12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • grebber
    #7115
    Az 100% hogy a vége olyan WTF lesz hogy vért kell izzadni majd,hogy kibírjuk megörülés nélkül az új évad kezdetéig!
  • The Protector
    #7114
    Én nem jövök be ide addig míg nem láttam az aktuális epizódot.
    Mellesleg nem volt ez nagy spoilernak mondható......

    Remélem ez a maradék 3 rész már jó lesz.
  • RatBaG #7113
    http://loudwire.com/the-walking-dead-recast-rock-metal-musicians/?trackback=tsmclip
  • Narxis
    #7112
    neeeeeeeeeee
  • G_ArchAngel #7111
    Spoiler: a sorozatban meghalnak az emberek
  • Austin Bailey
    #7110
    Nem értem mi a problémád. Ezek már lefutott részek.
  • dragon11
    #7109
    nyugodtan spoilerezz amúgy
  • grebber
    #7108
    Daryl-re egyébként Rick "pajtásai" futottak bele:

  • Austin Bailey
    #7107
    szerintem te gondokodj el. Én már megtettem. Egyébként rohadt vicces lett a kommeted. "seggfej" Külön sorban
  • Austin Bailey
    #7106
    te nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy valakinek valami nem tetszik, meg aközött, hogy vannak vele problémái.
  • sata75
    #7105
    Úgy gondolom, hogy semmi ilyesmit nem mondtam és nem is állt szándékomban ilyenre célozni.
    Az ha magadra vetted ezt a "titulust" az meg a te problémád.
    Szerintem meg nézz kicsit magadba, esetleg gondolkodj el azon amit írtál illetve amit Mások írtak.

    seggfej

    Na most szóltam be, szóval mehetsz a modikhoz reklamálni...
  • precision
    #7104
    az illedelmes zombik megvárták, amíg Daryl ajtót nyit, csak utána kezdtek el hörögni...

    facepalm.
  • ForzaInter
    #7103
    Senki nem akarja megtiltani a véleményedet csak egyszerűen érthetetlen miért néz valaki egy olyan sorozatot ami nem tetszik neki.. Persze tőlem beírhatjátok minden rész után ugyanazt, nem zavar csak nem értem, de lehet nem is kell..:D
  • Austin Bailey
    #7102
    a "fikázók" -.- Én meg mondjuk felcímkézlek úgy, hogy a "szarevevők", aztán mindig amikor megszólalsz, akkor benyomok egy olyan kommentet, hogy "persze a szarevők ezt is örömmel megeszik". És akkor innentől kezdve az lesz a véciki, ha valaki jót mond a sorozatról. Iszonyat bunkóság, amit csináltok, hogy meg akarjátok tiltani a másiknak, hogy elmondja a véleményét.
  • sata75
    #7101
    Jóvanna, van annak már 6 napja is:)
    De a fikázók ennyit nem olvasnak vissza úgysem...
    + EZT nekik:)
  • vg
    #7100
    Valóban ő az. Utánaolvastam, itt. Itt irja a "Other Musings:" résznél. Mentségemre szóljon, hogy aki írta azt a cikket ő sem vette észre, hogy ő az.
  • bega82
    #7099
    Csak a vicc kedvéért hoztam fel, meg hogy kinek mi a "beautiful". :)
    Egyébként meg az a film zseniális! ;)
  • bega82
    #7098
    Jóvanna, hát felejt az ember, van ilyen. :D
  • stargatelost
    #7097
    Uhh emberek, ott bajok vannak, ha valaki nem ismer fel egy flashbacket, vagy nem tudja megkülönböztetni a szereplőket. A negyedik évad ugye úgy kezdődött, hogy már szépen berendezkedtek a börtönben, és egy csomó új túlélő csatlakozott hozzájuk. Ilyen volt Bob is, de eddig nem derült ki, hogy s miként került oda. Most láthattuk.
  • Zenszkij
    #7096
    "Őszintén szólva az a film szerintem rossz, az általad említett részekről meg nem is beszélve, nekem nem tetszett." Skizo vagy? Csak te szidhatod? Viszlát.
  • böröczk
    #7095
    Az nem egy másik volt, akire ráesett egy walker, miután beszakadt a "mennyezet"? Vagy ez egyazon személy?
    Jézus, kellemetlen, de én se tudom hova tenni, lehet, meg kéne nézni az évadot egyben majd újra.
  • böröczk
    #7094
    Köszi, szia.
  • böröczk
    #7093
    Őszintén szólva az a film szerintem rossz, az általad említett részekről meg nem is beszélve, nekem nem tetszett.

    Tigeroo: Szerintem baromi nagy feszkó várható, egyértelmű, hogy Daryl nem csipázza őket, választása viszont nem volt, náluk a több íjpuska.
    Az előző részekben pedig láthattuk, hogy nem az empátiájáról és humánusságáról híres a főnök.
  • bega82
    #7092
    Jaja, ő volt az. Csak anno ő a Sasháékkal jött a börtönbe, nem? Szóval én se igazán értem, hogy ez a Daryl-ékkel való egyedül találkozás ez mi volt.
  • Zenszkij
    #7091
    Haláldögunalom a sorozat. Az első évad qrvajó volt, a többi egy hatalmas nagy kuka, és még van hova süllyedni. A lelkizés ingyen van és mégis kamuveszteséges a show. Részemről ennyi volt a Boring Dead.
  • böröczk
    #7090
    Az az a fickó volt, aki most Maggieékkel van, nem?
  • ForzaInter
    #7089
    Hátra.:)
  • vg
    #7088
    A legutolsó rész elején mikor találkozik Glenn és Daryl az egyedül vándorló négerrel, az mi/ki volt? Merre ugrottunk időben? Előre vagy hátra? Nem igazán értettem. Valaki?
  • bega82
    #7087
    "Néha már a fejemet fogom a szentimentális hablatyolásoktól, Beth különösen über-idegesítő. Mikor meglátta a hullát a ravatalozóban hogy az milyen "beautiful". Anyád."

    Láttad te az Amerikai szépség-et? Abban is a Ricky kameráz minden szart, és képes gyönyörűnek látni a kis forgószél által felkapott nájlon zacskót, meg a döglött galambot. Szóval kell néha a szentimentalizmus, ilyenek vagyunk.

    Egyébként egyetértek az általad leírtakkal.
  • stargatelost
    #7086
    Fél oldallal lejjebb linkeltem... asszem abból jött a zsidó flame.
    #7031


    #7080 RedRiot: ha jól emlékszem Daryl nosztalgiázott, és nem konkrétan azt a helyet ismerte fel.
  • sata75
    #7085
    A költségevetéssel kapcsolatban ezt a cikketérdemes elolvasni, ha még nem tettétek meg.
    Le lehet szűrni néhány dolgot, hogy miért is olyan a sorozat amilyen.
    Sajnos...:(
  • ForzaInter
    #7084
    Nem is beszéltem ilyenről.. Ha egy sorozat nézettsége jó akkor nincs okuk a készítőknek változtatni. Minek változtassanak azon ami jól működik? Mert úgy tűnik igen, ha nem akkor szar lenne a nézettség, ehelyett szinte minden sorozatot megver nézettségben és rekordokat döntöget..
  • Fehercsoki
    #7083
    A nézettségnek semmi köze a sorozat minőségéhez.
  • ForzaInter
    #7082
    miért is változtassanak? a nézői visszajelzések többsége azért inkább pozitív mint negatív, a nézettség meg konkrétan überbrutál:D szóval nincs is okuk változtatni.
  • Fehercsoki
    #7081
    Igen ebben teljesen igazad van, sajnos nagyon sok sebből vérzik ez a sorozat, valószínűleg nem is nagyon fognak változtatni rajta
  • RedRiot
    #7080
    Így van. OK, legyen kevesebb zombi, spóroljanak a díszleteken, CGI-n. Jól felépített történettel, színvonalasabb dialógusokkal ezt lehetne ellensúlyozni. Az a baj hogy a párbeszédek a sorozat leggyengébb pontjai. Néha már a fejemet fogom a szentimentális hablatyolásoktól, Beth különösen über-idegesítő. Mikor meglátta a hullát a ravatalozóban hogy az milyen "beautiful". Anyád.

    Logikátlanságok: eltöltöttek kb. egy évet a börtönben. Hogy-hogy nem dolgoztak ki egy normális evakuálási tervet? Amiben rögzítettek volna egy találkozási pontot vagy legalább egy szektort a térképen hogy ha beüt a gebasz akkor mindenki próbálja meg odahúzni a seggét?

    Másik: ha nem is egyeztettek konkrét meeting pointot a börtönben töltött idő alatt milliószor elmentek autós beszerzőutakra. Minimum a böri 50 kilométeres körzetét ismerniük kellene mint a tenyerüket. Nyilván az "anyagbeszerzők" megosztották a felfedezéseiket a többiekkel. Az egy év alatt hány ilyen portyát csinálhattak? Nem egyet, nem kettőt. Ehhez képest most kóvályognak össze-vissza, elindultak valami tök bizonytalan célpont felé (Terminus) amiről nem tudnak semmit. Egyetlen utalás volt rá hogy valami ragadt rájuk a portyákon, mikor Daryl említette hogy azt a szeszfőzdét már korábban megtalálták. Ezt leszámítva úgy viselkednek mintha egy idegen bolygóra kerültek volna.
  • Narxis
    #7079
    Lehet nem csak 1-2 jelenet nem valósult meg emiatt. :)
  • Fehercsoki
    #7078
    Igen csak nem 1-2 jelenet hiányzik ahhoz hogy egy-egy rész jó legyen:)
  • Narxis
    #7077
    Ez általánosságban igaz de nem tudhatod, hogy mennyire korlátozza a készítőket az, hogy mennyi pénz van. Lehet 1-1 jelenet is áldozatul esett vagy eleve más irányba vitték volna egy kicsit a dolgokat. Ezt mi már nem tudjuk meg.
  • Fehercsoki
    #7076
    Nem attól lesz valami jó, hogy sok pénzből csinálják, hanem ha van egy jól megírt története, ez itt hiányzik, így nyilván bármennyit is költenének rá ugyanaz a szar lenne csak szebb körítéssel.