Farmerama
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15668
Okés.Ez a farmnevem is.Szentjanid vagy mormid nincs?
#15666
Mit adnál érte?
#15663
TOJÁSFÁT ADNÉK------ SZENTJANIERT ÉS MORMOTÁÉRT MEG XXL.ES FÁKAT VAGY SPENOTPÁSTÉTOMOT KÜLDENÉK CSERÉBE 250E CSP
#15662
ami engem érdekelneNÉNEK ezek mind disztárgyak sok mindenem van cserébe szinte ......nekem minden fajta fám van tojásfa xxl es stb minden ol fejlesztéssel stb nekem ezekre lenne szükség.............Villa,.trutyi kut..szörnyek fája,.szambabárány,.repülö rénszarvas,.párizsi kávézo,.mokusok,.medence.házisárkány,háziko,diadaliv,.csintalan malacok,bagoly fája,bariséf bográccsal,.hegyi oriás.,száguldo szán,andi,békakirály,bitzer kutyaháza,boldog hodgyerek,bolhapiac stand,denevér fája,drakula nyul,páncél panni,turbopocok2011,varázslomalac.......................és 1 szent jani 1 mormota más nem köszi üdv
#15661
TOJÁSFÁT ADNÉK------ SZENTJANIERT ÉS MORMOTÁÉRT MEG XXL.ES FÁKAT
Látom még keresel pillangót. Lehet hogy hajlandó vagyok megválni az egyetlen sajátomtól
leszarom a konfigod...
#15657
Mormotát és szentjanit keresek.Van bájitalom,gesztenyém pár xxl-es fám,jávorom,mókusom.
#15656
Miért van az , hogy a kisebbik farmomon egy csomó engedélyt ad 1 nap , de a nagyobbik farmomon csak napi 1-et?
We will never forget! WTC
#15655
még azt hozzáteszem, h 3 küldésem van, tehát ha vki több cuccost kér a tojásfáért, akkor még belefér 😊
ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!
#15654
TOJÁSFÁT ADNÉK------ SZENTJANIERT MORMOTÁÉRT MEG XXL.ES FÁKAT
#15653
nekem 1 tojásfa kéne gyerekek ------> csekkoljátok a cserelistámat!
ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!
#15652
TOJÁSFÁT ADNÉK------ SZENTJANIERT
tojásfát kérnék , cserébe adok amit kérsz <#worship>#worship>
Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.
#15650
Van 1 Rénszarvasom, mit tudsz ajánlani?
Farmerama lvl 79, Bahamarama lvl 20
#15649
Mormotát keresek, szentjánost mókust tudok adni cserébe.
#15647
ami engem érdekelne ezek mind disztárgyak sok mindenem van cserébe szinte ......nekem minden fajta fám van tojásfa xxl es stb minden ol fejlesztéssel stb nekem ezekre lenne szükség.............Villa,.trutyi kut..szörnyek fája,.szambabárány,.repülö rénszarvas,.párizsi kávézo,.mokusok,.medence.házisárkány,háziko,diadaliv,.csintalan malacok,bagoly fája,bariséf bográccsal,.hegyi oriás.,száguldo szán,andi,békakirály,bitzer kutyaháza,boldog hodgyerek,bolhapiac stand,denevér fája,drakula nyul,páncél panni,turbopocok2011,varázslomalac.......................és 1 szent jani 1 mormota más nem köszi üdv
#15646
sziasztok , cserélnék , 2 mokust , 2 szetjánosbogaeat, 2 pillangöt 1-2 mormotát , 3 tójásfát , 2 karácsonyfát ami gömböt ad , és még rengeteg dolgom van ami kerge kertbe való
van még rénszarvasom , rénszarvasbölcsö
keresek rózsaszin és arany fejlesztéseket , minden megoldás érdekel
van még rénszarvasom , rénszarvasbölcsö
keresek rózsaszin és arany fejlesztéseket , minden megoldás érdekel
#15645
Karifát keresek (gömböset) és rénszarvast.Írd meg mit kérsz érte.
#15643
Tojásfát adok két nagy XXL-ért
Be yourself, no matter what they say...
#15641
még áll az ajánlatom!
Be yourself, no matter what they say...
Van még egy pár ajándékozási lehetõségem, szóval akinek van tojásfája illetve valamilyen XXL, az írjon!
leszarom a konfigod...
#15639
Megérkezett remélem oda is köszönöm a cserét😊
#15638
OK! Elment!
We will never forget! WTC
#15637
Ment a szent jani írok egy levelet a a cukis farmodra h feltudj venni barátinak
#15636
ATIKA1992 a gazdanevem
#15635
IGEN! De a gazdaneved mi? Bocs másik farmon vagyok és itt nem találom a neved!
We will never forget! WTC
#15634
Nem, ATIKA1992 így nagybetûvel
#15633
Szent Jánosér igaz?
#15632
Gazdaneved ATIKA5 ugye?
We will never forget! WTC
#15631
Cuki107vok-ról megy! Te légyszi benoken93-ra küldd! Köszi!
We will never forget! WTC
#15628
Igen
#15627
Küldjem a rénszarvast?
We will never forget! WTC
#15626
Akkor a körhinta kéne! Cuki 9 rõl megy a tojásfa! Te légyszi benoken93-ra küldd! Köszi! És használd egészséggel!
We will never forget! WTC
#15622
Hali valakinek nincs egy piros bírkanyírója vagy egy új grafikás rénje amit elcserélne? adok érte bármit
#15621
most látom 2szomszédom már pirosan villogott úgy hogy két szabad helyem lett
onefan a farm nevem
onefan a farm nevem
#15620
Ha nincs nem baj! Van valami jó kis csp-s tárgyad?
We will never forget! WTC