Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Scany01
#16669
mogyorótaposó 6-helyet 8-at adot neki

#16668
Mi az! Ami nem jó? Mit adna az a bugos valami?

We will never forget! WTC

#16667
Nekem kirakja nemtom mi a baj vele!

We will never forget! WTC

Scany01
#16666
elnéztem jó csak fura volt mert +-os volt

Scany01
#16665
rénszarvast nem tom kihelyezni kéne az alap lol😊

Scany01
#16664
benoken93-ment ere és én is megkaptam kösy még egyszer




most mindenki kedves 😊 csak így tovább

Scany01
#16663
PaPy-RaXeL

Scany01
#16662
kösy

#16661
És neked milyen névre küldjem?

We will never forget! WTC

#16660
Csak az epres érdekelne , de annyi van a rénszarvasból és a karácsonyból , hogy ezért az egyért odaadom neked! Légyszi benoken93-ra küldd! Köszi!

We will never forget! WTC

Scany01
#16659
a rénszarvasért-meg a karácsonyfáért odaadom mind érdekel?

bûfésbodé:350
tojás 3x:250
sörsátor:200
epres:60
arany esõ:20

#16658
BAGOLYVÁR KÉNE AZERT BÁRMIT adnék jo lenne ioio
#16657
Melyik a legnagyobb?

We will never forget! WTC

Scany01
#16656
6db-om van

#16655


"Üdv Gazdák!

A mai nap folyamán kivettek a játékból néhány visszaigazoló, megerõsítõ ablakot. Figyeljetek, nehogy véletlenül duplán készítsetek el dolgokat.

Megértéseteket és türelmeteket köszönjük."

#16654
Hát az van , de bármi csp-et elfogadok!

We will never forget! WTC

Scany01
#16653
kell jani? érte

tonyr
#16652
elküldtem 😊
még van 6, a rohadt bugos...
akinek kell még szoljon, látni se akarom öket 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

#16651
Persze!

We will never forget! WTC

Scany01
#16650
rénszarvasod van?

Scany01
#16649
olyan nekem is jöhetne

#16648
Én karácsonyfát adhatok!

We will never forget! WTC

SHADOWEYES7
#16647
taposót tudsz küldeni nekem?

LápiPócné

máshonnan küldök valami értelmeset amit megbeszélünk 😊

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

Scany01
#16646
jah én meg mindig az 1-esel szórakoztam lol

Maximus4
#16645
Foxy0

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Scany01
#16644
azt tudom ez bene a lol a nevét meg nem multkor is ez volt





kösy

Maximus4
#16643
Pedig csak a jelszót kellene tudnod😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

tonyr
#16642
elküldtem 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16641
nem mert a másikba nem tok megint belépni😊 mindig elfelejtem a nevét😊



ok majd küldöd

tonyr
#16640
LOOOL
bug miatt csinált 8 taposot.. OMG ! meg se kérdezte, ki se irta h épit.. LOL

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

tonyr
#16639
késöbb küldöm most vmiért bug-os nem tudok épiteni semmit...

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Maximus4
#16638
Átvetted a farmot?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Scany01
#16637
kiárusítás:
kenguru 2x
jávor
denevér2x
guanó
bájital fa 3x
ezeket lehet vini

Scany01
#16636
köxy rendes vagy

név: PaPy-RaXeL

#16635
a 16618-ban akkor miért kérdezted, hogy kinek kell?

tonyr
#16634
nem kell köszi... mi a farmod ahova küldjem a taposot ?

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16633
bocsi janit nem de mást szívesen adok

tonyr
#16632
az elöbb irtad h van szentjanid...
bnöm farmjára elfogadom ha nem kell neked...
de ha kell, nekem nem gond, szivesen küldök ugy is mogyitaposot hogy nem küldesz érte semmmit... 😊
lényeg a jokedv és a farmon szerzett örömök 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16631
nem azé csak kíváncsiságból

#16630
bocs, elkelt

Scany01
#16629
mit is tudnék adni érte?

tonyr
#16628
ha nincs rá szükséged és más se tud számodra kellö csereárut küldeni akkor elfogadom, ill ha kell valami szivesen küldök, csak sajnos ami jo abol 1-1 db van csak 😞
farmom:
tonyr_hun

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16627
jani-ért mit kérnél?

tonyr
#16626
ha kell tudok küldeni, annyi a szerszámom h 5-öt is küldhetnék 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

#16625
írsz egy farmnevet? van még egy jani talonban...

Scany01
#16624
mogyorótaposód van?

tonyr
#16623
ok akko másé lesz a bizniszed 😊

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16622
én ilyet gondolnék érte: rénszarvas,mormota ,karácsonyfa,citrom fa,tehén fa

tonyr
#16621
bármely ol ill fa xl, ill bármely ol fejlesztés...

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Scany01
#16620
pl?