Farmerama

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16778
Küldök üzit!

We will never forget! WTC

#16777
Rendben !
Jön ??
#16776
Én adhatok! Mondjuk egy aranylevelûért!

We will never forget! WTC

#16775
Keresek bájitalfát !!
Amit adnék érte !
Barack
Aranylevelû
Magnólia
Ginkó
Ringló
Valamelyiket 1-et 1-ért !
farm : gargajoke
Szánjon meg valaki !
#16774
Bocs , hogy késõbb írok , de a kutyámmal voltam kint! Nem baj! Majd máskor ha kell valami csak szólj!

We will never forget! WTC

SHADOWEYES7
#16773
akkor hová küldjem a citromot?

szentjani érdekelne adok érte mormotát!?

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16772
hiv.topic->a játék->gyik->játékismertetõk->küldetések, megrendelések

ez itt

#16771
úton...csak egy visszaigazolás, ha megérkezett

#16770
mindjárt megy - bocs, csak közben fõzés-eventem van😊

Foxy0
#16769
én adok tojásfát ja te meg xxl-es fákat

#16768
az jó lenne! de ha Te is és Gólya is töklekvárt akar, akkor sajnos Õ jelentkezett elõször... ha más is jó nektek, akkor meglátjuk 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#16767
igen! Neked vmi?

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Foxy0
#16766
akit érdekel pm(mi és mit tud adni érte)

Foxy0
#16765
kiárusítás:
kenguru 2x
jávor
szent jani
denevér2x
guanó
bájital fa 3x
ezeket lehet vinni

Maximus4
#16764
Tudtommal az megmarad neked.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Foxy0
#16763
kösy és olyankor mi van ha nem értem el azt a szintet a lekvárfõzõbe amennyi a lekvár?

Maximus4
#16762
Csak ez és ez van.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Foxy0
#16761
maxi van listád az új feladatokról?

Maximus4
#16760
Én meg ott folytatom,hogy ezt a témát itt fejezzük be!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Foxy0
#16759
tõlem már úgyse érdekel a tegnap esti

#16758
beszéljünk inkább a békák nemi életérõl😄

Foxy0
#16757
na kezdem az elejénél hirdette hogy van farmja na az nagy kamu volt utána írtam gyereknek és õ magára vette akk még szépen szóltam neki de mikor sértegetett akk telt be a pohár és sory elszált az agyam és sorba jött a hülyesége jó nem azt írom hohy nem vagyok ludas benne de akk nem az legyen az elsõ hogy "bunkó"

#16756
oksa😊

Foxy0
#16755
ok tojásfa citromért

SHADOWEYES7
#16754
megvan köszi😊)

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16753
Tojásfát azt tudok küldeni!Mellesleg ~ topi007 elment a tejfa!

We will never forget! WTC

#16752
neked az itt feltüntetett farmra kellene tojáska?

#16751
az elmúlt estét tényleg lehangoló volt visszaolvasni... online parasztok legyünk, ne offline tahók! 😄

(szerintem anyázásra se kell anyázni, attól még, hogy kipontozod a kurvaanyádat, attól még kurvaanyád lesz, úgyhogy lenne még kit megrendszabályozni😊)


lényeg a lényeg, kéne tojás meg tejfa 😊 cserébe amim van, vagy 3 hétig minden nap 1 tökekvár

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Maximus4
#16750
Soha nem gondoltam, volna,hogy ebbe a topikba valaha is moderátorként be kell avatkoznom,de most megtörtént😞 Ha elgurult a gyógyszeretek,azt privátba intézzétek el és ne itt! topi most 1 hétig pihen,és remélem meg jön addig az esze!Szégyelljétek magatokat!
Büszke vagyok arra,hogy itt milyen jó a társaság,tartsátok magatokat ehhez.Ezt a stílust nem tûröm el senkitõl!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#16749
bocs, most értem haza...

elvileg ott kell kotkodácsolnia már😊
egy visszaigazolást kérek csak, hogy megvan

SHADOWEYES7
#16748
szia

nincs még

LápiPócné


erre a farmra kellene 😊)

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16747
visszafelé olvasok😊

van már tojásfád?
ha nincs, hova kellene?

#16746
LúdAnyó és HolleAnyó ismételten cukrot kér szépen - event befejezve

akinek esetleg valamilyen lapra szüksége van, ír egy farmnevet és a hátralevõ idõben még tudok segíteni

SHADOWEYES7
#16745
citromfát tudok adni!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#16744
tehéntejfa érdekelne sok mindenem van cserébe
Foxy0
#16743
te rontod itt a vergõdésedel a fórum szint vonalát

Foxy0
#16742
majd pont te mondod meg

Foxy0
#16739
na ennyi munkát meg maximusnak nem akk adni így ezt az off-ot be fejeztem

Foxy0
#16736
akk mid van?

zmeor
#16735
citrom nincs

mormotából 1 van, azt nem tudom odaadni

leszarom a konfigod...

Foxy0
#16734
"nem tudtam részvét" akk állícsá magadon és ne itt vergõdjé

Foxy0
#16732
#16723 itt meg találod meg van még

Foxy0
#16730
ha vennéd a fáradtságot és vissza olvasnál akkor meg tudnád

zmeor
#16729
Foxy0
megvan még a tojásfa?
vagy tehéntejfa?

mi kéne ha vóna?

leszarom a konfigod...

Foxy0
#16727
téves meg látás én nem az vagyok

Foxy0
#16726
itt hirdeted a kamu farmodat és még én vagyok a senkiházi a felfogásod meg egy tyúk-é hogy olvasni nem tudsz

#16725
biztos te vagy a benoken
Foxy0
#16723
mormota vagy citrom fa van?
ha nincs akk listát

Foxy0
#16722
hallod át baszod a fejem és még ráadásul sértegetsz elmész te a jó k....va anyádba

zmeor
#16721
igen érdekelne,

mi kéne baglyon kívül?

tejfa is érdekel amugy

leszarom a konfigod...