Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15619
Heidid van?

We will never forget! WTC

zmeor
#15618
igen nekem.

mit kérsz? szentjános, pillangó, mormota, rénszarvas kilõve

leszarom a konfigod...

#15617
köszönettel küldöm
#15616
én is<#eljen>
#15615
janiért adhatsz + még küldök mindjárt egy barkácscuccot is, mert mostanában lusta vagyok ajándékozni😄 😊
#15614
kedves balázs én is megkaptam köszönöm a korrekt üzletet üdv
#15613
Küldjek valakinek tojás fát?

We will never forget! WTC

#15612
megtettem elküldtem én is várom
#15611
igazából vhogy túl "erõszakos" vagy és nem ismerlek még nem cseréltem veled, szóval jobban szeretném, ha te küldenéd elsõnek

ha ez így nem jó, akkor sztornóó
#15610
én ráérek majd szolj mikor jo neked ..........................
#15609
küldd el addig, mert most még másnak is küldök
#15608
Sejtettem, sõt tudtam , de nincs más . Mindegy.
#15607
balázs küldöd????
#15606
az
#15605
Komolytalan ajánlat lenne , ha egy tojásfáért egy aranylevelût kínálnék ?
#15604
Köszi, te is....<#taps>

Farmerama lvl 79, Bahamarama lvl 20

#15603
Elment! Használd egészséggel!

We will never forget! WTC

#15602
balázs küldtem pm-t
#15601
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=6245
#15600
írj neki levelet a játékban és majd felvesz
grebber
#15599
Hogy tudok valakinek küldeni valamit aki nincs a barátlistámba?

Next PC upgrade: 2022

#15598
Elmement a Pillangó, jamsan névre jöhet a denevér

Farmerama lvl 79, Bahamarama lvl 20

#15597
Milyen névre küldjem?

We will never forget! WTC

#15596
Még gondolkodok , de 1-et tok ma küldeni a másikat holnap! Jó így?

We will never forget! WTC

#15595
Ok! Te benoken93-ra küldd légyszi! Én benokenrõl küdök neked egy batmant!😊

We will never forget! WTC

#15594
kukk<#vigyor4>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#15593
és mi kéne?
#15592
benoken93-nek van 1 pillangókertem, ha kell, denevérbarlangért

Farmerama lvl 79, Bahamarama lvl 20

#15591
1 - 1 -et tok adni! Az jó?

We will never forget! WTC

#15590
csekkoljátok a cserelistámat -------->

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

newlmatch
#15589
Elkeltem, azt hiszem 😊

newlmatch
#15588
sziasztok, TOJÁSFÁÉRT PILLANGÓT ADUNK

#15587
3 tavaszi v 3 szivráfány fáért adok EGY "erõs" valamit😊
#15586
szentjános kéne sokmindent adnék érte tojásfát stb
#15585
Kengoru, jávor és mókust tudok felajnlani, cserébe keresek szentjánost, mormotát, vagy denevért...

Farmerama lvl 79, Bahamarama lvl 20

Maximus4
#15584
Ne írkáld már be fél óránként!Akit érdekel az úgyis látja és vissza tud olvasni.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#15583
Megjött, köszi <#eljen>
#15582
ami engem érdekelne ezek mind disztárgyak sok mindenem van cserébe szinte ......nekem minden fajta fám van tojásfa xxl es stb minden ol fejlesztéssel stb nekem ezekre lenne szükség.............Villa,.trutyi kut..szörnyek fája,.szambabárány,.repülö rénszarvas,.párizsi kávézo,.mokusok,.medence.házisárkány,háziko,diadaliv,.csintalan malacok,bagoly fája,bariséf bográccsal,.hegyi oriás.,száguldo szán,andi,békakirály,bitzer kutyaháza,boldog hodgyerek,bolhapiac stand,denevér fája,drakula nyul,páncél panni,turbopocok2011,varázslomalac.......................és 1 szent jani 1 pillango más nem köszi üdv
#15581
Megkaptam köszi, én is elküldtem!

Be yourself, no matter what they say...

#15580
Igen arra mehet , elküldve a pillangó.
#15579
Erre igen, amirõl levelet küldtél arra mehet a denevér?

Be yourself, no matter what they say...

#15578
Ja, még egy kérdés, a Slimdave névre küldjem , vagy esetleg másikra?
#15577
Ment egy üzenet, hozzá vagy adva a listához. Küldök akkor egy pillangót egy denevérbarlangért , várd meg míg megjön.
#15576
pillangóért adok egy denevérólat...farmnevet kell beírni levélbe, belsõ üzenetnél plusz jelre rákattolsz és hozzáadja a barátlistához, utána az ajándékküldésnél már ki tudod választani a barátlistából a nevet

Be yourself, no matter what they say...

Osi20
#15575
Szia.A tojástojó fejlesztés miért cserélnéd el vele. Vannak gesztenye fa, Ringlófa,cseresznyefa xl,Körtefa, banán fa.

#15574
Üdv
Egy denevérbarlangot én is elfogadnék, de csak pillangóból van kettõ ebbõl az egyiket fel tudom ajánlani, a többi nehezen hozzájutható ólból egy van, vagy egy se 😞 .

Egyébként hogy is lehet küldeni ajándékot aki nem a szomszédom ? Elolvastam a leírást , de ha úgy csinálom akkor a listában csak a szomszédok vannak. A barát meghívásnál mail címet kér , de ti meg farmos neveket írtok egymásnak.
#15573
ami engem érdekelne ezek mind disztárgyak sok mindenem van cserébe szinte ......nekem minden fajta fám van tojásfa xxl es stb minden ol fejlesztéssel stb nekem ezekre lenne szükség ........hegyi oriás.,száguldo szán,andi,békakirály,bitzer kutyaháza,boldog hodgyerek,bolhapiac stand,denevér fája,drakula nyul,páncél panni,turbopocok2011,varázslomalac.......................és 1 szent jani más nem köszi üdv
grebber
#15572
LOL. Anyukám nevében köszönöm az õ farmjára kellett!
Nem szarral gurítasz egész gazdabolt a tied kb 😄

Next PC upgrade: 2022

Maximus4
#15571
Nem,csak van egy pár darab és ha valakinek az kell,hát legyen😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#15570
van gesztenyefa gyárad?<#vigyor1>

Be yourself, no matter what they say...