mint ha megváltozna, de az csak átmeneti elmezavar volt :) visszatért a régi kormányzó és egy kicsit sem különbözik a régitől... pontosan ugyanaz az ember
  • Tikal #6254
    sg fórum bug.
  • Austin Bailey
    #6253
    mi ez a #8230?? Nem is volt még ennyi hozzászólás
  • Tikal #6252
    ez igen… tehát a saját érdekei mások előtt…öö mintha már láttunk volna ilyet korábban tőle ;) Nekem ez nem fejlődés, de biztos én értelmezem rosszul a szót. Átment egy két dolgon, depis lett, aztán megint elő jött belőle a régi énje, amit a kislány hozott ki belőle. Vissza ahol kezdte, én így látom.


  • Austin Bailey
    #6251
    visszaolvastam egy pár oldalt, hogy megvizsgáljam az állításodat
    Az eredmény az lett, hogy egyáltalán nem találtam olyan hsz-t, amiben fogtam valamit a filből és belekötöttem, hanem olyat találtam, amiben neked ugyanazt magyarázom már mióta, illetve olyat, ahol mással egyetértettem abban, hogy mi a béna. Az idegrendszerem túlságosan le van terhelve ahhoz, hogy regisztrálgassam, hogy tételesen mi a szar. Igaziból én csak ott érzem, hogy szar lett a WD (úgy a második évadtól fokozatosan), hogy teljesen el van zsibbadva tőle az agyam és semmilyen inget nem okoz. (Viszont nem is elviselhetetlen, emiatt tudom tovább nézni).
  • DasIsFuck
    #6250
    Nem, ez arra irányul, hogy hogy képzelsz el egy zombiapokalipszist "reális" keretek között.

    Mivel egy fikcióról beszélünk így függ attól h milyen szabályrendszer köré képzelem a saját kis zombiapokalipszisemet:)

    Nem kötekedésből írom.

    Az hogy sok hülyeség van meg logikai bukfenc és hasonlók aláírom, de pl tőled temérdek olyan hsz-t olvastam itt ahol lényegébe fűbe-fába belekötsz a sorozattal kapcsolatba, nem mondom h nem értek egy részükkel eggyet, de pl az h esetenként hogy döntenek a szereplők meg h az mennyire buta vagy logikátlan, hát basszus az nem egy alaptörvény, hogy az ember mindig a legtökéletesebbet és leglogikusabb döntést hozza meg.
    És akkor egy filmbe a karakterek miért kellene h mindig ezt hozzák meg?
    Persze nem vagyok naív h ezek java része nem ebből adódik, de legalább valamennyire el lehet nézni a sorozatnak.
  • Lantee
    #6249
    Karakterfejlődés:
    Kormányzó diktátorkodott Woodbury-ben, aztán a sajátjai ellen fordult, konkrétan ÉRZELMEK NÉLKÜL nyírta ki a maradék túlélőit is.
    Ezután magába zuhant, lényegében el akarta dobni magától az ÉLETÉT. Katatón állapotban találkozott a családdal, és a kislányhoz fűződő SZERETETE vette rá arra, hogy újra kézbe vegye az irányítást, mert TÚL AKAR ÉLNI, és a kislányt is MEG AKARJA VÉDENI.
    Arról már nem is beszélve, hogy elhagyta a Philip nevet (ami ugyebár a bátyjáé volt), és újra a saját, rendes nevén mutatkozik be...Brian.
  • IXEMGabeo
    #6248
    Egyértelmű, hogy új életet kezdtek volna négyesben plusz ugyebár lett egy pótlék a lányára minden adott volt. Martinez feltűnt visszatért a régi énje ahogy írtuk többen máris megint elkezdett szervezkedni, diktálni és a bosszúvágy pedig fűti...

    Az már nála természetes folyamat, hogy gondol egyet és elkezd öldökölni
  • IXEMGabeo
    #6247
    én arra gyanakodtam ott, hogy a Kormányzó szépen rajtuk ütött amig Peték előrementek jócskán, de ahhoz nem telt volna el annyi idő meghallották volna a lövéseket...

    ezt azzal hoznám összefüggésben, aki üzengetett nekik az elején, hogy gyilkos, hazug stb...
  • Tikal #6246
    LOL

    Nekem az a változás ha megváltozik a természete, uj jellemvonasok jelennek meg rajta...semmi nem tortent, ugyanolyan geci mint volt. Nem azt vartam hogy angyal lesz belole, de az irány jo volt az elozo epizodban.....
    Az emberek nem változnak :)
  • Austin Bailey
    #6245
    nincs ez kitalálva
  • Különc
    #6244
    Az is fura volt kicsit, hogy megtalálják azt a tábort, amit kiakarnak rabolni, ami kívülről úgy tűnt, hogy már jó ideje úgy áll (kerítés, sátrak) erre elfordítják a fejüket és hopp, instant AKKOR ölik le őket valakik

    Ja és a táborban az a zombie az ki volt? Vagy hogy került be oda?
  • Austin Bailey
    #6243
    béna az egész
  • Punker
    #6242
    azért az nagyon gáz hogy elvileg hetekig bolyongott (nagy szakáll stb) majd eltelik kb 2 nap és újra a börtönnél van, ja és gyakorlatilag a börtön mellett 2 csoport is lakott de nem találkoztak össze hónapokig, látszik hogy nincs fix története az évadnak :(
  • Austin Bailey
    #6241
    Ja értem. Neked az a fejlődés, amit a 100 ével ezelőtt értettek rajta, hogy van az abszolút jó, és a fejlődés mindig az, amikor jobb lesz. Nekem a fejlődés azt jelenti, hogy kifejlődés, kibontakozás, vagyis hogy a korábbi állapothoz képest megváltozik. Márpedig a kormányzó a korábbi állapotához képest megválzotozz, mert újra katviziálta magát. Ez még akkor is változás, ha a mégkorábbi állapotában egyszer már megvolt. Attól, hogy valaki ugyanott tart nem azt jelenti, hogy nem járt be egy utat. Bejárta, csak visszavezetett a kiindulópontba.
  • McCartman
    #6240
    Lol, inkább Alvarez az Ozból. Bár rejtélyt vagy mit sosem néztem.
  • Tikal #6239
    Elmozdult, de ugyanott van megint, nem? Nem egy másik naprendszerben, na az lenne változás :D

    Ha szerinted volt karakterfejlődése a kormányzónak akkor kérlek fejtsd ki, mert én ugyanazt a gyökeret látom aki eddig volt. Ha nem kezdett volna el gyilkolászni megint a "túlélésért" akkor beszélhetnénk karakterfejlődésről, ha megbocsátott volna Rick-éknek, na akkor beszélhetnénk karakterfejlődésről.. és sorolhatnám...
  • bega82
    #6238
    Ja, valami ilyesmi szerintem is.
  • precision
    #6237
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja és Martinez esetében volt benne egy kis bosszú is, hogy faképnél hagyták... meg persze nem tudja elviselni, hogy ha más a főnök :)
  • precision
    #6236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Governor egy pszichopata állat, akinek van egy kevés emberi oldala is... most lehet vitatkozni hogy maga a zombi apokalipszis tette ilyenné vagy gyárilag ilyen istenkomplexusos diktátor styleban nyomult... a lényeg az, hogy imád manipulálni, irányítani, és bármit megtesz a saját érdekében... az csak mese, hogy a többiekért és a "group" biztonsága érdekében cselekszik... ezzel csak minket és saját magát eteti :)

    Martinezt ugye azért ölte meg, mert látta, hogy ő nem fogja neki átadni a hatalmat önként és a népet sem tudja rávenni, hogy leszavazzák... a másik gyilkossága pedig egyértelmű... látta a srácon, hogy igazi gyilkos, kegyetlen túlélő típus akit nagyon egyszerű irányítani, és tudta, hogy még a tesója megölésével is maga mellé tudja állítani... vagy ha nem jött volna össze akkor lelövi és kész... van neki egy Merle 2.0 -ja :)

    a börtön ellen meg egyrészt Michonne miatt megy, másrészt a többieket is ki akarja nyírni Woodbury miatt (lerombolták a királyságát), harmadrészt kell neki a börtön (az új ország ahol ismét biztonságban vannak és király lehet)
  • Austin Bailey
    #6235
    Egy évvel ezelőtt pedig a Föld pontosan ugyanott volt a Naphoz képest, mint most, tehát akkor az elmúlt egy évben a Föld el sem mozdult
  • Tikal #6234
    mert akkor maga alatt volt.. aztán bejött a képbe a kislány… Martinez miatt a régi dolgok felelevenültek benne, a vezetői vágy feltört és megint ott vagyunk, hogy saját kis királyságot akar magának, vagyis semmit sem változott.
  • Tikal #6233
    a faházban a zombik a semmiből azért nagyon gáz volt, a sarokból ugrottak ki :D
  • Tikal #6232
    milyen karakterfejlődés volt? Mert a kormányzó nem fejlődött sehova :D
  • Austin Bailey
    #6231
    a fél Woodburyt kinyírta, szóval ezt a határt már rég átlépte.
  • IXEMGabeo
    #6230
    hát igen nagyon jól megfogalmaztad, csak ez lehet az indok, hogy nem tűri, ha más a főnök, na, de hogy Martinezt egykori hű emberét így beáldozza:DDD igen ebből látszik pszichopata, de ugyanakkor érdekes, hogy megvan benne a jóság is ezt a 6. epizódban bizonyította...
  • Evoluti0N
    #6229
    Nekem már az nem volt világos, hogy miért mentek el arról a helyről, ahol a két nő, meg a kislány lakott. Biztonságban voltak, volt csomó kajájuk. Erre gondoltak egyet, hogy hm, jó lenne elmenni valami jobb helyre. Annál jobbra, mint ahol voltak?