Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szjuca
#16419
Sziasztok!
Maxi! A farmon 77-es, Bahama 17-es. Üzeneted megkaptam, rendben!

Ironman: <#integet2><#integet2><#integet2><#integet2><#bohoc>

#16418
Igen! A sok bolond piaci átalakítás árilag nem tudunk eladni semmit és így megy lefele a pénzünk!

We will never forget! WTC

grebber
#16417
Ha lenne pénzem vennék de lassan a 0-val lesz egyenlõ a sok töklekvár vétel miatt!
De ahogy lejár ez az event hagyom lejárni a csatnit nincs ennyi pénzem hogy fenntartsam 😞

Next PC upgrade: 2022

#16416
Akkor ezt cseszhetem.köszi

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16415
nem szabad kavarni...legalábbis az okosok ezt mondják...csak szépen négy egyformát kell szobára zavarni, akkor tuti, hogy lesz egy következõ szintû

ezt az ikernapot én is kihagytam...alig van szupertápom

#16414
Vehetsz 3 vattacukor barit 7200000-ért<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

grebber
#16413
Baby boomról már nagyon rég lemondtam.Mindig a következõt adta nekem.Így meg soha az életbe nem jutok el vattacukor bariig 1-ig sem nem hogy 3 db-ig!

Next PC upgrade: 2022

#16412
Nálam meg simán elvette a 2 csillogó barit,meg a 2 csupasz juhot,és adott helyette barna bárányt.Többet nem tenyésztek,hülyeségnek tartom az egészet

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Alien69
#16411
Most már TUTI? hogy DIREKT szopatnak. Van ez a babybumm. Akkor, amikor NEM kellene duplát ugornia, akkor DIREKT olyat csinál. Azaz, kellett volna most pl varázsnyúl, mert van már kettõ. Erre mit ad? Repülõset!!! Fakk. Persze, ez sem egyedi eset, ezért írom. Múltkor pl vattacukor barit adott, egyel kisebb helyett, mert már csak EGY hiányzott ahhoz. Persze, lehetne mondani, hogy adjam el, és veszek helyette olyat, de ez akkor is szemétség, mert direkt csinálják, hogy vegyek még több FA-t. <#banplz><#gunyos1>

#16410
én meg valami olyasmit olvastam, hogy talán a kupák kifejt(he)tik hatásukat a farm teljes területén...
mondjuk nem ártana valami biztosabb infó róla, mert 300 csillag nem kevés - ha csak feltételes mód, akkor kell a kutyának

Oscar? elegem van az eventekbõl...😊
bár ez a mostani nem rossz, nem kell teperni ezerrel, lehet válogatni, mit akarok, mit nem - nekem ezek jobban bejönnek..fõleg ha néha még értelmes nyeremények is vannak (ld. gépek, sztáp, sztrágya - némi FA se ártana, már teljesen elfogytak azok a gazdaköriek, ahol Fa volt nyerhetõ)

ToCsEk
#16409
lengyelen van leírás róla de elég zagyvaság jött ki belõle 😄

de valami olyasmi hogy a 2kupát fel kell szedni földrõl utána fejti csak ki ez a hatását, elvileg 30 fokozata van és 1%al növel valmit, talán tárgytalálás passz.. de ez így elég baromságnak tûnik 😄 majd kiderül..

febr24.tõl új event..<#idiota> oszkárgála..

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#16408
Szomszédokat keresek kisebbik farmomra.
Szint: 46
Gazdanév: Janoooo85

#16407
Szupertáp akció,és Baby Boom is van most 48 órán át! Ne feledjétek

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16406
Küldtem neked meghivót.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16405
szomszédokat keresek 3 farmomra is mind magas szintü. armyn11a bubo50 tutyi4070
#16404
Sziasztok! Kiüresedett 1 helyem a nevem: benoken93

We will never forget! WTC

#16403
Na neee.Ez most a 2 kupa lenne amit nagy nehezen összehoztunk?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Maximus4
#16402
Középsõ ág a tölgyön,legfelül.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Maximus4
#16401
07769701886
0151408551

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

grebber
#16400
Valaki tudna írni egy United Kingdoms telefonszámot amit a regisztrációknál elfogadnak az oldalak?
Mert amit a fakegenerátor ad ki semmire nem jó 😞

Next PC upgrade: 2022

#16399
Nekem is elindult idõben , kivételesen.
Frissítés?
grebber
#16398
Már van!

Next PC upgrade: 2022

#16397
mikor lesz az event 14orárol volt szo?
tonyr
#16396
a barik nagyon cukik lettek 😛

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

#16395
Az árpa 120 TP-t ad nálam. Jól van rendezõdött minden <#buck>

Ready Player One

#16394

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16393
A farmerema manián találtam anno.Ott azért szoktak lenni ilyen animált kisképek

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16392
egyébként ez a bagoly honnan van neked?
én is szeretnék ilyet...😊 kééééreeeeek...😄

#16391
dehogynem...<#whatever>
másik fórumon már csak félszemmel olvasok...utálkoznak, fujjolnak, mocskolódnak hogy így meg úgy, mit képzelnek, nem lehet megcsinálni...aztán olyan bõszen eventeznek, hogy csak na...
nem normális ez egy felnõtt embertõl szerintem...<#whatever>

#16390
viszont válogathatsz - nem kötelezõ minden szinten mindent megcsinálni
ha végigviszed az ezüst célt mindenütt, akkor lehet válogatni, mi az, amit még szeretnél

grebber
#16389
A növények miatt nem lazább.
Megint 1-es területek kellenek és aratógép az elmegyógyintézet elkerülése végett.

Na én most itt szarom le az egészet.Elõzzön meg a muter én nem csinálom tovább max hébe hóba!

Next PC upgrade: 2022

#16388
Nem kötelezõ csinálni.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16387
Ez egy viszonylag lazább event lesz, mondjuk elég sok terméket kér.

Egyébként bevehetnének már valami nyugtatót, kicsit sok lesz az eventekbõl már.
ToCsEk
#16386
holnap jön egy újabb 😄😄😄😄😄

"Üdv Farmerek!


Így farsang tájékán a Farmerama-ban is karneváli hangulat uralkodik. Természetesen megadjuk a lehetõséget a felhõtlen szórakozásra.

A karnevál esemény kezdési idõpontja:

2012.02.16. 14:00

Az event vége:
2012.02.22. 14:00





Mi fogunk táncolni Rióban, elmehetünk egy igazi velencei álarcosbálba - csupa öröm az élet.

Hozd magaddal a jelmezedet és a jókedvedet, és egy fergeteges világ körüli utazásban lehet részed!

Az eseményrõl a részletes leírást az alábbi helyen találjátok:
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=50931

A Farmerama csapata
__________________"

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

grebber
#16385
Ez az event is kipipálva!Viszont lassan és is ki leszek pipálva mivel a csatni fenntartása elviszi a létezõ összes pénzem 😞

Next PC upgrade: 2022

#16384
na igen...de hát ez a BP...<#rolleyes>

#16383
Nem.A csereberére gondoltam.Állandósítani lehetne

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16382
Kész az Event!!! 😊

#16381
?
itt vannak a fórumok - ez jó tapasztalatcserére, segítségre...vagy nem konkrétan ilyesmire gondoltál?

#16380
Én inkább az interaktivítást hiányolom a játékból.Mondjuk élõ csetet rakhatnának bele,vagy egymásnak segíteni,az jó lenne.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16379
Igazad van! Lassan elveszik a játék varázsa.Amúgy nem kötelezõ csinálni az eventeket.Mindenki úgy játszik vele ahogy akar.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#16378
csak nem mindegy, hogy hogyan...
mert a játékosok nagy része szerintem naponta egy vagy két alkalommal tud belépni a farmra, úgy meg nem tudom, ilyen horribilis termelést meg lehet-e oldani
kicsit elszálltak a BP-nál - azt hiszik, aki játszik a farmmal, az egész nap ott tud ülni a gép elõtt, pénztárcája dugig a csak a BP-ra váró forintocskákkal és hasonlók<#whatever>

ja és ugye az ilyenekre építkezve ötlik ki ezeket az - mondjuk meg õszintén, lassan már unalomig ismételt - eventeket

azt nem értem, hogy szinte minden eventhez ugyanazokat a növényeket kérik - már amikor nem új cucc kell
a többit minek kellett akkor beújítani?

#16377
szép napot😊)
GRATULA
legalább errõl is kiderült,hogy teljesíthetõ😊)
#16376
hmmm...egyben adtam be mindent - mindig megvárom, míg minden cucc megvan a teljes eventhez
a bal alsó sarokban ott vannak a csajok meg a dög (😄DD), a másik képen meg elöl a tejfa😊
vagyis az enyém már most kész cakkpakk😊

Maximus4
#16375
Nem,így😊









Én még nem adtam be semmit,majd a végén😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16374
valahogy így?
bal alsó sarok:



elöl középen:

#16373
<#rolleyes> - igaz, igaz...mea culpa...😄
be is ülök egy csöndes kis sarokba és elmélkedek...

#16372
Gondolkoztam már én is ilyenen, de nekem ez az egy is sok.
Ez a játék csak szórakozásnak van, bár amilyen nehézre csinálják az eventeket , és ahogy fejlesztgetik , inkább már idegesítõ mint szórakoztató.
Maximus4
#16371
Te most a BP.-rõl beszélsz,úgyhogy egy kicsit gondolkodj el,és szállj magadba😄 <#law>

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16370
erre varrhatnának még gombot...ha az embernek felesleges van, miért ne lehetne küldeni abból is annak, akinek szüksége van rá?