12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #7275
    Minden nap lehetne
  • 84569
    #7274
    Aki olvassa a képregényt az mondja el, hogy lesz-e olyan helyszín amikor valami föld alatti kutatóállomáson/alagutakba fognak majd mászkálni?
    Lehetne bele tenni valami Kaptár, Doom feelinget akkor senkinek nem lenne egy rossz szava sem a sorozattal kapcsolatban.
  • kissssss
    #7273
    vótmáá
  • IXEMGabeo
    #7272
  • IXEMGabeo
    #7271
    +1 ennyi jól megmondtátok a tutit:)

    Logikátlanságok ellenére rendben van az évad és a sorozat is:)
  • G_ArchAngel #7270
  • G_ArchAngel #7269
  • G_ArchAngel #7268
  • cylonflatus
    #7267
    Vagy olvassa el a képregényt...
  • Devv
    #7266
  • Evoluti0N
    #7265
  • Count Adyn
    #7264
    Próbáld ki a játékot és megtudod miért sírnak itt sokan az írás színvonala miatt:)
  • Conqvistador
    #7263
    Én most párhuzamosan nézem.
    Megnéztem feliratosan a sorozatot végig és most a Foxon szinkronnal újra ahol éppen járnak :D
  • böröczk
    #7262
    Ha jobban megnézed a hozzászólásokat, 1 vagy 2 emberről van szó maximum, akik nem érzik elegendőnek csupán egyszer kifejteni nem tetszésüket.

    Egyet értek amúgy veled, nekem is változatlanul tetszik, és jelenleg az egyetlen sorozat, amit nézek, és amiért hétfőnként korábban felkelek.
  • Conqvistador
    #7261
    Én a hozzászólásokat olvasva megint azt érzem mint egy csomó sport és pc/konzol játék fórumon.

    Itt panaszkodtok a semmire. Ez így szar ez úgy lapos ez nem elég szép ez nem elég jó hát hagy mondjam el rohadtul el vagytok kényeztetve.
    20-30 éve tizede annyi se volt a választék semmiből.

    Ha ilyen nagyon profik vagytok írjatok faszább forgatókönyveket és forgassátok is le a filmet.
    Nyilván nem lehet az összes rész végig tökig kihegyezni de még így is az egyik legjobb sorozat az elmúlt évekből.
    Ha ennyire nem tetszik sokatoknak akkor mért nem nézitek a Tv2 meg az RTL szennyeit azok még tizedannyira se szórakoztatóak és nézhetőek.

    Nekem személy szerint nagyon tetszik a sorozat a laposabb részeit is belevéve. Egy teljesen más világba kalauzol minket ahol szerintem a 99%unk 1 hónapig se húzná ki élve. Muszáj bele drámai fordulatokat is belevinni még ha néha erős is. Gondolom még sok sok szereplő fog elhullani a közeljövőben és biztos lesznek olyanok akiket sajnálni fogunk. Aki ennél jobban meg tudná írni az jelentkezzen és besegíthet az egyik vadnyugati regényembe ötletekkel :D
  • DasIsFuck
    #7260
    Van abban valami amit mondasz, de én nem éreztem ugyan azt mint itt, talán azért sem mert nem is szofiról szólt már a dolog.

    Az utolsó mondatoddal maximálisan eggyetértek, egyedül Carol története volt olyan az előző fél évadban megoldva, hogy mintha kiirták volna, de azon kívül remekül összeállt az egész tyrese,carol,2 testvér pár+baba szála.

    Viszont ez egyben egy olyan kritika is az egész évadra, hogy lényegébe csak ez a szál volt az amiből egy ilyet ki lehetett hozni.

    Ami a legszomorúbb, hogy Rick karaktereét teljesen kiherélték, pedig messze ő az a karakter aki a legérdekesebb lehetne.
  • stargatelost
    #7259
    Csak fél évad ment el rá, azzal a Sophiás fejbelövős résszel mentek el téli szünetre.
  • Austin Bailey
    #7258
    szerintem ez nem ennyir egyszerrű. A Sophia történet arra volt jó, hogy letérjenek az útról, és valamilyen ürüggyel kikössenek a farmon, ami által pedig új főszereplőket kaptunk. Ez volt az egyetlen olyan szituáció a sorozatban, ahol az új szereplők behozatala mi volt találva, és nem úgy volt megoldva, hogy besétáltak a épernyőre, és bemutatkoztak. Szerintem a Sophiás rész azárt volt ütős, mert addigra a történet már igazibl nem sophiáról szólt, hanem Rick és Shane viszonyáról, meg a farmról stb. én őszintén szólva nem vártam, hogy valaha előkerül. Nekem az volt a legütősebb rész. A legkitaláltabb meg az első évad volt. Visszatérve erre a részre szerintem kb ez volt az évad egyetlen olyan része, amit kitaláltak, és az évad elejétől fel volt építve.
  • DasIsFuck
    #7257
    Ez sok esetben más mint a szófiás eset.
    Az egész tálalása és körítése nem csak hogy jobb, de jóval megérintőbb is, Szófiaról lényegébe már az eltünését követő pár rész alatt mindenki elvágta hogy úgyis halott és elég béna lépés volt, hogy egy évadot szentelnek rá.

    Ez a rész felért némely Breaking Bad epizódhoz, csak az a sorozat részről részre előadott egy ilyen minőségű epizódot, míg a twd réészről-részre múlja alul saját magát.
  • DasIsFuck
    #7256
    szerintem az azért nem volt az, mert addigra már mindenki biztosra vehette, hogy halott.
    Csak az volt a kérdés vajon a fináléig elfogják-e húzni a sorozatot hogy keresgélik a 90%ig biztosra vehető halott kislányt..végül erre ment el az egész 2.évad.

  • DasIsFuck
    #7255
    ha csak nem egy nagy pofára esés lesz a terminus, az lenne a legjobb és akkor nem menne át megint szappanoperába
  • DasIsFuck
    #7254
  • precision
    #7253
    ok
  • Zenszkij
    #7252
    Véletlenül elhullot pár szereplő...tragédia, ettől még 3 résznyi ótvar okádékot toltak a képünkbe, ami előtte volt se tehették ki a kirakatba (mellesleg mióta folytatódott a szezon bele se néztem, csak a hozzászólásokból szűrtem le). Számomra van az első évad meg az összes többi. Egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam, h folytassam a sorozatot, hétvégén lehet erőt veszek rá a Tescoban. Ettől persze még sokmindenkinek nagyon is bejöhet, hiszen nem csak hentelésről szól a film, de nekem túl sok a dráma benne, kell dráma, de nem ennyi. Egyik karakterhez se kötődök, max Darylhez, a többi mehet a bánatos francba. Ha kinyírnák Ricket, nah akkor azt mondanám, h hú bazdmeg.
  • Austin Bailey
    #7251
    szeritem a legerősebb rész az volt drámai szempontból, amikor Sophia kisétált a pajtából, de azért ez is jó volt. Legalábbis a vége.Én az elején minden eddiginél jobban unatkoztam.
  • Tikal #7250
    a hátán volt a fekának!!!
  • tigeroo
    #7249
    szerintem troll vagy


    kifejtheted 2000 karakterben ha szerinted nincs igazam
  • Conqvistador
    #7248
    Én is hosszú percekig csak néztem ki a fejemből, holnap újranézem ezt a részt.
    Egy etalon lehet drámai témakörben az biztos.
  • precision
    #7247
    na végre... igazi AMC színvonal...
    azt a rohadt életbe, most fejeztem be a részt és 3 percig néztem bele a semmibe... kegyetlen

    tényleg ez volt a sorozat eddigi legerősebb része lélektanilag, csillagos ötös ami a drámát illeti

    nagyon jót tett a sorozatnak, hogy szétszéledt a banda és az egy rész egy csapat formátum... egy ideig még maradhatna így a dolog :) majd összejönnek Terminus -ban aztán megint mehet a ki mosogasson ma szappanopera :)
  • DasIsFuck
    #7246
    csak a karaktereket abszolút kiherélte, az az igazság, Glenn egy kifejezetten érdekes karakter volt a maggies románcig.
    Amit a 4.évadba leműveltek a karakterrel nagyon nem érdekel ha meghal.
  • DasIsFuck
    #7245
    troll a te jó édes tudod mid...
  • IXEMGabeo
    #7244
    hoppá:D
  • IXEMGabeo
    #7243
    Egyébként én sem értek itt sok embert...Ez az évad sokkal jobb, mint pl. a 2., amikor szintén toporogtak...Ott, ha nincs Shane akkor kalapszart nem ért volna az az évad...Befejezés mentette meg mikor lerohanták a zombik Hershel farmját...

    Jelenlegi szériában talán 2-3 epizód volt, ami nem tetszett úgy igazán a múltkori katasztrófa volt, de összességében egy tűrhető és nézhető sorozatot kaptunk. Vannak persze bakik, logikátlanságok, de összességében még mindig kellően drámai, olykor alkalomadtán erőszakos...
  • Conqvistador
    #7242
    Szerintem Sophie fele ennyire se volt aranyos karakter, mint Mica.
    Jó Lizzienél sokkal szimpatikusabb volt...
  • IXEMGabeo
    #7241
    Mica ugyanolyan volt, mint Carol lánya az 1-2. évadban...2. évad konkrétan arról szólt h őt keresték...ennek ellenére jó kis epizódok voltak ott...
  • Conqvistador
    #7240
    És erről a képregényről lehet valamit tudni?
    Letölthető stb?
  • Bladzs
    #7239
    De ott van az. #7186 Amúgy le van takarva a feje is, amit nem értek miért. De látszik, hogy az egy baba, mert "bólogat".
  • Conqvistador
    #7238
    Akkor még pár évad várható ezek szerint.
    De jó lenne ha 22 részesre vennék a figurát nem ilyen kevés 16 részesekre.
  • ForzaInter
    #7237
    azért a főszálakat követik nagyjából, bár tényleg sok az eltérés. negan viszont tuti benne lesz a sorozatban, de majd később. a sorozat még valahol a 40-50 szám közt tart, ő meg a 100 számban szerepel először..
  • Susarc
    #7236
    ááááá az nem létezik...sztem szimplán csak kifelejtették mikor felvették a jelenetet.....