23542



EventismertetőkHivatalos hírdetményekEvent kalendáriumVáltozások,újításokEnciklopédia


Naptár
  • grebber
    #23141
    Szenvedni jó, fikázni meg ezeket a pénzéhes férgeket 0 azaz NULLA fejlesztés nélkül meg felbecsülhetelen.
    Évről évre egyre jobb tolni mert a gyűlölet amit ezek a fattyak miatt érzek egyre csak erősebb.
    Éves szintem millió eurokat keresnek de abból garantáltan 3 fillért se forgatnak vissza hogy ugyan már valakinek tetszen is a szarjuk.
  • Gólya #23140
    komolyan mondom ennyi mazochistát még nem láttam

    oké, véleményetek szerint car a játék - miért nem hagyjátok akkor abba? jó "szenvedni"? vagy csak megmondóemberek vagytok?
    arra ott a hivatalos fórum - itt hiába fröcskölődtök, egy sg-s sem fogja megváltoztatni a farmeramat

    anyám....mint aki eszi a spenótot amit nem szeret, közben folyamatosan mondja, milyen car de azért tömi befelé...vagy mint a nyuszika a viccben...a medve még csak háromszor erőszakolta meg az erdőben, de azért negyedik nap is megy az erdőbe...
    nagyon hülye lehetek, de ezt a fajta hozzáállást egyáltalán nem értem...
  • jojo
    #23139
    Valdemár távozásával semmi sem változott. Az oldal élvezhetetlen
    játékot mutat. Nincs értelme ide pénzt költeni, mert az oldal ugyanúgy lassul, a megvásárolt dolgok ugyanolyan lassan mennek.
    Most voltam az Combat Arms EU oldalán, az ad és attól még lehet költeni rá, ettől függetlenül egy élvezhető oldal, de ez XAR!!!!!!!!!
    Jut eszembe, dizájnba és frissességben fullra veri ezt!
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.01.27. 22:25:05
  • grebber
    #23138
    Mert nem érdekel azért! Csak el ne vesszem fogja a tököm figyelgetni :D
    Így se úgyse haladok meg ezzel nem lesz meg egyik feladat sem jobban.
  • Gólya #23137
    ezt nem ide kell írni, hanem a hivatalos oldalra - itt senki nem fog változtatni rajta semmit

    egyébként mi az a nagyon érthetetlen, bonyolult dolog benne?
  • Gólya #23136
    Valdemár távozásával lett valamivel elfogadhatóbb a játék...
    de miért az eventnövényekre váltottad ki a tp bónuszt?
  • grebber
    #23135
    Mi az érthetelen benne?Ültess,arass add be mint mindig nem egy atomfizika.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.27. 20:23:52
  • kalger83
    #23134
    heló! ez egy nagyon hülye event ,érthetetlen,bonyolult szar!ez a játék már nem szórakoztató hanem dühítő
  • jojo
    #23133
    Nyomsz F5-t vagy előzményeket törlöd Ccleanerrel, majd visszalépsz a játék oldalára és elvileg ott kéne legyen.
    Bár lassan kézzel vetek, annyira rosz ma is az oldal, úgy is gyorsabb.
  • Wootan
    #23132
    Ez igen, nálam még mindig karbantartás.
  • grebber
    #23131
    Bónuszkod:

    +30% TP bónusz 48 órán keresztül.

    Mikortól? Ugyanis aktiváltam és sehol semmi
  • Gólya #23130
    mégis mit vártál? :D
  • jojo
    #23129
    Happy Birday!
    No meg event kezdetre egy kis karbantartás :)
    Nállam a fórum se jön már be( 504 Gateway Time-out) , mingyáá sírok 5 évesen!
  • jojo
    #23128
    Igen, akkor meglehet, azért! :)
  • Gólya #23127
    azt hiszem az is egyszeri - talán...? mert nálam csak a 48 órás kupon volt
  • jojo
    #23126
    Az 5 banán most éppen jól jött volna, de nem volt elérhető.
  • Gólya #23125
    perpill. így néz ki a nyereménybódé...



    a felső sorban a sárkánytojás van és egy építési terület a mesterségek völgyében - a többi egyértelmű
    a sárkánytojást és a területet csak egyszer tudod kiváltani, tehát azon nem kell meglepődni, ha nem jelenik meg ezredszerre is...a többi ha jól emlékszem változó


    az oldal meg olyan, amilyen - tudod...sokszor mondtam már, lehet választani :)

    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.01.27. 10:24:33
  • jojo
    #23124
    Melyik sárkányt? Van a tojásos , illetve a nyugvó. (Piruzsonglőr) , no szóval a felső sorom volt teljesen üres.
    Az oldalt nem szeretném minősíteni, újra.
  • Gólya #23123
    persze hogy üres ha már egyszer megvetted...a sárkányt legalábbis tuti csak egyszer lehet megvenni

    és fent volt a hivatalosban, hogy lassú az oldal, igyekeznek javítani
  • ACE
    #23122
    Milyen tevék? És mit tettek fel?
  • jojo
    #23121
    Nem!
    Most valamit feltettek ezek a tevek, hogy mószeroljanak.
    Csak az vele a baj, hogy nagyon eszi az oldalt,
    ezért bár nem szoktam alpár lenni, de gusztustalan az alantas szándékuk.
  • grebber
    #23120
    Mostanában nagyon szar az egész és valdemár genyó sem kell hozzá.
    Tetű lassú és amit elültetek eltűnik újra el kell ültetni.
  • jojo
    #23119
    Durva ez a Valdemár , vagy mi! Felső sor üres, aztán olyan lassú minden az oldalon, mintha afrikából neteznék.
    Nem lehet vele értelmesen mozogni a lapok, oldalak közt sem.
    Hát mivan már????
    Betettek valami extra szűrőt?
    Akkor ilyen az oldal.
  • Gólya #23118
    vagyis kaparja más a gesztenyét...szép
  • grebber
    #23117
    Mert itt egy kérdés és jön a válasz ott meg fog a tököm keresgélni.
  • Maximus4
    #23116
    Engem is:)
  • Gólya #23115

    és itt a bónuszkód az ajándékokkal

    gondoljátok meg alaposan, mikor használjátok fel - a 48 órás tp bónusz miatt

  • Gólya #23114
    nem megszólás...csak nem világos számomra, hogy ha valaki foglalkozik valamivel - jelen esetben ezzel a játékkal -, akkor miért nem kíséri figyelemmel a hozzá kapcsolódó információkat, híreket :)

    bocs, de ilyen vagyok...nem bántani akarok senkit, csak tényleg nem értem és néha bosszant :)
  • jojo
    #23113
    Bocs, de amióta Gólya párszor megszólt a tudatlanságomért, azóta lelkes olvasója vagyok a linkeidnek.
    Ezt veszem alapnak, de ezt most hiányoltam, mivel az elmúlt 3 év eventjei épp most alakulnak át kissé más formába, ahhoz pedig tényleg szükséges az info. Illetve az átértékelése azon feladatoknak, melyek nem csak a sima tenyésről szólnak, hanem kis csavarás kerül bele. Semmi gond avval, csak okosan kell nekimenni a mai dolgoknak, aztán utána lehet mondani valamit, előtte inkább semmit. :)
  • Maximus4
    #23112
    Tudok róla,de mivel hosszú ideje már másról se szól a topik csak arról,hogy milyen szar a játék,plusz hiába vannak kint itt a linkek a jelek szerint a kutya sem olvassa,ezért nem nagyon foglalkoztam vele az utóbbi időben.
  • jojo
    #23111
    Egy rövid látogatásra hamarosan megérkezik Renzo Valdemár vándor vidámparkja.

    Az event kezdete várhatóan: 2015.01.26. (hétfő) 18:00!!!
    Az event vége várhatóan: 2015.01.27. (kedd) 18:00!!!!

    Maximus, az eventkalendárium novemberi a linkeden! :I
  • grebber
    #23110
    Medvét is kisirhattam volna hazugsággal (2-öt is és akkor most 3 lenne), de nem vagyok olyan.
    Úgysem lesz kész soha ez a raklap örök event most ez a + pár új állatos már nem oszt nem szoroz.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.25. 10:17:51
  • Gólya #23109
    majd kisírsz magadnak valahol...
  • grebber
    #23108
    Szokásos alpári suttyóság megint nem lett értelmes ól a 3 titokzatosból.
  • Gólya #23107
    ha kiváltottad a tölgynél 75 csillagért, akkor már csak a kakukktenyésztős eventet kell várnod...időszakosan visszatérő dolog, figyeld a híreket a farmodon vagy akár a hivatalosban - sztem esedékes lesz nemsokára, elég régen volt

    itt az ismertetője
  • SHADOWEYES7
    #23106
    Sziasztok!

    A bölcs tölgyről megkaptam a kakukktenyésztési csomagot.
    Hol tudom azt aktiválni? :(
    Utoljára szerkesztette: SHADOWEYES7, 2015.01.24. 19:12:27
  • jojo
    #23105
    Nálam egész nap kin van, hát beletettem mindent. Tök balfék ez a társaság manapság, lehet festőkből áltak össze vagy pékekből.
    Utoljára szerkesztette: jojo, 2015.01.22. 21:45:02
  • Gólya #23104
    tényleg nem olvassa senki a hivatalost soha? :O

    majd holnaptól lesz új gazdaköri, véletlenül került ki ma...

    komolyan magyarázza már el valaki, mennyivel másabbak az itteni betűk, mint a hiv.oldalon levők?
  • grebber
    #23103
    Már megint elkurtak valamit?
    Kint volt egy új gazdaköri azt hirtelen eltűnt.
  • Gólya #23102
    tök mindegy...bármikor jól jönnek ezek - az eventnövények amúgy sem szoktak túl sok tp-t adni