2869
Shogun 2 Total War
  • CamelX
    #2269
    Én meg jól sejtettem hogy hivatalos fórumon megy a pangás a válaszadásra. Tele van viszont olyan problémával hogy a Fall of the Samurai állandóan kilép asztalra. Mind1, mert én semmit nem tudok elindítani...
  • Smokk
    #2268
    Felraktam a legujabb verziot de meg mindig nem latok 1 csomo fontos szoveget.
  • Smokk
    #2267
    Koszi szepen!
  • Edorn
    #2266
    Már hozzá lett igazítva a fordítás az új kiegészítőhöz. Azaz ha letöltöd a fordítás legújabb változatát, akkor azzal már jó lesz. A magyarítás eltávolításának módja meg le van írva a súgójában...
  • Smokk
    #2265
    Udv!
    Nekem fel volt rakva a forditas,es most ratelepitettem a fall of the samurai-t,de problemak vannak a szovegnel.
    Vki tudna abban segiteni hogyan szedhetem le a magyarositast?
    Elore is koszi!
  • Prof William
    #2264
    Tökéletes. :)
  • Edorn
    #2263
    Csak az eredeti verzióhoz jó. A feltörttel használva eltűnnek szövegek a játékból, mialatt "telepítve" a magyarítás.
  • Prof William
    #2262
    Ez a magyarítás jó az eredeti verzióhoz is? Már párszor kivittem angolul de érdekel milyen a magyar.
  • KingPunisher
    #2261
    Köszönjük, sajnos mostanában igen lelassult a fordítás :( de örüljünk ennek is.
  • KingPunisher
    #2260
    Rendes ranked csatákba is van egy kis opcio amit ha kipipálsz akkor a régi korok szamurájai harcolnak a modern egységekkel.
    Toltam is 1-et, meg is nyertem, egy csomo puskás (pfujjj) ellen, kaptam is valami medált a végén :) hogy a régi utat taposom,és milyen jól :P .
    De mivel még nem jött meg az kieg nem ismerem az uj egységeket, így addig nem erőltetem, de érdekes jó lehetőség, ettől lesz igazán különleges.
  • wednes
    #2259
    Azt nem tudtam, hogy összefonódik multiban. De gondolom csak custom csatában.
    Lehet ezt ösztönző erő miatt csinálták. Ha már úgyis ott van a gépeden akkor vásárold is meg. :)
  • CamelX
    #2258
    Remélem a hivatalos support fórum adminok nem dőlnek ki 7végén, mert azért lenne kedvem játszani, főleg h egész reggel az updatet töltötte. Másnál is van ilyen gond és az appdata mappa del se segít.
  • Edorn
    #2257
    Új verzió érhető el a magyarításból: klikk (hozzá lett igazítva az új kiegészítőhöz és a legújabb patch-hez)
  • KingPunisher
    #2256
    Észrevettétek hogy az egységek még gyorsabban mozognak ? Lassan már olyan lesz mint a Starcraft 2.. Azt sem tudom hova nyomjak..
  • KingPunisher
    #2255
    Már hogyne lenne. A két játék összefonodik a multiban. Akinek megvan az egyik tud multizni olyannal akinek megvan a másik.
    Emipre játékos mikor tudott Napoleon playerrel multizni ?
  • KingPunisher
    #2254
    Haha.. nem könnyű választani.
  • CamelX
    #2253
    Nem is tudom melyik campaignt indítsam........ thx Creative Assembly a patchet :S


  • Hypo #2252
    hát akkor passz hogy mitol ekkora....vagy ujra letolti a full jatekot ..de mas magyarazat mi lehet
  • wednes
    #2251
    Ez biztos?
    A FOTS is ugyanolyan standalone játék, mint a Napoleon. A 2 játéknak elvileg nincs köze egymáshoz.
  • CamelX
    #2250
    Benyomtam auto update-t, legalább azt tölti...
  • CamelX
    #2249
    Steam: Ez a játék jelenleg nem elérhető, próbálja meg máskor. SAY WHAT?! ilyenkor mi van?
  • Hypo #2248
    a méret amiatt van mert tulajdonkeppen benne van a FOTS is
  • KingPunisher
    #2247
    Bizony, olyan helyeken jelenik meg ahol nem szokott..
    Sajnos a csatába azért olyan jelentős változást nem érzékelek, de még tesztelni kell.
  • Szpecnyaz
    #2246
    Szerintem azért akkora a patch, mert a FoTS-ból is sok minden benne van, mivel az csak DLC-nek számít az alapjátékhoz.
  • sakkay
    #2245
    Gyakorlatilag hatalmas méretű a patch,(a fall-t nem vettem meg nem érdekel a korszak) ekkora méret már nagyon reménykeltő.(tudjátok a "nem a méret a lényeg" hívő csak magukat nyugtatják) Szóval telepítés után 64%!!! Azért ez giga javítás..de hát mindent el lehet baszni, úgyhogy most próbálom éppen.
  • CamelX
    #2244
    Ez eddig inkább negatív nekem, de várom még tapasztalatokat :)
  • Armisael
    #2243
    Aki felrakta FoTs-t az megnézné, hogy pontosan hány GB-t telepít fel.

    Thy
  • uwu300
    #2242
    Mi tegnap elkezdtünk coopba egy kampányt, és mintha agresszívebb lenne a gép.
    Nekem mondjuk szerencsém van, még jól is jártam a háborúval, de Wykos-ra nagyon rájár a rúd, bár ha a 2 érkező sereg lemegy, utána szabad a pálya.

    Lehet hogy csak a véletlen műve, de nagyon támadó hangulatba vannak a népek. Több játékba is bele kell kezdeni, hogy egyértelmű legyen, de mintha az átjárási egyezmények miatt utálnának minket, kereskedni is alig lehet.
  • CamelX
    #2241
    Na, pont nem is néztem. Ma se fogom mondjuk szerintem :) addig ha valaki vett észre különbséget, ossza meg plz :)
  • Szpecnyaz
    #2240
    Már tegnap kijött.
  • zoltang
    #2239
    Gigászi Shogun II javítás közeleg
  • SötétBarom
    #2238
    Vétel előtt kellett volna beleolvasnom a fórumokba, akkor lehet, hogy eltekintettem volna tőle.. Félelmetesen sok panasz van kritikán aluli töltési időkre, meg egy tonna bugra.. :|
  • SötétBarom
    #2237
    Egy szerencséje van a steamnek, hogy legalább sávszélt pakolnak alá, és lehet róla 6mb/seccel szedni -.-
  • SötétBarom
    #2236
    Steames, ja. Passz, nem tudom mit csinált. Otthagytam a gépet, aztán mikor legközelebb leültem elé "ready to play" volt.. Letöltöm újra, aztán ha úgy se lesz jó, írok a supportnak valami cifra levelet.
  • Riddick21
    #2235
    Én ezt nem értem.
    Steam-es mindenem, és a Shogun 2 - szinte fullra húzott beállításokkal - 35-60 fps, de igazából inkább 45-50 folyamatosan, csak pillanatokra esik le vagy ugrik fel, szóval stabil.
    Erre a Fall of the Samurai - ami első ránézésre egyáltalán nem szebb, sőt! - 10-15 fps...
    Hát ez most mi a halál? Pedig feltette a Shogun 2-höz is a FotS patch-et, amiben ugye az AI-t javították (megjegyzem, hogy nagyon jól, és az egész játék sokkal jobb és gyorsabb lett, töltési idő is sokat csökkent), de az csak jobban fut azóta...
  • CamelX
    #2234
    A steames verzsön szenyázik? Update-ket is felpakolta mind sorba?
  • SötétBarom
    #2233
    Mi a rák puha faszáért nem képes elindulni ez a szenny??!!?

    Geci ideges vagyok, már sikerült eltöltenem 20 percet az intro kép bámulásával :@@@@ Mingyá leszedem a warezt.
  • uwu300
    #2232
    Szerintem a fejlesztett AI-tól ne várj sokat. Túl sokat hallotta már ilyesmit.
    Borítékolható hogy új szokásai lesznek, de amint megismered, rögtön lehet is szívatni. Ez sose változik.
  • uwu300
    #2231
    Nekem meg épp a kampány tetszett, főleg hogy multizható!
    Részemről, az egész TW történetében, erre vártam.

    Csatázni eddig is lehetett, csak körülményesebben. Az a része is nagyon jó lett, de mégiscsak pusztán a csatázgatásról szól.
    Nekem pont azért tetszik a TW mert egy összetett, igazi stratégia. Az hogy a taktikai mapon is kell harcolni, számomra csak egy része a játéknak.
  • KingPunisher
    #2230
    Olvasgatva a változások listáját azért ez nagy nap a Shogun 2-t kedvelőknek.
    " Battlefield load time improvement (approximately 30% dependent on machine spec) " - én már ettől boldog vagyok a fejlesztett AI-t meg kíváncsian várom. Tán még singlebe is lehet élvezkedni.