12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • bega82
    #6468
  • desigo
    #6467
  • tigeroo
    #6466
    szokásos fanképek hogy sírjatok:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    am kár hershelért, kedveltem a kis bölcs mikulást











  • IXEMGabeo
    #6465
    jó színészek mindketten
  • Unknow
    #6464
    Azért David Morrissey kitett magáért ^^ Szinte el se tudom képzelni, hogy a valóságban valakivel tényleg rendes :D
  • desigo
    #6463
    jóbarátok :)

  • Fabio Capello
    #6462
    Az első mondatodat tudtam követni, az alkoholista Tony Starknál elvesztettél
  • JethroHUN
    #6461
    Szerintem egyedül az a kis szőke kislány fogja túlélni, olyan aimbot-norecoil csítje vayg, hogy azzal nem igen lehet versenyezni.
  • G_ArchAngel #6460
    ez nem az Umbrella-virus :)
  • Punker
    #6459
    tényleg az állatok hogyhogy nem zombulnak be?
  • haxoror
    #6458
    A zombik elől el tudsz futni vagy le tudod verni őket egyenként egy ásóval, max rámegy az egész délután a futkározásra.

    A farkasok/elvadult kutyák viszont egy pillanat alatt mind a nyakadon vannak, én még mindig inkább a zombikat választanám plusz mennyivel menőbb már zombik ellen harcolni!
  • G_ArchAngel #6457
    "bármikor inkább bevállalnék 30 csoszogó zombit mint 3 kiéhezett farkast "

    Te irtad, en erre reagaltam. 3 farkas vs 30 zombi - egyik ellen sincs valos eselyed, mert mire a 10. zombival vegzel, a tobbiek ugy korbe vesznek, hogy mozdulni sem tudsz, ha igen, a 20. megolesere mar kimerulsz. Farkasnal is talan 1 megolese realis egyedul, a masik ketto szetkap.
  • haxoror
    #6456
    Most így jobban belegondolva egy zombi apokalipszis után a farkasok pl kontrollálatlanul szaporodnának megint, pár év elteltével komolyabb problémát jelentenének a túlélőkre mint maguk a zombik
  • haxoror
    #6455
    Mivel akkoriban csak pár millió ember élt az egész bolygón, olyan népsűrűség mellet soha nem jött volna össze egy valamire való horda, még csak el se terjedt volna a vírus az elszigetelt törzsek között.

    Farkasfalkából viszont annyi volt mint a rohadás.
  • DasIsFuck
    #6454
    viszont sokkal egyszerűbb 30 csoszogó zombit kiiktatni vagy elkerülni mint egy farkasfalkát.
    farkas veled ellentétbe erősebb,gyorsabb és elég okos állatok a zombi meg max követi a hangokat meg a mozgó hús csigatempóba.
    ha zsákmányt akarnánk nem feltétlen farkasokba kellene gondolkodni.
  • IXEMGabeo
    #6453
    ő tipikusan az a szereplő volt, aki megérdemelte volna a természetes halált...persze utána ő is zombiként kelt volna fel, dehát érted. Pozitív szereplő volt és húzta előre a csapatot is...
  • kissssss
    #6452
    azt tudtam hogy hershelnek csúnya vége lesz olvastam a topikot a rész megnézése előtt is, de hogy a kormányzó ennyire brutális módon végzet vele az már durva volt.
  • G_ArchAngel #6451
    Neolitikumrol volt szo, ne ugraljunk ide-oda, Mr. McFly...
  • haxoror
    #6450
    A zombinak a zsebeiben lehetnek hasznos cuccok, pl jogsi/lakcímkártya + kulcs, fegyver, elem, khm "gyógyszer" , ha meg van rajta hátizsák abban aztán bármi lehet!

    Egy zombi apokalipszisnél szerintem nem kell igazán farkas-nyúzásra szorulni, az a pár túlélő gyakorlatilag 7 milliárd ember cuccait örökli meg, fullra pakolt ruhaboltok meg ilyesmi
  • Unknow
    #6449
    A Shaun of the deadben bebizonyosodott ,hogy igenis hasznosíthatóak a zombik
  • G_ArchAngel #6448
    Bar a ragadozoknak nem tul jo a husa, de eheto. A zombie nem. A bunda pedig vedett az idojaras ellen, inakbol hurt lehetett sodorni. A fogakbol tut, amivel feldolgozhato volt a szorme. A zombi haszontalan joszag, ha elejted, semmit nem tudsz tenni a maradvanyokkal. A farkas talan nehezebb ellenfel, de felhasznalhato a tuleleshez.
  • IXEMGabeo
    #6447
    :(((

    Santa won't come this year:(
  • Unknow
    #6446
    Komolyan, ki az akit megfelelőnek tartanál arra,hogy éljen, és mondjuk nem: haszontalan, rinyás, alacsony, néger, tejcsoki, mentálisan instabil, nem túl öreg, nem túl fiatal, nem alultáplált, nem túlsúlyos.. és hasonlók?

    Szóval Governor Fehércsoki, ha rajtad múlna csak az Avengers maradna életbe? Vagy még ők se felelnek meg? Hulk? Könnyen elveszíti a fejét. Tony Stark? Alkoholista, és amúgyis a halálán van. Thor? Semmi haszna, csak egy kalapácsa van. Amerika Kapitány? Buta mint az összes amcsi. Igazából, szerintem a szuperhősök se elég jók neked, de azért érdekelne.
  • kissssss
    #6445
    na végre sikerült megnéznem a legújabb részt, jó rész volt végre kimozdultak.

    RIP télapó
  • haxoror
    #6444
    Nem voltak, viszont volt helyettük rengeteg sokkal veszélyesebb ragadozó, bármikor inkább bevállalnék 30 csoszogó zombit mint 3 kiéhezett farkast (és azoktól hemzsegtek az erdők akkoriban )
  • G_ArchAngel #6443
    (*alacsonyaknak)
  • G_ArchAngel #6442
    Alacsony.

    Az egyszervolt bajszos osztrak festo szerint alacsonyak sincs helyuk a tarsadalomban.
  • Unknow
    #6441
    Ugyan, ha felnő, addigra már túl öreg lesz mindenhez. Megmondta Fehércsoki,hogy Hershel is már túl öreg volt. Az,hogy orvosi tudásával és tanácsival az egyik leghasznosabb tagja volt a csapatnak, kit érdekel? Arról nem is beszélve, hogy egy szerető apa volt, nem is tudom hány gyerekkel. Na de, így jár az aki túl öreg, túl fiatal.. :D

    Azért engem érdekelne egy: "Akiknek joguk van élni ha jönnek a zombik" c. könyv Fehércsokitól

    Csoki azért nyugtassál meg ,hogy Daryl hasznos, nem túl öreg, nem túl fiatal és maradhat!
  • Fehercsoki
    #6440
    De akkor nem voltak zombik...

    #6439 Igen, de elég kicsi rá az esély...
  • G_ArchAngel #6439
    Arra nem gondol egy pillanatra sem, hogy mikor Rick 60 korul lesz, akkor lesz egy 20 eves, ebben a vilagban edzodott lanya, aki segit neki a mindennapokban.

    Csolatas lvl99
  • böröczk
    #6438
    Én szeretném megkérdezni, kedves Forrócsoki, mégis mit kéne tennie egy fél éves csecsemőnek? Tárazza újra a fegyvereket, főzzön, esetleg mosson a csapatra?
    Ezek a csecsemők, tök haszontalanok, csak bőgnek, meg teletojják a pelust.
    Annyira igazad van.
  • haxoror
    #6437
    Próbálod újra feltalálni a dolgokat pedig ezek már egyszer kvázi megtörténtek, olvass el egy történelem könyvet ;)

    A neolitikum volt legalább olyan szar mint amilyen egy zombi apokalipszis lehet, sőt.

    Születéskor várható élettartam ~20 (húsz!) év!
    A gyerekhalandóság brutális, a többség nem élte meg az 5 szülinapját.
    A nőknél vezető halálok hogy belehalnak a sokadik gyerek szülésébe.
    Túlélés csak a törzzsel lehetséges, ha a törzs száműz az erdőbe = halott vagy, nem a zombik ölnek le hanem a farkasok, ha egy másik törzs vadászai találnak rád = halott vagy (és esélyes hogy ők is megesznek ;)

    Valahogy mégis sikerült túlélni, egyre nagyobb törzsek szerveződtek, letelepedtek, létrejöttek városok, államok stb. és ma itt vagyunk.
    Ennél a résznél nem kell azon gondolkodni hogy mi lenne ha, ugyan ez lenne.

    ˆ IXEMGabeo
    Nem kötelező a gyereknemzés, szabadon dönthetsz (de csak manapság és errefelé) ha nincs benned hajlam akkor nem lesz gyereked és így nem is adod tovább a "nincs bennem hajlam" dolgot míg a szomszéd, akiben megvan a hajlam egy raklap gyereket fog csinálni és a többségük örökölni is fogja a hajlamot, ezért nem halunk ki :)
  • Tikal #6436
    Nincs azzal baj, hogy te nem akarsz gyereket mint mondtam, de a többi már hülyeség, ha a szüleid is így gondolkoztak volna ,akkor most nem irogatnál ide. Sok sikert találni egy olyan nőt aki nem akar gyereket, nem lesz könnyű.
  • Tikal #6435
    kérek valami linket, hogy megöli a sajátjait féltékenységből, mert nem hallottam még ilyenről.
  • Jimbo
    #6434
    Érte biztos nem mennék vissza a tetőre, zabálják csak meg a zombik. Egy headshotot tudnék a végén felajánlabi
  • IXEMGabeo
    #6433
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nem hülyeség, mert, ha ki tudódik, hogy te nem akarsz gyereket ez családon és ismerettségen belül is olyan ellentétekhez vezethet mely okán ki is ábrándulhatnak belőled, merthogy nem ez az elvárás...szokatlan, ha valaki nem akarja vállalni a "felelősséget". Tegyük fel, ha védekezés megfelelő volt és pont azon az 1%-on múlt akkor én nem tekinteném magam felelőtlennek és bűntudatom se lenne amiért megvádolnának azzal, hogy nem akarom a saját vérem. Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni . Az ember szeret ítélkezni, de a legnagyobb szívás így is az, ha a párod ez miatt elhagy, ami mondjuk nem csoda
  • Fehercsoki
    #6432
    Viszonylag sok ember megöli a gyerekét mert nem kell neki...(vagy csak nem látja el rendesen)
  • IXEMGabeo
    #6431
    azt nem mondtam, hogy megeszi, de megöli őket...És igen a sajátjait is féltékenységből. Nem hiába dugja el a nőstény őket...
  • Tikal #6430
    pedig valami probléma van nálad. nincs semmi gond azzal hogy nem akarsz gyereket, de a többi már hülyeség amiről beszélsz
  • Tikal #6429
    Ez oké, de ettől még az oroszlán nem eszi meg a sajátjait :) Ha azt vesszük, hogy az ember is állat, és ösztönösen cselekszik, akkor el kell fogadnunk, hogy a legmélyebb ösztön a szaporodás, utódnemzés, az egész természet erről szól, semmi másról, nem a napi túlélésről önmagában.