2869
Shogun 2 Total War
  • Gideon Wieth
    #749
    ez a bennfentes info.. Flt állítólag feltörte, szedd le a crackjét és próbáld meg... ha nem megy akkor pedig várni kell... ha meg annyira imádod a total war játékokat illene megvenned... És mielőtt ellenkeznél én is imádom az összes Assassin's Creed és Uncharted játékot és meg is van az összes... Shogun 2-re kivi vagyok csak, ha tetszik beszerzem majd, (mint ez empire és mongol total war-t is) ha nem tetszik nem . :-) Ennyi :-)
  • csabec
    #748
    ne haragudjatok srácok,h ilyen kérdéssel fordultam a forum latogatókhoz,a torrent oldalakon senki nem tud semmit,megpróbáltam itt is,1szerüen imádom a total war játékokat,és nagyon szeretnék már játszani a shogun2-vel is rendesen,mert fut igy is,csak a szar kinai crackel,nem tudom ujra betölteni a mentéseimet,és igy lehetlen a játék.vmi reménykeltő választ vártam,h 1-2napon belül lesz rendes crack,nem linket,mert én is megtom találni neten,csak hátha vki tud vmi bennfentes infot
  • zoltang
    #747
    Mi ez? Az igazi törés ~18MB. Trójait akarsz telepítetni?
  • rush21
    #746
    Crackonly
  • Hunor1
    #745
    szerintem azért nincs még krekk../dehogy nincs, csak nem a nagy ismert csapatoktól/ mert lehet hogy a CA egyszerűen lefizette őket hogy ne nagyon siessenek törést csinálni a játékhoz..Így sokan türelmetlenségből inkább megveszik! Végül is érthető és kifizetődő is lehet ez a módi..én ugyan is ezt csinálnám a helyükben.
  • zoltang
    #744
    Már van valami.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Total War Shogun 2 READNFO-FLT
    #
    * Burn or Mount.
    #
    * Use our Installer located on DVD1 in the FairLight folder. When asked if
    #
    you want to apply updates and crack press Yes. If this step fails or if
    #
    you want to do it manually by extracting the zip files in the FairLight
    #
    folder on DVD2, you will need to extract update_common.zip and one of the
    #
    update_XX.zip depending on what language you choose to install.
    #
    We leave it as an exercise to the user to figure out which one. ;)
    #
    * Launch the game using Shogun2.exe in the directory where you installed it.
    #
    * Buy the game if you enjoy it, saves are compatible with uncracked version.
    #




  • Sorbon
    #743
    Geisha-t tesztelte valaki?
  • sakkay
    #742
    Teljesen egyetértek. Nem akarok álszent lenni. De ne már arról szóljon az oldal, hogy melyik crack jó vagy nem , meg milyen a törés új verziója!
    Ha már mindenképpen nyomjátok, ott a privi'.
  • obe
    #741
    ne vedd személyeskedésnek,de...az előző total war játékok forumából kiindulva, szerintem ne nagyon erőltesd az ehhez hasonló kérdéseket, ráadásul minden nagyobb warez/ torrent oldal napokon belül kidobja a töréseket, ahogy eddig is lenni szokott, itt biztos nem fogja senki linkelni...
  • MaRee
    #740
    Nincs még krekk mindig?
  • Djuree
    #739
    remélem lesz majd valami mod, hogy az évek múlását lelassítsuk, mert nem szeretek sietni, így meg nagyon kell sietni...
  • csabec
    #738
    akk nem sokára várható,1 normális crack szerintetek?
    annyira idegesítő,h nem lehet visszatölteni a játékot...
  • Gideon Wieth
    #737
    Igazából tök fura, hogy sok más erősebb védelmű játékot mindig pillanatok alatt feltörnek, legyen steam-es nem steames... A total warokkal meg valahogy mindig a szenvedés megy :D
  • zoltang
    #736
    Akik a nem legális verzióra várnak. Kijött a Phoenix 1.5 beta 4:
    " ...
    * Fixed bugs related to unpacking SID files of Worms: Reloaded (encryption keys) and Total War: Shogun 2 (file mapping)
    ...
    "

    Talán ez volt az oka, hogy nem törték még fel eddig rendesen. Az eredeti példányomat próbáltam az előző verzióval (verziókkal) egy könyvtárba kicsomagolni szerdán, de az a frissítés után sem tudta teljesen kibontani.
  • Djuree
    #735
    na ebben hogy lehet szopatni ügynökökkel. seregem sincs. ninjával vezér kinyír, maradék sereget metsuke átállítja hozzám:D:D nagyon lol, már egy ideje nem is harcoltam, de a területek meg jönnek ezzel a módszerrel könnyen:) igaz hogy csak normal fokozat...
  • Zotya26Bp4
    #734
    Ááá köszi:) öreg-szem :)
  • Djuree
    #733
    ezekszerint mégsem kerested elég jól:P
  • Sorbon
    #732
    Bal felső sarok "games", azon belül az "Activate a product on Steam..". Megjelenő ablakban beirod a kódot és kész.
  • Zotya26Bp4
    #731
    Csá és a steamen belül hol? mert én kerestem már mindenhol...köszi :P
  • Sorbon
    #730
    A játék dobozában 2 kódot találsz. Egyik a játéké, másik pedig a limited verzió kódja. Ezt aktiválod steamen keresztül és kész.
  • Sorbon
    #729
    *mondják , *Mori's coastline környékén QQ
  • Sorbon
    #728
    Nem emlékszem pontosan, de kb. 90-100 turn környékén. Azt mondjá a Mori's coastline egyszerű megtalálni de nekem 2 flottával sem sikerült....:(
  • baalbaalbaal
    #727
    Nem tudja valaki, hogyan tudom aktiválni a pre orderes + multi xp-t?
    A Limited Edition extra játékbeli tartalma:
    * a unique playable faction: The Hattori Clan,
    * an additional historical battle scenario "Nagashino",
    * a complete set of armour for your online avatar,
    * and a starting bank of XP for you to spend on your online character - ezt!
  • baalbaalbaal
    #726
    Kb hányadik körben jelent meg a Black ship?
  • Sorbon
    #725
    Valakinek sikerült már elfoglalnia a "BLack Ship"-et? Eddig kétszer is spawnalt event szerint de soha nem találtam meg:(. Állítólag a legdurvább hajó a játékban.
  • Kalinka
    #724
    vkinek van ötlete miért nem indul el steamen a játék?

    letöltés/install megvolt..steamre fel, jó az account játékot fel patch-elte
    de csak kirak egy ablakot pár másodpercre, hogy indulna a játék...aztán semmi

    preparing to launch..és nyekk

    volt egy hír, hogy kirakta az összes játékost az új patch de elvileg orvosolták nem?
  • Hunor1
    #723
    * mondjuk a franc se érti hogy hogyan lehetett ennyi pénze 1 provincián...na persze az AI csal!
  • Hunor1
    #722
    Jajj de megszopattam a Shinazu kampányomban az északi/piros / klánt!
    2 qrva nagy sereggel jött az alap provinciám felé.Gondolotam nem sok esélyem lenne ha a favárban fogadom, ezért elémentem a folyóhoz /1 hid volt csak átkelő/
    -2 vezérem
    -6 bow ashi
    -3 yari ashi
    -4 katana sam.
    -2 light cav.
    Hát nagy mészárlás volt az biztos! /hiába, ez az egy stratégia nem változott a TW sorozatban soha../
    A lényeg hogy ledarálta magát , én pedig azonnal elindultam a városa felé.Ostrom alá vettem az 1 egységét, de nem támadtam abban a körben.Gondoltam hátha megveszi a békét.Felajánlottam tehát hogy békét kötök 4K.ért/+5kör területén maradást/Elfogadta.Hmm.. gondoltam talán újra is fizetne,tehát azonnal betámadtam újra.Most 7K-t fizetett!Majd mégegyszer eljátszottam ezt és 3 alkalommal össz 15K-t húztam ki belőle!
  • Kurfürst
    #721
    Az Empire-rel és a Napoleonnal nekem semmi gondom nem volt (az Empire első release-hez hiányzott néhány hang file, ezt javították szinte rögtön). Sőt, mindkettőhöz van működő multiplayer crack is.
  • unusual
    #720
    *virágbolti
  • unusual
    #719
    Leszedtem 1 vitágbolti version-t. Elindul + minden,de orosz. Nem tud valaki hozzá valami patch-et,vagy valami megoldást,hogy angol legyen? :)
  • unusual
    #718
    Majdnem ugyanez a probléma most is a kínai patch-el aszem,vagy valami ilyesmi.
  • Szaca
    #717
    Bocs, tudom, hogy off, de megkérdezem: Annak idején mikor kijött az Empire, letöltöttem a virágboltit, de néhány kör után a játék mindíg kilépett. az elmúlt évek alatt van már rendesen működő tört Empire TW?
  • unusual
    #716
    O.o O_O O-O Végre tudom,hogy mire való! Köszönöm szépen,hogy megosztottad velünk!
  • MaRee
    #715
    Erről szól a videó. És működik is.
  • ratgab
    #714
    Az nem lufi tudtommal, hanem csak egy anyag, amibe belekap a szél lovaglás közben! És állítólag tényleg működhetett!
  • Pierre75
    #713
    Nem vagy egyedül. Az Empire és a Napoleon térképe néhányunknál ezt produkálja, nálam ATI-val (4850 után 6850-nel is), másnál NV-val, tehát nem vga miatt. A csaták max-on futnak, de a térkép amint írtad...
    Öröm az ürömben számomra, hogy ezek szerint a Shogun 2-vel próbát sem kell tennem. Ha sikerülne találnod vmilyen megoldást, kérlek írd majd le.
  • hapi
    #712
    köszi a linket engem érdekelt a dolog és tetszett is.
  • baalbaalbaal
    #711
    Sziasztok!

    Nagyon jó a video, már nagyon kíváncsi voltam mire volt jó!
    Most kezdtem a játékot, pár népnek megnéztem a kezdőterületét és feltűnt, hogy az Oda klán minden alkalommal az első kör után kihal, gondoltam jó kis kihívás lesz velük Oda-ba..ni! :)
    Nagyon kemény csatákkal kell kezdeni és a 6-7. körben a Hattori klán megjelenik 20 egységgel! Nagyon hangulatos a játék és tényleg jól lehet taktikázni, az AI okosabb a térképen, a hajós csaták is érdekesek, de van egy két dolog, ami nem világos:
    1. A hajós csatáknál akkor számít a vezér statja, ha a hajón utazik? Az emberei részt vesznek a csatában?
    2. Multiban lehet növelni valahogy az avatar hajós képességeit?
    3. A Hattoris verziót vettem meg, hogyan tudom aktiválni a plusz multi xp-t?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

  • Djuree
    #710
    kapták a vidámparkban, csak nem tudták hova tenni, leereszteni meg nem akarták, pumpa nincs otthon, szájjal felfújni meg sokáig tartana, ezért van a hátukon:D
    amúgy le volt már írva a szerepe;)