2869
Shogun 2 Total War
  • uwu200
    #2309
    Hát, lehet hogy egy alibi kisdoktori is elég hozzá tesiszakról:)
    De biztos ami biztos, jobb híred lesz ha szakirányból közelítesz. Ehhez töri kéne, más helyekre meg valami jogi dukálna.
  • Hypo #2308
    kis doktori?
  • uwu200
    #2307
    Kicsit töröm a magyart, remélem attól még érthető.
  • uwu200
    #2306
    Hát tény hogy akik híreznek róla nem tudnak miről írnak.
    Csak az benne a különleges, hogy ez célzottan oktató jellegű, szakértők bevonásával csinálták. Nem egy jó játék, hanem egy jó modell készítése a cél.
    Igazából az a nem mindegy hogy Pistike önszorgalomból csinál egy realisztikus modot, vagy valami MTA-s fanatikus veszi ugyanezt a fejébe, akinek papírja van róla hogy ért hozzá.
  • Hypo #2305
    index detto de jol hangzik a hir csak NEM IGAZ igy ebben a formaban:)))

  • Pluskast
    #2304
    Az, hogy az origonak meg a kormánynak fingja sincs arról, hogy mi is az a total war játék és még életükben soha nem hallottak a twcenter.net oldalról:))
  • Pluskast
    #2303
    Eredetiben van meg és semmi crash-em nem volt eddig, pedig már majdnem a kampány végénél járok.
  • CamelX
    #2302
    Egyelőre nem is nagyon élem bele magam, de ha olyan szintű minőséget és különállóságot képesek alkotni, mint a Stainless Steel, akkor mindenképp figyelemreméltó lesz.
  • Hypo #2301
    :)))) eloszor is ez egy mod, masodsorban a cikk jo nagy mellenyulasok tomkelege, magyar mod van mar nem egy a kulonbozo TW verziokhoz,es azok mind ingyenesek szoval nem ertem most itt ebben MI A KULONLEGES??
  • Fox44
    #2300
    Azt hallottátok, hogy idén december végére lesz kész, a Total War Magyar Történelem névre hallgató stratégiai játék, és ingyenesen lehet majd letölteni?! Link
  • JethroHUN
    #2299
    Megnéztem megint egy videót, nagyon jónak néz ki ez a Fall Of Samurai. Empire TW vettem meg, gyémánt kiadásban. Nem voltam hasra esve a multitól. Jobban bejön a C&C KW fél multis rts. Csak a kampány miatt játszottam. A FoSban vmi teljesen más a multi video review alapján, sokat fejlődött.
    Nem tudom mennyire érné meg venni, ha az eredeti is crashessel össze vissza... Akinek megvan a multihoz mennyire eszi jobban a gépet? Nagyon számít az fps, vagy ping?
  • Pluskast
    #2298
    Bocsi nem állt szándékomban:) Nekem nem volt eddig bajom a játék mechanikájával, de nem én fejlesztem és nem én nyilatkoztam:)
  • ratgab
    #2297
    Ajánlom figyelmedbe a #2280-as hsz zárójeles részét. Elolvas, értelmez, rájön, hogy írtam is nem tudom eredetivel van-e ilyen hiba.

    Én azt hallottam, hogy a kifagyás egy bentmaradt védelmi rendszer része. De ha nem így van, akkor nagy baki.
  • wednes
    #2296
    Elképzelhető.
    Mert egy jó TW-hez az kell, hogy ezeket az alapokat fejlesztik tovább. A teljesen más azt jelenti szakítanak sok mindennel. Alapvető változás? Háát...

    De sajnos elég pl: ha a kiadó ránéz a steam acsikra (a fejlesztők tök mind1 most mit akarnak, nem ők döntenek). És látja, hogy a vásárló rétege a játék harmadát se használja ki, mint amennyi benne van. Így hogy álmodjunk összetettebb játékról?

    Pl: Empire TW: a játékosok FELE foglalt el 10 tartományt. Vagy Shogun 2-be 30% nyert meg 25 csatát. Most ha normálisan játszik az ember, mi az a 25 csata? Semmi.
  • CamelX
    #2295
    Ha csak annyira mint a Civ-et akkor nem adná vissza sajnos.
  • Hypo #2294
    lehet majd zuzni ipad-en:))))
  • Riddick21
    #2293
    Engem ez az új "menjünk le FPS nézetbe" irány zavar, bár nem szabad belőle messzemenő következtetéseket levonni...
  • uwu200
    #2292
    Szerinted kinzolgagyi veszély van?
  • wednes
    #2291
    "Egyébként azt már nyilatkozták a srácok, hogy a következő total war rész nagyon sokban fog különbözni mint az eddigiek és alapvető változások lesznek a játékban."

    Ez a mondat sokkal inkább ijesztő, mint bizalmat gerjesztő.
  • Pluskast
    #2290
    Igen mondjuk 1840-től 1918-ig:) Nem lenne rossz. Egyébként azt már nyilatkozták a srácok, hogy a következő total war rész nagyon sokban fog különbözni mint az eddigiek és alapvető változások lesznek a játékban. Kíváncsi leszek, hogy ez konkrétan mit fog jelenteni. Remélem, hogy nem valami konzolon is játszható förmedvény lesz.
  • KingPunisher
    #2289
    No nekem megjött a game. Cd galaxys-ba nem lehet csalódni. Kaptam szép polót, bár rám kicsi az XL-is de akkor is elég igényes kivitel.
    Jár egy igen szép poszter ami szintén igen tetszik, maga a játék doboza leírás 3dvd is szép igényes, ki is került a polcra.
    + Saga bonus frakció kártya is volt bent.
    Mindez 8k postával..
    Sajnos a kampány a 3. körbe nekem is elszállt de egy ujratöltéssel sikerült folytatni, remélem így már jó lesz mert igen tetszik :) ha közelbe vannak a hajóid a plusz bombázás valami brutális :) no megyek tesztelem is, tolom tovább.
  • Droughert
    #2288
    Ha valaki nagyon meg akarja venni, akkor már 3.200Ft-ért lehet Fall Of The Samurai STEAM kulcsot venni. Annyit meg szerintem bőven megér.
  • uwu200
    #2287
    Tegnap feladtuk a cooperative kampányunkat. Az alapjátékkal játszottunk volna, és tényleg elhittük hogy a kiegészítővel jött peccsel megkaptuk a világ legjobb játékát. Hát nem.
    Nem az volt za utolsó syncron error amiről pár napja írtam. Az a legrosszabb, hogy ilyet előtte még nem is láttam. Annyira szétesett ez a fos, hogy másik csatát tölt be nekem mint a csapattársamnak. Úgy látszik titokban sxyncron error-ra gyúrtak az új peccsel.
    Ezek után aztán várhatják hogy megveszem a FotS-t. Szégyen ilyen munkát kiadni. Kár érte.
  • JethroHUN
    #2286
    Warez hiba? Ne zavarjon hogy az eredeti a szar... nézd meg a hivatalos forumot, csak ezzel van tele. Valakiknek már a kampány menüben kilép valami hibával. Én letöltöttem, mert megnézném milyen. De annyit nem fogok úgysem játszani vele hogy megérje a 10k, multija pedig nem vonz.
  • ratgab
    #2285
    Én meg fogadni mernék, hogy Rome 2 lesz a következő projekt!
  • Hypo #2284
    elso vilaghaboru:)
  • Pluskast
    #2283
    Egyébként van egy olyan érzésem, hogy a következő total war a viktoriánus időket fogja feldolgozni.
  • ratgab
    #2282
    Ez teljesen érthető részedről. Ebben az esetben csak a türelem marad.
  • priluki
    #2281
    köszi,megveszem ha jó,de szeretném kipróbálni.. akkor várok
  • ratgab
    #2280
    Vedd meg eredetiben. Tipikus warezhiba (habár nem tudom, hogy eredetinél előjön-e... Valószínűleg nem mivel akkor nagyobb balhé lenne a dologból).

    Ha nincs rá pénzed meg várj a crackfixre.
  • priluki
    #2279
    üdv,olyan gondom lenne hogy játtszani szeretnék a shogun fall of the samurai-al de kb a harmadik turnus után kifagy a kampány:S win7 64 -em van.. tud esetleg valaki ötlettel szolgálni?
  • CamelX
    #2278
    unegi ippai aru? ooo igen
  • Pluskast
    #2277
    Ezt most kaptam a játékban:)

  • CamelX
    #2276
    Én ennyire nem vagyok pro. Jó volt azért hogy néha lehetett számítani szövetségesre, most meg aztán diplomácia végképp nem sokat ér.
  • uwu300
    #2275
    Pedig mennyi rinyálás volt, hogy nem működik a diplomácia...
    Na most még hárdkórabb lett. Szerintem a szövetségesre max 1 körig lehet számítani biztosab, de végül is negyed év nem annyira rövid idő:)
    Egyébként én nem bánom hogy nehezebb lett a kampány. Legendary-n azért esélyes hogy újra kell kezdeni mikor lecsap a balsors, de ha kis szerencsével kifejezetten élvezetes.
    Már épp kezdtem volna megunni, mivel eléggé kitanultam a kampányolás tudományát, jó hogy fenntartják az érdeklődésem egy kis kihívással.
    Azért szeretem ezt a játékot, mert folyton olyan érzésem van mintha direkt nekem csinálnák.
  • CamelX
    #2274
    Egy aprócska észrevétel máris: a szövetségesek igencsak hamar megtámadnak. Eddig ilyen nem volt nálam.
  • CamelX
    #2273
    Valóban, most gondoltam egyet, hogy 8adszorrol elindítom, erre műxik :D köszi a linket :)
  • uwu300
    #2272
    Rengeteget Shogunoztam a hétvégén. Én nem vettem meg a FotS-t, az alap játékkal játszom, mivel az ikko ikki dlc-t most szereztem be és nekem még új.
    Az ikko nép egy kicsit el lett túlozva ezzel a pappal. Single playerben 20. kör környékén fellázításból kaptam egy olyan sereget amibe volt 5 monk cavalry. Meg egyébként is pár kör kiírtani egy népet a lázítgatással ha van elég pénz, márpedig a diplomáciából még mindig sok pénzt lehet kihozni.


    A csatába az AI nem lett okosabb, csak mivel több egység be tud jönni, a gép túlereje jobban érvényesül, ami a több hulla formájában jelentkezik:)
    Cooperatív módba is kampányoztunk, ott már kicsit másabb volt a helyzet, a singleplayerrel ellentétben itt nem lehet összefogni a menekülő ellenséget, ettől nehezebb lett a játék.
    És összességébe is az AI mintha agresszívebb benne. A coop kampány sokkal döcögősebben halad, ráadásul kaptunk egy sync error-t is a 40. kör környékén. Szerencsére egy savegame csrével megoldódott a hiba, remélem nem lesz több.
  • Hypo #2271
    hát lejott a patch ki is probaltam ami szemre rogton latszik sokkal gyorsabb lett nekem legalabb is kevesebet tolt, az AI is a turn oknal hamarabb veget er az o koruk, szoval nekem javult jocskan. jatekmenet majd meglassuk
  • Edorn
    #2270
    Itt mintha írnának megoldást a problémádra: