12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #7155
  • Prof William
    #7154
    Ja. Daryl ilyen "jajj ki kopogtat már biztosan valami porszívóügynök" stílusban nyitott ajtót egy zombiapokalipszis kellős közepén. Ráadásul ő elméletileg valami tökös zombivadász nem pedig pl egy veszélyérzet nélküli átlagos civil.
  • G_ArchAngel #7153
  • IXEMGabeo
    #7152
    +1 poén volt mikor Darryl ajtót nyitott...

    ráadásul igaz h a kutya nyüszítését hallhatta ő is, de ilyenkor kinézek az ajtón mielőtt kinyitom nem?

    Szerintem ez volt a legrosszabb epizód eddig...de ilyen is kell néha a többivel abszolút nem volt bajom kivéve mikor a tudóska kilőtte a járgány tankját...az is eléggé bullshit volt
  • precision
    #7151
    nem értitek ti a lényeget :) ezek illedelmes és figyelmes zombik :D csak azután kezdtek hörögni miután Daryl ajtót nyitott :D
    ugyanezt csinálják amikor lopakodva az áldozat mögé vonszolják magukat... nem akarják a szörnyű hangjukkal felzaklatni a célpontot, ezért ameddig lehet visszatartják a "hangjukat"

    nagyon rendes tőlük...
  • Austin Bailey
    #7150
    rlszben igen, részben meg egy vasúti sínen
  • IXEMGabeo
    #7149
    +1 ez a rész tényleg gáz volt több szempontból is...

    még a múltkori Daryl-Beth fél epizód is 100x jobb volr
  • IXEMGabeo
    #7148
    én nem szoktam szidni szinte egyetlen epizódot sem, de ez sajnálatos módon gyengüsre sikerült...

    igen a hétfői epizódról beszélek, mert most sikerült meglesnem...

    nem is elemzem...Maggiék tököltek, Bethet elvitte valami kocsi rejtélyes módon majd Darrylt beveszi egy bűnbanda hááát...na mind1

    jövőheti Tyreese-Carol és a kislányok jönnek többet várok tőlük...
  • Szolnokboy1
    #7147
    A szünet óta nem néztem, de ma annyira unatkoztam, hogy fezárkóztam vele nagyjából.

    Megnéztem a 9-12. részeket. Szarabbnál szarabb, idegesít. DE! A 12. rész annyira kurva jó volt, mint amennyire az összes többi szar. Ez volt a 2. Daryl-Beth rész. Azt nem értem, hogy ha ilyen karakterépítést és ilyen jól megírt jeleneteket (az ivós játéktól kezdve a legvégéig) tudnak prezentálni, akkor a többi miért egy kalap FOS???

    A Kórlos részt majdnem kinyomtam, mert egyszerűen az a gyerek kikészít idegileg. Annyira drukkoltam a zombiknak, hogy egyék meg, üvöltöttem itt a szobában. Tyreese a kölykökkel szintén megérne egy faszkorbácsot annak, aki kitalálta ezt a felállást. Na meg a retardkommandó, akik megmentik a világot Amerika Kapitánnyal, meg a félkegyelmű doktor úrral. Baszdmeg, szétlőtte a mezőt, a kocsit, az eget, csak a zombikat nem. A kitörés óta nem tanult meg fegyvert használni? És még azt mondja, titkosított!!! Kihalt mindenki, ki előtt titkolózik??? Beszarás.

    Az alapvető irracionális emberi viselkedést, következetlenségeket és a teleportáló zombikat már nem is mondom, mert felesleges...

    A 13-at majd holnap, ma már nem akarom, mert sztem az is szar lesz, nem akarom, hogy elrontsa ezt a kellemes élményt, amit a 12. adott.
  • Fehercsoki
    #7146
    Részben.
  • Rodman6
    #7145
    A negyedik évad is ebben a gagyi börtönben játszódik aminek drótkerítése van?
  • Tikal #7144
    ááááááááá :DD
  • Austin Bailey
    #7143
    nem teljesen mindegy, mert most érdekes módon nem hal meg senki
  • Tikal #7142
    teljesen mindegy, fingjuk nem volt mi történik, persze hogy féltek a vértől is, meg mikor életedben először fröccsen rád valakinek az agyveleje akkor talán érthető hogy kivoltak :)
  • Austin Bailey
    #7141
    nem az első évadban az volt, hogy ha valaki érintkezett a zombi vérével, akkor elkapott valami lázas betegséget, smiben meghalt, és zombivá változott.
  • Tikal #7140
    lehet azt hitték hogy vérrel terjed?? .....
  • BoneDragon
    #7139
    Én azt bírom, hogy az első évadba az is baj volt, hogy ha rájuk csöppen belőlük egy kis vér. Most meg már ott tartunk hogy az egész pofájuk véres. Következő évadba abból fognak inni.
  • Evoluti0N
    #7138
    Stephen King Végítélet c. posztapokaliptikus regényében az emberiség nagy része kihal egy vírus miatt. Nem lesznek zombik. Csak meghalnak. Szóval a könyvben sokszor panaszkodnak az emberek, hogy milyen büdös rothadásszag van a városokban. Itt is érezniük kellene főleg a már több éves zombik szagát. Különösen, amikor tömegesen vannak.
  • Austin Bailey
    #7137
    én meg azt nem értem, hog mi van a szaggal. Orbitális bűznek kéne lennie, és legyeknek röpködni mindenhol.
  • Austin Bailey
    #7136
    igen, de azért felhozható a mentségére, hogy lehet hogy pszichikailag stimulálta az, hogy egy házban van, ágyban aludhat (vagy legalábbis kipárbázott helyen), tisztaság van, kaja van stb, és előjöttek azok a reflexek, amik még az apokalipszis előtt működtek. Persze nem hiszem, hogy ennyire okosak a készítők, inkább azt gondolom, hogy az ajtójelenet valami sitcom-okból átvett hülye gag akart lenni, csak ha esetleg valaki mentegetni akarná a jelenetet, akkor ez egy jó magyarázat lehetne.
  • G_ArchAngel #7135
    En azt nem értem milyen szisztéma alapján épülnek le. Amikor Rick kijött a kórházból, akkor a féltestű zombi egy ezeréves múmia állagával rendelkezett pedig csak akkor kezdődött az apokalipszis. A levegőn rothadó testek miatt jópárnak skeletonként kellene léteznie mostanra.
  • Susarc
    #7134
    kb úgy nyitotta ki mint amikor vasárnap már 3x-ra csöngetnek be a szőnyegárusok meg a yehova tanok,de 4. re is felállsz a TV elől komótosan kibaktatsz és "namármegintkiafaszomlehetaz"-ra kinyitod az ajtót.....

    csak éppen itten:P Z apokalipszis van ám...ami annyira azért nem habostorta:D
  • bega82
    #7133
    Pontosan. Mert csak a konzervdobozokat hallották, és azt hitték, hogy a kutya jött vissza. Csak ettől még az ajtót nem így kellett volna kinyitni.
  • tigeroo
    #7132
    így van. én jobban befosnék, ha kiderülne hogy ahol épp tartózkodom valaki volt nemrég, mintsem valóban elhagyatott lenne. én a helyükben tipliztem volna elfele a picsába, nyugodtan nemhiszem hogy tudtam volna aludni ott
  • DasIsFuck
    #7131
    De hisz ezek stealth zombik, azok nem akadnak fel ilyen amatőr csalikon...:)
  • Austin Bailey
    #7130
    az egy béna jelenet volt. Főleg mivel a zombiknak fent kellettvolna akdniuk a kötélen.
  • Susarc
    #7129
    nézd meg mégegyszer.....mikor a Zombók jöttek a "kutyát akarta beengedni"........
  • dragon11
    #7128
    nagy volt
  • Evoluti0N
    #7127
    Nekem már az is érdekes volt, hogy nyugodtan kajáltak, pihentek, zongoráztak, satöbbi, anélkül, hogy valamelyikük őrködött volna. Bármikor visszatérhetett volna az, aki a kaját otthagyta és lehet, hogy nem éppen kedvesen reagált volna rájuk. Őket meg szépen felkészületlenül érte volna a dühös visszatérő tulajdonos.
  • bega82
    #7126
    De meghallották őket is. A "riasztó" miatt. Pont azért mentek megnézni, hogy mi van. Viszonylag jó hangszigetelő volt a ház, a hörgést nem lehetett hallani, de a konzervdobozok zörgését már igen... szerintem ez még rendben is lenne, vagy legalábbis meg lehet eképpen magyarázni. De az, hogy tényleg mindenféle óvatosság nélkül kitárja az ajtót...
  • Count Adyn
    #7125
    Rá emlékeztet:D
  • Susarc
    #7124
    7053:P csak nem akartam izom spoilert csak szolidan jeleztem a nemtetszésemet:) mert egyetlen kurva kutyát meghallottak,de 25 Zombit meg nem és simán kinyitotta az ajtót és az addig kushadó zombók akik átbújtak a konzervdobozos riasztó alatt el is kezdtek hörögni egyből:P
  • DasIsFuck
    #7123
    ugye a stealth zombik újra támadnak chapter xx:D
  • Fehercsoki
    #7122
    Engem inkább az lepett meg, hogy lazán lehetett látni, hogy zombik vannak az ajtó mögött, mégis kinyitotta.
  • RatBaG #7121
    máskor akkora kákán is csomót keresős flamewarok szoktak itt lenni, most hogy-hogy senki nem említette még meg daryl totál kezdő, amatőr megmozdulását, mikor az éjszaka közepén csak úgy kitárja az ajtót a zajra, miközben ő az egyik legóvatosabb, gyakorlott veterán?
  • Devv
    #7120
    Enni kell, mert:
  • Prof William
    #7119
    "mondjuk pont most zabáltak be egy rakás befőttet"

    Na ugye. Meg biztos hogy a portyázások alatt mindig jól megtömte magát sunyiban hogy többiek ne lássák, aztán mondta nagy szomorúan, hogy semmit sem talált. :)
  • RatBaG #7118
    btw, nektek nem tűnt fel, hogy daryl hogy kikerekedet? meg van pofásodva.
    szólhatnának normannek a készítők, hogy vegyen vissza, elég hülyén mutat, hogy a zombiapokalipszis közepén valaki elhízik.
    mondjuk pont most zabáltak be egy rakás befőttet
  • Prof William
    #7117
    Ez érdekes kis filmnek tűnik.

    The Battery

    Csak azért linkeltem mert arról ír hogy hogy milyen is valójában egy zombiapokalipszis. Unalmas...

    "Mert a világvége valójában kurvára unalmas. Nem kell mindig egy egész hordányi élőhalott elől menekülni, vagy a börtönmenedéket tankkal lerohanó őrültek ellen harcolni - marad a csendes gyűjtögetés, a napról-napra élés, a ritkán felbukkanó egy-egy zombi rutinszerű kinyírása, a horgászás, a zenehallgatás, és a döglődés a szabad ég alatt."

  • precision
    #7116
    nyugodtan gyere be mindig napokkal az új rész után is úgy hogy még nem láttad... csak miattad fogunk ám kussolni, ok? pff.

    mi lenne ha addig nem jönnél be amíg nem láttad a részt?