Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Foxy0
#16720
mid van?

SHADOWEYES7
#16719
tojásfa érdekelne engem

mi kellene érte? (gond ha a következõ cserénél adok valamit?) 😊

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

Foxy0
#16717
Válasz 'zmeor' üzenetére (#16706


ez neked ment? kéne egy kicsit körülnézni

#16716
köszi ha engem kérdezel nekem nem kell
Foxy0
#16715
láttam a csere listán hogy kell tojásfa érdekel még?

#16714
kérdezd meg töle elküldtem 1db 2es szintü tehenet a tehéntejfáért amit igért nem adta oda érte ennyi lehet csak veled volt korrekt velem nem
Foxy0
#16713
mért is én már nem egyszer üzleteltem vele és meg voltam elégedve

#16712
nekem kéne de csak narancs birkát tudok érte adni ha az jo
#16711
sziasztok van tejfám meg baglyom is rozsaszin olfejlesztéseket keresek , és keresek még piros guanógyárat
#16710
benoken93-al ne üzleteljetek 1 jellemtelen ember<#levele>
#16709
tehéntejfáert mindent adnék meg bagolyert hhhhhhh xxles fákat tojásfát v nagy olfejlesztest
#16708
bocsa dupla postért... szóval neked mi kéne?

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16707
jöhet!

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

zmeor
#16706
kéne nekem is tehéntej fa...

baglyot nem tudok sajnos adni, de szinte bármi mást igen. szinte..

leszarom a konfigod...

#16705
irtam benoken
#16704
Én küldhetek!

We will never forget! WTC

#16703
nekem tehéntejfa kellene, meg tojásfa. cserébe a cserelistán lévõ dolgokat tudom küldeni, meg 3 héten kerszetül minden nap 1 töklekvárt

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Maximus4
#16702
Az kemény!Én szerintem írj a supportra,ahhoz be sem kell lépned,ott van alul az oldalon.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16701
tehéntejfáert mindent adnék meg bagolyert hhhhhhh
jackoneill90
#16700
hali. Ma reggel belépnék a farmra erre azt írja egy adminisztrátor kizárt. Kapják be. Oda volt adva egy kis ideje egy ismerõsömnek, amíg én nem érek rá. Kinek írjak szidalmazó levelet az ügyben? visszakaphatom még a farmom?

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

#16699
tehéntejfáert mindent adnék meg bagolyert
#16698
az sajnos nics az a másik ami nekewm is kéne hmmmm<#rinya><#rinya>
#16697
Oké, én adok. Baglyot kérek érte. 😄

#16696
tehéntejfáert mindent adnék
#16695
van 1 farmom73as szintü már nem gondozom tele van xles fákkal ha valakinek kell szivesen odaadom cserébe valami kis dolog kéne<#hamm>
Foxy0
#16694
sory elírtam kel akk a denevér meg guano ?

#16693
nem tudom hogy miröl beszélsz ingyen felajánlottam 1 farmom amit nem gondozok te azt mondtad adsz 1 denevért érte nem tudtál állitolag belépni most meg neked kell guano??????
Foxy0
#16692
denevér-ért meg a guanó ért kel valami?

#16691
jo én bent vagyok akkor hagyjuk storno
Foxy0
#16690
nem enged be

Foxy0
#16689
másik meg nincs ilyen farm

Foxy0
#16688
farmért csak 1

#16687
ment pmail-neked papy
Foxy0
#16686
kel denevér meg guanó van mind kettõ?

Foxy0
#16685
üdv nekem hát adhatod

#16684
van 1 farmom73as szintü már nem gondozom ha valakinek kell szivesen odaadom
#16683
Hát valami csp-s tárgyat!

We will never forget! WTC

Maximus4
#16682
<#eljen>

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

tonyr
#16681
szivesen 😊

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

SHADOWEYES7
#16680
köszi 😊

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#16679
jajj igen, nagyon köszönöm!!! 😊)

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16678
Szomszédokat keresek Réka0810 gazdanéven
#16677
ha valaki tudna adni v cserébe denevérbarlang vagy guano nagyon kéne köszi tutyi4070 ez a nevem üdv szép napot mindenkinek
Maximus4
#16676

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16675
BAGOLYVÁR KÉNE AZERT BÁRMIT adnék jo lenne jaja
tonyr
#16674
elküldtem 😊

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

tonyr
#16673
1 helyett adott 8at 😄
me nem jött fel az ablak hogy épitsek, és le se vonta csak frissités után... igy levont most csomo szerszámot, de annyira nem érdekel 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

SHADOWEYES7
#16672
ha nem vagyok pofátlan akkor még 1 taposó jöhetne a jakabati gazdára 😊)

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16671
Mit kérsz a karácsonyfáért?
Délután leszek...

#16670
AHA!

We will never forget! WTC