Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#15719
Ezek vannak ezért ezeket irom szerintem elég egyértelmû.
Mást nem írhatok mivel nincs semmi ami értelmes.
Majdnem minden tenyészetbõl van ólam azokat még feláldoznám.

Nem mellesgleg akad 1-2 "tehetõsebb" farmos akiknek bejött az élet és pl adtak nekem teljesen önzetlenül denevérbarlangot.Ami ugye önerõbõl nem egyszerû megszerezni.Most kaptam 2-öt is.
Hátha van tojásfában is ilyen user.Próbálkozni csak lehet nem?

Lehet esetleg van akinek kevés barkácscucca van de kellene neki pl strucc tsz.

Bár szerintem 1 tojásfáért 3-4 ólfejlesztés jutányos ár. Bár ki hogy látja ezt.

Next PC upgrade: 2022

#15718
tojástojó terület aztán tényleg jó ajánlat egy tojásfáért 😄 ennél kicsit komolyabb dolgokat ajánlok érte, mégse csereberéltem eddig semmit 😞

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

grebber
#15717
Tojásfát szeretnék.

Cserébe amit adni tudok: sárga nyúlol,sárga és narancs juhakol, retró hódvár + , angórasimogató ,tojástojó terület.

Next PC upgrade: 2022

#15716
irtam
zmeor
#15715
írtam PM-et

leszarom a konfigod...

#15714
denevér barlangért xxl es fát adnék akár több is érdekel
zmeor
#15713
állítólag valami változás lesz a piacon 16-án, mert sok volt a panasz rá

leszarom a konfigod...

#15712
OK! Holnap lejátszuk!😊

We will never forget! WTC

grebber
#15711
Ok.tevehajcsár néven vagyok fent de már barátlistámba vagy szóval tudunk bizniszleni ha neked is ok lesz!

Next PC upgrade: 2022

#15710
Megbeszélhetjük! De csak holnap tok adni , mert ma már nincs!

We will never forget! WTC

grebber
#15709
Tojásfát szeretnék kapni cserébe tudok adni terményes ólat (szinte mindenféle van)!

Next PC upgrade: 2022

#15708
csekkold a listámat! 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#15707
<#idiota>
zmeor
#15706
itt mindenki játszik 1 hónapig minden nap, sõt már több hónapja megy ez.

de azért értékeljük a promo szöveged 😄

leszarom a konfigod...

jackoneill90
#15705
Gyertek legyetek a szomszédaim. Úgy jártam, hogy sokáig nem voltam fent, most is pirosba villog a hõmérõ és a szomszédaim eltûntek a listámról. De ha ajándékot akarok küldeni akkor ott van mindenki de nem foglalkozom velük annyira, hogy újra beírjam a keresõbe és felvegyem õket.
Ha akarsz egy jó szomszédot aki ha belelendül akkor akár 1 hónapig is játszik mindennap, mikor idõnként elmegy a kedvem elõfordul hogy napokig nem nézek rá a gazos farmomra.

Nevem: kertész_vili

Kertészek elõnyben !!!!!

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

#15704
Diófa XXL-em van , ha valakinek kell , de csak holnap tom odaadni sajnos!

We will never forget! WTC

#15703
Az enyém benoken93 ! Elõre is köszi az ajándékot!

We will never forget! WTC

Osi20
#15702
irtam pm.

#15701
farmaranyat lehet küldeni és ha lehet hogy??nem feltöltésre gondolok 1ik farmrol a másikra??
zmeor
#15700
mi a gazdaneved?


tudok még küldeni ajándékot, szal ha küldök még több darabot 1 ért cserébe neked akkor jó?

leszarom a konfigod...

#15699
Neked is adok egy tojásfát a halloweeni varjúért! Mi a gazdaneved?

We will never forget! WTC

#15698
Sörösbarilányt kérem szépen!

We will never forget! WTC

zmeor
#15697
és melyiket kéred?

leszarom a konfigod...

#15696
Akkor megy 1 tojásfa!

We will never forget! WTC

#15695
Karácsonyfa nem kell valakinek?

Be yourself, no matter what they say...

zmeor
#15694
sõt van még sörös barilány, húsvéti tojások, kandúr bandi

leszarom a konfigod...

Osi20
#15693
Ezek vannak:Száguldo szán,kertész vankond,cat stteve,TF 1,Arany város,Hóanygal,heelowen varju,turbopocok 2011,hóember,pantomin.Ebböl bármelyiket választhatsz. Ami csp ad ez van Francia tricolor.Azért van ilyen kevés mert nem régen játszok vele.

zmeor
#15692
büfébódé, hotdogbódé, ugrabugra tapsifüles, sörsátor

elküldöm az összeset 2 fáért

leszarom a konfigod...

#15691
ami engem érdekelneNÉNEK ezek mind disztárgyak sok mindenem van cserébe szinte ......nekem minden fajta fám van tojásfa xxl es stb minden ol fejlesztéssel stb nekem ezekre lenne szükség.............Villa,.trutyi kut..szörnyek fája,.szambabárány,.repülö rénszarvas,.párizsi kávézo,.mokusok,.medence.házisárkány,háziko,diadaliv,.csintalan malacok,bagoly fája,bariséf bográccsal,.hegyi oriás.,száguldo szán,andi,békakirály,bitzer kutyaháza,boldog hodgyerek,bolhapiac stand,denevér fája,drakula nyul,páncél panni,turbopocok2011,varázslomalac.......................ezek
#15690
Szerencséd van jó embernél jársz!😊 Mi a legnagyobb csp-s tárgyad?

We will never forget! WTC

zmeor
#15689
szia én tudok neked küldeni egy csomó CSP-s tárgyat. nekem nem kellenek!

leszarom a konfigod...

#15688
Hát a kergédben van Heidi? Vagy csp-tárgy? Megalkudhatjuk a tojásfát van egy rakással!

We will never forget! WTC

#15687
slim küldtem pm-et
#15686
Nem muszáj! De van egy csomó tojásfám , akinek kell jelentkezzen!

We will never forget! WTC

#15685
Nekem van tojásfám, ha nem is felesleges, viszont ezek nem érdekelnek, barkács ólam nekem is van.

Be yourself, no matter what they say...

grebber
#15684
Valakinek van felesleges tojásfája?

Amit tudnék érte cserébe adni ezek közül bármit: tehéntejüzem,kecsketejüzem,angórasimogató,strucc tsz

Next PC upgrade: 2022

#15683
Megkaptam köszi!

Be yourself, no matter what they say...

#15682
Elküldtem a szentjanit, várom a fákat Topi!

Be yourself, no matter what they say...

#15681
ment a privát

Be yourself, no matter what they say...

#15680
Nekem van tojásfám, kérdés ki mit tud felajánlani érte...

Be yourself, no matter what they say...

#15679
TOJÁSFÁT ADNÉK------ SZENTJANIERT ÉS MORMOTÁÉRT MEG XXL.ES FÁKAT VAGY SPENOTPÁSTÉTOMOT KÜLDENÉK CSERÉBE 250E CSP ér ----
#15678
Én is BOCEDLI 😊

newlmatch
#15677
Köszönöm szepi😊

newlmatch
#15676
igen😊

#15675
Ha te vagy a bocedli akkor megkaptam.

newlmatch
#15674
ok, már jó😊

#15673
Gesztenye és bájitalfát keresek.Adok érte 3 sima fát,vagy 1 xl+1 sima.

newlmatch
#15672
nem úgy értem, hanem a nevedben kell-e üres hely. írtam privit😊

#15671
Elõször ki-be lépés vagy frissíts.Ha nem akkor igen valakit törölj ki.

newlmatch
#15670
kell üres hely? nem fogadja el