12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Susarc
    #7235
    azért,mert úgy szórta a fejeseket a Glock 17-el mint egy USMC :D
  • vg
    #7234
    Visszaolvastam, és nem találtam arra a kérdésre választ, hogy a kis baba hova tűnt a végén? Mert a két elsétáló emberkénél nem volt, nem cipelték magukkal. Megnéztem többször, szerintem konkrétan a házban felejtették. Nem?
  • Micsu
    #7233
    pedig az lenne az igazi cumi, megfagyott, éhező gyerekek + zomibk, még háborúzni se lenne idejük :D
  • G_ArchAngel #7232
    WWZ-ben is megfagytak, igaz tavasszal kiolvadtak és újra mozogtak
  • Mirk
    #7231
    Szerintem ha már zombikról beszélünk, nincs értelme ilyen kijelentéseknek.
    Ennyi erővel miért mennek, ha már halottak?
    Szóval nem fagynának meg :)
  • Prof William
    #7230
    De akkor nem sok zombi lenne. Télire megfagynának.
  • Conqvistador
    #7229
    Ott egyéb komoly pszichés hatások is lehettek. Lizzie nem volt szimpatikus és fura is volt így sajnos érthető is , hogy miért... De viszont Mica...
  • Conqvistador
    #7228
    A 2. évad vége és a 3. évad eleje között volt a tél :D
    Amúgy tényleg csinálhatnának egy téliesített fél évadot.
    Mint pl a The Last of Us játékba...


    Amúgy nem tudom egyesek mért tartják unalmasnak a sorozatot, jó egy egy rész kicsit rápihen a dolgokra de összességében nagyon is cool sorozat.
    Viszont néha kiveri a biztosítékot az emberből némelyik írói megoldás.
    Pl a mostani. Mica volt a sorozat eddigi legaranyosabb karaktere...
  • G_ArchAngel #7227
    Ez van, ha nem lövöd le az őzet, nincs protein, meghülyülsz a vega étrendet és becsavarodsz, egész nap csak a virágokat bámulod...
  • bega82
    #7226
    Azér' a 7 fokos átlaghőmérséklet az igen hideg éjszakákat jelent, és havazni bizony ott is szokott, szóval Micsu felvetésében van ráció... :)
  • Count Adyn
    #7225
    Háát nem egy szibéria azért az ott:
    Atlanta éghajlata mérsékelt, szubtrópusi. Az évi átlagos középhőmérséklet 16,4 °C, az átlagos csapadékmennyiség 1197 mm. A legmelegebb hónap a július (26,0 °C középhőmérséklet), még a leghidegebb a december (6,7 °C átlaghőmérséklet).
  • Conqvistador
    #7224
    Ti is ledöbbentetek mi?

    Hát nem erre számítottam. Brutál...
  • kissssss
    #7223
    a fagyos hónapokat rendre átszokták ugrani.
  • Susarc
    #7222
    bezony:D
  • bega82
    #7221
    De tényleg! Aki kitalálta... ott azért lehet vannak gondok
  • Susarc
    #7220
    LIZZIE A K ANYÁD!!! meg annak is aki ezt a beteg szar karaktert kitalálta a sorozatba! :D
  • bega82
    #7219
    Ez végre tényleg jobb, izgalmasabb rész volt, mint az eddigiek, velem is elhitették, hogy pszicho-girl végre felfogja, hogy mi zajlik körülötte... aztán tessék!! Sajnálom a kisebbik lányt... de hát túl aranyos volt, az ilyenek pedig mindig megszívják.
    Most már nagyon várom ezt a Végállomást...
  • Micsu
    #7218
    mondjuk megnézném hogy a badassek hogy élnének túl egy telet, vagy ebben az "univerzumban" nincs tél? :D 3 évad alatt egyszer se volt
  • tigeroo
    #7217
    #7191 részről a vléeményem, nyugi:D
  • böröczk
    #7216
    ps: mit zavar téged, ha regényt írok, beteg vagyok, itthon vagyok, akár meg is tehetném, merd beírni, hogy vicces volt.
  • böröczk
    #7215
    Nem járok sűrűn ide mostanában, nem mértem még fel a topic jelenlegi lakóit.
    Az én hibám és bajom, ha válaszolok nekik, próbálkozni lehet..
  • Mirk
    #7214
    Ez a rész egy szinttel feljebb emelte a sorozatot, C kategóriából B-be.
    Carol pedig kedvenc szereplővé avanzsált, talán az egyetlen aki képes logikusan gondolkodni.
    Amikor meglátták véres kézzel, szerintem eszükbe jutott, hogy az azt megelőző "A barátom volt!!" incidens után, mindenki érdekében be kellett volna lökni a gyereket néhány zombi közé barátkozni. De hát az ilyen esetekből tanul az ember.
    Tyreese is jó volt, tényleg nem kellett lelőnie.
    Ez a rész kicsit olyan volt, mintha teljesen mások írták volna. Az eddigi színvonal alapján, az elmebeteg gyereket babusgatni kellett volna, tyreesenek meg le kellett volna lőnie Carol-t.
    Nem is értem, hogy voltak képesek összehozni egy jó részt. Vagyis inkább egy fél jó részt, mert az elején, amikor csak beszélgettek a sötétben tekertem, mert olyan unalmas volt.
  • RedRiot
    #7213
    Az utóbbi néhány rész egyre sekélyesebb volt, egyre inkább átment "Barátok közt élőhalottakkal" kategóriába erre jött a legújabb epizód én meg csak néztem ki a fejemből üres tekintettel. Nem hittem volna hogy még ilyen fordulatokat látok a TWD-ben, hogy ezt meg merik lépni az írók.

    Párszor már gondoltam rá korábban hogy nem nézem tovább mert gagyi, de ilyenkor mindig előrukkolnak egy olyan epizóddal ami miatt meggondolom magam és várom a következő részt.

    A legutóbbi részek egyre hígabbak voltak, egyre kiszámíthatóbbnak tűnt minden, de most az írók bebizonyították hogy van még pár trükk a tarsolyukban.
  • tigeroo
    #7212
    felfogtad hogy egy trollal veszekedsz? nem mindegy mit gondol?

    beírom mindjárt hogy sztem is vicces volt akkor regényt fogsz írni?
  • böröczk
    #7211
    Neked ki halála nem lenne megrázó?
    És mi az, hogy be lett zengve, semmi nem lett bezengve, még a "kóreai halála" sem.
    Hányszor kell még itt az embereknek leírni, hogy a tv sorozat nem követi a képregény cselekményét.

    Az egy teljesen értelmes romantikus szál, már amennyire lehet így hívni.
    Semmi ömlengés vagy túlzás nincs benne, bőven elfér a sorozatban. Ahogy az a két karakter is, akik totál szeretni valóak.
    Minek néz az ember egy filmet, ha nem tud benne legalább saját magának jót találni.
  • DasIsFuck
    #7210
    Miért mi fog vele történni?
    Meghal, új de nagy dráma lenne, kb a karakter már rég ki lett herélve, meg amúgyis már jó előre bezengték, hogy kifog dögleni a kóreai.

    Meg aztán a maggis románc se annyira lehengerlő, hogy nagyon megrázó legyen a halála...
  • böröczk
    #7209
    Nem te írod a sorozatot, honnan tudod, mi fog történni Glennel.
    A tv sorozat nagyon minimálisan követi a képregény cselekményét.

    Negan elméletileg benne se lesz. Ebben az évadban legalábbis fix nem, a következő pedig még nem megerősített.
  • bcrics
    #7208
    Hullanagy Attitűd volt ez a rész.
    Megtestesült egyéniség.
  • bcrics
    #7207
    Van abban vmi vicces hogy a rengeteg pocsék, silány, unalmas rész után képesek egy ilyen részt letenni az asztalra.

    Mi történt?
    Nem lennék meglepve Klasszikussá válna ez az epizód és évek múltán is emlegetnék az emberek.
    Hát még ami Glennel fog történni.

    Kíváncsi vagyok már a BézbózÜtős fickóra.
    Ki kapja a szerepet, lesz e olyan alakítása minimum mint a kormányzót alakító szereplőnek.
  • böröczk
    #7206
    Tömérdek humor szorult abba a jelenetbe, biztos neked van igazad.

    Én csak azt nem értem, ennyi idő alatt Carl színészi (?) teljesítménye hogy nem tudott javulni.
    Engem ő személy szerint már annyira nem zavar, sőt, most talán senki nem zavar a sorozatban, eleinte a nőci, aki Glennt kíséri, de már vele is megbékéltem, egész normális.

    Abba már beletörődtem, hogy Carlt nem fogják kiírni, így az irányába táplált utálat fölösleges energiapazarlás. :D
  • G_ArchAngel #7205
    Viszont a többiek fizetése jóval kisebb, mint Rické :)
  • ForzaInter
    #7204
    Rickék jól eltűntek amúgy, 3 rész óta nem szerepeltek pedig ők lennének a főszereplők.:D
  • Narxis
    #7203
    Szegény Carl, mindenki a vesztét akarja. :D
  • bcrics
    #7202
    Nézd a VIRÁGOKAT!!!
  • bcrics
    #7201
    ezek szerint nincs humorod, rendben:D
  • sata75
    #7200
    LOL
  • G_ArchAngel #7199
  • böröczk
    #7198
    Nem tudom, mi volt abban olyan vicces.
  • bcrics
    #7197
    Anyad mekkora rész volt...pedig a pszicho kiscsajt bírtam.
    Bíztam benne előbb-utobb carlt elteszi láb alól.
    De így...

    Nézd a virágokat :D
  • Fenrir
    #7196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyerekeket eddig is takarították a sorozatból, de ez azért adta...