15
  • Pummis
    #15
    ahogy irta a többi ember az eredeti Knight Rider egyszeri és megismételhetetlen...
  • slayer006
    #14
    Pontiac TransAm 1982
  • Csakezmaradt
    #13
    "...AGB szerint 331 598-an nézték meg..."
    Ez az, hogy csak szerintük...

    És most egy ilyen "izé" cég szerint dől el, hogy mit mennyien néznek? És a TV-sek meg ezzel számolnak? Ez egy semmilyen módszer, aminek alapja sincs...
  • Csakezmaradt
    #12
    Kár, hogy a Shelby is Ford...
  • unisol1
    #11
    Jaja, én is csorgatom rá a nyálam. Tegnap is 1 kis gyíkarc feszített benne mellettem, élvezte, hogy kiesik a szemem. Bár nem tuti hogy GT volt, de csúcs volt!
  • unisol1
    #10
    Aha, azért még a 21. században is kúvasokan megnézik, meg vesszük is a dvd-t, pedig már nem olyan ütős, hogy beszél, meg átlátunk a primitív, sokszor bakikkal teli trükkökön! Mégis NO1 és kész! Hasselhoff meg tökéletes volt arra a szerepre, Baywatch-ba már kevésbé illett (a vége felé pláne).
  • winnie
    #9
    remélem, hogy david hasselhoffot sem minősíted az eredetiben, mert nála gázabb úgysem lehetett volna senki:)

    "az eredeti Knight Rider egyszeri és megismételhetetlen... "

    ez gondolom irónia, mert valljuk meg, az eredeti sem tartozott a top1000 sorozatba pár faék sztorival. de beszélt a kocsi, ezért mindenki imádta.
  • hdo
    #8
    Na igen, én is csak lestem mint a marha, mikor egy ferrari féle autó után ilyen kockalada féle az új!
  • 5c0rp330n
    #7
    boritekolhato volt. meg eredetiben sem volt egy nagy szam, de fos szinkronokkal, fos sd minosegben meg az a minimalis elvezet is elveszik belole, kalap szart er az egesz.
  • DjDano
    #6
    Nem csoda hogy bukta, az eredeti Knight Rider egyszeri és megismételhetetlen... A transformeres átalakulás meg úgy nevetséges ahogy van, a Mustang se illik bele... Túl robosztus. A szereplőket meg had ne minősítsem...
  • ADAMEX9
    #5
    Igaz, de az alapmodell is lenyűgöző. Egy 2009-es Ford Mustang GT álmaim autója.
  • spike0007
    #4
    Amúgy meg hajrá KITT!:)
  • spike0007
    #3
    Idáig verte az RTL-t a sávjában a Robin Hood sorozatot verte, de át lett téve másik időpontra a Trinity kórházzal meg lett cserélve az időpontja mert annak pocsék volt a nézettsége.
  • Szabi1991
    #2
    Shelby Mustang GT500KR inkább :p
  • ADAMEX9
    #1
    Ford Mustang GT