12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Tikal #7195
    ez egy tökös epizód volt.
  • DasIsFuck
    #7194
    Csak érdekességként:D

    A kezdő képsor meg egy az egyben a Fallout 3 kezdő intróját idézi.
    Tényleg nézzétek meg ugyan az, megy a régi dal, közben látod hogy kint egy 1 gyerek és egy felnőtt kergetőzik, ahogy kezd eggyre inkább kitisztulni, hogy az egy élőhalott a zenét kezdi a kávé/tea főző hangja elnyomni, majd a végére már teljesen a háttérbe szorul és nyakon csap a valóság...
    Ugye a Fallout 3 kezdő introja, buszban a rádióból szól a dal,fókusz a rádión van majd ahogy eggyre többet látsz először a buszból úgy kezd a zene halkulni, majd mikor már távolodik a kamera és nyakon csap a poszt apokaliptikus látvány a környezeti hangok kezdik a háttérbe szorítani, majd a végén amolyan katarzisként megjelenik a katona és a f3 intro zenéje teljesen átveszi a teret.
    Itt a TWD-nél a katarzis pontján a twd introja éri el ugyan ezt a hatást ami nem kevésbé karakterisztikus zene akár csak a f3 theme zenéje.
  • RatBaG #7193
    kb a rész felénél az járt a fejemben, hogy na jó hamar letudták ezt a bolond kiscsaj vonalat, most már kitisztult az agya, öli a zombikat hurrá, majd tele lesz a topic negatív kommentekkel, hogy mennyire összecsapták... aztán paff, pofám leszakadt.
  • IXEMGabeo
    #7192
    évad legjobb része ez és a börtönbéli összecsapás volt eleddig...plusz a kormányzós rész a 6.
  • tigeroo
    #7191
    jó rész volt, normális párbeszédekkel (=nem logikátlanságokat böfögtek felfele), a színészi játék hiteles volt, a kiscsajoknak külön gratulálok, sikerült felzaklatniuk (meg a vége... AANYÁTOK).

    a hangtalan zombik viszont zavarnak. kopognak meg minden a házon, full kuss van erre annyit hallasz hogy hörög és bukik átfele a korláton. LOLMÁR, mint valami rossz bújócskázó kölök.

    de amúgy jó volt ez, tudnak ha akarnak a készítők.
  • IXEMGabeo
    #7190
    Mindent elmondtál előttem mester

    Érződött a feszültség végig, megpróbáltak megragadni egy helyen, de sajnos Lizzie keresztül húzta a számításaikat:)

    Nagyon durván meglepődtem, zseniális húzás az íróktól
  • Kaplan
    #7189
    Rendben, köszi, én nem vettem észre elsőre, azért ne kapj infarktust! :D
  • böröczk
    #7188
    Így van, Judith ott van végig Tyresee hátán bebugyolálva.
  • DasIsFuck
    #7187
    Jah az ehhez hasonló történeteket animékben szoktam tapasztalni ott szokás ez, hogy aranyos,kedves,jó akaratú karaktereket akik mondjuk főhős felé romantikus szálak fűzik és úgy általában a néző is könnyen tud azonosulni velük,megkedveli őket kíméletlenül elbánnak velük.
    Főleg mert itt eleve 2 gyerek van a középpontba, ugye az animék nagyrésze eleve gyerek karaktereket tol orrba szájba, pszihopata-sorozat gyilkosoktól kezdve a világ megmentő hős, mind 16 éves gimnazista és majdnem mind alap színtere az iskolaXD

  • hapi
    #7186
    Miről is beszéltek? végig ott van a csávó hátán a baba a végső képsorokban...
  • kissssss
    #7185
    lehet a babát valamelyik táskába rakták és irány a végállomás

    szerintem csak megfeledkeztek arról hogy a záró képsorokba is belerakják, előszoktak fordulni ilyen bakik.
  • Kaplan
    #7184
    Végem van, ez a rész olyan hangulatot, dramaturgiát hozott ami iszonyatosan megérintett. Borzasztó, hogy Mica aki a jóságot megtestesítette, azzal együtt, hogy reálisan látta a dolgokat a szociopata nővérének az áldozatául esett. Ez tényleg sokkoló volt, kibaszott kegyetlenség. Viszont azért is lett ilyen jó ez a rész mert végre volt súlya a történéseknek és hiteles volt. Most minden jellemfejlődésnek van jogalapja ezzel.

    A végén sehol nem láttam Judithot, tud valaki valamit? Csak nem ölték meg, mi okuk lett volna rá... A kis idegbeteg lány meg végül még nem gyilkolta le őt mire visszaértek Carolék.
  • 84569
    #7183
    Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Szerintem is a sorozat egyik legjobb része lett a mostani.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hittem volna, hogy egy amcsi dráma sorozatba ilyet bele írnak a rendezők...
  • haxoror
    #7182
    Ez a rész kurva jó volt!
  • Evoluti0N
    #7181
    Elég sok a gyenge rész és szerintem is túlértékelt a sorozat, de aki még egy ilyen epizód után is fanyalog, az nem tudom, hogy egyáltalán miért nézi még mindig. Habár ismerek olyan embereket, akik élvezik, ha mindig panaszkodhatnak.
  • DasIsFuck
    #7180
    hát ezt mondom én is, de könyörgöm a sorozat eggyik legjobb része után azért legalább ne szidjuk már úgy mint eddig:D
  • Narxis
    #7179
    :DDDDDDDD
  • Jim Morrison
    #7178

  • ForzaInter
    #7177
    Ez a rész nem csak az évad hanem a sorozat eddig talán legjobb epizódja volt. Nem gondoltam, hogy ilyet bemernek vállalni az írók..
  • alfa73
    #7176
    Szerintem meg ez a sorozat k.-ra kezd kifulladni.
  • DasIsFuck
    #7175
    Na ez a rész eddig magasan az évad legjobb része volt.
    Azt mondom így kell egy drámát/tragédiát előadni egy ilyen sorozaton belül.

    Talán annyi kritika érheti, hogy azt a bizonyos esetet ha eljátszák az előzményét,a lefolyását sokkal nagyobbat üthetett volna.

    A vége is nagyon jó volt, egyedül azt a jelenetet hiányoltam mikor Carol mondja, hogy tedd amit tenned kell arra Tyreese válaszolhatta volna, hogy ez az amit tennem kell és elengedi a fegyvert, bár ahogy megcsinálták is teljesen jó volt.

    Egyébként ugyan azok írták emg ezt a részt is mint akik a többi részt is?
    Mert ha így is elő tudnak adni egy részt akkor nem értem az a sok kuka rész ami a WD névjegyévé kezdett az utóbbi évadokba vállni hogy születhet meg, a tengernyi logikai baromságaival együtt.

    Mondjuk ezzel lezárták a legérdekesebb szálat is, tényleg a többi vonallal nehéz lesz mit kezdeni.
  • DasIsFuck
    #7174
    Az epizód bevezető jelenetét biztosan a fallout 3-ból meríttethették:D
  • hapi
    #7173
    Azta kurva!
  • Zenszkij
    #7172
    tán végre történt valami
  • Jim Morrison
    #7171
    Az ilyen gyerekszereplők teljesen felbasszák az agyam... elnézést, erre ez a megfelelő kifejezés. Azt fogom utálni, hogy az utolsó rész vége olyan lesz, hogy nem lehet majd ott abbahagyni.
  • Narxis
    #7170
    Tyűű ez eléggé sokkoló rész volt!
  • stargatelost
    #7169
    A rész ütött, aztakurva
  • stargatelost
    #7168
  • blackfire001
    #7167
    Megható rész volt... Nem láttam jól, de a kisbabát azért remélem magukkal vitték!
  • böröczk
    #7166
    Mondd, hol kéne lenniük?
    Én azért hálás vagyok, hogy nem te rendezed ezt a sorozatot.

    Azt meg meg se merem kérdezni, és őszintén szólva nem is érdekel, miért nézed.
  • Fehercsoki
    #7165
    Nem jelentős mert ugyanott vannak ahol eddig, nem történik semmi...
  • böröczk
    #7164
    Mi az ami jelentős egy poszt-apokaliptikus zombi drámában?
    Még egy kis hent? Még több zombi-támadás?
    Esetleg de jó lenne, ha találkoznának egy következő fő gonosszal, és mehetne azon a huza-vona ismét?
    Szerintem pl ezek az unalmasak.

    Az utóbbi részek zombis filmhez mérten realisztikusak voltak, és ember közeliek.
    Ez a mostani rész is elment volna egy külön kis filmnek akár.
  • Fehercsoki
    #7163
    Szerintem meg ugyanolyan unalmas volt, valójában ami történt az teljes mértékben jelentéktelen még ha egyébként váratlan is volt...
  • böröczk
    #7162
    Kíváncsi vagyok, ezután a rész után milyen hozzászólások jönnek.
    Szerintem eddig ez volt a legsokkolóbb.
  • böröczk
    #7161
  • böröczk
    #7160
    Persze, ízlések és ..., egyetlen színész teljesítménye viszi a hátán a filmet. ^^
    De itt már semmit sem szabad írni, mert ahogy utóbbi kommentem felett olvastam, bármit képesek félreolvasni, félreérteni az emberek.
    Először meg kéne tanulni olvasni, értelmezni egyeseknek, mielőtt a fórumot "használják".

    Nos, lássuk az új részt.
  • grebber
    #7159
    Tetszetős ,nem hiába rabolták el!
  • tigeroo
    #7158
    de a combjával lehet halálra snus-snuzna
  • Evoluti0N
    #7157
    Attól még lehet jó nő. Ha kicsi a melle az a baj, ha műmelle van az a baj. Ha jó nő akarsz lenni, akkor legyen nagy melled, de természetes. Ha nem így van, akkor sajnáljuk. Így jártál.
  • Zenszkij
    #7156
    semmi melle