12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #6748
    és kinek van ilyen fox csatornája? :D
  • ForzaInter
    #6747
    Hát én is többet vártam. Hangulatilag jó volt a rész, mert végre nem egy zárt térben jàtszódott, de Carl bazmeg.. Egészen megkedveltem a srácot de most megint rühellem.:D
  • szabii98
    #6746


    Ma lesz a magyar premier :D:D
  • bcrics
    #6745
    Egy égető kérdés legalább megválaszolásra került, miszerint a kormányzó!

    Hershel pedig, ejj-ejj.
    csak egy fej, egy húscsonk.

    Viszont a kormányzó halálát elbagatelizálták.
    Ebből kiindulva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glennek sem fogják szétcsapni brutálisan a fejét, valszeg kap egy tüdőgyuszit azt elpatkol


    Amúgy jó rész volt, tetszett.
  • szabii98
    #6744
    Nem tudnak már "enni", és azthiszem valamelyik régi részben mondta is Michonne hogy egy idő után már nem kívánják az embert, ilyen állapotban. Ha jól emlékszem..de valami ilyesmi biztos volt
  • kissssss
    #6743
    ez egy jó nyitó rész volt, miután majdnem mindenüket(megint) elveszítették nem csodálom hogy érzelmileg durván sokkolva vannak és felszínre jöttek az elhalhatott problémáik(pl:carl beszél apjához).

    #6742 "leginkább vágási hibák szvsz"

    mikor michonne megtalálta a fosatós puding konzervet utána valószínűleg megtalálta carl cipőjét is a házban mert később rick nem mondaná carlnak hogy téged keresnek :) csak hát ugye a cipős jelenet már nem fért bele az időkeretbe.
  • Neoncsoves
    #6742
    elég gagyi módon sikerült kivitelezni (leginkább vágási hibák szvsz) annak bemutatását, hogy a néger szamurájcsaj mennyire érzékeny is volt valójában és mennyire megváltoztatta ez a világ ... :D
  • cylonflatus
    #6741
    Ilyen résszel jönnek szünet után? Valag pénzt költenek forgatókönyvre, szakértők szakértenek, kreatívok brainstormolnak nagy pénzekért, és szemmel láthatólag fogalmuk sincs mi jönne be a zembereknek. Ok, hogy nem könnyű, meg nem lehet mindenkinek egyszerre jó, de ennyire mellélőni...
  • desigo
    #6740
    Nagyon nehéz lett volna Carlnak az apjáról a ruhákat levágni a testét megmosni majd ellátni a sebeit.
    Csak szerintem nem volt unalmas ez a rész?
    Nekem tetszett még ha nem is történt benne sokminden.
  • Victor1103
    #6739
    Isten ilyen rém unalmas részt. Kb még 10 perc se ment le belőle, de azt vártam mikor lesz már vége. Carl valami eszméletlenül irritáló tud lenni. Amúgy meg szerintem az összes túlélő hülye mint a tök.

    Nálam a hét kérdése: Egy zombi akinek levágod a két kezét és az állkapcsát miért lesz olyan mint a kezesbárány? Előtte hörögnek meg kapálóznak össze vissza mint a hülye gyerek, utána meg elég csak egy kötelet a nyakuk köré dobni és olyanok lesznek mint a pincsikutyák...
  • G_ArchAngel #6738
    Nem Carl-lal volt a baj, az egesz epizod szar volt, nem ezt erdemeltek a nezok szerintem.
  • stargatelost
    #6737
    Na sikerült három évadnyi idegesítő Carl-t felszorozni, és belenyomni egy epizódba, gratulálok. Michonne vonulása is elég "vicces" volt.
  • Neoncsoves
    #6736
    ezt akartam én is írni :DD

    nagyon szép jelenet volt ahogy a 2-3 kiló valszeg több hónapja/éve romlott pudingot majszolta. remélem köv részben mutatják ahogy fosik meg okádik tőle!
  • Jim Morrison
    #6735
    Na, a következő rész már jó lesz úgy látom :D most egy csomószor kicsire vettem és neteztem >.<
  • Susarc
    #6734
  • krmistvan
    #6733
    Találtam egy tök jó cikket a sorozatról: http://goo.gl/B3WiHh
    Nézzétek meg, tök jó képek is vannak!
  • Narxis
    #6732
    ejnye :DD
  • RatBaG #6731
    remélem carl kifosta a lelkét, miután belapátolta azt a több éves, romlott pudingot...
  • Narxis
    #6730
    Durva egy rész volt. Carl férfivá érett, szőrösödik is már a zacsija.
  • Susarc
    #6729
    Mekkora SZAR ALAK ez a CARL!!! könyörgöm írják már ki a sorozatból! ahányszor meglátom pofonverném:D
  • Fehercsoki
    #6728
    Ez a rész nagyon unalmas volt=/
  • Narxis
    #6727
    Jaja, lehet én nem is fogok aludni. :D
  • dragon11
    #6726
    na lassan hétfő már:D
  • Prof William
    #6725
    Gyünnek a kóricálók!

    Én ennek a fordításnak örültem volna úgy istenigazából. :)
  • G_ArchAngel #6724
  • The Protector
    #6723
    Elnézést de rosszul adtam meg az infókat.Az első évad már majdnem teljesen kész van.Rick hangja az lesz aki bradley cooper hangja szokott lenni....
  • kissssss
    #6722
    jobb később mint soha :-DD
  • Tikal #6721
    jaj, de izgi...
  • The Protector
    #6720
    A mai napon kezdték el az első éved szinkronizálását.
  • ede13
    #6719
    Szerintem nem rossz összefoglaló az első részről (bár kicsit Shane-fóbiás). A végén a zene meg nagyon ott van!
  • ede13
    #6718
    A Róka Magyarország elindította a hivatalos magyar rajongói oldalt, ahol állítólag lesz sok exkluzív infó, kép, miegymás. Ha érdekel valakit: fox fan face twd
  • precision
    #6717
    tudom, hogy "old" meg "vótmá" de még mindig szakadok ezen... :D :D

  • dragon11
    #6716
    thx
  • ede13
    #6715
    A Doktor House-szal kapcsolatosan hallottam, azóta tudom, hogy általános dolog, hogy a szinkronszínészek sokszor még csak nem is találkoznak a hangsáv felvételénél, hiába van közös jelenetük. Sokszor ezért sikerül úgy, ahogy.
  • Narxis
    #6714
    Szerinted foglalkoznak ezzel ilyen komolyan? :D Betolják a színészt a papírral oszt csináljad.
  • ede13
    #6713
    WOW! Vajon nálunk is lesz ilyen magazin valamikor? Hülye kérdés, tuti nem.
  • ede13
    #6712
    9
  • dragon11
    #6711
    jövhónap hányadikán jön az új rész ?: D
  • Zenszkij
    #6710
    ha ismernéd a képregényt tudnád, hogy sokkal brutálisabb véget ér a srác :D

  • DasIsFuck
    #6709
    Én pl női hangokat szívesebben hallgatom magyarul, magyar szinkron színészeknek sokkal változatosabb/kellemesebb a hangja mint az a generic angol női hang amit szinte kor határokra be lehet illeszteni.