23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • Gólya #23221
    ezt honnan veszed? van egy lekvárfőző, egy pékség, egy természetgyógyászat, egy alkimista meg a virágkötészet
  • hunbalee
    #23220
    Ezekszerint több féle lekvárfőző üzem is létezik? Hogy lehet hozzájutni a többi fajtához?

    Lekvárfőző 3-as szinten ugyanis nincs olivás fokhagymás cucc 1-4 szintig még külön külön sincs oliva és fokhagyma sem! Vagy ez valami csoda lekvármix amit elő kell valahogyan állítani több lekvár mixéből? Hogyan?

    UI:Ahogy nézem a többi se nagyon létezik. Egreslekvár 1. szint hol? Nincs ilyen sem.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2015.03.22. 17:59:52
  • Gólya #23219
    EZT ajánlom tanulmányozásra akinek gondja szokott lenni felröppenőkkel

    pluszban még hozzá található a felhősoron, a tölgyön, a növénynemesítésnél is segítség

    érdemes végigböngészni és számolgatni...érhetik meglepetések a többéves játékost is, ha eddig nem igazán figyelt ilyesmikre vagy legalábbis nem rakta össze a dolgokat

    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.03.22. 17:51:53
  • jojo
    #23218
    Naja, utána jutott eszembe, hogy te nem szeded fel a cuccaidat, hanem a meglevőn termelsz. Kinek mi a jobb persze, de supertáppal nagyra érdemes dolgozni, TP ugyanannyi csak a super nem fogy annyira.
  • Maximus4
    #23217
    Már "csak" 100 felröppenő kell a 4 órás növényből meg 2000 az meg is lesz mára,aztán este jöhet a mogyoró(?) és talán holnapra össze is jön,hogy végezzek vele ha már kiváltottam a pandás tenyésztést miatta:)Amúgy meg nekem hiába írod,hogy meg mint adja jobban a felröppenőket,én már rég nem úgy állok a játékhoz mint azelőtt,de köszi az infót:)
  • jojo
    #23216
    Ha a 4 órásból kell az 6 óra az ültetéstől az aratásig a 6 órásnál , 9 óra trágyával,... superrel meg adja jobban a felröppenőt is. meg lesz az simán , nekem a felröppenő lett meg a leghamarabb úgy, hogy először az event állatokat csináltam tenyésztésbe, majd meg a 100supertrágyával amit a feladat kér tenyésztettem, szóval azért annyira nem volt durva a dolog. Mellette az álattenyésztés melletti kis földeken termett a növény. az is több lett úgy, most pedig a sima növények termesztése megy 9 óta.


    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.03.22. 11:55:05
  • Maximus4
    #23215
    Nekem még kell 3000 növény és 120 felröppenő,szóval nem hiszem,hogy kész leszek:)
  • jojo
    #23214
    Tényleg gáz így az oldal levelezése, ha visszajelzés sem jön simán!
    Event viszont kész, várom mit adnak az ajándék csemeték és az istállók! :)
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.03.22. 10:10:29
  • Maximus4
    #23213
    Ja,hogy privát.Most néztem meg,mivel nekem sem jelzi ki.
  • jojo
    #23212
    Én még a mesevilágba élek, ahol ha van email cím, akkor ott mögötte emberek ülnek. Gondoltam amit találok gyorsba kiteszem, ezek szerint valaki használja az accomat a tudtom nélkül!
    Akko ide se járok lassan!
    Főkérdés, mint privibe, van valami jó hír a Valdemárral kapcsolatban? NAGYON ÉRDEKELNE! :D
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.03.21. 20:11:10
  • Gólya #23211
    köszi...beleolvasgattam, látom mások is reklamáltak - nem állok be századiknak, ha eddig nem hallották meg illetékesek, én se bírnék hangosabban kiabálni :(

    úgyhogy itt és most kérek mindenkit aki privire vetemedne, hogy itt a topicban szóljon, "eriggy fiam nézzed meg az üzeneteidet!" - köszi ;)


    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.03.21. 16:42:12
  • Maximus4
    #23210
    Ne hülyítsük az embereket ha kérhetem.
    @Gólya:2 topik van ahova írhatsz emiatt,1,2.De hidd el,nem sok értelme van koptatni ezért a billentyűdet,mert már ezer éve lett szólva emiatt,de szokás szerint süket fülekre talált.Illetve nem tudom milyen böngészőt használsz,de van chrome-ra főoldali chat tuning amivel már kijelzi állítólag.A firefoxosok még nem engedélyezték ezt az addont.Szóval ha nagyon kell telepítheted,de mindenek előtt a linken nézd meg a képeket,nehogy megijedj esetleg és azt hidd,hogy más oldalon jársz nem az sg-n:)
  • jojo
    #23209
    E-mail: [email protected]

    Impresszum

    A sajtóközleményeket a [email protected] címre várjuk.

    [email protected]
    A hírmagazint kiadja

    SG.hu Kiadói Kft
    E-mail: [email protected]

    mindegyikre megküldöd, aztán kérni kell a helyes irányba továbbítani! :)
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.03.21. 12:27:51
  • Gólya #23208
    tényleg...Maxi...hol lehetne ennek hangot adni? mármint a fórummal elégedetlenségnek?
  • Gólya #23207
    írtam választ ;)
  • Gólya #23206
    most hogy rákérdeztél, megnéztem...egy deka üzenetet nem jelez az sg - tényleg nagyon jól sikerült az újítás...eddig ha topicba mentem is kaptam jelzést privátról, most ha külön nem kattintok rá az üzeneteimre, akkor sem tudom hogy írt valaki vagy sem

    gratulálok sg, megcsináltátok...
  • Gólya #23205
    mert?
  • jojo
    #23204
    Postaládát senki sem figyel?
  • hunbalee
    #23203
    Végre lesz kakasom ,ha már semmiféle titokzatos bohóckodás nem ad!
  • jojo
    #23202
    Köszi , azt olvastam!
  • Gólya #23201
    itt vannak a változások
  • Gólya #23200
    nézd meg a hivataloson a kapcsolódó részt ;)
  • jojo
    #23199
    Valdemár cirkusza megérkezett, Esetleg újdonságot nem tud valaki?
    Szeretek nyerni! :D
  • Gólya #23198
    de akkor ne játssz vele - vagy téged tényleg ez éltet? nem látod értelmét de csinálod...
    ez nekem felfoghatatlan...
    azzal hogy itt fröcskölődsz a játékra, semmit nem oldasz meg
    szedd össze otthon az összes műanyag holmit és amikor ilyen köpködős kedvedben vagy, szépen vagdosd földhöz őket - nagyon jó feszültséglevezető (ha nem működik, ajánlom a porcelánt folytatásnak)
    de itt tényleg abbahagyhatnád...

    tudjuk mindannyian, milyen a játék
  • hunbalee
    #23197
    Nem ezredik nick. 1 Nickem van ez sajnos a munkatársamé.

    Arról nem én tehetek ,hogy a játék egy totál értelmetlen dolog.
    Semmi értelme már. Régen még volt mi motiválja az embert a "szerezz csillagot és szerezd meg a fa dolgait" érában.
    Ma már csak szintszita unalom ültess paraszt azt majd évente szintet lépsz de semmi értelmes de csináld csak.
  • Gólya #23196
    hát ne játssz...
    és az ezredik nickkel se itt panaszkodj (erre szolgál a hivatalos fórum!) - itt senki nem fogja megoldani a "problémádat"

    komolyan nem csodálkozom hogy a többiek leszoktak erről a topicról - a halottnak is elvennéd a kedvét még az élettől is a hozzáállásoddal -tiszta energiavámpír vagy

    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.03.20. 07:21:40
  • hunbalee
    #23195
    Vicc kategória ez a játék (de ez nem újdonság)
    Felröppenő Bahama: Teljes felületen (2x2) mindenhol gyömbér leszedem = kemény 3db felröppenő
    Másik farmon Teljes felületen (nincs kiváltva a 4. terület még mert alcsony a szint) csak 4 órás csili = 8 felröppenő

    Egyszerűen akkor inkább ne is adjon egy db-ot se ha nem tudják normálisan belőni hogy mi hogy adjon.
    De persze élvezem és játsszak mert jó SE!
  • Gólya #23194
    egyebek között - ez ui. nem fa hanem "szerszám", amit ólkészítéshez tudsz használni
  • kalger83
    #23193
    Heló!azt szeretném kérdezni hogy az eventben amit ad tölgyfacsemete hova adj mert nem találom?fák között nincs? köszi
  • Gólya #23192
    alapos volt a megújítás? :P
  • Maximus4
    #23191
    Nem akarok személyeskedni,de ami az utóbbi időben itt folyik moderálás terén az vicc.Én már csak kapkodom a fejem ahogy repkednek az emberek illetve a büntetőpontok.Régen próbáltam józan érvekkel hatni a reklamált embereknél vagy a topikokban,hogy fejezzék be stb.Most már erre esélyem sincs,mert mire kinyitnám a számat már repül is az illető aztán jónapot és ehhez én már nem tudok hozzászólni.Ráadásul amit az egyiknek lehet a másiknak már nem?Na mindegy,hagyjuk ezt:)
  • hunbalee
    #23190
    Fogalmam sincs miért kaptam és ezt őszintén mondom.
    Mivel az sg a második otthonom egész nap itt élek és olyan személyeskedések sértések zajlanak amikért még felkiáltó jel sem jár én meg a nem tudom miért 1 hónapja számüzve vagyok.
  • Gólya #23189
    én elgondolkodnék a helyedben, miért is tiltottak - éppenséggel nem egy apácazárda az sg fórum, úgyhogy biztos nem egy sima hülyézésért kaptad...
  • Maximus4
    #23188
    Ja így már minden világos:P
  • hunbalee
    #23187
    Sajnos így van.A haverom accountját használom kölcsönbe:( És már ő is és én is unom:(
    De sajnos nincs megfelelő tájékoztatás meddig van a grevver account tiltva.Eddig bárhol fordzltam meg ha figyelmeztettek ha tiltottak mindig emailben megíeták miért és meddig.Na itt sajnos nincs ilyen.
  • Gólya #23186
    szerintem ő grebber - csak most a másik nickkel tiltott...
  • Maximus4
    #23185
    Annyira jó,hogy megint van egy ember aki csak fikázni tudja a játékot és csak erről szól a topik.Ne játssz vele,nem éri meg a sok idegeskedést.
  • hunbalee
    #23184
    Be is jött amit anyunak mondtam. Látták tenyészállat alig van a népnek és erre az kell pandatenyészet ki sincs váltva sokaknak így venni sem enged.

    Szép görény event eddigi legszemetebb ami volt. Sajnos nem is lesz 100%-os a 4-es szint a pandák miatt kiesik.
  • Gólya #23183
    ne morogj már teee... :)

    "nem kaphatsz meg mindent...hova tennéd?"
  • hunbalee
    #23182
    Cédrátcitrom lol. erről beszéltem gondolom megnézték hogy a farmozok 80%-ának nincs is ilyen költsék csak a sok csp-t