Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#16319
Csiter úgy könnyû.Én kattingatok 😞
Mivel ma farsangozás volt így nem sikerült délután semmit vetni ültetni.
Így már nem lesz meg sajnos a vége szerintem 😞

Next PC upgrade: 2022

#16318
és mi az a jutalom, ami ennyire hajt téged? mert én mostanában nem látok semmi kecsegtetõt, ami miatt csatnit kéne ennem, meg napi 2-nél többször belépnem...

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16317
Irigyellek, és tisztellek! Én nem tudnám megcsinálni.<#worship>

#16316
ok köszi
#16315
na még egyszer😊
elvetettél, nem ettél csatnit, de még nem arattál?
akkor szépen megeszed a csatnit és utána aratsz

#16314
de én nem ettem meg most akarnám akkor már késö?
#16313
elég, ha aratás elõtt megeszed

#16312
ha már elültettem a rozsákat már utána nem számit a csatni?csak elötte?
#16311
ha nem lenne gép, nem lenne 1x1-es sem
nem vagyok én mazochista...<#nevetes1> - én szórakozásból csinálom, nem muszájságból

#16310
Nekem nincs most aratógépem se,szóval nagy munka lenne egyesével itt ültetgetni.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

SHADOWEYES7
#16309
én rá álltam a trágyára,feldobtam a tyúk ólakat szinte mendenhová

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#16308
látom nincs gond az aratógéppel<#taps>

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16307
csak ezért?😊

#16306
hidd el, nem sok idõt vesz el
egyszer kell lerakni a földet és kész (mondjuk leszokhatnának errõl a 30-41 ezer db/hét mûsorról, mert rengeteg játékost veszítenek emiatt)
no meg nekem annyi szerencsém van, hogy rá tudok nézni napközben is a farmokra
most pl. ha jól saccolom, holnapra meglesz a szükséges rózsamennyiség, utána visszamennek az állatok, fák és amen - megy tovább simán a gazdálkodás
viszont már hallottam olyat, hogy ezután lesz karnevál meg Oscar is- és ezek még mind februárban<#wow1>

grebber
#16305
Én is csak azért csinálom mert muter is! Ha nem csinálná már rég abbahagytam volna.
De így nem állok le, mert nehogymár az anyu odaverjem egy játékban<#taps>

Next PC upgrade: 2022

#16304
Csatni amúgy még nincs nálam

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16303
pffff.Ti már fanatikusok vagytok!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16302
tavalyról marad kb. 3-500 rózsám, azzal indultam egyik farmon azonnal, másikon úgy másfél órával késõbb
csatni+töklekvár+ananászos süti

ja igen...717 kis terület van lent - a csatni ad +2 termést, az ananászos a szigeten +25% termésbónusz - szóval még az is +1 a bahamán
(csak ma reggel elfelejtettem átküldeni egyik farmról a másikra sütit, most vadászhatok a piacon majd...)

#16301
és a növények ma reggeli állapotban


#16300
ugyan nem tõlem kérted, csak kis alátámasztás, hogy meg lehet csinálni😊








#16299
Szerintem hihetõ .
Én is hasonlóan csinálom, 2 teljes területen 1x1 bahamán 2x2 , a bölcs tölgynél kb a föld 1/3-a van 1x1-ben vetve +csatni.
Sajna én csak este 6kor tudtam kezdeni 15:30 helyett, ha dolgozni megyek viszont tököt ültetek lekvárnak.
Így most van 6000 fehér és 1600 rózsaszínû.

Viszont kezdéskor mindent használtam ami volt , 2x2-re kezdve 10-10 föld, csatni, szupertrágya, víz, trágya és mind a 20-ra kacsakata , így az elsõ leszedés után már volt 90-90 mag. 3. ültetés már full tele volt.
grebber
#16298
1 körben 1600 db rózsát tudok leszedni napi 4x.
Már most megvan a 2-es szintig tehát 5 ezer db! Azon felül van 1400 db még Az 6400 db éjjelre most azt raktam meg holnap ugye 4*1600 .
Osszál szorozzál és megkapod!

Ha nem hiszel nekem a te bajod most ezért nem fogok képeket csinálni!

1x1-es terület szinte mindenhol + csatni!

Next PC upgrade: 2022

#16297
Persze.És ezt el is higgyem? Bizonyítékot,vagy hazucc!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

grebber
#16296
Jelen<#taps>

Holnap meglesz a 14 ezer fehér rózsa! Utána jön a rózsasín aztán a felröppenõk!

Next PC upgrade: 2022

#16295
Meg lehet csinálni ha mandegyik területre szántót teszünk,de hát ki az aki utánna kirakosgat ujra mindent?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Picar77
#16294
hm akkor felejtõs :'D
csak sajnálom azt a sok terményt meg pénzt...

()() (^^)

ToCsEk
#16293
szar a helyzet nagyon 😄
most már az eventeket csal úgy tudod teljesíteni ha 1x1es területen vetsz aratsz csatnival töklekvárra 😄 aminek az ára és fent tartási költsége konvergál a lehetetlenhez 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#16292
Én most tartok 1000 db-nál mind a kettõnél<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16291
naon igasságos! minél többet költesz rá, annál jobban jársz 😄

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Picar77
#16290
még mindig olyan hiper szuper igazságos a játék mint régen ? 😄
vagy jobb lett? mert akkor lehet újra nekiállnék :"D

mellesleg szép lett a dizán :3

()() (^^)

#16289
hó elolvadáson kívül itt van még a színtévesztés is, ez a rózsaszín rózsa hol rózsaszín? bár lehet én vagyok színtévesztõ 😄

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16288
Inkább akkor már hóvirág kellett volna!😮

We will never forget! WTC

#16287
szia
el hát😊)
mert most rózsásan látjuk a világot😊)
#16286
szép napot
na ez sem lesz meg,hacsak nem vásárolok egy kis FA-t (nem fogok)
kiszámoltam ,ha minden jól megy naponta 5x ültetek (trágya+víz)az kb.:1435 db rózsa
ha jól emléxem kb.10.000 kell és akkor még ott van a + is
és erre van még 148 óra (ja és azért néha dolgozni és aludni is kell)
ez van
mindenkinek sok-sokk rózsát😊)
#16285
Elolvadt! -10 C -fokban olvad!😄

We will never forget! WTC

#16284
Eltünt a hó is.D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16283
<#eljen> - ez a jobbik eset

#16282
Na, egy újraíndítás megoldotta problémát.
Maximus4
#16281
Flash player frissítés?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16280
gondolom olyanokon, hogy frissítés, ki-belépés már túl vagy...

#16279
nem tudok piacozni, és a töklekvárt se tudom felhasználni 😞 , nem reagálnak a gombok
se chrome , se explorer alatt
#16278
jaj, ezek az új dizájnú ablakok miatt voltak... tényleg kurvanagy szükség volt már rá, hogy pl. a "víztartály megtöltése" is másképp jelenjen meg végre 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Maximus4
#16277
Hát ja😄 Még ha azt mondtad volna,hogy írjam ki neked,de így😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

zmeor
#16276
sokra mentél vele mi? 😄 <#idiota>

leszarom a konfigod...

#16275
Istenem.Ez a beugró üzenetablak megint valami újítás? A régi jobb volt azért

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maximus4
#16274
Ok😄

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

zmeor
#16273
Maxi én 02-es piacon vagyok!

leszarom a konfigod...

#16272
viszont szomszéd szinlépéshez nem tudok gratulálni, és ajándékot sem tudok küldeni...

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16271
Nálam 303-303 rózsa van induláskor

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16270
húú, nekem 111 olvasatlan poszt volt, de csajénél tovább nem olvastam vissza 😄
szóval nekem kb 4-500 rózsám volt belépéskor 😄 kölnibõl is adhattak volna párat... 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!