23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • jojo
    #23301
    Részvétem, vele szerintem nem akasztottam kardot. Bár sokkal igen a farmerama elitjei közül.
    Van ilyen.
    Viszont hiába jelzem a "hitlereknek is hogy egyik reklám nem fut végig, tojnak rá, beindul a reklán, de a végén elmarad a fizetés.
    "Ablakos Tsibo" ami mindenhun van, mégse fizet!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.18. 20:23:10
  • Gólya #23300
    őket ne temesd még...egyébként közülük is elment a hó elején egy régebbi modi, Csubakka671...
  • Maximus4
    #23299
    Mint ahogy írtam semmi köze ehhez a topikhoz ahogy a farmeramahoz sem volt.Ő az SG egyik legmeghatározóbb tagja/moderátora volt.Ha neked a linkben szereplő banner szövege illetve az alatta lévő logója nem mond semmit,akkor úgyis hiába mondanék bármit.
  • jojo
    #23298
    Természetesen nem az igazira gondoltam, mivel személyesen nem ismerhettem, de Zoli vagy Róbert lehetett, illetve Laboviti, vagy Csocsoovb, vagy SzfinX124, vagy Krucifix volt az elhunyt Farm admin neve..
  • jojo
    #23297
    A nevét kiírhattad volna. Részvétem szegényért!
  • Maximus4
    #23296
    Tudom nem tartozik ide,de egy szomorú hírt megosztanék veletek.Az egyik legrégebbi moderátor volt:(
  • jojo
    #23295
    Naja. Írom a supportnak a moziban rosz az egyik reklám, és ha kilépek a rendszer egy idő után nem ad több filmet.
    Fotózom, vacakolok vele , majd ma rájuk írok, kissé jobb a reklám, de még mindég nem megy végig, erre én spammolok, mivel szóltam, hogy a javítás semmit sem ér. 1-2 figura annyira fiatal vagy nem érti miért írom, viszont ha ez a hiba több játékbe rontja a minimális fararany , éremhez jutást még lebaxnak. RÖHEJ! Illetve bosszantó hogy ezért nem lehet érmem.
  • Gólya #23294
    ilyen nincs bakker...
    hányszor kell még mondani, hogy ott az a szerencsétlen hivatalos, ott a support tessék már nekik feltenni az ilyen kérdéseket
    majd itt megmondja neked valaki ugye? mert itt rajtad kívül mindenki a bp-nál dolgozik...

    milyen nyelven kellene írni, hogy eljusson hozzád?
    ennyi fogalmatlanságot....
  • grebber
    #23293
    Azt gondolom sehogy se lehet visszanézni hova tűnt a farmaranyam mire lett felhasználva? 64 volt most nézem 0 :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.04.15. 16:37:18
  • Gólya #23292
    és úgy gondolod, mi itt megérdemeljük a szavaidat?
  • grebber
    #23291
    Biztos. Mobilról is arattam ott is tetű lassú volt az eddigi megszokotthoz képest.
    Nem fogok ezeknek sehova írni nem érdemlik meg a szavaimat se.
  • Gólya #23290
    ha ide írsz, van esélyed hogy javul a játék - itt az sg fórumon mégis kitől várod ezt???

    egyébként biztosan rendben van minden a gépeden? mert eddig se nálam nem volt lassulás, se az ismerőseim nem panaszkodtak ilyesmire...
  • grebber
    #23289
    Ismét csak bravó.Tesztelgetik ,hogy lehetne ez a szar a leglassabb .Jelzem most a jó soha ilyen lassú nem volt még a farm. Csak így tovább
  • jojo
    #23288
    Köszönöm válaszod, úgy tettem és a készséges Moderátor átnézte azon accot, ugyanis van egypár,
    2-t fizetek is dolgokért, azokon azért már bosszantó, ha hol az egyiken, hol a másikon csinálja ezt a malom.
    Ugyanis reggelre sose hagyom hogy ne menjen, főleg hogy a sima és a Bahamás malom is álljon.
    UI: Nincs mindig így, de törekszem rá :)
  • Gólya #23287
    bocs de ezt valahogy nem tudom elhinni...

    ha nekem valami gondom van - mondjuk legyen a példa kedvéért a malom...elindítom reggel úgy, hogy cirka 12 óráig dolgozzon és az 5. óránál azt látom, hogy nem megy akkor bizony írok a supportnak, hogy legyenek szívesek megnézni, miért történt az ami - ha valóban így történt a dolog, ezért a kérésért nem tiltanak sehonnan

    nézd nem tisztem védeni őket, egyet tudok: akármilyen gondom volt eddig, simán el tudtam intézni és még csak ejnyebejnye se volt, nemhogy tiltás (mondjuk nem ilyen stílusban szoktam beszélgetni velük, mint ahogy itt kifejtetted a véleményed...)

    persze egyértelműen megint neked van igazad...tényleg én kérek elnézést, hogy koptatom itt a billentyűzetet

    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.04.13. 06:51:57
  • jojo
    #23286
    Igazad van, deee ha valamit csinálok, mert a játék leírásában úgy működnie kéne de nemúgy megy akkor hiába ugatok én a supportnak, azt kezdenek vele ami nekik jól esik. Pl délbe be volt téve minden, hogy holnap reggelig menjen a malom, most ránézek, MINDKETTŐ ÜRES.
    Erre mit mondjak? Köszönöm szépen, de ezen újításukkal a seggüket töröljék ki, mert semmire se jó. Van valami új, de semmit se ér.
    Teszem hozzá ha ezt megírom a supportnak, 1 hónap eltiltás alapba. Érted?
    Azért , mert xar amit csinálnak.
  • Gólya #23285
    miért kell naponta ezért programot szervezni?

    egyébként nem én panaszkodtam, hogy nem okés a malom

    akinek fáj a foga, tartsa rajta a nyelvét

    .........én kérek elnézést....

    franc se tudja már néha, mi lenne nektek jó...ha van sapka, ha nincs...
    néha egész érdekesek vagytok


    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.04.12. 13:56:17
  • jojo
    #23284
    Most nem mondod komolyan, hogy a vacak malom miatt fogok naponta programot szervezni, hogy éppen mikor tűnik el vagy sem valamim.
    Alapjába véve az éccakát át kell dolgozza evvel a 2 opciós keveréssel, de ha reggel nem megy akkor látom a bajt, de nem mindig.Ennek alapjaiban nem kéne úgy lennie. Tök röhej mintha "érték" volna a virtualitáson kívül, bánjak vele mintha tolvajok ülnének a másik oldalon?
    Nem szép dolog, hogy a fejlesztéseket nem tesztelik kellően, de ha valami nem úgy megy ahogy azt rendeltetés lenne, azért nem veszlik el az időm., azaz marad az irgum-burgum!
  • Gólya #23283
    legegyszerűbben úgy tudod meg, ha felírod miből mennyi van, mit kevertetsz és a következő belépésnél mi van - ha nem okés (én egy-egy képernyőmentést is csinálnék a biztonság kedvéért) akkor irány a support a tényekkel
    de előbb ajánlatos átolvasni alaposan a malom működését (kifejezetten ajánlom az apróbetűs részeket - már ha van ilyen benne, ezt ui. az emberek előszeretettel hanyagolják...természetesen tisztelet a kivételeknek, de az általános tapasztalat az, hogy reklamálunk csak épp előtte nem olvasunk ----- és ez most nem neked szól személyesen, még mielőtt felháborodnál :) )
  • jojo
    #23282
    Manapság sokszor futok bele abba, hogy beindítom a malmot, és mielőtt lejárna teszek bele, hogy másnapra is menjen. Reggel viszont azt látom, áll a malom, ilyenkor minden eltűnik? A dolgaim elfogynak, vagy mi? Merthogy nem a legnagyobb bajom ez, de azért ha már ha megtermeltem, ne lopódjon el.
  • ACE
    #23281
    Öööö, nekem eddig úgy tűnt, hogy a már kikevertet berakja a raktárba, akkor ezek szerint az új malommal már másképp van? Nem nagyon figyeltem mostanában a történteket... Legutóbb amikor valami eventhez kellett keverni, amit a csirkéknek kellett adni, ott pl. megadta keverés közben is, ezért nem értem a dolgot...
  • komi28
    #23280
    Köszi, mindenkinek.
  • Gólya #23279
    apropó malom...

    arra nagyon figyeljetek oda, hogy ha elindítjátok a malmot amíg nincs kész a teljes keveréssel, ne állítsátok le mert bukjátok a cuccot - mármint úgy, hogy mondjuk elindítasz 100 tápot és ha mondjuk a 99.-nél leállítod (mert mondjuk jön egy olyan event, amihez kell a malom), akkor egy darabot sem kapsz kézhez - az alapanyagokat visszaadja...de pl. a vizet csak a tartály befogadó képességéig (vagyis ha 200-as a tartályod, de mondjuk sztáphoz vettél még vizet, csak 200-ig tölti vissza értelemszerűen a tartályt)
    ezt mondjuk simán baromságnak tartom, mert amit már bekevert, miért ne lehetne raktárra tenni? azért a boltban ha veszel tíz kiflit és csak kilencet tudsz fizetni, azért még a kilencet megkapod...no de nem ez az egyetlen értelmezhetetlen dolog a játékban :D
  • gettobuxa
    #23278
    apropó malom...

    ez qvajó, keverek 100 majom tápot, és amíg nincs kész mind a 100, addig nem is tudok etetni, hiába van már kész 99 táp...
  • jojo
    #23277
    Az a gyorsaság véget kimaradt, a malom tápkeverésének ideje feleződik 336 órán keresztül
  • grebber
    #23276
    Mill-ből kiindulva csak a malmot szerintem!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.04.10. 17:22:34
  • komi28
    #23275
    Mit gyorsít? Mindent?
  • jojo
    #23274
    Bónuszkód 336 óra 50%-s gyorsítás

    Mill2015​

    Ne másold, írd be billentyűzettel!

    Beváltási határideje: 2015.04.17. (péntek) 23:59

    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.10. 11:20:03
  • jojo
    #23273
    De minek! Ebbe a formába sose lesz meg semmi, amilyen árak szerepeltek a múltkor.
    Felejtős lett számomra azis, max supertáp szupertrágya lesz és kész, ha lesz még ikonja. :I

    Maximus4!

    Cseréld le légyszi a naptárt áprilisra!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.08. 11:50:36
  • grebber
    #23272
    Cserenap jöhetne már az az egyetlen ami értelmes dolog ebben a játékban!
  • Gólya #23271
    jaja...múltkor írták, hogy nem mükszik :(

    és csütörtökön megint jön...
  • ACE
    #23270
    Jól tudom, hogy nincs már Valdemár-os trükközés, ugye? Kiiktatták.
  • Gólya #23269
    a kérdés igazából költői volt :D

    a tulipán szintjét meg elírták csak simán
  • Maximus4
    #23268
    Arra akartam kilyukadni,hogy az elején azt írják 15. szint elég az eventhez befejezéséhez,mert az orchidea onnantól elérhető.
    Lejjebb már az van,hogy a tulipán a 30. szinttől ültethető miközben ahogy jojo írja csak a 36. szinten lehet elérni.
    Szóval van egy kis ellentmondás,de mindegy,mert engem nem érint csak már régen kötöttem bele így a játékba :P
  • Gólya #23267
    mit nem értesz? :D
    aki nem tud orchideát, tulipánt termelni, az sajna nem tudja megcsinálni
    evvan...mindenki volt kezdő, ezt tudomásul kell venni
    ott van pl. a kivitáp, amihez babérlevél kell, ezt a 95. szinten tudod termelni - namost ugye hiába van kivim, ha a 93.-at taposom - majd addig leállok a kivivel (még van egy kevés babérom korábbi eventből)
  • jojo
    #23266
    akkoo aki a 36!! szint alatt van az ne is kezdjen hozzá, ha jól értem.
    Most beszélünk a paszulyról,
    mai vásárlással paszuly szint vehető, holnap indulóba paszulyszint nyerhető. 24 sorom van, ki fogja naponta 5x átkoslatni, mi járt le?

    szintek növények
    A tulipán a 36. szint után vásárolható!!!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.01. 16:06:19
  • Maximus4
    #23265
    öööööööö.....nem értem

    "Az eventhez szükséges minimum szint: 2-15
    2-es szinten az eventnövény már vethető, azonban eventhez szintén szükséges orchidea a 15. szinttől.
    A Húsvéti csokor a farmos és a szigeti malomban keverhető ki.
    Szükséges hozzá/ 1 db:
    150 db Húsvéti liliom
    6 db Csokortartó
    30 db Orchidea (15-ös szinttől vethető a farmon)
    30 db Tulipán ( 30-as szinttől vethető a farmon )"
  • Gólya #23264
    kint az event leírása
  • jojo
    #23263
    Ezt a paszulyt sokszor kérték, maga a cég megígérte hogy teszi , aztán semmi.
    Ha szóvá teszem a fórumon, törlik, mint a valdemárosat.
    Legutóbb is ilyenért tiltottak ki 1 hónapra, pedig ott szépen is beszéltem! :D
    Ma meg az a vakond, azt hittem 5 kor hogy félrelátok, kiugrott a díszek közül.
    Mondom is hoppá, de máshol is.
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.04.01. 15:28:59
  • grebber
    #23262
    Természetesen van szerepe lassítani az amúgy is gázos játékot.
    Ez bezzeg nem akadályozza a rendes működést de a gyors trágyázás igen.